Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Rukometasi i Rukometasice.  (Pročitano 32398 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Rukometasi i Rukometasice.
« poslato: 08-05-2009, 21:29:52 »

Trening rukometasica u petak pred utakmicu i tesko gostovanje Radnickom iz Kragujevca koja se igra u nedelju ispratilo je 10 najvernijih navijaca.Navijanje tokom treninga dobro,u nekim delovima odlicno.Navijali smo svih 1h i 30minuta koliko je trajao trening.Skandiranje na foru SUPER LIGA,Samo hrabro srcem svim,u super ligu idemo mi i jos slicno.Tokom veceg dela iskoristili smo priliku da se malo zezamo sa igracicama,skandiramo njihova imena,ali isto tako ni trenera nismo zaboravili....


Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #1 poslato: 08-05-2009, 21:32:00 »




Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #2 poslato: 10-05-2009, 09:18:41 »

zasto?
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #3 poslato: 10-05-2009, 09:20:32 »

I ako je nasa ekipa igrala lose u ovom mecu,i izgubila jednu vrlo vaznu utakmicu,mi nismo stali.Okupilo se 15 Armejaca koji su poceli od samog pocetka.Navijanje u prvom poluvremenu dobro.Otpevano je dosta pesama koje se odavno nisu cule na tribini.U drugom poluvremenu navijanje fenomenalno.10 sekundi pre kraja krece odbrojavanje i na kraju utakmice pali se tribina,bacaju sitni papirici...Posle toga zandari dolaze na tribinu da nam prenesu vest koja nas uopste nije prodrmala a to je da od sledece utakmice nece da nas vide u halu.Tako da ovim pozivamo sve koji mogu da u subotu dodju u halu sportova da pokazemo ko smo i sta smo - na cemu smo.Rukometasice igraju protiv TEMERINA zadnje kolo.Za ulazak u play-off za Super ligu potrebna je pobeda.SVI U HALU OVO NE SME DA SE PROPUSTI.









Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #4 poslato: 10-05-2009, 22:45:47 »

Ma pustite ih , neka navijaju kako vole i žele...Sramota je za naš grad da nemamo navijačku grupu ( extremi su out) pa neka bar ovi momci pevaju Jagodincima. Dakle , sva moguća podrška ARMIJI ! Samo nastavike tako , momci!
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #5 poslato: 10-05-2009, 22:51:16 »

( extremi su out)

A sto OUT? Nisam u toku.

edit: nisam nista lose mislio...ne znam sto se naprzio zbog reci "dete".
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #6 poslato: 10-05-2009, 23:02:08 »

Pa , koliko znam , Extremi ( grobarsko - ciganska firma) su tražili od kluba da im plaća prevoz na utakmice , besplatan ulaz itd. Zato su se uvredili kada im to nije omogućeno pa ne dolaze više na utakmice Jagodine. Sramota a svakog vikenda pola njih ide u Beograd i navija za grobare ili cigane...i za to od nikog ne traže lovu za put...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #7 poslato: 10-05-2009, 23:05:51 »

A da...nacuo sam nesto. Pa to jeste bezveze. A posebno mi smeta ta centralizacija...a i u sportu je prisutna.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #8 poslato: 10-05-2009, 23:08:36 »

A kakav to plej-of pominješ , Armijo ? Zar prvoplasirani klub Ženske Prve lige ne ide direktno u Super ligu? :aq15:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #9 poslato: 11-05-2009, 01:15:50 »

Pa , koliko znam , Extremi ( grobarsko - ciganska firma) su tražili od kluba da im plaća prevoz na utakmice , besplatan ulaz itd. Zato su se uvredili kada im to nije omogućeno pa ne dolaze više na utakmice Jagodine. Sramota a svakog vikenda pola njih ide u Beograd i navija za grobare ili cigane...i za to od nikog ne traže lovu za put...

Daje se na znanje:

Navijačka grupa Extreme Jagodina ovim zvanično potvrđuje da je stavila svoj rad u hibernaciju i da neće organizovano pratiti FC JA kod kuće, ni na strani. Odluka je doneta konsenzusom članova grupe. Razlozi za takvu odluku su već pominjani na ovom forumu, ali nije na odmet ponoviti:

1. Nerazumevanje od strane uprave kluba i jagodinske sredine uopste za potrebu imanja grupe uvek verne klubu i ultras pokret, kao i ignorantski odnos prema nama. Tri godine smo gradili originalan imidž, išli na utakmice, pravili koreografije, smislili mnogo originalnih pesama i doskočica, napravili par zastava i barjake, išli na gostovanja od kojih su legendarna ona u Varvarinu i Bivolju (5. liga) i Paraćinu (3. liga), a bogami ni od incidenta nismo bežali, sto svedoče brojne krivične i prekršajne prijave koje smo na taj način fasovali. Naše aktivnosti nisu ostale nezapažene, pa su i nagrađene predstavljanjem grupe u časopisima "Navijačke informativne novine" i "Srpski navijač" . Kada je došlo vreme da taj entuzijazam, polet i kreativnost krunišemo premijernim predstavljanjem grupe u 1. Telekom ligi, gde je trebalo da u prošloj sezoni gostujemo Radu, Zemunu, Novom Pazaru, Novom Sadu, i da se navijački odmerimo sa domaćim grupama i vidimo gde nam je mesto, na taj način sazrimo kao grupa i omasovimo se, ostali smo uskraceni za autobuse od uprave, bez kojih tehnički nismo bili u stanju da bilo gde odemo u reprezentativnom broju, što je rezultiralo time da u navijačkom svetu ispadnemo smešni, "navijači za kod kuće", koji ne idu nigde a kući, kao, navijaju. To je tako seljački, tako samo poturice iz Pazara rade. "Naša" uprava, se izgovarala time, da zaboga strahuju da ne pravimo incidente na strani pa da klub bude kažnjen. To je bedan izgovor za cicijaštvo, tačno se po zakonu i propisima zna kad je i za šta klub odgovoran, a kad navijači. Vrhunac uvrede koji nam je nanet desio se u poslednjem kolu i "proslavi titule" kad je nekom dosta urbanom liku sa dosta šmeka palo na pamet da na stadion i posle u halu na ženski rukomet dovede Romske trubače da zagluse pesmu navijača. Igrači nisu ni došli na naš sektor da nas pozdrave i oduže nam se za vernost. Klub nam je pokazao šta misli o nama, i potrebi kluba za navijačima zamenjujući nas za trubače. To je kap koje je prelila času zuči i koja više govori o njima nego o nama. Možda kad jednom budu otižli na neki superligaški stadion, "Karađorđe", "Marakana" ili "JNA", i kad vide mnogo omladine koja peva i maše zastavama, i sve je šareno, lepo i razigrano, mozda će shvatiti da to nije loše, baš onako... super. Kako su oni nas ispoštovali, tako ćemo mi njih poštovati. Što se nas tiče, neka atmosfera na stadionu Jagodine bude kao u Kuli, Zrenjaninu ili Ivanjici, bez organizovane domace grupe. Ako neki grad ili klub nema navijačku grupu, to znači da taj grad i klub svojim odnosom nisu ni zaslužili da imaju navijačku grupu.


2. Jagodina igra u Meridijan "super" ligi. Budući da je grupa Extreme Jagodina bila sastavljena i od lokalnih navijača Partizana i Crvene zvezde (što nikad nismo krili), nemoralno je i nenormalno da navijamo i za FC JA i neki od pomenuta dva kluba, jer se takmiče u istom rangu takmičenja.
Ako bi pevali i Jagodini i Zvezdi/Partizanu da samo njih volimo i za njih živimo, bili bi lažovi, a zna se da Extrem laže samo u muriji.


3. Poslednje, ali ne najmanje bitno, je policijska represija i teror koji smo trpeli. Sigurni smo da bi se kulturnije, uljudnije i normalnije ponašali prema navijačima bilo kog gostujućeg kluba iz Albanije ili sa Kosova nego što su se odnosili prema nama, deci grada. Okruživali su nas, hapsili zbog gluposti i sitnica, dolazili na gajbe, rado nam pisali prijave i zadržavali nas na stadionu i kad nije bilo gostujućih navijača. Ogroman deo odgovornosti za navedeno ide na dušu uprave kluba koja nas nikad i nikako nije zaštitila. Dolazili su ljuti i nervozni, jer su vanredno angažovani, u svoje slobodne dane da se bakću sa nama. Kao da smo ih mi terali da se učlane u kerove. A mogli su lepo da budu drvokradice i zemljoradnici kao njini stari. Nije da se mi povlačimo pred njima, jednostavno nas više mrzi da gledamo njihove ružne njuške.


Važna napomena: postoje tendencije da se organizuje bodrenje Jagodine, ali to nikako ne dolazi od nas. Dolazi od likova koji su kod nas bili jednom-dva puta na tribini, od kojih su neki baš na ovom forumu pisali da su "prevazišli to dranje po stadionima", i koji su za nas pričali da smo budale i glupaci što navijamo za FC JA, i to nedavno. Postoje glasine, od kojih se ograđujemo, ali je vrlo moguće da su istinite, i da su se na to odlučili zbog para koje je uprava obecala da daje navijačima. Pominju se iznosi, neke desetine hiljada dinara. Mi smo navijali iz srca, i zbog druženja i ljubavi prema fudbalskoj igri, a ne zbog para. Mi im ne možemo zabraniti da navijaju za Jagodinu, ali hoćemo da se zna da to nije Extreme. Plaćenicima neka je sa srećom, da u zdravlju i veselju potroše upravine novce.
Neka oni prave grupu, ali neka ne pevaju naše pesme i ne vijore naše zastave,
jer je to naše, jer mi smo to napravili, branili i čuvali tri godine. Uvereni smo da 100% ljudi koji su činili Extreme neće nasesti na lepe price garnirane praznim obecanjima. Za neke nove, koji bi da navijaju za Jagodinu sada, kad je "superligaš", osećamo bolove u predelu prepona. Želimo da se zna, da će kada se i ako se ta nova grupa napravi, biti lažna, kao što je i mnogo toga napravljenog u Jagodini u zadnje vreme lažno.

Pozivamo na moralnost, na postovanje istine i logike.


Extreme ne možete kupiti!


Neka vam trubači budu navijači!
Sačuvana

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #10 poslato: 12-05-2009, 11:50:55 »

Dosadili ste vise sa time DAJE SE NA ZNANJE o citam vec 101 put.

Mi navijamo zato sto to volimo i zelimo.Mi volimo ovaj klub i grad.

POZIVAM SVE DA U SUBOTU U 19H DODJU U HALU SPORTOVA DA PROSLAVIMO ULAZAK U SUPER LIGU.SVI NA ISTOCNU TRIBINU U HALU JASSA PA ZAJEDNO SA NAMA DA POKAZETE KAKO SE BODRI VOLJENI KLUB.

Zajebite ZVEZDU I PARTIZAN - navijajte sa nama za JAGODINU.
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

z.s.

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 75
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #11 poslato: 12-05-2009, 13:48:57 »

Dosadili ste vise sa time DAJE SE NA ZNANJE o citam vec 101 put.

Mi navijamo zato sto to volimo i zelimo.Mi volimo ovaj klub i grad.

POZIVAM SVE DA U SUBOTU U 19H DODJU U HALU SPORTOVA DA PROSLAVIMO ULAZAK U SUPER LIGU.SVI NA ISTOCNU TRIBINU U HALU JASSA PA ZAJEDNO SA NAMA DA POKAZETE KAKO SE BODRI VOLJENI KLUB.

Zajebite ZVEZDU I PARTIZAN - navijajte sa nama za JAGODINU.
E, a jel može sladoled do kraja leta , free kod Pelivana ,za svu sedmoricu - osmoricu samo da više tako ne navijate  :aq11:
Sačuvana
Da je glupost večna, svi smo svedoci, samim tim što smo joj savremenici.

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #12 poslato: 12-05-2009, 20:36:56 »

Zasto da ovako ne navijamo NE RAZUMEM ?
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #13 poslato: 12-05-2009, 21:09:13 »

Obrisao Mod1.
« Poslednja izmena: 13-05-2009, 22:38:18 od strane Mod1 »
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #14 poslato: 12-05-2009, 21:35:13 »

a xa xa xa xa xa xa xa xa  :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: MAJSTORE.

PA TO NIJE NIKAKVA UVREDA ZA FORUM TO JE LICNA PORUKA NAVIJACKE GRUPE ZA SVE ONE KOJI NAS MRZE I KOJI NAM SE SMEJU.

AJDE BEZI BRE  :xq005: :xq005: :xq005: :xq005: :xq005:
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Mod1

  • Global Moderator
  • Član
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 22
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #15 poslato: 13-05-2009, 22:43:49 »

odredjene postove i komentare obrisao Mod1 zbog neprikladnog sadrzaja.

Molim vas da se pridrzavate Pravilnika.

hvala!
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #16 poslato: 14-05-2009, 21:10:33 »

Mislim da je krajnje cinično zajebavati ove momke  koji navijaju za SVE Jagodinske klubove. Ne pitajte šta FK , KK , RK , OK , Jagodina može učiniti za vas , već se pitajte šta VI možete učiniti za ove naše klubove. Pun mi je ( MOD 1 gleda!!) ,, navijača'' koji bi da navijaju za cigane ili grobare a kada treba pružiti NAŠIM  igračima podršku izvoljevaju i prenemažu se! Nije nego , bliži su vam grobari ili cigani. Ja sam težak grobar ALI SAM U SUBOTU PRVI PUT NAVIJAO PROTIV MOG PARTIZANA! I to punim srcem ! I ne osećam se loše zbog toga. Za ovih skoro trideset godina gledanja utakmica , odgledao sam bar 200 utakmica Partizana! I ne može mi neko reći da ,, sam lažov'' . Ne , deco , JA SAM JAGODINAC , volim Partizan više nego išta ali VOLIM I JAGODINU jer sam rođen ovde  i živim ovde. Razmislite malo o tome , vi EXTREMI! :xq008:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #17 poslato: 14-05-2009, 21:23:02 »

Bravo Black, ja sam gledao jednu jedinu utakmicu u životu, navijam za Zvezdu ali sam ih mrzeo ko tuđe kad su dolazili u Jagodinu.
Sačuvana

Armija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 49
  • Svake subote za tebe ginemo mi - JAGODINO LJUBAVI
    • Armija Jagodina  -  sajt
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #18 poslato: 14-05-2009, 22:36:29 »

Ja nisam odgledao ni jednu utakmicu Zvezde i PARTIZANA zato sto navijam za JAGODINU. ! ! !


Ko je veceras bio u halu sportova mogao je da vidi koliko nas je bilo ono sto ste videli su sve JAGODINCI NEMA delija i grobara medju nama !!!
Sačuvana
SVAKE SUBOTE ZA JAGODINU GINEMO MI - SAO ROMA BABO BABO PUS*TE GA TRUBACI.

Kad sam uz tebe meni je najlepse
Kad zagrmi pesma ta JAGODINA na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tribina nek se zapali zapevajmo sada svi
Nek zagrmi pesma ta Jagodina na,na,na
ooooooooooo Jagodina na,na,na

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Rukometasi i Rukometasice.
« Odgovor #19 poslato: 15-05-2009, 08:16:35 »

Pa ja ne volim kada se u gradovima u unutrasnjosti navija za timove iz prestonice...ali kako neko moze da navija za dva tima!? Glupo je.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.153 sekundi sa 21 upita.