Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zasto na planeti zemlji neko ima i vise nego sto mu treba a neko nema ni osnovno  (Pročitano 6178 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Moravac

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8

Da li mislite da je pravedno da neko poseduje milione , a da neko nema ni za podmirivanjem osnovnih potreba ?
Da li je mozda dovoljno i uredu da samim tim sto se ON nasao na prvaom mestu u pravo vreme kontrolise sve nas ????
Da li imati znaci i biti neko ?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252

Demokratija brate.
Sačuvana
Dark Eagle

bebironac

  • Gost

jbg neki su snalazljiviji,niko meni nije kriv sto ja nisam snalazljiva
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263

Verujem da kad bi bilo vise ljudi koji se brinu za svoje bliznje i  okolinu,da bi bilo jednostavnije ziveti.Kad bi se ljudi vise bavili humanitarnim radom,da pomognu jedni drugima,bez hvalisanja i zloupotrebe moci.ja licno imam postovanja prema ljudima koji cute irade.Ne volim hvalisavce,ne volim kad se ljudi razmecu  iprave se vazni ,kao vidi kako sam dobar...
To me uvek podseti na jedan deo  iz Novog Zaveta,de kaze otprilike...nemoj da budes kao fariseji  koji stoje u prvim redovima i glasno se mole da svi vide,jer oni su dobili vec svoju nagradu....
Dobra tema za razmisljanje!
Sačuvana

BOKYSTAMY

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 167

LJUDI SU SVI RAZLICITI NETREBA BITI LJUBOMORAN JER CAK I KADA BI SVI LJUDI BILI BOGATI OPET NEBI BILI ISTI  JER OBET BI BILO I SLEPIH I GLUVIH I KLJAKATIH I DA NE NABRAJAM VISE OPET BI ZAVIDELI JEDNI DRUGIMA NA ZDRAVLJU SPOSOBNOSTIMA  ITD... MISLIM ZASIGURNO DA JE TO ZATO DA BI BOGATI DAVANJEM DRUGIMA IZVUKLI NEKU KORIST OD BOGA A SIROMASNI TRPLJENJEM  ZATO TRPIMO SVI ZAJEDNO I DAJIMO SVI ZAJEDNO DA BI SVET BIO BOLJI A MI SRECNI /////
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580

Ja mislim da su srecniji oni sto manje imaju(sto se novca tice),znam to po sebi.A kad bih imala mnoooogoo vise,znam sigurno da bih dosta pomogla ljudima kojima je novac potreban za lecenje ili lekove.Zivi bili pa videli,ako ubodem powerboll...
Sačuvana

melem

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 17

Kad bi svi bili isti u svemu,kakav bi tad svet bio?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 20 upita.