Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DEJA VU(Vec Vidjeno)  (Pročitano 31335 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

marepop

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17
Одг: DEJA VU(Vec Vidjeno)
« Odgovor #60 poslato: 25-09-2009, 00:12:31 »

Kazete mrzi vas da pisete,a napisaliste 4 strane BEZ VEZE,ja neznam sta je ovo?Pricate o popovim kakvi su sta su,sve zavisi od coveka,pa ko je od vas cist nek prvi napise sledecu poruku,da je bez mane?Lupate gluposti!
Sačuvana

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: DEJA VU(Vec Vidjeno)
« Odgovor #61 poslato: 25-09-2009, 07:48:09 »

Ima li neko od Vas lekarsko uverenje?

Tesko mare, ovde vecina ima lek.uveranje sa crvenim pecatom/mislim da znas o cemu se radi/

Našla krpa zakrpu  :xq005:


   Ha,ha,ha
           Desi bre alkar, nema te u onoj temi da raspravimo ko laze posto vidim da znas da koristis kopi-paste a neznas da na intrnet mozes i telefonom.
Ne znam da moze ja zivim u ruralnoj sredini  :aq21: i cuvam ovce
Sta ja sa tobom imam da se raspravljam? Postavio sam ti filmic pa gledaj, lepo se vidi sta si napisao. Ako pop laze film ne laze  :xq006:
Ja znam za internet i intranet a sta je intrnet?

 
               A jel mozda nije prebacena ?Ili se pravis lud?
Ti si pravi demagog. Ti si napisao da je tema zamalo obrisana a zatim prebacena sto je laz. Ostali na forumu MAS-a, su se zalili da je tema obrisana sa bajkers sajta, pa si ti morao da lazes da ce i odavde da je neko brise.
Meni to tvoje ponasanje lici na poslovicu "videla zaba da se konji kuju pa i ona digla nogu"


 Ja stvarno sazaljevam  tvoj slucaj.

  Nemoj da sudis o necemu kad neznas ,neka kaze autentik da li nije prebacio temu u svasta razno . Druga stvar na ovom forumu sve funkcionise pises,prvociras  a onda sve te koji te vredjaju prijavis  pp -om autentiku i on reaguje , a pogledaj te poruke sve mi je ukazivalo da ce me prijaviti i tema moze da bude obrisana znam kakve su sve reci padale za O.Branislava Peranovica u onoj temi o narkomaniji.

 @marepop morah ovo da napisem a neosecam se da sam cit i bez mane ,jer cesto covek,, vidi u tudjem oku trun a u svom nevidi balvan'' i jos da dodam onu  narodnu ,,Nikad te ne kritikuje bolji od tebe nego uvek gori da bi pokazao svetu da ima od njega neko gori''.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEJA VU(Vec Vidjeno)
« Odgovor #62 poslato: 25-09-2009, 09:56:18 »

.....pa ko je od vas cist nek prvi napise sledecu poruku,da je bez mane?Lupate gluposti!
Momak preterao si ,i ne samo na ovoj temi.
Sa nama neces sigurno ovako razgovarati i ti sigurno nisi kompetentan da nam naredis sta cemo pisati!
Svi smo ovde dobrovoljno,pa i ti,pa ako se nekom ne svidja nek ne cita.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: DEJA VU(Vec Vidjeno)
« Odgovor #63 poslato: 25-09-2009, 11:09:35 »

kako to pope da ovde svi imaju nesto protiv tebe



 Ako si mislila na dva narodne poslovice na kraju ne odnose se na mene, vec na svestenike SPC.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: DEJA VU(Vec Vidjeno)
« Odgovor #64 poslato: 25-09-2009, 17:19:51 »

ne,nego sto imas trip da svako na forumu prati sta ti radis i prica autentiku

Demantuj me ako nije tako videli smo juce a tako je uvek samo sto ide pp.Nema veze opusti se i uzivaj u zivotu.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

Dr.Sky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 146
Одг: DEJA VU(Vec Vidjeno)
« Odgovor #65 poslato: 25-09-2009, 17:43:22 »

ne,nego sto imas trip da svako na forumu prati sta ti radis i prica autentiku

Demantuj me ako nije tako videli smo juce a tako je uvek samo sto ide pp.Nema veze opusti se i uzivaj u zivotu.

Prijatelju,ne kazem ja da je iko ovde u pravu   hocu reci nemesam se......ali me zivo zanima sto se ti opterecujes ko je kome sta rekao.....pa i ako ima "ulizica"."sitnih dusa" ...i sl ....pa sta..ima svogde......Trebas da primetis da je ovo domacinski forum sa starosedeocima.....to sve vuce svoje  ...nija BG kafe(na srecu).   Velika je to razlika.      Sta te interesuje da'l ti je Admin izbrisao i Temu a ne post ili te neko ocinkario sto se prosto ne slaze sa tobom.....napravis svoj izbor ....budes ovde ili ne budes .....nemoj me pogresno shvatis ali ja tako razmisljam.     ima mnogo stvari oko cega mozes da se nerviras.....nemoj to da bude ovaj forum ili bilo koji....suvise sitna stvar u zivotu....               Nista zlonamerno.     V .Pozdrav
Sačuvana
Niko ne moze da bude onoliko lud koliko ja mogu da budem pametan

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEJA VU(Vec Vidjeno)
« Odgovor #66 poslato: 25-09-2009, 18:10:12 »

Za sve koji sumnjaju,ja se ne prituzujem tajno nego na ovaj nacin,za razliku od mnogih "muskarcina".
A kad zasluzim da dobijem po  **zdi ne kukam posle mesecima po Forumu zbog toga ko neka baba.

Primer:
http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1383.20
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 20 upita.