Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Da li je batina iz Raja izasla?  (Pročitano 55962 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #20 poslato: 27-08-2007, 08:50:36 »

Ma mene su lemali od batina,naravno uvak sa razlogom,ali se secam da me nikada nije bolelo,plakala sam reda radi.Imam klinca,ne tucem ga,dobar je,nije na mamu,ali misl
im da je batina iz raja izasla.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #21 poslato: 30-08-2007, 13:22:19 »

MILION PUTA NE
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #22 poslato: 30-08-2007, 13:44:00 »

Treba malo, baš kad im nemožeš lepim rečima objasniti da nešto ne treba, ili ne sme da se radi

DA

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #23 poslato: 30-08-2007, 13:53:21 »

Deca iziskuju paznju,ako im to das ( ljubav se podrazumeva ),veruj mi nece biti potrebe za tim.
Deca iziskuju - debele zivce,ako to nemas - nemoj se bre ni zenis - i za nju ti trebaju debeli (zivci)
znaci - LJUBAV + PAZNJA + NERVI.....pa nece da guraju ruku u struju.....a kad to shvate - dovoljno postaju svesni da mozes vrlo lepo da pricas sa njima ( naravno,nadgledas ih do kraja zivota ).
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #24 poslato: 30-08-2007, 23:06:48 »

Hm,nisam bas sigurna,koliko puta moras da mu kazes NE PRSTE U STRUJU? I da li ce to tvoje NE!!! zvucati kao NE ili moze da zvuci kao DA,moras malo to da mi pojasnis,posto moj klinac ima skoro godinu dana i kad mu kazem NE,NJEMU JE TO SMESNO,radi uglavnom ono sto ne sme.Koliko imam iskustva sa decom,a imam ga dovoljno(inace sam 5 godina radila u jaslama),deca vole da rade stvari koje ne smeju! Tako da,ako pipne prkljucak za stuju,nece puno boleti ako ga sljepnes po saci,ali ono ce zapamtiti.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #25 poslato: 31-08-2007, 07:14:28 »

Hm,nisam bas sigurna,koliko puta moras da mu kazes NE PRSTE U STRUJU? I da li ce to tvoje NE!!! zvucati kao NE ili moze da zvuci kao DA,moras malo to da mi pojasnis,posto moj klinac ima skoro godinu dana i kad mu kazem NE,NJEMU JE TO SMESNO,radi uglavnom ono sto ne sme.Koliko imam iskustva sa decom,a imam ga dovoljno(inace sam 5 godina radila u jaslama),deca vole da rade stvari koje ne smeju! Tako da,ako pipne prkljucak za stuju,nece puno boleti ako ga sljepnes po saci,ali ono ce zapamtiti.

Tačno

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #26 poslato: 31-08-2007, 07:42:03 »

Deca rade stvari koje vide od nas,ako mi to smemo zasto ne bi i oni....sta je tu nejasno..........hoces da mi kazes da je tvoje dete zapamtilo UDARCE PO RUCI i vise ne pipa struju?
Rekla sam da za decu treba PAZNJA - to znaci,da tako malu decu ne ispustas iz vida...ako pijes s komsinicom kafu a detejurne na nesto sto ne sme ( samo zato sto ne zna da to ne sme ) ko je tu kriv? Dete jel?
prosto - krene ka necemu sto ne sme da dira, kazes pretece NE,uhvatis ga i pomeris odatle ( i to uradis milion puta ako treba ).
Ako ti u takvim situacijama "s ljubavlju" kazes ne,naravno da ce se smejati tj. nece te ni registrovati ozbiljno ( shvatice to kao igru ).E to je skroz pogresno.....
Imam pitanje - da li si u "jaslicama" i tudju decu vaspitavala udarcima - sljepkanjem, cisto onako kao preventive radi, pa neces valjda uz sav svoj posao jos i tudju decu da vaspitavas...........UZAS BLAGI
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #27 poslato: 31-08-2007, 14:11:03 »

Postavila si veoma glupo pitanje,uopste nisam vaspitavala decu udarcima,mislim KAKAV SI TI LIK!!!!!! :aq16: Kao sto si mogla da procitas 5 godina sam radila,a onda se udala i otisla preko bare,da li bi ostala toliko da sam ih vaspitavala batinama,deca u jaslama do 3 god govore.?  :aq20: Javi mi koliko si puta do sad rekla NE I DA LI CE TO TVOJE NE, UVEK BITI NE?ne budimo smesni,jednom ce i ono reci,EJ KEVO DOSADNA SI TRILION PUTA SI MI REKLA NE,OVOG PUTA TE NE ZELIM POSLUSATI!!!!!!! nemoguce je da ti svoje dete volis,vise nego ja moje,jer svaki roditelj svoje dete voli najvise i isto tako je nemoguce da ti imas NAJDEBLJE I NAJACE ZIVCE NA OVOM FORUMU.Jos jednom ti kazem,ne vaspitava ih batina,ali nekad vaspitno deluje.Mislim,sta vise reci.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #28 poslato: 31-08-2007, 15:10:18 »

Deca rade stvari koje vide od nas,ako mi to smemo zasto ne bi i oni....sta je tu nejasno..........hoces da mi kazes da je tvoje dete zapamtilo UDARCE PO RUCI i vise ne pipa struju?
Rekla sam da za decu treba PAZNJA - to znaci,da tako malu decu ne ispustas iz vida...ako pijes s komsinicom kafu a detejurne na nesto sto ne sme ( samo zato sto ne zna da to ne sme ) ko je tu kriv? Dete jel?
prosto - krene ka necemu sto ne sme da dira, kazes pretece NE,uhvatis ga i pomeris odatle ( i to uradis milion puta ako treba ).
Ako ti u takvim situacijama "s ljubavlju" kazes ne,naravno da ce se smejati tj. nece te ni registrovati ozbiljno ( shvatice to kao igru ).E to je skroz pogresno.....
Imam pitanje - da li si u "jaslicama" i tudju decu vaspitavala udarcima - sljepkanjem, cisto onako kao preventive radi, pa neces valjda uz sav svoj posao jos i tudju decu da vaspitavas...........UZAS BLAGI

sve je to lepo, ali ocigledno ti nesto fali u prici. naravno da neces da gurnes prste u uticnicu, ali ces definitivno da gurnes utikac u uticnitu, mislis li da su deca dovoljno razborita da naprave razliku, posebno u mladjoj dobi?
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #29 poslato: 31-08-2007, 16:05:48 »


Nisu razborita,zato je potrebna velika PAZNJA ( to ponovih mnogo puta ),i naravno da tako malu decu neces ispustati iz vida.
Ribce,ti si i onako sama dala odgovor na ovo puitanje ( bas na vrhu ove strane ).....
Mozda mi zivci nisu najdeblji na ovom forumu,al da prostis........za decu ( moju rodjenu ) JESU.
I moje pitanje uopste nije suludo......zato sto SLJEPKANJE u ranoj dobi pretvori se kasnije u....sta.....SAMARANJE,PESNICENJE..........a kroz odrastanje dete shvati sta je ne,a sta je da.......
Ovo je moje misljenje i moj stav.
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #30 poslato: 03-09-2007, 21:50:21 »

 Polako,malo preterujes gospodjo"ONA",u kom delu konteksta pise da sam ja sljepnula svoje dete(a kamoli tudje),napisala sam:da nemam nista protiv toga da se sljepne  po ruci i da su batine iz raja izasle.Da se malo bolje razumemo,moje dete je jos uvek beba,da bih to uradila.
Sačuvana

mihac_sr

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 62
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #31 poslato: 20-12-2007, 18:19:02 »

prost odgovor DA JE BILA DOBRA OSTALA BI  U  R A J U !!!! :aq29:
Sačuvana
Almost Cut My Hair

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #32 poslato: 20-12-2007, 19:07:51 »

Ja sam protiv svakog fizičkog kažnjavanja. Popila sam toliko batina od oca pa nije zaleglo ni malo. Nisam čak ni plakala.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #33 poslato: 02-02-2008, 08:54:12 »

Jednom sam šljepio ćerku po guzi kada je bila mala jer mi je prosula kutijicu sa udicama. I DAN DANAS SE STIDIM TOGA !
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #34 poslato: 25-04-2008, 21:46:12 »

Apsolutno sam protiv batina kao sredstva  "vaspitanja" dece. Time se samo pokazuje nemoć odraslih i demonstracija sile u fazonu ja sam jači, veći i ti kao nemoćan i mali moraš da me slušaš, jer ja nemam autoritet , nemoćan sam argumentovano da ti objasnim da ti nisi u pravu da činiš ono što ja smatram pogrešnim i nekorisnim po tebe.
Zakonom bi trebalo zabraniti batine!
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #35 poslato: 25-04-2008, 23:25:15 »

Kada se dete nadje u situaciji ozbiljnoj po sebe,tipa da moze da se povredi,cak se i preporucuje fizicko kaznjavanje.Nisam izmislio,tako kaze pedagogija.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #36 poslato: 25-04-2008, 23:26:00 »

Doduse,neki bi rekli da je batina iz slica izasla...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #37 poslato: 25-04-2008, 23:36:31 »

"Da", jer su razgovor i objašnjavanje teški... Razni izgovori...  :aq14:
Sačuvana

Natassa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 116
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #38 poslato: 28-06-2008, 22:09:44 »

Jesam.. naravno da sam po nekad udarila svoje dete al to uglavnom po "guzi" .. i naravno dok su bile male.sto ne smatram izivljavanjem, ponizavanjem.. hm.. vec nekom merom vaspitanja, discipline, reda.. .. i verujem da nema roditelja koje nije udarilo svoje dete.... bar jednom..  . Sad je  naravno..kad su vec malo porasle...  delotvornija kazna i vise im prilici.. naravno. .. a i vrlo vrlo je efikasnija od batina.....
Sačuvana
Lako je kad te neko
ni ne zavoli
tad samo tamna strana
srca zaboli
tesko je kad za nekog jedinog
i svog postanes zrnce soli
tesko je kad tvoj neko

prestane da te voli

anny

  • Gost
Одг: Da li je batina iz Raja izasla?
« Odgovor #39 poslato: 28-06-2008, 22:40:25 »

Zar nije xxxxxxxxxxxxx   kada udaraš biće nemoćnije od sebe?... Niko nema prava na tako nešto, pa ni roditelji...
« Poslednja izmena: 28-06-2008, 23:30:50 od strane autentik »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 20 upita.