Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Plivanje  (Pročitano 16883 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik_paracin

  • Gost
Plivanje
« poslato: 29-04-2006, 11:10:18 »

Plivanje
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Plivanje
« Odgovor #1 poslato: 23-01-2007, 15:15:46 »

Plivanje je sport koji je fenomenalan

i za telo i za dušu

Kad kod imam priliku ja idem na plivanje

nebitno da li je zima ili leto

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: Plivanje
« Odgovor #2 poslato: 24-08-2007, 21:40:28 »

Za mene je plivanje najbolji i najzdraviji sport, ja idem bar 2 puta nedeljno na bezen, a preko letnjeg raspusta skoro svaki dan
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Plivanje
« Odgovor #3 poslato: 06-03-2008, 18:30:17 »

Na drzavnom prvenstvu za kadete, omladince i seniore odrzanom u Kikindi PK JAGODINA 12 medalja.
Andjelija Sreckovic bronzana na 100 m mesovito,a Mihajlo Nikolic treci na 1500m slobodno,oboje u apsolutnoj kategoriji( seniori). Da bi se znalo o kakvom takmicenju je rec dovoljno je reci da od reprezentativaca jedino CAVIC nije plivao.
Sačuvana

KIMI

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 52
Одг: Plivanje
« Odgovor #4 poslato: 15-03-2008, 09:14:54 »

Za tu decu je bio organizovan i prijem u opstini kod predsednika.Znate vec usledice pomoc itd .
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Plivanje
« Odgovor #5 poslato: 19-03-2008, 22:14:04 »

Čavić opet uzeo zlatnu medalju! :aq07:
50m delfin na evropskom prvenstvu! :aq08:
Imamo sportiste, svaka im čast!!! :aq07: :aq07: :aq07:
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Plivanje
« Odgovor #6 poslato: 19-03-2008, 22:51:51 »

Čavić opet uzeo zlatnu medalju! :aq07:
50m delfin na evropskom prvenstvu! :aq08:
Imamo sportiste, svaka im čast!!! :aq07: :aq07: :aq07:

I ne samo to...vec je i oborio evropski rekord  :aq04: i to sopstveni  :aq05:
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Plivanje
« Odgovor #7 poslato: 20-03-2008, 17:00:25 »

U stvari,covek je 2 puta oborio rekord!Da li ste videli nove "kostime" za plivace?Tek slede rekordi na olimpijskim igrama.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Plivanje
« Odgovor #8 poslato: 10-04-2008, 20:14:00 »

Andrijana Milenkovic,PK Jagodina,putuje kao clan juniorske reprezentacije Srbije u Rumuniju na Balkansko prvenstvo.
Mihajlo Nikolic ,PK Jagodina,dobio poziv za pripreme reprezentacije za COMEN Cup (Cyprus, 27. – 29. Juni 2008) i EYOF 2009.
Inace zbog problema sa zatvorenim bazenom deca svakodnevno putuju za Krusevac gde treniraju.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Plivanje
« Odgovor #9 poslato: 11-04-2008, 14:21:36 »

Ma kreteni,bre!Imamo decu koja mogu da napreduju i da donose uspehe,a neko ne moze da se seti da KONACNO sredi ono ruglo i omoguci im da bar u Jagodini treniraju.Svaka cast plivacima!!!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Plivanje
« Odgovor #10 poslato: 27-08-2008, 08:39:07 »

BLIC 26 08 JAGODINA - Nosilac olimpijskog srebra, plivač Milorad Čavić, odavno je uzor mnogim mladim plivačima. Njegovim stopama krenuli su brat i sestra Vladimir (24) i Anđelija (16) Srećković iz Jagodine. Vladimir već četiri godine živi u Njujorku, gde se školuje i trenira plivanje, a ovih dana pridružiće mu se i sestra Anđelija, reprezentativka Srbije u plivanju.

Šesnaestogodišnja Anđelija se od šeste godine bavi plivanjem. Pored brata Vladimira je zavolela taj sport. Otac Milorad Srećković takođe je poznat u jagodinskim plivačkim krugovima. Anđelija je član Plivačkog kluba „Jagodina“ i već četiri godine pliva za reprezentaciju. Zahvaljujući dobrim rezultatima, dobila je stipendiju i krajem ovog meseca odlazi u Njujork, gde će se pridružiti bratu.
- U Jagodini više nema uslova za bavljenje plivanjem. Mogu da treniram samo leti na otvorenim bazenima, dok zimi putujemo u Kruševac pošto jedini zatvoreni bazen u hotelu „Jagodina“ više nije u funkciji. Bilo je pitanje da li da prestanem sa treniranjem ili da odem negde, u Beograd, na primer, ili u Ameriku, kod brata. Njegov trener sa univerziteta je video moje rezultate i ponudio mi je celu stipendiju na fakultetu ako prvo završim srednju školu - kaže Anđelija.
Ona je u Jagodini sa odličnim uspehom završila dve godine Medicinske škole „Milutin Milanković“, smer fizioterapeut. Na državnim prvenstvima, Anđelija je uvek bila u samom vrhu. Učestvovala je na mnogim međunarodnim takmičenjima u Slovačkoj, Mađarskoj, Makedoniji, na Balkanijadi na Kipru prošle godine. Najbolja je u disciplini 200 metara slobodnim stilom, a njen najbolji rezultat je 2,05. Pliva i 100 metara slobodnim stilom, 100 metara delfin i 50 delfin. Dnevno trenira oko dva sata i za to vreme prepliva između pet i šest kilometara.
- Nadam se da ću se snaći u Americi. Neće biti lako, ali računam na pomoć brata, a i ja imam veliku želju da uspem i da se dokažem u plivanju - kaže Anđelija, ističući da se nada da će joj se u Americi pružiti prilika da se na pravi način bavi sportom koji obožava.
Vladimir je pre četiri godine, posle završetka Sportske gimnazije u Beogradu i dobijanja stipendije zbog dobrih rezultata u plivanju, otišao u SAD, gde je prošle godine diplomirao političke nauke na Državnom univerzitetu u Njujorku. Ujedno je trenirao plivanje jer je dobio stipendiju koja je pola sportska, a pola akademska. Plivao je za školu i, kako kaže, ponosan je što je oborio školski rekord, a pošto ima licencu za trenere, radio je u dečjoj školi plivanja.
- U Americi sve zavisi od tebe. Ako imaš želju i poseduješ kvalitet, imaš mnogo mogućnosti. To je taj američki san. Ja sam prezadovoljan svojim iskustvom iz Amerike. Razlika između Amerike i Srbije je u tome što se tamo trud mnogo više isplati i vrati ti se sve što uložiš u sebe - ističe Vladimir Srećković.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Plivanje
« Odgovor #11 poslato: 28-07-2009, 08:19:13 »

Čavić osvojio zlato na 50 metara delfin!

Najbolji plivač Srbije Milorad Čavić je vremenom 22,67 sekundi osvojio zlatnu medalju u trci na 50 metara delfin na Svetskom prvenstvu u Rimu!



Čavić je doneo Srbiji prvo zlato na SP u istoriji, postavio je i rekord šampionata, a u svojoj "rezervnoj" disciplini je upisao i novu pobedu nad svetskim rekorderom Rafaelom Munjozom. Španac je zaostao za Čavićem 21 stotinku, a nije uspeo ni da osvoji srebro, jer je Australijanac Metju Target preplivao bazen u vremenu 22,73s.

Ovo je sjajna stvar, sjajno je osvojiti prvu medalju za Srbiju na šampionatima sveta. Pripremao sam se za ovu trku, ali je sve bilo neizvesno, pošto nikada ne možete da znate šta će uraditi svetski rekorder Rafael Munjoz. Danas sam bio najbolji, jer sam dobro tempirao formu i veoma sam srećan. Ovo je zaista odličan start za mene i sada predstoji da se dobro pripremim i za trku na 100 metara. Ako sve bude u redu, trebalo bi da izborim finale, a posle ćemo videti", izjavio je Čavić.

Čavićev prioritet je trka na 100 metara delfin, a pre početka SP je rekao da mu je želja da obori svetski rekord, koji je trenutno u vlasništvu Majkla Felpsa (50,22). Kvalifikaciona trka je na programu u petak u devet časova, a posle toga se očekuje novi duel dva najbolja plivača planete.

http://www.blic.rs/sport.php?id=103614
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Plivanje
« Odgovor #12 poslato: 28-07-2009, 12:30:48 »

Da! Sjajan momak,na koga bi mogla mnoga deca da se ugledaju.
Sve najbolje o Cavicu!

Puno uspeha u predstojecem takmicenju!
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Plivanje
« Odgovor #13 poslato: 01-08-2009, 18:57:30 »

Сребро за Чавића  :xq004:


Фелпс опет бржи

« Poslednja izmena: 01-08-2009, 19:00:32 od strane Svilena »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Plivanje
« Odgovor #14 poslato: 01-08-2009, 19:19:35 »

Znači kao da ga kljukaju sa steroidima ovog amerikanca...

celu dužinu vodio.. pa onda stao... ovaj naš

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Plivanje
« Odgovor #15 poslato: 01-08-2009, 19:26:08 »

Znači kao da ga kljukaju sa steroidima ovog amerikanca...

celu dužinu vodio.. pa onda stao...

Pazi, ja uopšte više ne sumnjam da je Felps na nečemu. Sto posto!
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Plivanje
« Odgovor #16 poslato: 01-08-2009, 20:36:59 »

Neka Phelpsa nek` ostane na tome,na cemu je!!! :aq29:

Jako mi je drago zbog Cavica!

Sve cestitke!  :xq004:

Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Plivanje
« Odgovor #17 poslato: 07-08-2009, 08:47:04 »

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.148 sekundi sa 21 upita.