Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Gostovanja Armije  (Pročitano 15866 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Gostovanja Armije
« poslato: 06-12-2008, 17:37:49 »

Pisite o gostovanjima najvatrenijih navijaca Jagodine Armija.  KO ZELI DA IDE U SREDU SA NAMA POTPUNO BESPLATNO CAK NI KARTU NE PLACA NEKA SE PRIJAVI ILI NEKA KAZE STA IMA O TOME.HOCE NECE....
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #1 poslato: 06-12-2008, 18:55:45 »

Ma samo da Vas ima više, da lepo navijate, da se ne bijete i da ne pevate VULGARNE PESME

inače ste OK



Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #2 poslato: 06-12-2008, 19:26:59 »

jer bi neko isao u Sredu sa nama sve vam je organizovano i besplatno cak je i besplatna karta da udjemo na stadion.MA BAS SVE JE ORGANIZOVANO I BESPLATNO
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #3 poslato: 06-12-2008, 19:43:41 »

ja sigurno ne mogu, Radim a i malo sam mator za to

ali će verovatno već neko da se javi

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #4 poslato: 06-12-2008, 23:04:28 »

Evo shta ja imam da kazem ovako, totalno iskreno i prijateljski.

Prvo i osnovno, kapiram da ste mahom deca, daj boze da je neko stariji od 15 godina?
Sad ok, nije to problem, imate pravo i vi da navijate, ali jebote nemoj da prozivate ciganske/radovske pichke,odrace vas neko od batina zbog toga.

Drugi problem s tim shto se deca, koji je i kljuchan kad je navijanje u pitanju, jesu vashi glasovi.Tanki, nemutirani, plitki glasovi,koji se jednostavno chuju smeshno na stadionu.Uopshte vas ne zezam niti hocu da vas ismejavam,vec vam iskreno govorim chinjenice.Na utakmici protiv OFK 10 romatichara je treslo stadion,a vas chuju u radijusu od 10metra i to onim dechachkim glasovima.
Bili bi ste dobri da bodrite svoju shkolu recimo,ali stvarno smeshno zvuchite na stadionu i sa tim se slaze ceo stadion uvek,ali vam ipak daje podrushku za trud i entuzijazam koji je neosporan.
Takodje ima vas izuzetno malo po brojnosti da bi uopshte lichili na grupu.

Sad kad spojite ta dva problema,jasno je da vam fali josh ljudi,i to josh STARIJIH ljudi od minimum 18+(optimalno 20+ godina) kako bi ste izgledali i zvuchali iole reprezentativno.

Sad ako imate u vidu da vetjina tih stariihj koji vole da navijaju su u extremima,a extremi iz poznatih razloga bojkutuju klub,jasno vam je da tje teshko da izadjete na kraj s tim.

I na kraju koreografije su vam neorganizovane,transparenti neinspirativni,a sve to jer nemate iskustva kao shto su extremi imali jer su oni mahom sastavljeni od iskusnih cigana/grobara koji su redovno ishli i idu na tekme Zvede i Partizana

Kazem vam da shvatite oko ka pokushaj da budem iskren sa vama,jer ako mislite da hocu neshto da vas bezveze prozivam,onda jebiga..

.
« Poslednja izmena: 06-12-2008, 23:10:16 od strane Sawovsky »
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #5 poslato: 07-12-2008, 18:00:24 »

a zasto da ne pevaju vuglarne pesme??koji to nsavijaci u svetu ne pevaju vulgarne pesme??

ali ovo sto rece ovaj je potpuno u pravu ali mi i dalje nije jasno kako moze sa odusevljenjem da gleda ne zvezdine navijace koji igraju protiv njegove jagodine meni covek koji ne podrzava svoj grad vec nesto sto ne postoji i sto je neko stvorio definitivno nije cist kao sto i oni navijaci zvezde iz novog sada i sabca nisu cisti jer dolaze u jagodinu a tek ti 10 iz ofk besposlicara nisu cisti!!!
Sačuvana

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #6 poslato: 07-12-2008, 18:13:10 »

www.armija-jagodina.forumoion.net  dodji registruj se i budi sa nama
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #7 poslato: 07-12-2008, 21:30:01 »

Iskreno mislim da nije poenta u mutiranim ili nemutiranim glasovima , basu ili sopranu. Poenta navijanja je u ljubavi prema klubu. Pa nemaju svi klubovi navijače 25 + godina uz to operske pevače. Samo vi deco nastavite da volite svoju Jagodinu , nastavite da navijate iz sveg glasa. Žao mi je što sam zauzet ove srede , ali obećavam da ću svakako ići sa vama i na gostovanja. PRUŽAM PUNU PODRŠKU ARMIJI, JOŠ KADA BI SE I EKSTREMI PRIDRUŽILI NJIMA , E , TO BI BILA VRLO DOBRA NAVBIJAČKA GRUPA.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #8 poslato: 07-12-2008, 22:06:25 »

Mi sa Ekstremima ne pricamo jos od kada smo nastali.Nemamo nikakve veze sa njima a i necemo ni da imamo.Ma kakvi glasovi mene to ne zanima Ja navijam iz ljubavi prema svome gradu i kluu,pa sad da li mi sto  smo deca brukamo klub i grad ili ne tome uopste ne zanima.ONO NAJVAZNIJE JE DA JE MOJE SRCE PLAVO-BELO I UVEK CE BITI.


A zasto ne mozes u sredu sa nama?Koliko imas godina pa kazes da bi nam se rado pridruzio?
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #9 poslato: 07-12-2008, 22:57:50 »

e ovo je tek vrh ekstremi ne razgovaraju sa armijom a sve zajedno ih nema 100 kad je poceo americki fudbal u jagodini da se igra nisu jos ni kacige dobili a vec se rastavili na dve ekipe pa mi smo cudo od ljudi!!
a ako svrha navijanja nije u glasovima pa onda zasto ja nemogu da volim moj klub uz trubace prasetinu i golu kurvu pored mene ovde se prica o nekoj tribini navijackoj a ne o ljubavi prema klubu znam gomilu ljudi koji mnogo vise vole zvezdu i partizan a opet ne pripadaju onim divljacima!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #10 poslato: 08-12-2008, 00:39:03 »

^^Ti "divljaci" su juche napravili prelepu atmosferu u Jagodini, svidelo se to vama ili ne ;)

Nisu ni jedno jedino sranje napravili, a sve im je bilo na nivou.
2-3 hiljade ljudi se na toj tribini zezalo i pravilo ambijent za ceo stadion kakav se nikad nije video u Pomoravlju, dok su ostali doshli da gledaju utakmicu(da ne kazem Zvezdu), izuzev ovih klinaca koji su, budimo realni, kad je krenulo navijanje sa juga bili primetni samo sebi.

To shto se ja Delijama i vishe nego divim za ono shto su uradili u Jagodini,ne znachi i da sam iz srca navijao za Jagodinu i ako sam Zvezdash ceo zivot i od 7 razreda idem na derbije i vaznije utakmice,a zadnje dve godine, od kako studiram, na Marakani sam kad god mogu.
Pa opet sam ishao na svaku beogradsku utakmicu Jagodine od pochetka sezone(i naravno sve domace),i jedan nas dobar deo Extrema chitavu sezonu prati Jagodinu i ako ne navijamo vec iskljuchivo idemo na utakmice razonode i zezanja radi.


Inache extrema ima dosta, samo shto je puno nas u Bgu,pa samo, dok smo navijali, uglavnom bili rasuti i nikad u punom broju zbog obaveza te nas je uvek bilo ne vishe od stotinak...
« Poslednja izmena: 08-12-2008, 00:55:26 od strane Sawovsky »
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #11 poslato: 08-12-2008, 11:21:26 »

prosle god septembra meseca mislim da se igralo sa bsk jagodina primila gol u zadnojem minutu bilo je i preko 100 ekstrema i to je jedino sto sam zapamtio da je bilo dobro i oni transparenti prodajem kucu u ribare stvarno je bilo zezanje i tako nesto je potpuno ok ali to je bilo tada i nikad vise!!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #12 poslato: 08-12-2008, 13:08:58 »

Pa Neko, mi smo kao shto rekoh mahom studenti, kad bi bilo i vishe interesovanja u samoj Jagodini ne bi bilo tih problema, plus pogledaj zashto su extremi odustali i sve ce ti biti jasno!

http://fkjagodina.forumotion.com/navijaci-f3/extreme-jagodina-t9.htm
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #13 poslato: 08-12-2008, 22:04:16 »

e bas sam procitao za vas su trubaci a ne navijhaci da za mene su trubaci a ne navijaci i taj koji je pisao sprejem plavim po zidu akva parka malo u aps na hladjenje!!
sta vi hocete covece iznajmite autobus pa idite na utakmice ja hocu sutra da kad dodje liverpul u jagodinu da pola engleske na tribine vidi trubace kako sviraju pa pogledajte koja je atmosfera bila u nisu na odbojkasku utakmicu gde su trubaci i navijaci celo vreme zajedno svirali i pevali pa kad je igrao onaj okk beograd nekada 90 secam se ko da juce bilo valjda cetvrt finale kupa radivoja koraca kada su trubaci tresli dvoranu kad je sudia prekidao utakmicu i terao ih da prekinu jer ne cujese pistaljka od njih!!!
e to je srbija umesto da zajedno uz trubace navijate vama trubaci smetaju a najzesce od svega sto ste i sami priznali da ste cigani i da ste grobari psa je sad nemoralno pevati dvema ekipa kako za njih zivite ne decko nemoralno je uopste pevati o tome kako se zivi zbog nekog fudbalskog kluba postoje gomila stvari koje su primarne za zivot od zvezde i partizana a kome su zvezda i partizan primarni tog coveka stvarno zalim!!
pricate kako su panduri represivni prema vama a vas podmladak ovi klinci 93 isarase ceo grad sprejem vi kao stariji treba da ih ucite da se to neradi a ako si ekstrem kao sto kazes vrlo dobro znas i ti kao i ja ko to radi a ovamo pricate o ljubavi prema gradu kakva crna ljubav kada sprejevima unistavate nove fasade da nije to mozda malo kontradiktorno??
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #14 poslato: 08-12-2008, 23:31:48 »

e bas sam procitao za vas su trubaci a ne navijhaci da za mene su trubaci a ne navijaci i taj koji je pisao sprejem plavim po zidu akva parka malo u aps na hladjenje!!
sta vi hocete covece iznajmite autobus pa idite na utakmice ja hocu sutra da kad dodje liverpul u jagodinu da pola engleske na tribine vidi trubace kako sviraju pa pogledajte koja je atmosfera bila u nisu na odbojkasku utakmicu gde su trubaci i navijaci celo vreme zajedno svirali i pevali pa kad je igrao onaj okk beograd nekada 90 secam se ko da juce bilo valjda cetvrt finale kupa radivoja koraca kada su trubaci tresli dvoranu kad je sudia prekidao utakmicu i terao ih da prekinu jer ne cujese pistaljka od njih!!!
e to je srbija umesto da zajedno uz trubace navijate vama trubaci smetaju

Nemam nishta protiv trubacha, shta vishe obozavam trubache, ali zna se za gde su trubachi.
Extremi ih bodrili chitave sezone, a oni ih ni sekund ih nisu isposhotvali,nego odma udri po trubache i uvlachi se Palmi.

a najzesce od svega sto ste i sami priznali da ste cigani i da ste grobari psa je sad nemoralno pevati dvema ekipa kako za njih zivite ne decko nemoralno je uopste pevati o tome kako se zivi zbog nekog fudbalskog kluba postoje gomila stvari koje su primarne za zivot od zvezde i partizana a kome su zvezda i partizan primarni tog coveka stvarno zalim!!

Pa naravno da smo vecina cigani/grobari kad su(nazalost) jedino to dugo vremena bili(a i sada su) jedini pravi klubovi u Srbiji.I jedino si tu imao prespektivu kvalitetnog navijanj.a Uostalom verovatno nikad nisi ishao da navijash na sever/jug pa ne znash kakav je to mocan osecaj kad uchestvujesh u nechemu shto pretsavlja onaj najjezgrovitiji duh fudbala, i shto chini sliku i zvuk na terenu nezaboravnim.
A shto se tiche onih "koji zive za klub" i da postoje mnogo vaznije stvari od toga u zivotu delimichno si u pravu.
J lihcno nikad nisam bio u tom fazonu, ali brate ima ljudi kojima je to hobi i pravo zadovoljstvo da redovno navijaju i prate svoj klub kao shto neko zivi za skokove iz padobrana,a neko za shahovske turnire na primer.Chini ih srecnim i ispunjava ih pa ne vidim zashto ne bi ziveli za to?

pricate kako su panduri represivni prema vama a vas podmladak ovi klinci 93 isarase ceo grad sprejem vi kao stariji treba da ih ucite da se to neradi a ako si ekstrem kao sto kazes vrlo dobro znas i ti kao i ja ko to radi a ovamo pricate o ljubavi prema gradu kakva crna ljubav kada sprejevima unistavate nove fasade da nije to mozda malo kontradiktorno??

Ja bi lichno nekom klincu oteo sprej i ishamarao ga kad bi video da zvrlja neku reprezentativnu zgradu sprejom,takva neotesana glupost me jako nervira. Grafiti i pisanje na oronulim objektima su druga stvar,kvalitetan i pravi grafit je vec umetnost,ali obichno piskaranje po fasadama je za batine.
« Poslednja izmena: 08-12-2008, 23:45:19 od strane Sawovsky »
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #15 poslato: 09-12-2008, 11:24:54 »

jeste brate da neko zivi za ovo a nego za ono ali postoje par stvari koje su ispred svega ja verujem da je dzimbi jedina stvar u zivotu zvezda majku i oca nema zenu nikad nece moci da nadje itd i za takvog coveka mi je poptpuno jasno ali kad vidim da ova deca sad treba da idealizuju takve tipove kao dzimba i misa tumbas recimo jesu oni smesni ali to je to nemoze moj zivotni idol da bude misa tumbas!
onda pevanje gurovicu jebemo ti cerku milane nemoze ni jedan normalan covek da podrzi ali zato kad ja psujem ovde po forumu ja ti smetam a kad deca od 10 god sa svojim caletom pored pevaju tako nesto na tribini to je za tebe ok!!!
shvatam ja sta ti hoces da kazes neko voli motore neko voli batine neko voli ovo neko voli ono svako ima svoj hobi ali parole zvezda iznad svega ili volim zvezdu vise od zivota ili poginuo bih za partizan nikako ne dolaze od normalnog coveka!!
pa sto onda ne uzimas sprejeve klincima kad i sam znas ko su ako si ekstrem ko sto kazes nije ti neki problem da saznas a inace slazem se da su grafiti umetnost ali zna se gde se oni pisu a obicno zvrljanje je za zatvor kao sto sam video jednog klinca da recimo pise sprejem u gradu legenda zivi sve bi bilo ok ali kad bih mogao jos da mi objasni sta ce time da postigne i kakvog efekta ima to njegovo pisanje bio bih mu zahvalan!!!
i jos nesto trubaci su svirali citave utakmice kad je igrala jag protiv radnickog iz kragujevca dete sam bio ali se secam ko juce te utakmice i mislim da su ih bas ti stari ekstremi doveli zasto i vi niste dovodili trubace!!
i jos nesto za zvezdu i partizan ste spremni da odvojite zadnji dinar isli po bgu na derbijima utakmicama itd i to iz jagodine a za vasu jagodinu vam treba neko obezbedi autobus i mozda crveni tepih??jasno se vidi koga vi vise volite i zbog cega ne dolazite na utakmice a ovo su samo prazne price i izgovori!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #16 poslato: 09-12-2008, 13:46:27 »

^Ja kao shto rekoh zivim u Bgu i ne mogu da jurim klince po Jagodini da im otimam sprejeve neka policija to radi. :)
Slazeme se da vredjanje nije, niti treba da bude navijanje i na srecu navijachi se mahom normlaziuju po tom pitanju.
Druga je stvar podrugivanje ili prozivanje putem parola, na neki neuvredljivi nachin. To je vec navijachko peckanje i toga treba da bude.
Shto se tiche odvajanja zadnjeg dinara za Zvezdu, ja dok sam ziveo u Jag ishao sam samo povremeno,jer mi to ipak nije(kao shto nekima jeste) najbitnija stvar,ali ima i onih koji idu redovno iz razloga koji sam ti vec naveo.Extremi su sve svoje parole, transparente, koreografije i bakljade pravili od svog novca manje-vishe.

Ja sam Jagodinu ove sezone gledao na svakoj utakmici koja se igrala u Beogradu ili Jagodini shto mislim da je vishe nego fer,chak smo se u Beogradu otvoreni drali i nervilali chak i ako je uvek postojao rizik da odbijemo batine jer smo dolazili kao klasichna publika, te smo bili u masi.


I da,nedao bogom da nekom uzor bude misha tumbas ili neka druga budala.Neka tim klincima budu uzor oni mocmi koji su napravili feshtu na stadionu u subotu.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #17 poslato: 09-12-2008, 17:12:56 »

da oni sto podrzavaju urosa misica koji je hteo da ubije coveka e bas takvi im trebaju budu uzor!!!
pa ko je sta rekao protiv navijackog podjebavanja itd ali navijacko podjebavanje je sto su radili mile voskar i dule ciganin i niko nema nista protiv toga ali pozivanje na ubistvo itd e to vec nije normalno sto se mene tice meni je veca atrakcija onaj stevic ili tako nesto ako ides na tekme znas na koga mislim onaj visoki sa naocarima koji psuje pljuje cupa kosu i daje trenerske savete pa 100 navijaca vojvodine se nije culo koliko on kad im se razdrao oprem e da su takvih 200 na tribini gde bi nam bio kraj!!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #18 poslato: 09-12-2008, 18:10:31 »

^Takvi kao taj i Misha Tumbas su samo seljachka atrakcija.

Navijachko podjebavanje je naprimer ovo



Ili josh bolje ovo




A shto se Mishica tiche izvini, ti si bio na tribini pa znash da je ovaj hteo da ga ubije?Ili si video neposredne dokaze? Ne veruj svemu shto kazu na televiziji.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Gostovanja Armije
« Odgovor #19 poslato: 09-12-2008, 20:29:30 »

ne verujem onome sto kazu vec sto vidim a i dovoljno mi je da kad vidim pre par godina kvalifikacije za ligu sampiona necu da te lazem sa kim zvezda igrala ali kad sam video 3 lika koja su krenula na autobus sve mi je jasno!!necu ovde da navodim imena verovatno znas te likove imaju 15 oziljaka na telu delikventi od 13 god maltretiraju decu po jag dno dna jagodinski sljam e kad se sakupe po 3 takva lika iz svakog grada iz srbije meni stvarno tu nema mesta!!
inace isao sam na utakmice i parzizan lacio i zvezda barselo i nikad nemogu da zaboravim kad sam putovao busom za partizan lacijo da je u autbusu od nas 50 bilo 10 tak grobara tvrdo jezgro i da se i dalje pitam kako su uopste stigli zivi do bga a da se nisu isklali izmedju sebe e mogu da zamislim kako je kad se nadju njih 5000 takvih na tribini koji u nedostatku 3 osobe kolju jedan drugog!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.276 sekundi sa 20 upita.