Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476218 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #320 poslato: 26-07-2007, 07:22:05 »

na opstinskom sajtu osvanula galerija fotografija iz akva parka http://www.sojagodina.org/akva_park.php simpaticno za one koji nisu videli

simpatično  -  ovo je sve Džudi slikao  -  mora da bude Extra

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #321 poslato: 26-07-2007, 08:39:19 »

na opstinskom sajtu osvanula galerija fotografija iz akva parka http://www.sojagodina.org/akva_park.php simpaticno za one koji nisu videli

simpatično  -  ovo je sve Džudi slikao  -  mora da bude Extra

to je radio sladjan, opstinski fotograf koliko mi se cini
« Poslednja izmena: 26-07-2007, 08:43:40 od strane zs »
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #322 poslato: 26-07-2007, 11:27:15 »

 Nigde ne nadjoh informaciju da li je pristupacno ivalidima. Jel zna neko od vas da li se pri projektovanju mislilo na njih? Jel ima prilagodjenih svlacionica i toaleta?  :aq28:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #323 poslato: 26-07-2007, 14:05:38 »

nemam tu informciju za invalide

a svlačionica i toaleta  IMA

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #324 poslato: 26-07-2007, 14:12:10 »

nemam tu informciju za invalide

a svlačionica i toaleta  IMA
Moje pitanje je bilo da li ima PRILAGODJENIH svlacionica i toaleta!!!!!!!!
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #325 poslato: 26-07-2007, 14:30:23 »

neverujem  -  ali raspitaću se

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #326 poslato: 26-07-2007, 14:34:36 »

nemam tu informciju za invalide

a svlačionica i toaleta  IMA
Moje pitanje je bilo da li ima PRILAGODJENIH svlacionica i toaleta!!!!!!!!

trenutno nema
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #327 poslato: 26-07-2007, 15:34:28 »

 Ljudi, raspitajte se, molim vas. Neverovatno mi je...Ako je tacno da se mislilo samo na zdrave i da je invalidima uskraceno uzivanje u aqua parku.... :aq20: :aq25:Znate sta je samo bilo potrebno? Jedna (1) tri puta veca svlacionica sa dva drzaca i sirim vratima, da mogu kolica da prodju. Za wc,isto samo JEDAN, malo veci, ista vrata, isto dva drzaca pored malo vislje solje nago sto je obicna i malo nizim umivaonikom.. To je sve! Kako malo a koliko bi grupi, na koju se inace malo misli u nasoj sredini, puno znacilo!!!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #328 poslato: 26-07-2007, 15:54:25 »

Ljudi, raspitajte se, molim vas. Neverovatno mi je...Ako je tacno da se mislilo samo na zdrave i da je invalidima uskraceno uzivanje u aqua parku.... :aq20: :aq25:Znate sta je samo bilo potrebno? Jedna (1) tri puta veca svlacionica sa dva drzaca i sirim vratima, da mogu kolica da prodju. Za wc,isto samo JEDAN, malo veci, ista vrata, isto dva drzaca pored malo vislje solje nago sto je obicna i malo nizim umivaonikom.. To je sve! Kako malo a koliko bi grupi, na koju se inace malo misli u nasoj sredini, puno znacilo!!!

sto se tice wc-a to definitivno nije urajdeno, jer se ispred ulaza u deo gde su toaleti nalaze kanali sa vodom koji su visine otprilike jednog stepenika, a toliko i duboki. teskoda bi neko mogao da ptoreta tu invalidska kolica.

e, koliko znam hala jeste osposobljena za invalide, a deo hale se koristi za svlacionice, pa moguce je da odatle mogu da koriste toalet ili udju.

sve mi je to malo cudno da nije uradjeno (moracmo da se raspitamo) obzirom da su u gradu prepravljeni svi ulicni prelazi da mogu ljudi sa kolicima da idu, a napravljeni su i priliazi vecini ustanova - rampe ili kako se to vec zove.
Sačuvana

gox_sp

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #329 poslato: 26-07-2007, 19:01:42 »

E ovako...
Ja sam iz Stare Pazove i planiram da sa devojkom i drustvom posetim Aqua Park u nedelju...
Zamolio bi one koji su ga posetili da mi kazu da li je moguce uneti neke grickalice i slatkise ili je to ipak zabranjeno, i sta je uopste zabranjeno a sta nije?!
Takodje me interesuje sta ima da se kupi od hrane i koje su cene otprilike?!
I ono sto me najvise zanima je gde se tacno nalazi aqua park?
Da li je blizu iskljucenja sa auto puta ili nije, i da li ga je tesko pronaci posto prvi put dolazimo u Jagodinu i naravno da li je uradjen neki parking ispred aqua parka?!

Bio bih vam jako zahvalan ako bi mi neko odgovorio na ova pitanja....
Hvala unapred...
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #330 poslato: 26-07-2007, 19:29:30 »

Ljudi, raspitajte se, molim vas. Neverovatno mi je...Ako je tacno da se mislilo samo na zdrave i da je invalidima uskraceno uzivanje u aqua parku.... :aq20: :aq25:Znate sta je samo bilo potrebno? Jedna (1) tri puta veca svlacionica sa dva drzaca i sirim vratima, da mogu kolica da prodju. Za wc,isto samo JEDAN, malo veci, ista vrata, isto dva drzaca pored malo vislje solje nago sto je obicna i malo nizim umivaonikom.. To je sve! Kako malo a koliko bi grupi, na koju se inace malo misli u nasoj sredini, puno znacilo!!!

Ne, Palma jednostavno IGNORISE postojanje invalida, pedera, narkomana... ZS, da bi invalidi DOSLI do tih prilagodjenih pesackih prelaza i ustanova, najpre treba da IZADJU iz sopstvenih stambenih zgrada. KOLIKO ih je u Jagodini u kojima je to moguce, ima prilaza i liftovi rade? Tuzno malo! Mnogi invalidi godinama ne izadju iz kuce, osim kad se mora kod lekara. Onda ih nose rodjaci i komsije. Tuga!
Sačuvana

violeta.m

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 79
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #331 poslato: 26-07-2007, 19:55:00 »

E ovako...
Ja sam iz Stare Pazove i planiram da sa devojkom i drustvom posetim Aqua Park u nedelju...
Zamolio bi one koji su ga posetili da mi kazu da li je moguce uneti neke grickalice i slatkise ili je to ipak zabranjeno, i sta je uopste zabranjeno a sta nije?!
Takodje me interesuje sta ima da se kupi od hrane i koje su cene otprilike?!
I ono sto me najvise zanima je gde se tacno nalazi aqua park?
Da li je blizu iskljucenja sa auto puta ili nije, i da li ga je tesko pronaci posto prvi put dolazimo u Jagodinu i naravno da li je uradjen neki parking ispred aqua parka?!

Bio bih vam jako zahvalan ako bi mi neko odgovorio na ova pitanja....
Hvala unapred...
   IMA SVEGA I SVACEGA.PONESI STA HOCES ZA GRICKANJE A CENE SU I PRISTUPACNE I NISU,NARAVNO KAKO ZA KOGA.PARKING IMA ISPRED AKVA PARKA,ZA TO SE NE BRINI.  AKVA PARK NIJE BLIZU ISKLJUCENJA SA AUTO PUTA ALI KAD STIGNES U CENTAR GRADA PITAJ I SVI CE TI OBJASNITI PUT.LEPO SE PROVEDITE..........
« Poslednja izmena: 26-07-2007, 19:58:38 od strane violeta.m »
Sačuvana
vikica

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #332 poslato: 26-07-2007, 19:58:43 »

 E ovako gox....na prvo pitanje ne mogu da ti odgovorim jer nisam bila a i ne znam da li je dozvoljeno unosenje hrane i pica. To i mene zanima pa cekamo odgovor onih koji su upuceni. Sto se hrane tice, na fotografijama, koje mozes da vidis u prvom postu na ovoj stranici, ima i takvih koje prikazuju redove za , izgleda, rostilj. Hrana je sigurno dobra a o cenama smo vec ovde pricali. Pice je od 50-80din. Mislim da je cena hrani kao u zoo, a to je sendvici 40-50din a pljeskavice i ostalo od 80-100din. Sta je zabranjeno a sta ne, ne znam. E sada kako doci..? Ja se iskreno nadam da su postavili reklame i putokaz kako na auto putu tako i gradu. A za slucaj da nije tako evo, park se nalazi na drugom kraju grada. Kada prodjes naplatnu i dodjes do prvog semafora uhvati traku za pravo, to je u stvari polu levo i ako tom ulicom,koja je glavna, vozis samo i samo pravo, prolazis centar, pa pivaru, silose ne mozes da promasis, i kod semafora skrenes desno (veca ulica!)put te dovodi pravo do aqua parka. Vrlo prosto! Nije Jagodinna mnogo veca od Pazove! Parkiraj na jedno od 1000 mesta. Ulaz vam je 200din. Zelim vam lep provod! :aq28:
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #333 poslato: 26-07-2007, 20:18:29 »

Ljudi, raspitajte se, molim vas. Neverovatno mi je...Ako je tacno da se mislilo samo na zdrave i da je invalidima uskraceno uzivanje u aqua parku.... :aq20: :aq25:Znate sta je samo bilo potrebno? Jedna (1) tri puta veca svlacionica sa dva drzaca i sirim vratima, da mogu kolica da prodju. Za wc,isto samo JEDAN, malo veci, ista vrata, isto dva drzaca pored malo vislje solje nago sto je obicna i malo nizim umivaonikom.. To je sve! Kako malo a koliko bi grupi, na koju se inace malo misli u nasoj sredini, puno znacilo!!!

Ne, Palma jednostavno IGNORISE postojanje invalida, pedera, narkomana... ZS, da bi invalidi DOSLI do tih prilagodjenih pesackih prelaza i ustanova, najpre treba da IZADJU iz sopstvenih stambenih zgrada. KOLIKO ih je u Jagodini u kojima je to moguce, ima prilaza i liftovi rade? Tuzno malo! Mnogi invalidi godinama ne izadju iz kuce, osim kad se mora kod lekara. Onda ih nose rodjaci i komsije. Tuga!
Da , vrlo tuzno! Kad pogledam kako im je ovde sve prilagodjeno i pristupacno, place mi se. Pa gde su nasa deca invalidi! Ako ona ne mogu da idu u taj aqua park,za truncicu radosti, u znak protesta necu ni ja!
Sačuvana

gox_sp

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #334 poslato: 26-07-2007, 21:14:55 »

Hvala vam puno na brzim odgovorima...
Javicu vam kako sam se proveo i kakvi su moji utisci...
Puno pozdrava Loremo i violeti.m
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #335 poslato: 29-07-2007, 09:36:15 »

JUCE U AKVI,KLINCI UZRASTA 12,13,14,15 GOD,KOJI SU BILI BEZ RODITELJA,NISU SMELI DA KORISTE TOBOGANE,RECENO IM JE DA SAMO UZ RODITELJSKU SAGLASNOST TO MOGU,DA LI NEKO ZNA STA JE U PITANJU
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #336 poslato: 29-07-2007, 10:59:23 »

Ajd jos malo ce ovo biti aktuelna tema,juce su u poseti mojim bliskim rodjacima bili ljudi iz Vrsca i raspitivali se o smestaju na 2,3 dana i o privatnom,cini se da ce od sledeceg leta ovo biti isplatljivo,ako ne za druge,onda barem za one u blizini Akve,nije lose,nije lose
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #337 poslato: 29-07-2007, 11:59:54 »

Ajd jos malo ce ovo biti aktuelna tema,juce su u poseti mojim bliskim rodjacima bili ljudi iz Vrsca i raspitivali se o smestaju na 2,3 dana i o privatnom,cini se da ce od sledeceg leta ovo biti isplatljivo,ako ne za druge,onda barem za one u blizini Akve,nije lose,nije lose
Ma JA nije velik grad, mogu smestaji i drugim delovima grada da se nude, ima vozica....pa da svi nesto tu uberu.. :aq26:
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #338 poslato: 29-07-2007, 13:21:07 »

Pa i to je tacno,ako tezimo turizmu,a cini se da tezimo,do naredne sezone valja nam je nesto ciniti
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #339 poslato: 29-07-2007, 14:14:21 »

Lele ljudi, malo pre sam prošao tamo 

koliko naroda ima  PREPUNO JE
 

Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 25 upita.