Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Predlog za lepsu Jagodinu  (Pročitano 42010 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #60 poslato: 19-11-2008, 16:16:51 »

obe strane bi trebalo da se poplocaju i to bi bas bilo divno setaliste bukvalno od elmosa do hale...pa svi gradovi imaju takva setalista jedino mi zaostajemo...kad Pn ima onda stvarno...

 :xq004: :xq004: :xq004:
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #61 poslato: 19-11-2008, 17:47:32 »

Nervira me kad dodjosi kritikuju kako je tamo odakle su dosli bolje nego ovde.Pa sto ne ostadoste tamo nego se patite  u ruznoj Jagodini. Tako isto Jagodinci koji se presele u Bg (nije Bugarska) odmah nabace akcenat na prvi slog i pocnu da dijarejisu po zavicaju.E onda oni sa sela odu u gastarbajt pa se poistovete sa Frankfurtom , Parizom ... i dijarejisu po ovim prethodnima . Svi seru ( da izvinte) po svima i tako u krug, pa Jovo nanovo.
Valjda ovo sivo nebo , sve mi uz i niz...... ajd uzdravlje.
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #62 poslato: 19-11-2008, 18:47:21 »

Izvini ako sam Te necim uvredio, nije mi bila namera, ali nisam rekao da je tamo bolje nego ovde, vec da grad treba da ima i dusu i srce. Na zalost gradic iz kog sam dosao ima dusu ali ne i srce! Lepo izgleda ali sve vise postaje grad penzionera, jer preko 30% cine ljudi iznad 60 godina samo zbog toga sto je stara vlast unistila sve ono sto je moglo da doprinese razvoju!
Svi koji su mogli i stisli petlju, posli su da traze posao tamo gde je bolje placeno, bez obzira sto ih nece prihvatati mozda i nikad, ali da se jede mora i to svakog od nas veze!
Pozz!
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #63 poslato: 19-11-2008, 21:24:26 »

Treba deliti ljude na dobre i lose,a ne na one cime se bave,koja im boja koze,dali su sa sela i ili velegrada,odakle su dosli ili otisli...
Strasno me nervira taj primitivizam... Inace prosao sam dosta sveta i jedno treba da se zna ovde je zivot najlepsi,jos samo kad bi bio standard zapadni ne bi nam bilo kraja. Nervira me vise da me pitaju: "Sta ima novo u Srbistanu?"
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #64 poslato: 19-11-2008, 22:10:57 »

Izvini ako sam Te necim uvredio, nije mi bila namera, ali nisam rekao da je tamo bolje nego ovde, vec da grad treba da ima i dusu i srce. Na zalost gradic iz kog sam dosao ima dusu ali ne i srce! Lepo izgleda ali sve vise postaje grad penzionera, jer preko 30% cine ljudi iznad 60 godina samo zbog toga sto je stara vlast unistila sve ono sto je moglo da doprinese razvoju!
Svi koji su mogli i stisli petlju, posli su da traze posao tamo gde je bolje placeno, bez obzira sto ih nece prihvatati mozda i nikad, ali da se jede mora i to svakog od nas veze!
Pozz!
Ma nema to veze sa tobom, ceo dan idem po gradu i zameram se, valjda  je pun mesec ili raspored planeta . Meni smetaju kad je rec o Jagodini mnogo gore stvari ovo nije nista.A i ne volem da mi se izvinjavaju , brate to je tvoje mislenje sta ima da se  pravdas.
Reks  promasio si odgovor , slazem se sa tvojom konstatacijom ali nema veze sa mojim osvrtom na kritiku Jagodine.
Ko  te  to pita za Srbistan?
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #65 poslato: 20-11-2008, 15:06:53 »

ne porede svi sa nekim tamo Frankfurtima,  ....dorfima....vec sa obicnim malim gradovima u Srbiji koji imaju to j*** setaliste pored reke a mi ne... ok ? Paracin i Knjazevac su spomenuti...

Sombor je grad sa najvise zelenila u Evropi...taman posla da se ugledamo na njega...daj bolje da budemo grad sa najvise prodatih a nenastanjenih stanova...
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #66 poslato: 20-11-2008, 23:18:51 »

J**** setaliste!??HUA!
Krimortus je malo nervozan!Sta si navalio sa tim setalistem pored reke, samo ti to fali u Jag. pa da budes potpuno srecan? Setaliste je bilo sredjeno vecim delom kroz Jag. pre 10-15 god , ociscena reka , poplocane  i betonirane obale kamenjem , stavljene klupe itd.
Nesto nisam video da se su se ljudi  setali, klupe polomili debili, obale zarasle u travu  a reka opet kao u proslom veku.Eto koliko Jag. zasluzuje setaliste.
Paracin i Knj. mozda imaju setalista al nemaju nista drugo. A do Sombora ces brajko da se nacekas jedno 300 god da evoluiraju ovi kromanjonci koji nas okupirase.
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #67 poslato: 21-11-2008, 07:37:33 »

jeeeeee... i ti dozivis orgazam verovatno cim se probudis u jagodini kao i neko...po vama je Dzejgodin savrsena...

pazi deckonjo, pre tih tvojih 10 - 15 godina, u doba najgore krize nisi video verovatno ni da su se setali po Potoku ( sem za opstenarodno veselje zvano vasar )... tad nisi mogao da vidis ni ovoliko naroda po ulici a kamoli pored belice...

vremena se menjaju pa i kultura kod naroda, ok?

ali ti si cvrsto ubedjen da sad ne bi ljudi setali pored reke...aaaaa ja nisam ni primetio da sam nesto insistirao na setalistu vec sam predlozio da se poplocaju, ili sta vec, srede obe strane da ne moramo da idemo kao po preoranoj njivi...
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #68 poslato: 21-11-2008, 17:32:02 »

Pa jeste , bas se kultura u Jagodini  promenila, to se vidi i po tvom recniku. Meni licno ne smeta ali ovde ima i neznijih ociju od mojih.

"jeeeeee...Dzejgodin...aaaaa ".Deckonjo da ti nisi neki u trendu bre!?
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #69 poslato: 22-11-2008, 09:08:00 »

offtopic...

moja kultura je da se necu raspravljati s tobom o privatnim stvarima u temi o "Lepsoj Jagodini" ... sve sto te interesuje na pvt ... a ako nemas vise pitanja i konstatacije - laku noc
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #70 poslato: 22-11-2008, 18:07:18 »

Posto Beograd nece da finansira 70.000,00 evrica za nabavku vitrine za nasu mumiju mozda bi nas grad mogao da obezbedi uslove da se izlozi,mislim da bi bila hit.Svuda u svetu ljudi daju ogromne pare za ulaznice u muzeje u kojima se mogu videti prave mumije a nasa stoji negde u nekom podrumu jer nema uslova da se izlozi,bas steta
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #71 poslato: 22-11-2008, 18:09:18 »

Mumija?
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #72 poslato: 22-11-2008, 19:16:14 »

Da ,Srbija ima pravu egipatsku mumiju,bila je izlozena u Beogradu za proslu Noc muzeja,ustvari nije bila izlozena nego se prikazivao neki snimak ili tako nesto jer mumija moze da se izlozi samo u toj specijalnoj kutiji za koju nema para a niko nece da finansira.Gledala sam danas kod Mire Adaanje-Polak,bio je gost taj nas egiptolog koji se brine o mumiji i pokrenuli su akciju prikupljanja novca da bi mumija konacno bila vidjena.Mumiju je 18i neke neki covek kupio i poklonio Srbiji da bi i Srbi videli sta je to,nazalost nikada nije bila izlozena.
Mislim da bi bilo super da ta mumija dodje kod nas,ja bih prva otisla da je vidim a sigurno i svi oni koji dolaze ovde zbog drugih stvari.Mumija je stvarno nesto jedinstveno,mada uvek postoji opasnost da se pogresno predstavi i da postane kic koji treba da uveseli siroke narodne mase
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #73 poslato: 22-11-2008, 23:27:11 »

A prokletstvo mumije?Hehehe
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #74 poslato: 24-11-2008, 16:13:56 »

mumija bi mogla da se izlozi umesto kompletnog muzeja vostanih figura koji je uzasan....bila bi primamljivija od svih onih figurica od voska koje su uzasno odradjene...
ali opet u mumiji neko ne vidi profit :)
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #75 poslato: 24-11-2008, 17:42:18 »

Danas sam je opet videla u reprizi te emisije,zaista je fascinantna

Jel zna neko sta se planira na onoj velikoj livadi preko puta Aqva parka?
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #76 poslato: 24-11-2008, 23:02:00 »

^Da livada kao i sve lokacije duz one nove ulice shto spaja glavnu i Potok se opasno chuvaju za negu ultra-giga urbanizaciju,samo se nadam da ce sve to pametno da se isplanira :/
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #77 poslato: 24-11-2008, 23:20:25 »

mumija bi mogla da se izlozi umesto kompletnog muzeja vostanih figura koji je uzasan....bila bi primamljivija od svih onih figurica od voska koje su uzasno odradjene...
ali opet u mumiji neko ne vidi profit :)
Ja nisam bio u muzeju,ali mislim da si ti prvi koji ga toliko kritikuje.
A,naravno,kad negde ima livada-tu se prave zgrade!!!-Ovo NIJE predlog za lepsu Jagodinu!!!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #78 poslato: 25-11-2008, 09:31:48 »

Naravno da nije,zao mi je Lenke,one druge zute,Nine i njenog malise......morace da se sele
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Predlog za lepsu Jagodinu
« Odgovor #79 poslato: 25-11-2008, 11:30:31 »

To sa mumijom,nije losa ideja. Ako već zelimo biti turističko mesto,sto više imamo da pokazemo to ce vise turisti potrositi para. Muzej vostanih figura,bez obzira sto nije kao Madam Tiso, je dobra ideja. Kao sto Kikinda zaradjuje od svoj fosila mamuta, mogli bismo i mi sa mumijom. A ako treba ima da napravimo par naših mumija. :-)
Samo neznam kako će nas posle zvati ljudi. Necemo biti Ćurani nego Faraoni... hahaaha
I meni je zao konja...
Sačuvana
Nista nije nemoguće...
 

Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 25 upita.