Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476306 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #40 poslato: 18-06-2007, 23:00:22 »

e,ali ne mogu da razumem toliku kolicinu zlobe...


Zlobe? Ukoliko je objektivna kritika "zloba" onda ok. Nijedan post koji sam ovde poslao a koji se odnosio na konkretne podatke nije kasnije bio opovrgnut.

Ukoliko smatram da je nacin na koji se vodi opstina potpuno, potpuno pogresan, ukoliko za to iznosim ovde i argumente (ima ih u ranijim postovima, ne mogu da se ponavljam, ivancica se ukljucila malopre) koje niko ne demantuje, to radim zato sto smatram da cela Jagodina ide u pogresnom pravcu, ne da bih bio "zloban".

Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #41 poslato: 18-06-2007, 23:01:46 »

ivancica je sve citala,i nijedan post od vas nije bio dobromnameran...realna sam
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #42 poslato: 18-06-2007, 23:16:27 »

Prema Palmi i njegovoj zivotnoj filozofiji sigurno nisam dobronameran, apsolutno tacno, ai nikad bez pokrica.

Medjutim, svaki post koji se bavio matematikom Palmine vladavine bio je argumentovan i tacan, uz pozivanje na zvanicne podatke.

E sad sto je moja matematika takva da pokazuje da je Palma los (sa stanovista interesa Jagodine), to nije moj problem, nego Palmin.

Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #43 poslato: 18-06-2007, 23:17:20 »

Bio sam (konstruktivan), ali mi je g. autentik postove u kojima sam detaljno obrazlagao moje stanoviste izbrisao. Bar da sam znao da na ovom forumu postovi nestaju zauvek, a ne kao na mnogim drugim da se premestaju u "kantu za otpatke" odkle mozes da ih pokupis. U stvari mozda su to i bile samo besmislice.

Kad potrosis nekoliko sati da dodjes do pravih informacija i postujes ih ovde kao odgovor na postavljena pitanja i sutradan vidis da je sve to netragom nestalo, onda postanes manje konstruktivan. Opet, ovaj forum je "privatno vlasnistvo" niko me ne tera da se zamajavam po njemu celo vece.

U stvari, vidis da je konstruktivno pisanje besmisleno, tako da ne mislim da postignem bilo sta mojim postovima, vec samo da iskazem neslaganje sa prodajom magle.

Na ivancicu se "ne ljutim", sa 22 godine (ako je tacno sta je napisala u drugom topicu) i okruzenjem u kome zivi ne moze ni da ima drugacije stavove.

Tim ce njeno razocarenje u laznu sliku koju sad ima u glavi biti vece kad progleda, a nikakvi moji postovi nju i slicne "angazovanje branitelje" ne mogu preokrenuti, doduse tad ce biti i kasno.

Nisam jedan od jagodinskih "zutih", neke od njih dobro znam, otud i znam istoriju desavanja u lokalu (ne samo sa te strane).

vidis ovo je vec bio konstruktivan post :) drago mi je da si iskazao svoje neslaganje i izneo svoje misljenje. to je po meni vec kontrutkivan dijalog

Kao sto rekoh, da se vise ne ponavljam, ovde sam (u ovom topicu bas cini mi se) imao prilicno postova vezanih za smisao investiranja u aqua park u Srbiji uopste i u Jagodini posebno. Sve je to obrisano.

Sta mi ostaje nego da  slusam betoNvena. A ne zezam klasicne muzicare s ovom posalicom, pa nije valjda da nisi gledao Palmu na Fox-u? Ivancica jeste ocigledno. (ej, to je ponovo off topic).
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #44 poslato: 18-06-2007, 23:22:55 »

Bio sam (konstruktivan), ali mi je g. autentik postove u kojima sam detaljno obrazlagao moje stanoviste izbrisao. Bar da sam znao da na ovom forumu postovi nestaju zauvek, a ne kao na mnogim drugim da se premestaju u "kantu za otpatke" odkle mozes da ih pokupis. U stvari mozda su to i bile samo besmislice.

Kad potrosis nekoliko sati da dodjes do pravih informacija i postujes ih ovde kao odgovor na postavljena pitanja i sutradan vidis da je sve to netragom nestalo, onda postanes manje konstruktivan. Opet, ovaj forum je "privatno vlasnistvo" niko me ne tera da se zamajavam po njemu celo vece.

U stvari, vidis da je konstruktivno pisanje besmisleno, tako da ne mislim da postignem bilo sta mojim postovima, vec samo da iskazem neslaganje sa prodajom magle.

Na ivancicu se "ne ljutim", sa 22 godine (ako je tacno sta je napisala u drugom topicu) i okruzenjem u kome zivi ne moze ni da ima drugacije stavove.

Tim ce njeno razocarenje u laznu sliku koju sad ima u glavi biti vece kad progleda, a nikakvi moji postovi nju i slicne "angazovanje branitelje" ne mogu preokrenuti, doduse tad ce biti i kasno.

Nisam jedan od jagodinskih "zutih", neke od njih dobro znam, otud i znam istoriju desavanja u lokalu (ne samo sa te strane).

vidis ovo je vec bio konstruktivan post :) drago mi je da si iskazao svoje neslaganje i izneo svoje misljenje. to je po meni vec kontrutkivan dijalog

Kao sto rekoh, da se vise ne ponavljam, ovde sam (u ovom topicu bas cini mi se) imao prilicno postova vezanih za smisao investiranja u aqua park u Srbiji uopste i u Jagodini posebno. Sve je to obrisano.

Sta mi ostaje nego da  slusam betoNvena. A ne zezam klasicne muzicare s ovom posalicom, pa nije valjda da nisi gledao Palmu na Fox-u? Ivancica jeste ocigledno. (ej, to je ponovo off topic).
gledao, ali ne smatram interensantnim insistirati toliko na nesposobnosti nase prosvete, ti ljudi ce sutra da uce i nasu decu, to je mnogo veci problem
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #45 poslato: 19-06-2007, 07:20:31 »

Izvini, a sta u konkretnom slucaju podrazumevas pod NESPOSOBNOSCU DOMACE PROSVETE????? Hoces li da kazes da to sto je NEKO neobrazovan, primitivan i nevaspitan i sto nije nasao za shodno da zavrsi vise od obavezne osnovne skole, a i kroz nju se provuk'o JEDVA pa mu je nivo opste kulture OCAJAN, da to sto je on takav NIJE NJEGOVA vec greska DOMACE PROSVETE????????????  :aq19:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #46 poslato: 19-06-2007, 07:35:13 »

A kad je rec o neophodnosti AQUA PARKA, nema tu velike price. Sve dok se rak-rane jagodinske ne zalece (toplovod, ogroman i visegodisnji dug za gas, dugovi skola i vrtica za sve i svasta, vodovodna mreza, vodosnabdevanje u selima koja su bez vode celog leta, izgradnja nove i saniranje stare deponije, resavanje problema pasa lutalica...) svako zaduzivanje radi izgradnje SPOREDNIH stvari je totalno besmisleno. Ako ce mi dete cele zime u skoli sedeti u zimskoj jakni, imati skracene casove i navuci grip, jer su Rusi zavrnuli gas, KOJA JE VAJDA od Aqua Parka?????? I da li i onda treba da za to krivim belosvetsku zaveru ili budale u nasim redovima?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #47 poslato: 19-06-2007, 08:03:50 »

A kad je rec o neophodnosti AQUA PARKA, nema tu velike price. Sve dok se rak-rane jagodinske ne zalece (toplovod, ogroman i visegodisnji dug za gas, dugovi skola i vrtica za sve i svasta, vodovodna mreza, vodosnabdevanje u selima koja su bez vode celog leta, izgradnja nove i saniranje stare deponije, resavanje problema pasa lutalica...) svako zaduzivanje radi izgradnje SPOREDNIH stvari je totalno besmisleno. Ako ce mi dete cele zime u skoli sedeti u zimskoj jakni, imati skracene casove i navuci grip, jer su Rusi zavrnuli gas, KOJA JE VAJDA od Aqua Parka?????? I da li i onda treba da za to krivim belosvetsku zaveru ili budale u nasim redovima?

To jesi u pravu, ali koliko ja znam svaka škola u selima kao i svi domovi se renoviraju - Uradili su skoro za sva sela

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #48 poslato: 19-06-2007, 08:33:27 »

Izvini, a sta u konkretnom slucaju podrazumevas pod NESPOSOBNOSCU DOMACE PROSVETE????? Hoces li da kazes da to sto je NEKO neobrazovan, primitivan i nevaspitan i sto nije nasao za shodno da zavrsi vise od obavezne osnovne skole, a i kroz nju se provuk'o JEDVA pa mu je nivo opste kulture OCAJAN, da to sto je on takav NIJE NJEGOVA vec greska DOMACE PROSVETE????????????  :aq19:

hoces da kazes da samo zato sto je osnovna skola obavezna svaka budala treba da se provuce kroz nju i prosvetni radnici nemaju potrebu i/ili obavezu da nauce nesto decu?
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #49 poslato: 19-06-2007, 09:46:56 »

Ljudi,idete u OFF TOPIC!
Otvorite topic o prosveti pa tamo diskutujte da li je uciteljica malog Palmu pustila da se provuce kroz skolu ili on nije hteo da uci!
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #50 poslato: 19-06-2007, 10:17:28 »

ZS, neka deca iz skole izadju NAUCENA, vrlo lepo vaspitana i obrazovana. Neka izadju bez svega toga. A ucili su ih isti prosvetni radnici. Kako objasnjavas taj fenomen? Ja ovako: jedni su bili radoznali, pametni i voljni da uce. Ovi drugi su bili buzdovani i za skolu ih je bolelo uvo. Nisu za to krivi prosvetari. Kad nesto ne ide u praznu glupu glavu - ne ide. Tu pomoci nema!
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #51 poslato: 19-06-2007, 10:49:10 »

Dangubo slažem se sa tobom. Svako ima pravo da iznese svoje mišljenje a ako neko vidi iole zlobe u tome onda je problem u "tumaču" a ne u tebi. A što se tiče gradske vlasti i njihovih "akcija" imam sam da kažem sledeće: "Krivi smo mi što smo ih pustili.".
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #52 poslato: 19-06-2007, 10:52:56 »

E stvarno, ovo je topic o Aqua Parku, ako hocete da pricate o prosveti i time slicnim otvorite drugi topic vezan za tu temu. Sto se tice "prvog olimpijskog bazena u srbiji".... Taj sto je napisao taj post ( ne secam se ko to bese) nije lepo shvatio prethodnu poruku, ne radi se o tome da je to prvi olimpijski bazen u srbiji nego PRVI AQUA PARK
Sačuvana
Dark Eagle

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #53 poslato: 19-06-2007, 11:01:57 »

Ako se na to mislilo,onda je moja greska.
Izvinjavam se svima.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #54 poslato: 19-06-2007, 11:05:07 »

To je prvi olimpijski bazen koga zovu Aqua Park, inace je bazen.

Car je go.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #55 poslato: 19-06-2007, 11:15:01 »

Pa u Aqua Parku ne postoji samo jedan bazen, bice ih vise, ne znam tacnu cifru ali mi je nesto u glavi 5 komada
Sačuvana
Dark Eagle

Mira

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #56 poslato: 19-06-2007, 11:17:08 »

Aman ljudi pa šta mislite kak može da izgleda Aqua Park u "režiji" naše opštine?  :aq21:  :aq21:  :aq21:  :aq21:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #57 poslato: 19-06-2007, 11:21:06 »

Pa kada pogledas kako su sve do sada uradili sto su zapoceli mislim da ce biti bolje nego sto ocekujem
Sačuvana
Dark Eagle

Mira

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #58 poslato: 19-06-2007, 11:45:17 »

Ne verujem da će biti išta bolje od ovog do sada jer mi se ne svidja ni ovo do sada. Mislim da troše pare na nepotrebne stvari.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #59 poslato: 19-06-2007, 12:13:48 »

Ne verujem da će biti išta bolje od ovog do sada jer mi se ne svidja ni ovo do sada. Mislim da troše pare na nepotrebne stvari.

Pa ja bih ovo rekao malo drugacije.To su lepe i komforne stvari(ZOO mi je,doduse, bez veze,ali mi je ideja o AQUA parku O.K.).To ce uvek nekome da se svidja a nekome ne.
Dakle,ne smatram da su to NEPOTRBNE stvari ali tvrdim da su to u nasoj situaciji MALOUMNE stvari....
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 24 upita.