Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ex-princip????  (Pročitano 13041 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: ex-princip????
« Odgovor #20 poslato: 28-11-2008, 18:42:29 »

neko "fali ti prase na astal"...zadji u neko selo...a ako ne znas sta je club....hmmm...odi u Moment u VPlanu...ili u Ex fontanu u PN...mada je taj club malko propao.....eto to je u okolini...
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: ex-princip????
« Odgovor #21 poslato: 29-11-2008, 19:38:45 »

Pa lupio si mac, koliko znam cene su bile iste kao i svim drugim kaficima. upravo krecem u Santa fe, pa javljam kako je
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: ex-princip????
« Odgovor #22 poslato: 30-11-2008, 00:47:48 »

Pa zavisi u kojim si ti kaficima bio, ja kada sam bio platio sam sigurno 50% vise nego npr. u srce tada
Sačuvana
Dark Eagle

LaraCroft

  • Gost
Одг: ex-princip????
« Odgovor #23 poslato: 30-11-2008, 02:52:38 »

Samo Rock"N"Roll".Nista ovoj zemlji ne fali vise,ako zeli da bude normalana zemlja!
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: ex-princip????
« Odgovor #24 poslato: 30-11-2008, 03:13:29 »

Uzelceva,javi se!
Sačuvana

Pametan za tobom

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 18
Одг: ex-princip????
« Odgovor #25 poslato: 30-11-2008, 16:19:54 »

 @ LaraCroft,

  Saglasan sam za tvoj stav o rock and rollu !!!

  Je li ovo Viktorija na slici ili neka tvoja reprezentativna fotka?
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: ex-princip????
« Odgovor #26 poslato: 01-12-2008, 16:29:54 »

ma samo mi rok en rol fali vidim u svim najelitnijim klubovima ove zemaljske kugle od moskve preko londona do njujorka samo se drndaju gitare muzika za bedne oduvek bila i ostace za klosare sljam pijanice neradnike itd!!
svuda u svetu se slusa ili lokalni turbofolk ili haus ili rnb a sad postaje pravi hit meavina muslimanske muzike indijske u folk fazonu jedino srbiji fali rokenrol!!!
Sačuvana

Pametan za tobom

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 18
Одг: ex-princip????
« Odgovor #27 poslato: 01-12-2008, 18:42:16 »

 Neko,

  gde si bio kad si bio niko?
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: ex-princip????
« Odgovor #28 poslato: 01-12-2008, 20:45:33 »

Kakva je to "muslimanska" indijska muzika?! Pa nisu svi indijci muslimani! Taj turbo folk je inace geniozna tvorevina na ovim podnevljima, verovatno je N"i"eko mislio na folk iliti narodnu muziku... Lele Neko koji si ti lik! Da li si ti svestan sta sve lupaš... Ajde da je to sto pricas potkrepljeno nekim znanjem, pa da ti uzmemo to kao stav, a ne teranje inata svemu i svacemu... Ovom svetu treba raznovrsnost i treba postovati ukuse. A ti ga bre preterujes, mora da ti je bas zabavno...
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: ex-princip????
« Odgovor #29 poslato: 01-12-2008, 23:28:38 »

ne samo na nasim vec na citavom balkanu rumunija bugarsk pa mi smo smesni sto se turbo folka tice na odnosu na bugarsku i onda se pojave pametni kao ti i kazu kako srbija nikad nece u evropu dok vlada sistem vreednosti turbo folka a bugarska evo je u eu u najvece sponzoruse na sve strane indira radic puni stadion u sofiji a u srbiji nebi mogla ni sava centar da napuni a o bobanu zdravkovicu koga su svi ovde zaboravili on je tamo bog dok aziza njihovog necu ni da spominjem jer covek je proglasen za 11 coveka najbitnijeg za bugarsku u istoriji i sadasnjosti a kad bi god nas vrsio anketu ceca bi mozda dobila 100 mesto tako da te price kako kod nas nema dosta raznovrsnosti muzike sto se tice me stvarno izludjuje!
vecito se pojavljuju neki rokeri koji ma je sve crno i kojima u ovoj drzavi nista ne valja nije im valjao tito nije im valjao sloba nevalja im djindjic sad im nevalja tadic bora corba je kolovodja tih likova koji prvi se buni protiv narodnjaka a onda jede i pije sa veljom ilicem a onda pravac svajcarska gde pijanci i peva i zaradjuje isto pare koliko i oni narodnjaci koje on proziva u svojim pesmama!!
ima on par lepih pesama nekazem da nisu ali takve stvari nisu za diskoteke i klubove i to rokersko kukanje me stvarno izludjuje popese se vise na onu stvar ko da su oni jedino pametnoi a mi majmuni i ko da jedino njihova muzika je dobra i nisam ja kontras vec na protiv treba da postoje razlicite stvari ali po kom osnovu rokeri imaju pravo da krotikuju narodnjake`???
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: ex-princip????
« Odgovor #30 poslato: 02-12-2008, 00:33:40 »

Ne radi se o tome da li cemo mi u EU,nego da li cemo postati Evropa i bez da udjemo u EU, to je razlika.Oni Bugari su i dalje Bugari,i ako su u EU.

Ne radi se tu samo o "cajkama" shto bi rekli hrvati,nego o generalnom novou kulture,civilizacije,radne navike i prosvecenosti koju mi josh uvek nemamo.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: ex-princip????
« Odgovor #31 poslato: 02-12-2008, 11:25:39 »

pa italijani su jos uvek italijani i nemci su jos uvek nemci pokazi mi sta su to italijani uradili da bi postali evropljani i sta to znaci biti evropejac ja hocu da budem srbin nemac nemac a italijan italijan dok je eu samo nesto sto je nama svima u interesu zarad ekonomije putovanja itd da nebi smo jedan drugome komplikovali zivot dok recimo saobracajni zakon je svuda razlicit u italiji ce panduri da te zgaze na pesacki a u finskoj ce da te uhapse za preko 30 u italiji postoje 12000 hiljada laznih zubara a kod nas jos nisam cuo za takav slucaj zalimo se na nase sudstvo a u italiji coveku koji ima 90 god zakazuju sudjenje tek za 10 god i jos milion primera tako da bih voleo da mi objasnis sta znaci biti evropljanin ili mi preciziraj sta treba da budem nemac austrijanac finac ili bugarin???
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ex-princip????
« Odgovor #32 poslato: 02-12-2008, 16:29:35 »

Neko, ajde budi Neko pa postavi koji zarez i tačku, umorih se dešifrirajući šta je pisac hteo da kaže!!!
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: ex-princip????
« Odgovor #33 poslato: 02-12-2008, 16:48:12 »

Evo ja da probam.
Biti Evropejac znaci pokusati da zaboravis proslost i okrenes ses buducnosti.
Puno odricanja i puno dobiti od drugih clanica EU.
Nas je problem sto mi nismo svesni kolike smo mi lenjstine,o "kulturi"da ne pricam.Daleko smo mi od Evrope,nismo toga ni svesni,pa nisu ovi ludi sto pustise i Rumune i Bugare ima tu mnogo vise od politike.
Ekonomija nam je slaba a korupcija i kriminal na 1 mestu u Evropi.
Da li neko od vas predje preko ulice da bi bacio papir u korpu?
Naravno da ne,pa sta ce da rade ovi cistaciu ulica,zasto primaju platu a ?
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: ex-princip????
« Odgovor #34 poslato: 02-12-2008, 17:12:13 »

Neko,

  gde si bio kad si bio niko?

pola sata sam se smejao zbog ovog na poslu...o boze...xaxaxaxa...hvala ti za ovaj post... =)))) musterije se krste...


dajte ljudi vratite se na topic plz...neke nove info u vezi sa Ex-principom?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 21 upita.