Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!  (Pročitano 7649 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« poslato: 24-10-2008, 09:31:29 »

 Neka žirafa će svakako obeležiti ovu političku sezonu u Srbiji. Da li će ona stići iz Slovenije ili sa neke udaljenije destinacije, više nije važno. Ona će stići, čak i pred Skupštinu Srbije, obećao je juče lider Jedinstvene Srbije i gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma.

Pre neki dan saopštio je da neće kupiti žirafu iz sredstava koja mu je odobrila vlada za razvoj turizma, već će je dobiti na poklon od gradonačelnika LJubljane Zorana Jankovića. Međutim, juče je stigao demanti iz LJubljane - nema reči o žirafi i poklonu.

Lider Jedinstvene Srbije sada se zainatio. Nabaviće žirafu, pa kud puklo.

- To što sam rekao o žirafi je tačno i tako će i biti. Žirafa neće biti kupljena iz budžeta Srbije. Žirafa će doći na poklon i žirafu ću dovesti pred Skupštinu da je pokažem. Pokazaću vam i otpremnicu odakle je došla - rekao je Palma u Skupštini.
Kako stvari stoje, možda će ovoj dugovratoj egzotičnoj životinji biti podignut i spomenik, jer je Palmi donela veliku popularnost.

- Žirafa je vrlo popularna životinja ovih dana i zahvaljujem novinarima što mi prave ovakav marketing. Zvao me je jedan gospodin iz Amerike i pitao: „Ko vam radi ovako dobar marketing“. Kažem: „Ne plaćam ništa, ne košta me“ - rekao je Dragan Marković.
Žirafa je ušla u politički život Srbije pre dvadesetak dana, kada su mediji objavili da je vlada odobrila sredstva za kupovinu žirafe za zoo-vrt u Jagodini i da je za to izdvojeno 25 miliona dinara. Potom su te informacije proširene - rečeno je da je pređašnja vlada odobrila sredstva za izgradnju ski-staze na Crnom vrhu, a da je tu odluku potvrdila sadašnja vlada.

 :aq24:   :aq21:   :aq20:
Sačuvana

Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #1 poslato: 24-10-2008, 10:13:39 »

Ma daj bre, necemo valjda i ovde da vodimo "rekla-kazala" kao sto rade ovi novinari.
Umesto da pisu nesto pametnije oni se trkaju ko ce vise texta da objavi o toj zirafi.......bas je postalo dosadno!
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #2 poslato: 24-10-2008, 10:28:58 »

naprotiv bas je super marketing za jagodinu...pa cak u Hrvatskoj se polemise o tome...dobra najava za predstojecu "turisticku sezonu" u Jagodini =)))
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #3 poslato: 24-10-2008, 11:23:21 »

Jadna ta zirafa
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #4 poslato: 24-10-2008, 14:55:34 »

I ja bh je odveo pred Skupstinu i pokazao otpremnicu samo da prekinu sa tim "cirkuzom" :xq068:
Da je kupovano za Beogratski ZOO nebi imalo takav publicitet, a sad sve sto ide juzno od Bubanj potoka (citaj Jagodinu) je poklon za koaliciskog partnera. :xq003:

Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #5 poslato: 24-10-2008, 15:24:55 »

Da Palmi ne treba marketing-ne treba.Dovoljno da se samo pojavi onako korpulentan wq40
Sto se tice dobijenog novca on ih vec trosi za vrtice sto je najispravnije sto je mogao napraviti.
A ako zirafa ne dodje kao poklon iz Slovenije kako je najavljeno,da sam na njegovom mestu ja bih je kupio sam uz pomoc sponzora i dobrovoljhne prihode.
AKO JE TOLIKO POTREBNA..
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #6 poslato: 24-10-2008, 18:22:27 »

meni stvarno nije jasno kako neke ljude nije sramota da lupaju gluposti tipa deca nemaju sta da jedu a mi dajemo 300000 evra za zirafu!
pa deca nemaju sta da jedu a jedan bornovicki sto igra fudbal u propaloj zvezdi zaradjue 300000 godisnje pa deca nemaju sta da jedu a vozni park vlade srbije kosta 20 miliona evra sto se ne voze u lade nego u audije ali sad je ta zirafa toliki problem more treba da kupi 5 i da ih odvede da pasu u parku ispred skupstine jebala ih zirafa vise!!!
pa jeste zoo vrt prosecan ali za grad kao jagodinu je nadprosecan i bas zato sto je prosecan da bih postao bolji treba mu zirafa kasnije slon itd ali sve to ide vremenom!!
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #7 poslato: 24-10-2008, 19:04:09 »

meni stvarno nije jasno kako neke ljude nije sramota da lupaju gluposti tipa deca nemaju sta da jedu a mi dajemo 300000 evra za zirafu!
pa deca nemaju sta da jedu a jedan bornovicki sto igra fudbal u propaloj zvezdi zaradjue 300000 godisnje pa deca nemaju sta da jedu a vozni park vlade srbije kosta 20 miliona evra sto se ne voze u lade nego u audije ali sad je ta zirafa toliki problem more treba da kupi 5 i da ih odvede da pasu u parku ispred skupstine jebala ih zirafa vise!!!
pa jeste zoo vrt prosecan ali za grad kao jagodinu je nadprosecan i bas zato sto je prosecan da bih postao bolji treba mu zirafa kasnije slon itd ali sve to ide vremenom!!
Pa ptica do-do,sabljozubi tigar,pa mamut...sve ce nabavimo :xq011: :xq011: :xq011:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #8 poslato: 25-10-2008, 15:51:57 »

[quote
Pa ptica do-do,sabljozubi tigar,pa mamut...sve ce nabavimo :xq011: :xq011: :xq011:
a Betoven ce da dodje da svira kad sve te zivuljke stignu
[/quote]
A Sopen da dirigira :xq004:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #9 poslato: 28-10-2008, 09:25:56 »

Bez Betovena nista,molim vas.
On je na listi broj 1. :-)))
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #10 poslato: 29-10-2008, 22:49:29 »

meni stvarno nije jasno kako neke ljude nije sramota da lupaju gluposti tipa deca nemaju sta da jedu a mi dajemo 300000 evra za zirafu!
pa deca nemaju sta da jedu a jedan bornovicki sto igra fudbal u propaloj zvezdi zaradjue 300000 godisnje pa deca nemaju sta da jedu a vozni park vlade srbije kosta 20 miliona evra sto se ne voze u lade nego u audije ali sad je ta zirafa toliki problem more treba da kupi 5 i da ih odvede da pasu u parku ispred skupstine jebala ih zirafa vise!!!
pa jeste zoo vrt prosecan ali za grad kao jagodinu je nadprosecan i bas zato sto je prosecan da bih postao bolji treba mu zirafa kasnije slon itd ali sve to ide vremenom!!

Nisi u pravu i ne možeš tako da gledaš na stvari. Potpuno je ispravno razmišljanje da (neka ili mnoga) deca u Srbiji nemaju šta da jedu a Vlada Srbije obezbedjuje iz budžeta tolike pare Palmi za Zoo-vrt u Jagodini.

To bi isto bilo kao kad bi ti ukrao 10 000 dinara i u policiji ili sudu kažeš: Ma šta je to, nije to ništa, ljudi kradu mnogo više. Ili ovi danas što su pohapšeni ukrali milione i to evra. Dakle to što su neki drugi ukrali mnogo više, tebe ne oslobadja odgovornosti za to što si ti ukrao onih 10 000 dinara.

E isto tako, to što država iz budžeta plaća ili kupuje sve ono što si ti naveo ne oslobadja odgovornosti Vladu Srbije i Palmu za nenamensko trošenje državnih para za vreme velike finansijske krize u svetu i u Srbiji.

Dakle, ja kao što osudjujem kupovinu žirafe iz budžeta, isto tako osudjujem tj. kritikujem i nabavku tih skupih automobila za Vladu i skupštinu i to što ti službeni automobili još uvek idu na prevazidjeni benzin umesto da idu na plin ili eventualno metan zbog uštede narodnih para i zaštite životne sredine. Isto tako sam kritikovao i glamurozni doček Nove Godine u Novom Sadu itd. Znači sve te stvari su za osudu i kritiku !

A naravno, podržavam odluku Palme i lokalne samouprave u Jagodini da ona sredstva preusmeri u izgradnju vrtića. E to je za pohvalu.
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Žirafu ću dovesti pred Skupštinu!
« Odgovor #11 poslato: 01-11-2008, 00:45:31 »

 :aq12: a zasto nas humani Palma nije iso u Ministarstvo voda da izmoli iste te pare koje izmolio za zirafu pa da regulise Belicu, npr.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 25 upita.