Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476560 puta)

0 Članovi i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #500 poslato: 27-10-2007, 12:55:49 »

Loremo ja nisam nagadjao nego sam ti rekao tacne izvore a ti misli sta hoces.
Sačuvana
Dark Eagle

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #501 poslato: 27-10-2007, 15:43:58 »

Ja ne mislim "sta hocu"!! Moje misljenje je potkovano i lepo objasnim u postu, za razliku od tebe!

Ti kazes za platu od 20 i nesto hilj. "solidno dobra"! A znam masu ljudi koji rade za crkavicu od 10hilj! Pa objasni to!
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #502 poslato: 27-10-2007, 16:00:42 »

Ja kazem za aqua park
Sačuvana
Dark Eagle

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #503 poslato: 27-10-2007, 19:08:07 »

Plata od 20 hiljada je "solidno dobra" kad zivis kod mame i tate, ne placas ni deo racuna, grebes se i za hranu, mama ti kupuje obucu i odecu, a ti platicu cuvas samo za izlaske i to samo kad ne uspes nikome da se prisljamcis da ti plati pice  :aq21: Inace je 20.000 NISTA. Duplo golo.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #504 poslato: 27-10-2007, 21:29:48 »

Plata od 20 hiljada je "solidno dobra" kad zivis kod mame i tate, ne placas ni deo racuna, grebes se i za hranu, mama ti kupuje obucu i odecu, a ti platicu cuvas samo za izlaske i to samo kad ne uspes nikome da se prisljamcis da ti plati pice  :aq21: Inace je 20.000 NISTA. Duplo golo.

to duplo golo je preko 250 eura, pa ako se uzme u obzir ovo:

"Prosečna junska plata u Srbiji bila je veća i od aprilske neto plate od 234 evra u Makedoniji, majske neto plate u Rumuniji od 304 evra i martovske neto plate u Bugarskoj od 202 evra."  (22.07.2007. Izvor: Beta)

to duplo godo je vece od bugarskog proseka

ne kazem da je to nesto, obzirom na cene ovde, ali nije duplo golo, problem su po meni visoke cene i velika uzimanja drzave
Sačuvana

Iceman_79

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 7
  • Show must go on...
    • Zapazanja
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #505 poslato: 27-10-2007, 22:01:49 »

Koliko kupaca sada ima takozvani "Aqua park"??? Koliko ljudi ovog trenutka radi u njemu? Sta bi sa ljudima koji su bili zaposleni? Moze li neko da mi odgonetne na ovu misteriju??? wq42  CDI Jagodina - Urbana gerila!!!!
Sačuvana
CDI Jagodina - Urban Guerila Team!!!

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #506 poslato: 28-10-2007, 16:57:24 »

To su nasi hajduci,mitrovdan rastanak djurdjevdan sastanak.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #507 poslato: 30-10-2007, 17:34:04 »

Pitanje za sve koji zive u JA: Koliko ste puta bili u aqua ovog leta?

Naravno, ne mislim na koncerte, "Jedna pesma, jedna zelja"...

Ko se od forumasa rashladjivao od onih vrucina u bazenima aqua?

Da pitam i koliko ste para u proseku trosili i na sta? Pitanje vazi, naravno, i za "strance"! :aq28:   
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #508 poslato: 30-10-2007, 17:56:01 »

Nisam nikad bio u Aqua Parku da se kupam

bio sam na otvaranuju  -  bio sam jedno 10-tak puta uvece kada su bile one svirke, igre na vodi i tako to

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #509 poslato: 30-10-2007, 20:15:20 »

Bio sam jednom,moj klinac 3 puta.Prijatelji ,cetvoroclane porodice, uglavnom jednom a posle svi isli u Dragocvet zbog cene.
4*200+4*50 malo mnogo za cescu posetu.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #510 poslato: 31-10-2007, 23:45:11 »

Pa, tu su jedino Jagodinci i placali upad  :aq21: Ostalima bilo gratis plus ZOO plus lunch paketi  :aq21: Da nije bilo dzabe prevoza i upada, sta mislite koliko bi ljudi dolazilo u AQUA PARK? I odakle? Dolazilo bi pedesetak Jagodinaca dnevno i to je to.  Kako li ce ovo rasipanje da funkcionise na duze staze zivo me zanima... :aq15:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #511 poslato: 01-11-2007, 06:42:46 »

Pa, tu su jedino Jagodinci i placali upad  :aq21: Ostalima bilo gratis plus ZOO plus lunch paketi  :aq21: Da nije bilo dzabe prevoza i upada, sta mislite koliko bi ljudi dolazilo u AQUA PARK? I odakle? Dolazilo bi pedesetak Jagodinaca dnevno i to je to.  Kako li ce ovo rasipanje da funkcionise na duze staze zivo me zanima... :aq15:

opet pricas napamet, iznosis ovde svoje zelje. jeste bilo onih koji su dolazili "gratis sa full paketom obilaska znamenitosti", ali je ipak bilo i dosta onih koji su dosli odnekud i placali, a i jagodinaca je bilo mnogo vise od 50
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #512 poslato: 01-11-2007, 10:01:50 »

Da iz Beograda i zapuca cetvoroclana porodica u nase SELO da bi se okupala u AQUA PARKU i to o svom trosku, znas li ti koliko to kosta?????? Je l' moze za tu avanturu da ih zakrpi 3000-4000 din.??? I ko to sebi moze da priusti???? Radije ce ljudi da odu na Adu! A u Beogradu su jos i najvise plate.  Znas kad ce neka porodica juzno od Beograda da dodje familijarno o svom trosku u Jagodinu u AQUA PARK??? Nikad. Svi u JA koje poznajem isli su PO JEDNOM i to ne oba roditelja vec jedan. Da vide deca to cudo.  I nosili su hranu i pice od kuce. Nema se i ne moze se drugacije kad ljudi zarade po 3-4€ na dan, a rade kao crnci.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #513 poslato: 01-11-2007, 10:06:23 »

Da iz Beograda i zapuca cetvoroclana porodica u nase SELO da bi se okupala u AQUA PARKU i to o svom trosku, znas li ti koliko to kosta?????? Je l' moze za tu avanturu da ih zakrpi 3000-4000 din.??? I ko to sebi moze da priusti???? Radije ce ljudi da odu na Adu! A u Beogradu su jos i najvise plate.  Znas kad ce neka porodica juzno od Beograda da dodje familijarno o svom trosku u Jagodinu u AQUA PARK??? Nikad. Svi u JA koje poznajem isli su PO JEDNOM i to ne oba roditelja vec jedan. Da vide deca to cudo.  I nosili su hranu i pice od kuce. Nema se i ne moze se drugacije kad ljudi zarade po 3-4€ na dan, a rade kao crnci.

za tvoju informaciju znam upravo jednu porodicu koja je dosla iz beograda u akva park, tip se kasnije i pojavio ovde na forumu, a znam i za dve porodice iz nisa i kraljeva. naravno ima i drugih, ali ove sam na neki nacin upoznao
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #514 poslato: 01-11-2007, 10:19:44 »

Mislis na onoga sto je, kaze, poreklom Jagodinac, isao negde preko grane pa tamo nista nije uradio i sad je sav u fazonu "Ima para i buducnosti i u Srbiji", radi u nekom lokalnom NN listu na oglasima?????
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #515 poslato: 01-11-2007, 11:00:01 »

Mislis na onoga sto je, kaze, poreklom Jagodinac, isao negde preko grane pa tamo nista nije uradio i sad je sav u fazonu "Ima para i buducnosti i u Srbiji", radi u nekom lokalnom NN listu na oglasima?????

ne nego na coveka koji nije rodjen u jagodini, nije ovde boravio, a ipak se odlucio da sa porodicom dodje i vidi akva park. ne vidim sta je strasno u tome i zbog cega ne bi bilo i mnogo vise takvih ljudi?
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #516 poslato: 01-11-2007, 11:33:05 »

Trebalo bi da bude čim više takvih ljidi koji su u stanju da potroše dosta para na jagodinsku atrakciju, ali jedna lasta ne čini proleće. Nadajmo se da će ih biti dosta.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #517 poslato: 01-11-2007, 11:49:09 »

to je jedan od njih 3 koje znam, a ima ih vise
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #518 poslato: 03-11-2007, 21:00:24 »

Zar je samo GODO bio u aqua? :aq15:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #519 poslato: 03-11-2007, 21:23:28 »

Mislis na onoga sto je, kaze, poreklom Jagodinac, isao negde preko grane pa tamo nista nije uradio i sad je sav u fazonu "Ima para i buducnosti i u Srbiji", radi u nekom lokalnom NN listu na oglasima?????

ne nego na coveka koji nije rodjen u jagodini, nije ovde boravio, a ipak se odlucio da sa porodicom dodje i vidi akva park. ne vidim sta je strasno u tome i zbog cega ne bi bilo i mnogo vise takvih ljudi?



Ma, nije to strasno, to je NEVEROVATNO :D 99,9% Beogradjana ce pre otici na Adu nego da zapucaju u Jagodinu samo da bi se okupali i jos na to spucali silne pare. Ne mozes poreci cinjenicu da je za mnoge Jagodince i za mnoge Srbe uopste, odlazak u AQUA PARK luksuz koji se moze priustiti jednom u sezoni i to samo zbog dece. Jedino gastarbajteri ako malo izvade stetu :D
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 25 upita.