Povoljno Putovanje > Turizam - Priroda

Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a

(1/2) > >>

OOOO1:
I Srbija lagano ulazi u svet novih trendova. Jedna od veoma popularnih servis koji sve više stiče popularnost i u Srbiji je AIRNB.

ŠTA JE AIRBNB?  

Airbnb (Air, Bed & Breakfast)  je portal, online servis, platforma, kako vam draže, koja spaja „domaćine“, koji iznajmljuju svoje nekretnine, i „goste“, koji traže smeštaj. Ili drugim rečima Airbnb povezuje ljude koji traže smeštaj i ljude koji žele da tim strancima ustupe svoj neiskorišeni stambeni prostor za izvesnu nadoknadu.

Na Airbnb-u se ne nude hoteli, već stanovi ili pojedinačne sobe, apartmani, kuće, brodovi, jahte, ponuda je toliko široka da ide od zamnka pa do običnog kauča. Ovo je vrlo efikasan način iznajmljivanja apartmana na duži ili kraći period, kako u većim gradovima, tako i u manjim popularnim sezonskim destinacijama. Period iznajmljivanja ide od jedne, dve večeri, vikenda ili nekoliko dana, pa i do čitavog meseca.

Vlasnik može da iznajmi svoj stan kada ode na neko duže putovanje, ili ako ima višak soba, a manjak para, popularno je kad menja boravište zbog posla, moguća je i zamena nekretnina na duže ili krađe vreme, i sl. Neki su čak i kupili stan kako bi ga iznajmljivali na Airbnb-u pošto su tu prepoznali prilku da zarade. :aq02:

Više o ovom novom servisu AIRNB možete pročitati na ovom blogu

mrmot:
Ne znam koliko je Airnbn jak u Srbiji, teshko mi prihvatamo novotarije, ali u svetu je vrlo rasiren. Bio sam u Barseloni preko ovog servisa, jeftin i kvalitetn prestoj, jedan od boljih sto sam ih imao.

donwlayco:

--- Citat: mrmot  31-05-2015, 14:59:39 ---Ne znam koliko je Airnbn jak u Srbiji, teshko mi prihvatamo novotarije,

--- Kraj citata ---

...u pravu si ...Nije zvaka za seljaka....

Daya:

--- Citat: OOOO1  29-05-2015, 13:51:32 ---I Srbija lagano ulazi u svet novih trendova. Jedna od veoma popularnih servis koji sve više stiče popularnost i u Srbiji je AIRNB.

ŠTA JE AIRBNB?   

Airbnb (Air, Bed & Breakfast)  je portal, online servis, platforma, kako vam draže, koja spaja „domaćine“, koji iznajmljuju svoje nekretnine, i „goste“, koji traže smeštaj. Ili drugim rečima Airbnb povezuje ljude koji traže smeštaj i ljude koji žele da tim strancima ustupe svoj neiskorišeni stambeni prostor za izvesnu nadoknadu.

Na Airbnb-u se ne nude hoteli, već stanovi ili pojedinačne sobe, apartmani, kuće, brodovi, jahte, ponuda je toliko široka da ide od zamnka pa do običnog kauča. Ovo je vrlo efikasan način iznajmljivanja apartmana na duži ili kraći period, kako u većim gradovima, tako i u manjim popularnim sezonskim destinacijama. Period iznajmljivanja ide od jedne, dve večeri, vikenda ili nekoliko dana, pa i do čitavog meseca.

Vlasnik može da iznajmi svoj stan kada ode na neko duže putovanje, ili ako ima višak soba, a manjak para, popularno je kad menja boravište zbog posla, moguća je i zamena nekretnina na duže ili krađe vreme, i sl. Neki su čak i kupili stan kako bi ga iznajmljivali na Airbnb-u pošto su tu prepoznali prilku da zarade. :aq02:

Više o ovom novom servisu AIRNB možete pročitati na ovom blogu

--- Kraj citata ---

Ako zaista iznajmujete apartmane u Srbiji ili beogradu postoji jedan sajt gde cete dobiti jako kvalitetan smestaj po niskoj ceni. Apartmani Beograd

Daya:

--- Citat: OOOO1  29-05-2015, 13:51:32 ---I Srbija lagano ulazi u svet novih trendova. Jedna od veoma popularnih servis koji sve više stiče popularnost i u Srbiji je AIRNB.

ŠTA JE AIRBNB?   

Airbnb (Air, Bed & Breakfast)  je portal, online servis, platforma, kako vam draže, koja spaja „domaćine“, koji iznajmljuju svoje nekretnine, i „goste“, koji traže smeštaj. Ili drugim rečima Airbnb povezuje ljude koji traže smeštaj i ljude koji žele da tim strancima ustupe svoj neiskorišeni stambeni prostor za izvesnu nadoknadu.

Na Airbnb-u se ne nude hoteli, već stanovi ili pojedinačne sobe, apartmani, kuće, brodovi, jahte, ponuda je toliko široka da ide od zamnka pa do običnog kauča. Ovo je vrlo efikasan način iznajmljivanja apartmana na duži ili kraći period, kako u većim gradovima, tako i u manjim popularnim sezonskim destinacijama. Period iznajmljivanja ide od jedne, dve večeri, vikenda ili nekoliko dana, pa i do čitavog meseca.

Vlasnik može da iznajmi svoj stan kada ode na neko duže putovanje, ili ako ima višak soba, a manjak para, popularno je kad menja boravište zbog posla, moguća je i zamena nekretnina na duže ili krađe vreme, i sl. Neki su čak i kupili stan kako bi ga iznajmljivali na Airbnb-u pošto su tu prepoznali prilku da zarade. :aq02:

Više o ovom novom servisu AIRNB možete pročitati na ovom blogu

--- Kraj citata ---

Novi sajt koji se pojavio za smestaj u Srbiji, ustvari mi deluje kao travel sajt je bookaweb

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju