Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Štafeta Paraćin-Ćuprija-Jagodina  (Pročitano 4313 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Štafeta Paraćin-Ćuprija-Jagodina
« poslato: 25-01-2008, 14:26:16 »



Sećete li se ove predivne sportske manifestacije?
Svaka izmena je bila po 500 metara,trčali su atletičari,srednjoškolci sa najboljim vremenima,članovi sportskih klubova...

Bio sam učesnik nekoliko godina i trčao najvažnije izmene jer smo ja i Belac bili najbrži momci našeg grada a vremena od 29 min na 10.000 metara,oko 14 min na 5000,1:58 na 800 su i danas nedostižni u Paraćinu,mnogobrojne medalje u Orijentacionom trčanju i Atletskim krosevima (npr.3.mesto na Krosu Politike 1989 god.) kada sam trebao da predjem u AK"Crvena Zvezda" ali...???Nego dosta o meni!
Treba pokrenuti inicijativu da se štafeta obnovi,šta mislite da li svaki grad ima 40 sposobnih koji će brzo istrčati 500 metara?
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Štafeta Paraćin-Ćuprija-Jagodina
« Odgovor #1 poslato: 20-03-2008, 17:06:43 »

Ja pamtim stefetu i secam se da sam se na vrhove prstiju penjao da bi video nju i onog koji je nosi!Nadam se da je neki ne gledaju kao stvar komunizma i proslosti.Mislim da je to nesto sto budi malo dublja osecanja-I stvarno bi to bilo lepo pokrenuti.(Mozda sam malo zalutao u "Stafetu mladosti")
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".
 

Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 20 upita.