Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pauk ponovo u gradu!  (Pročitano 35610 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #40 poslato: 30-09-2007, 20:19:38 »

Postoje 2 broja (zavisno od zone) koja ukucas u mob. i automatski ti skine 25ili 20 din. Pet minuta do isteka sata, dobijes sms poruku da ti je ostalo jos toliko, i ako produzavas skine ti opet 25 ili 20....A postoje i te neke kartice (nisam to koristila do sada) koje kupis na trafici, pa valjda ogrebes datum parkiranja i vreme koliko ces provesti U ZONI. Za ovo sa karticama nisam 1oo% sigurna da bas tako funkcionise. I da tu karticu "okacis" obicno ispod brisaca.
Da,tako je sa karticama,datum,sat i minut ogrebes i ostavis,najsigurnije ti je ispred volana,na tabli.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #41 poslato: 30-09-2007, 20:21:46 »

Je li ko naplaćuje ili moram negde da tražim da kupim parking kartu? Mi, ovde imamo automate za karte.

Taj sistem sa automatima je zastareo!

Mi smo uzeli novi, ovaj preko sms, vrhunski je...u BG sam se prijatno iznenadila da mogu da produzim sa mesta gde sam,

ne treba sitan novac, sa svake mreze je moguce koristiti, nema pokvarenih automata pa trazenje koji radi...ne kisne se..

Za turiste ili one koji nemaju mob. ima kartica...isto odlicno resenje. Ovde su uveli ali samo preko nekih mreza i mora pretplata.

Inace automati, vecina ne radi... Za to skidam kapu nasima!! :aq29:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #42 poslato: 30-09-2007, 21:11:44 »

Je li ko naplaćuje ili moram negde da tražim da kupim parking kartu? Mi, ovde imamo automate za karte.

Taj sistem sa automatima je zastareo!

Mi smo uzeli novi, ovaj preko sms, vrhunski je...u BG sam se prijatno iznenadila da mogu da produzim sa mesta gde sam,

ne treba sitan novac, sa svake mreze je moguce koristiti, nema pokvarenih automata pa trazenje koji radi...ne kisne se..

Za turiste ili one koji nemaju mob. ima kartica...isto odlicno resenje. Ovde su uveli ali samo preko nekih mreza i mora pretplata.

Inace automati, vecina ne radi... Za to skidam kapu nasima!! :aq29:

pa u jagodini ti je beogradski sistem, i ljudi uglavnom preko sms-a i placaju :)
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #43 poslato: 30-09-2007, 21:22:05 »

Pa znam zs, zato i kazem! U BG sam vec isprobala pa na osnovu iskustva... :aq29:

Ne verujem da bi opstine koristile razlicite sisteme! Uglavnom se u celoj zemlji koristi isti sistem.

Ovdasnji je svojevremeno bio napredan... a od kada sam otkrila taj sa sms-om uvek ga se setim kad jurim da usitnim ili produzim

a posebno kad mi zalepe kaznu za 5min. kasnjenja...obavezno im kazem da su zaostali!:aq25:

« Poslednja izmena: 30-09-2007, 21:28:19 od strane Loremo »
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #44 poslato: 01-10-2007, 09:04:15 »

ne znam da li ja mogu da platim s mog mobitela, predplata Slovenija? Ili kad dodjem, prvo da tražim trafiku da kupim karticu?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #45 poslato: 01-10-2007, 09:56:05 »

Pa kad budes dosla ti probaj pa ces znati, to barem nije tesko. Ako ti ne stigne sms da si uplatila parkiranje onda znaci da ne moze pa ti kupi karticu na trafici
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #46 poslato: 01-10-2007, 10:59:42 »

ne znam da li ja mogu da platim s mog mobitela, predplata Slovenija? Ili kad dodjem, prvo da tražim trafiku da kupim karticu?

neces moci da platis. premium brojevi koji se koriste za naplatu ne rade sa stranim katicama
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #47 poslato: 01-10-2007, 10:59:59 »

ne znam da li ja mogu da platim s mog mobitela, predplata Slovenija? Ili kad dodjem, prvo da tražim trafiku da kupim karticu?
Probala ja u BG, ne moze! Samo sa domacih mreza! A kartice nisu skupe, uzmi jednu kad odes i mozes godinama da je koristis.
Jeftinije nego rouming! :aq28:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #48 poslato: 01-10-2007, 11:58:20 »

I mislim da ne mozes ni sa VIP mreze da posaljes. Jedan drugar probao pre neki dan i nije moglo. Tako da ti najbolje da uzmes jednu prepaid karticu 063 ili 064 i nema da brines
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #49 poslato: 01-10-2007, 16:12:01 »

I mislim da ne mozes ni sa VIP mreze da posaljes. Jedan drugar probao pre neki dan i nije moglo. Tako da ti najbolje da uzmes jednu prepaid karticu 063 ili 064 i nema da brines

pa vip jos uvek nema svou mrezu vec koristi kako su to nazvali "nacionalni roaming" kod telekoma, nije ni cudo sto ne moze :)
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #50 poslato: 01-10-2007, 17:38:36 »

A u cemu je problem sa karticama koje kupis na trafici? Mislim da je to ljudima koji dolaze iz inostranstva njrealnija i najeftinija varijanta (ako vec nece moci da se parkiraju oko svoje zgrade, sto cisto sumnjam).
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #51 poslato: 01-10-2007, 22:43:32 »

Najbolje je placati preko sms!!!  Pre isteka te upozore sms-om, pa ako hoces produzis, samo ukucas registraciju, ako ne, na vreme si...nema

pamcenja vremena, trcanja da produzis i kazni. ZAKON za parking! :aq07: :aq07:

Ivanka, kupi mobilnu karticu sa koje mozes da placas parking + imas kredit + sms. I imas je godinama!! Iz iskustva!  :aq29:
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #52 poslato: 03-10-2007, 14:58:02 »

Ovih dana rade "zastrašivanje" Paukom. Stave neki auto i "vozaju" ga po gradu, kao "Evo šta vas čeka ako ne budete dobri!". A ustvari, uvertira. Ima tek da bude...
predpostavljam da je taj auto kojim zastrasuju neki yugo ili kec, bas bih volela da vidim da provozaju neki dobar mercedes ili bmw pokupljen ispred statusa.... treba imati muda brale...
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #53 poslato: 03-10-2007, 17:20:35 »

Muda od pauka (da ne skrenemo sa teme).
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #54 poslato: 03-10-2007, 21:53:43 »

ispravka, nisam mislila na status nego na apis.
Sačuvana

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #55 poslato: 03-10-2007, 22:55:32 »

ne znam da li ja mogu da platim s mog mobitela, predplata Slovenija? Ili kad dodjem, prvo da tražim trafiku da kupim karticu?

A što ti brineš, neka pišu kaznu. Gde će te naći...
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #56 poslato: 04-10-2007, 07:47:41 »

U stvari, ti imaš pravo. Samo što ne volim kazne.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #57 poslato: 04-10-2007, 10:07:49 »

 Zaboravili ste na PAUKA !!  :aq11: On je vrlo efikasan za "strance"! :aq25:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #58 poslato: 04-10-2007, 12:21:42 »

Znam, doživela sam u Crnoj Gori. Od 200 parkiranih automobila je samo moga odvezao pauk.
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #59 poslato: 04-10-2007, 14:51:06 »

u jbt, o cemu pricate danima, gde se parkirati i kako platiti parking... kako li se tek snalazite po gradovima evrope kad kad vam je u jagodini komplikovano. A najintersantnije je sto to najvise brine one koji i ne zive u jagodini nego samo dolaze na par dana godisnje...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 21 upita.