Razne zanimljive teme > Sanovnik

Šta ljudi sanjaju pred smrt !?

<< < (2/3) > >>

Afrodita:
Nazalost ceo zivot su oko mene neki matorci  :aq16: tako da ti provereno mogu reci da kada osete da im je "isteklo vreme" ponasaju se gore nego mala deca.
Traze paznju  :xq008: ako je ne dobiju onda obavezno naprave neku glupost i time eksponiraju sebe.
Svakako, treba ih zaobici i ne dozvoliti da njihove crne misli uticu nase buduce dane...  :aq17:

reksys:
Sanjaju kako bi bilo lepo da prozivim jos jedan dan...
Covek je i onako klasicno bio-elektro-hemijsko bice koje je sebe uzdiglo u nebesa.
Misli da je nesto posebno i vise od sredine i prirode u kojoj zivi...
Dakle bili ste prah,bice te prah!

jelenkos:
Moj otac je nekoliko dana pred smrt sanjao svog pokojnog kuma i jako se plasio da zaspi posle toga i zaista je na kraju umro u snu.Nisam sujeverna,mislim samo da je covek jedna slozena masinerija i da sve ima svoje zasto.

Dak:

--- Citat: Afrodita  18-10-2012, 11:40:26 ---Nazalost ceo zivot su oko mene neki matorci  :aq16: tako da ti provereno mogu reci da kada osete da im je "isteklo vreme" ponasaju se gore nego mala deca.
Traze paznju  :xq008: ako je ne dobiju onda obavezno naprave neku glupost i time eksponiraju sebe.
Svakako, treba ih zaobici i ne dozvoliti da njihove crne misli uticu nase buduce dane...  :aq17:

--- Kraj citata ---

      Ziva istina.............

Afrodita:
Ziva istina za duse koje umiru...
Kako samo ironicno zvuci...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju