Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zapitaj se  (Pročitano 40690 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #40 poslato: 13-01-2009, 23:59:47 »

Гледам нешто ове ваше постове народе мој и (не желим никог да увредим,стварно) плашим се да нешто није у реду са већином.Па овај НЕКО вас је ухватио у своје врзино коло,а ви га пратите к'o да сте пијани!Нисте глупи,то је очигледно,али одговарате човеку који све намерно провоцира и контрира само да би вас нервирао и под....вао.Покушавате да га научите неким стварима,а он све гори.А све ове нормалне и лепе ствари које су написане,би бар једним делом допрле и до највећег дегенерика!
Пажљиво читајте његове тестове.Мислим да уопште није глуп.С времена на време му се омакне врло леп реченични склоп,а скоро да сам сигуран да граматичко-словне грешке прави намерно!Лик налази задовољство у свему овоме,а и баш му иде од руке.
Па чак и да уопште нисам у праву не видим зашто би причали са неким таквим и покушавали било шта да му објасните.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #41 poslato: 14-01-2009, 00:23:05 »

u pravu si Dak, bljutavo je previse.
ali mislis li da neko ko nema predispozicije moze ovako da pise?

Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #42 poslato: 14-01-2009, 11:25:39 »

Kakve god da su mu predispozicije-nisu normalne to je ocigledno.Ali m je uspelo da izazove vise ljudi i

jos vise njihovih odgovora,a ako je imao bilo kakvu nameru da to uradi-definitivno nije glupson!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #43 poslato: 14-01-2009, 13:16:37 »

Kakve god da su mu predispozicije-nisu normalne to je ocigledno.Ali m je uspelo da izazove vise ljudi i

jos vise njihovih odgovora,a ako je imao bilo kakvu nameru da to uradi-definitivno nije glupson!

Pa u chemu je onda problem...Ja sam uzivao citajuci vecinu odgovora na njegove primitivne provokacije...neki postovi su prosto bili mala remek dela,i ladno su mogli da zavrse u rublici,neki pametni ljudi su jednom prilikom rekli ili napisali...To samo znaci da ljudi koji normalno razmisljaju nisu ravnodusni prema trenutno-ponavljam-trenutno poremecenom sistemu vrednosti.Samo finta je u tome da svako od njih pokusa da nesto i u radi na tom planu,vise entuzijazma,volonterskog reedukovanja okoline koja je potpuno kulturno erodirala...


 A to da nije glup,to  nije nikakvo chudo...Hitler-posredno ubio 20-tak miliona ljudi,Milosevic-sje..bao nam zemlju i poveo u sve moguce i nemoguce ratove,Seselj-jos uvek tvrdi da sam strani placenik zbog toga sto sviram americku,a ne kinesku,ili neku nesvrstanu gitaru,Mengele...(necu ni da pominjem)!!!!Svi ovi ljudi su sa IQ-om preko 150,ali su nenormalni,tj.j... u mozak! Kostunica jos uvek peva pesmu zivot damo Trst,pardon,Kosovo ne damo...

  Bolje je ponekad gluvom pustati Betovena,ili slepom pokazivati Mona Lizu,nego biti ravnodusan..Sve ih je manje,i sve je manje klinaca koji razmisljaju na taj turbofolkersko-legijsko-veljoilicevski nacin,pa sam ja optimista na tom planu!
« Poslednja izmena: 14-01-2009, 13:20:45 od strane muzikoholik »
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #44 poslato: 14-01-2009, 14:16:29 »

Davno je meni jasno da NIKO ovo radi namerno i da nije ni malo glup vec raspolozen za kavgu.
NIKO prijatelju posto vidim da volis brzinu,bas me zanima koji to auto vozis koji od Pikantea do Bunkera razvije 200, koliko ti metara treba da se zaustavis (ako ne daj boze na miatovackom putu spazis neosvetljeni kombajn u skretanj u levo).
...................DOBRO RAZMISLI ZA POSLEDICE KAD NASELJENIM MESTOM VOZIS 200Km.................................
 Ja trenutno vozim naj brzi seriski karavan na svetu (?),koji se odrzava i vozi na zapadu pa ga ipak sem auto puta nigde ne vozim preko 100Km(zbog svoje i bezbednosti ostalih ucesnika u saobracaju),a kada mi dodje da se izludim onda lepo izadjem na stazu i tu se manijacim do mile volje bez da nekome ugrozim zivot.
Izvinjavam se jer ovaj post i nije bas na pravom mestu ali ..........jbg.......................
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #45 poslato: 14-01-2009, 14:50:27 »

ma ljudi dosla sam i ja na vase ideje,ali kad razmislim bolje,pa koji bi normalan covek mogao  ovako da  *ere.ono sto ne mogi da ucinim u realnosti,ne mogu o tome ni da pricam.
   na pocetku sam htela da mu nesto dokazem,onda ga provocirala a kad sam primetila da hoce da se sve vrti oko njega,izjavila da odustajem.
 covek ima sve simptome jednog ADHS bolesnika.

ali evo,ne mogu da cutim i dalje.

posto znam da je tu negde i uziva dok mi analiziramo njegovu "licnost" upucujem mu,ali (mislim)sada stvarno,zadnje pitanje:

"postovani  NEKO",odgovori mi jos na ovo pitanje ali brzo:

kakva je razlika izmedju komarca i ....recimo Pal.e?
opici 250 pa se javi.

sav rizik po pitanju odgovora preuzimam na sebe.valjda cu se nekako iscupati i ako odgovori,u sta ne verujem.

p.s. pozuri inace si izgubio,ti to sebi neces dozvolitti.


Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #46 poslato: 14-01-2009, 19:13:00 »

ovaj tvoj link kad skinem ovo za test nece da radi a u informatiku se razumem ko marica u kriv.... daj neki laksi link!
za tvoju informaciju vozim auto koji koristi 2 litara tfsi motor od 200 konja i moze gore da prebaci 200 inace automobili tipa 1.6 110 konja novije proizvodnje mogu do 150 a jedan m3 naprimer moze 250 kao i motori 1000 do ozona moze i preko 250 dok 600 izmedju 210-225 zavisi od godine proizvodnje!!!a koj to najaci karavan na svetu???
jakoi me nervira ta isreka jer i od jaceg ima jaci predpostavljam da je audi rs6 mtm ili e klasa karavan brabus e ako to vozis onda si multimilioner i svaka cast!!!

i dobro odluci te vec jednom jesam li glup ili pametan dali mi je iq 50 ili 150???i luna bi mogla da mi kaze sta je to adhs??
i hvala vam na komplimentima sto me nazivate neadertalcem itd cim covek hoce da bude drugaciji od drugih on je odmah neadertalac i luna bi moglka malo da smanji dozivljaj da smo ja i palma isti posto je palma covek domacin i konzervativan dok sam ja promiskuitetan bludan i nemoralan ali to nikakve veze nema sa tim sto covek radi dobre stvari!!!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #47 poslato: 14-01-2009, 19:32:03 »

NEKI,ne zabusavaj odgovori mi na pitanje...znas ,ono sa komarcem.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #48 poslato: 14-01-2009, 19:54:24 »

ja sam tebi na sva pitanja odgovorio cak i na glupa a ti meni jos uvek nisi na konstruktivno pitanje vezano za ovu temu ali bez obzira sto se kaze da nema glupih pitanja vec glupih odgovora ovo tvoje prevazilazi svaku glupost tako da odgovor neces da dobijes!!!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #49 poslato: 14-01-2009, 20:44:18 »

hocu,trazim grad na karti.
potrajace malo,ali ne briniiiiiiiiiiiiiiii .

znaci,neznas ono za komarca! steta.
« Poslednja izmena: 14-01-2009, 20:45:02 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #50 poslato: 15-01-2009, 08:46:37 »

Link radi, juce sam ga probao, dalje ide ovako: sacekas 6-7 sekundi da krene download pa kad sejvujes na disk kliknes dva puta na ikonu Bergman iq test  a onda se otvori obrazac za registraciju gde kliknes ok ( napisao sam da mozes samo dva puta da otvoris test posto je trial verzija, a posle moras da upises password koji ja nemam. Ako si ga otvarao dva puta onda vise nece ili mozes da ga skines sa nekog drugog kompjutera.)
Kad ti se otvori test sa leve strane se nalaze kockice pored kojih su brojevi , svaki broj oznacava jedan zadatak. Po pritisnucu odredjenog broja na desnoj strani se prikazuje zadatak koji je predstavljen tako  da uocis koji predmet, oblik  i sl.nedostaje u jednom logicnom nizu.Kad prepoznas logicni sled onda upises u kockicu sa leve strane resenje za koje mislis da je tacno. Kad posle sat vremena resis vec koliko si resio kliknes na rezltat  ili score koji se nalazi u dnu svih kockica i prikaze se tvoj IQ.
Zamisli da neko vozi motor ili auto kroz tvoju ulicu, pored tvoje dece, rodbine  brzinom  kojom sigurno ubija.
« Poslednja izmena: 15-01-2009, 08:50:31 od strane government »
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #51 poslato: 15-01-2009, 08:49:56 »

Vidim da se neko baš zapitao oko moje teme, hvala, to sam želeo i da postignem :aq18: :aq22: :aq17:
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #52 poslato: 15-01-2009, 13:11:41 »

Ma on misli na 4 strane 200 na sat
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #53 poslato: 15-01-2009, 13:45:37 »

ma hajde bre da ga pustimo, ili da otvorimo temu sa njegovim imenom.
(mada sam ja kod njega malo vise brljala)

udario mu Adrenalin na mozdane celije.
sta cemo kad ima sas cim i sa cega!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #54 poslato: 15-01-2009, 14:05:35 »

Pustiće pustiće :aq17:
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #55 poslato: 15-01-2009, 14:46:00 »

Kazem ja pametan je on.
Bravo NIKO, jeste AUDI RS6 model 04 ali citaj pazljivije rekao sam SERISKI i naj BRZI a ne naj JACi znaci svaki Brabus otpada.
Ko ti radio Tuning na tom auto ?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #56 poslato: 15-01-2009, 15:35:07 »

Tuning- hoces da profitiras komplimentima!

kako sam te procitala,jes i bilo tesko.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #57 poslato: 15-01-2009, 16:06:56 »

normalno sa 250! sad oni privatno samo pice,mozda su vec i kod mehanicara.

ma mogu i relli da organizuju!
nadrljale smo.

ti i nekako,ali ja,karte su mi sasvim crne,zgazice me.

vidis li draga moje "sta je musko"?
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #58 poslato: 15-01-2009, 16:35:29 »

I to na temi gde se radi o muharikama a ne o klima, koliko se ja pitam :aq24:
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #59 poslato: 16-01-2009, 15:45:39 »

I to na temi gde se radi o muharikama a ne o klima, koliko se ja pitam :aq24:
Evo ga ovaj opet...............................,ne pitas se :aq29:
Pa pusti bre da se tema razvije vidis i ovako da nas ima malo jos i to malo oces da banujes...............
normalno sa 250! sad oni privatno samo pice,mozda su vec i kod mehanicara.

ma mogu i relli da organizuju!
nadrljale smo.

ti i nekako,ali ja,karte su mi sasvim crne,zgazice me.

vidis li draga moje "sta je musko"?
Pa sta si mislila da pricamo o cvecu i receptima????????????????
E to ti je musko.....................
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 21 upita.