Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Parking u centru grada  (Pročitano 122584 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #140 poslato: 13-07-2007, 18:06:48 »

To sto Opstina ima 30% ucesca u Parking servisu (ko je onda vecinski vlasnik?????????) je druga tema. A sta bi sa lovom od lokala, pise li to igde, govori li iko o tome koliko je Opstina tu dobra? Hvali li se iko time na Palmi+?  :aq27:

ne znam, sto nam ti ne kazes koliko je tu opstina dobra?

inace vecinski vlasnik je firma iz Mladenovca koja je sve i finansirala. Opstina je dala zemljiste za 30% vlasnistva, ostalo pripada toj firmi.

Inace sto se tice love od lokala, koliko znam time je popunjen budzet opstine, a poslovna zgrada ima oko 900m2.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #141 poslato: 13-07-2007, 18:27:55 »

OK, a je l' platise dugove skola i ustanova  za grejanje i ostalo? Mislim, sad kad je budzet pun  :aq21:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #142 poslato: 13-07-2007, 21:30:52 »

To za grejanje je vec receno da opstina tu nista ne moze da uradi, a i pored toga, najvece dugove imaju bogati gradjani koji prosto ne zele da daju svoj novac na grejanje jer misle da su oni bolji od sirotinje. To su 90% tacne informacije.
Sačuvana
Dark Eagle

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #143 poslato: 13-07-2007, 23:13:07 »

Malo si pobrkao loncice, skole, vrtici i neke ustanove po gradu su korisnici budzeta SO i nisu platili grejanje godinama. Dugovi gradjana su zanemarljivo mali u poredjenju sa dugovima napred pomenutih.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #144 poslato: 14-07-2007, 07:58:28 »

OK, a je l' platise dugove skola i ustanova  za grejanje i ostalo? Mislim, sad kad je budzet pun  :aq21:

a zar nisu?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #145 poslato: 14-07-2007, 11:18:18 »

I ja mislim da su platili ali nisam 100% siguran. A to da su dugovi gradjana zanemarljivo mali tu silno gresis, postoje ljudi koji duguju po nekoliko miliona dinara toplani. Ja u mojoj zgradi imam jednu komsinicu koja do sada nikada nije platila grejanje ( a ja zivim ovde skoro 10 godina), doduse ona nije bogata ali prosto ne zeli da plati grejanje.
Sačuvana
Dark Eagle

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #146 poslato: 16-07-2007, 19:50:25 »

Nista lakse, samo nek oni Palmini cetvrtasti, nepismeni uterivaci "Opstinske komunalne takse" prosire delokrug rada i - PLATICE KOMSINICA  :aq21: Oni umeju lepo da ubede, imaju pri sebi jake...hm... "argumente"  :aq18: Efikasni neki inkasanti, retko da koga  posecuju dvaput  :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #147 poslato: 16-07-2007, 20:09:40 »

Nista lakse, samo nek oni Palmini cetvrtasti, nepismeni uterivaci "Opstinske komunalne takse" prosire delokrug rada i - PLATICE KOMSINICA  :aq21: Oni umeju lepo da ubede, imaju pri sebi jake...hm... "argumente"  :aq18: Efikasni neki inkasanti, retko da koga  posecuju dvaput  :aq21:

tebe posecuju pa znas? ili je to opet onoi, cula sam da se prica po carsiji
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #148 poslato: 16-07-2007, 21:29:02 »

Ne posecuju mene, moji redovno placaju grejanje IAKO SE RETKO I UGREJU posto nema para da se popravi toplovod i plati gas, a ima da se placaju gluposti razne. Al' posecuju mnoge moje poznanike, inace privatnike, po gradu  :aq21: I licno poznajem dvojicu od tih "inkasanata", zavrsili osnovnu iz 25. pokusaja. Kao i gazda im  :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #149 poslato: 16-07-2007, 21:32:26 »

Ne posecuju mene, moji redovno placaju grejanje IAKO SE RETKO I UGREJU posto nema para da se popravi toplovod i plati gas, a ima da se placaju gluposti razne. Al' posecuju mnoge moje poznanike, inace privatnike, po gradu  :aq21: I licno poznajem dvojicu od tih "inkasanata", zavrsili osnovnu iz 25. pokusaja. Kao i gazda im  :aq21:

opet mesas toplanu koja pripada fabrici kablova, dugove te iste toplane (jer zaboga fabrika moram da prima platu od nekud, pa posto ne umeju da rade kablove oni umesto da plate gas dele plate) sa opstinom.

a sto ti tvoji poznanici privatnici ne prijave slucaj? ili su oni mozda specijalni slucaj u jagodinskoj privredi. znam mnoge privatnike i niko od njih ne placa tim "inkasantima" kako ih ti nazivas nista. kako to da tvoje poznanike posecuju, a moje ne posecuju? razmisli malo o tome
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #150 poslato: 17-07-2007, 11:00:20 »

Kako ide parkiranje?Ljudi mi rekose da je garaza prazna i da niko zivi tamo ne parkira.
U cemu je stos?Ne znaju da je proradila garaza ili zapravo nema potrebe za ovakvim parkingom?
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #151 poslato: 17-07-2007, 11:08:35 »

Kako ide parkiranje?Ljudi mi rekose da je garaza prazna i da niko zivi tamo ne parkira.
U cemu je stos?Ne znaju da je proradila garaza ili zapravo nema potrebe za ovakvim parkingom?
Prava pitanja postavljena u pravom trenutku. Još kad bi bilo nekog da nam odgovori...
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #152 poslato: 17-07-2007, 11:30:30 »

Prava pitanja postavljena u pravom trenutku. Još kad bi bilo nekog da nam odgovori...

Pa ne slazem se da su postavljena u pravom trenutku.Trebalo je da budu postavljena pre pocetka gradnje parkinga.

Jer se sada zapravo i vidi prava potreba za parkiralistima.Cini mi se da je taj parking suvisan jer je i bez njega,nakon uvodjenja placanja po gradu moguce naci mesto gde ti dusa pozeli.
Ne znam.Mozda gresim.
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #153 poslato: 17-07-2007, 11:38:50 »

Prava pitanja postavljena u pravom trenutku. Još kad bi bilo nekog da nam odgovori...

Pa ne slazem se da su postavljena u pravom trenutku.Trebalo je da budu postavljena pre pocetka gradnje parkinga.

Jer se sada zapravo i vidi prava potreba za parkiralistima.Cini mi se da je taj parking suvisan jer je i bez njega,nakon uvodjenja placanja po gradu moguce naci mesto gde ti dusa pozeli.
Ne znam.Mozda gresim.
Slažem se sa tobom. Bila su takva pitanja postavljena ranije ne samo za parking već i za ostale objekte izgradjene u skorije vreme. I šta smo dobili kao odgovor? Obeleženi smo kao negativci jer zaboga "pljujemo" unapred i osudjujemo na propast nešto što još nije počelo sa radom. Naravno pokušali smo samo da skrenemo pažnju (vodeći se zdravim razumom i logikom) na gubitke ali mnogi to nisu shvatili tako. Pa evo prodje neko vreme od kad je parking počeo sa radom ali radi prazan (ako to u opšte može da se nazove radom/funkcionisanjem). I  sada me ubedite da su malenom gradu Jagodini i njegovim stanovnicima bili preko potrebni ovakvi objekti. Dakle, kao što već rekoh vreme će pokazati ko je bio u pravu a ko je grešio. Samo se plašim da će kada izvesno vreme prodje biti kasno ispravljati greške.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #154 poslato: 17-07-2007, 11:49:19 »

Pogresna lokacija...slicno kao sa crkvom, samo iz drugih razloga. Trebalo je napraviti parking kod pijace,tamo je haos,posebno sredom :aq25: A sta je uopste sa podzemnim parkingom hotela?  :aq15:
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #155 poslato: 17-07-2007, 11:59:17 »

Obeleženi smo kao negativci jer zaboga "pljujemo" unapred i osudjujemo na propast nešto što još nije počelo sa radom.

Ovo ne treba uzimati k' srcu.Niti ulaziti u raspravu.Pogotovo kada se ima u vidu od koga te kritike dolaze.
Naravno da je parking suvisan.To je i malom detetu jasno.Kome to nije odmah jasno,niko ga ne moze ubediti sem kada se bude videlo koliko se vozila tu parkira.
Ja samo zelim da kazem sta mislim i verovatno ce mi biti malo lakse(ako je to ikako moguce) kada ovakav,dodao bih neodrziv sistem,bude poceo da se raspada.Eto,cisto da se zna da ne misle svi u Jagodini kao Palma(sto on tvrdi i to me DUBOKO vredja).

A sta je uopste sa podzemnim parkingom hotela?  :aq15:

Nista.Sluzi kao WC psima lutalicama.Ali normalno je da niko nije bio zainteresovan da ga renovira jer em nije grandiozan em ne bi bilo moguce pravljenje lokala na ekskluzivnoj lokaciji(sto je i sustina price i parking je samo izgovor da bi se doticnoj firmi iz Gornjeg Milanovca(ako se ne varam) omogucilo da izgradi lokale u centru Jagodine).

Trebalo je napraviti parking kod pijace,tamo je haos,posebno sredom

Pa da.Trebalo je.Na parkingu kod crkve.I to je moglo biti odradjeno sa jednom montaznom garazom kakva je u Bgd-u kod autobuske ili ona u Kneza Milosa.Dakle bez propratnih kerefeka(brzo,jednostavno,jeftino,korisno).
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 12:06:25 od strane Salvador »
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #156 poslato: 17-07-2007, 15:47:33 »

inace vecinski vlasnik je firma iz Mladenovca koja je sve i finansirala.

Ovo me je zbunilo.Ne znam odakle ova informacija ali za finansiranje projekta je zaduzena "MAYERA" iz Gornjeg Milanovca.
Nikakakva firma iz Mladenovca se nije pominjala.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #157 poslato: 17-07-2007, 17:06:13 »

Kako ide parkiranje?Ljudi mi rekose da je garaza prazna i da niko zivi tamo ne parkira.
U cemu je stos?Ne znaju da je proradila garaza ili zapravo nema potrebe za ovakvim parkingom?

Ma, parking je bio nesto kao kolateralna steta :D Zapravo je Palma hteo da nazida jos lokala i to najskupljih u gradu, mnogo se potrosio za svadbu malome pa da se malko dopuni :D  :D :D I gde ce nego na parking kod Robne kuce? Pa, daj napravi i neko parking mesto da se ljudima lakse zamazu oci.  Lokali se u javnosti niti pominju niti se iko po TV PALMA+ hvali koliko je Opstina tu profitirala :D
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #158 poslato: 17-07-2007, 17:13:38 »

Kako ide parkiranje?Ljudi mi rekose da je garaza prazna i da niko zivi tamo ne parkira.
U cemu je stos?Ne znaju da je proradila garaza ili zapravo nema potrebe za ovakvim parkingom?

Ma, parking je bio nesto kao kolateralna steta :D Zapravo je Palma hteo da nazida jos lokala i to najskupljih u gradu, mnogo se potrosio za svadbu malome pa da se malko dopuni :D  :D :D I gde ce nego na parking kod Robne kuce? Pa, daj napravi i neko parking mesto da se ljudima lakse zamazu oci.  Lokali se u javnosti niti pominju niti se iko po TV PALMA+ hvali koliko je Opstina tu profitirala :D

Hahahahahahaha

ako si nam otvorila oči

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #159 poslato: 17-07-2007, 17:17:59 »

Kako ide parkiranje?Ljudi mi rekose da je garaza prazna i da niko zivi tamo ne parkira.
U cemu je stos?Ne znaju da je proradila garaza ili zapravo nema potrebe za ovakvim parkingom?

Ma, parking je bio nesto kao kolateralna steta :D Zapravo je Palma hteo da nazida jos lokala i to najskupljih u gradu, mnogo se potrosio za svadbu malome pa da se malko dopuni :D  :D :D I gde ce nego na parking kod Robne kuce? Pa, daj napravi i neko parking mesto da se ljudima lakse zamazu oci.  Lokali se u javnosti niti pominju niti se iko po TV PALMA+ hvali koliko je Opstina tu profitirala :D

Hahahahahahaha

ako si nam otvorila oči

Ti smatras svoje oci otvorenim???? :D Ajde, reci mi jos da smatras i svoje vidike sirokim :D Make my day :D
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 25 upita.