Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ** Šinteri gde ste? **  (Pročitano 114810 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #140 poslato: 20-02-2008, 20:03:12 »

Pa ajd' i mi da potpisemo da ga strpaju tamo gde provalnike i treba da strpaju!
Moj potpis u svako doba!
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #141 poslato: 21-02-2008, 09:19:46 »

kada ujede trudnicu-kao sto se desilo gde su tada zastitari ljudi od zivotinja.ja volim zivotinje da li su vaznijwe zivotinje ili trudnica koja treba da rodi bebu
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #142 poslato: 21-02-2008, 09:31:58 »

POŠTOVANI


Obraćamo vam se povodom neistina koje izlaze u medijima u vezi rada Zoohigijenske službe JP Standard,koje želimo da demantujemo.
U toku prošle nedelje počela je sa radom Zoohigijenska služba koja je naneprimeren nehuman i veoma potresan način sakupljala pse sa ulica. Pojedine pse smeštala je u bokseve iza Veterinarske stanice veličine nešto više od pola kvadrata,dok su neki psi jednostavno nestali. Prilikom skupljanja psi su bili povredjivani.Lično sam videla jednog radnika kako šutira psa. Upojedinim boksevima bilo je po 10-ak pasa. Psi su bili bez hrane i vode, cvileli su i drhtali od straha. Dečaci od 12-15 god.došli su da se raspitaju za svog psa. Tamo su zatekli dva radnika MUP-a i jednu osoobu iz Standarda,pri tome su naišli na pretnje, zaštrašivanje pogrdne reči, krajnje neprimerene. Napominjem da je jedan od radnika MUP-a bio veoma uljudan prema njima. Pri tome su u jednom boksu videli uginulog psa dok ostali uplašeno gaze po njemu. Ja lično u jednom boksu videla sam otrovanog psa sa penom na ustima,dok je jedna gradjanka videla isam čin trovanja. Povodom sveg podnela sam prijavu MUP-u gde sam naišla na vrlo neljubazan stav. Na moje insistiranje da mi na prijavu stave pečat rečeno mi je da je pečat zaključan pošto to bilo u petak 15.02.2008 god. na Državni praznik.
U toku popodneva nekim gradjanima je povodom ovoga pao mrak na oči pa su sami oslobodili pse, nevezano sa nama.
U Ponedeljak sam zatražila prijem kod direktorke Standarda, ali nije imala vremena da me primi,zakazala mi je sastanak za 21.02.u 13h. Povodom navedenih dogadjaja podneta je prijava Veterinarskoj inspekciji.Sutra u 08h. Imam razgovor sa njima.
Dok ovo pišem dobijaam pozive gradjana da je u toku akcija Zoohigijenske službe hvatanja pasa.

Društvo za zaštitu životinja ARGOS Jagodina
Predsednik udruženja
Marjanovic Inda

http://www.argos.autentik.net/

Otrovan Pas u Jagodini



Psi bez vode u Jagodini

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #143 poslato: 21-02-2008, 10:36:43 »

Užas!
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #144 poslato: 21-02-2008, 11:01:06 »

Gledala sam na tv-u kako na "human nacin" u Beogradu rasavaju problem pasa lutalica.Kavezi su bili puni pasa,i stenaca i odraslih,bilo ih je oko 20 u svakom kavezu.Naravno,SVI SU BILI MRTVI SA PENOM NA USTIMA,znaci otrovani.To je uzasno,ali naravno,takvo smo drustvo i to je kod nas dozvoljeno.Nemam trenutno slike iskasapljenih pasa okacenih na ograde i sl. da vidite sta sve covek moze da uradi.A ako slucajno pas zalaje na nekog to je skandal ,zasto na mene nikada nije ni jedan pas zalajao?Verovatno zato sto ih ne marsiram i ne sutiram po ulici kao ostali.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #145 poslato: 21-02-2008, 12:33:18 »

Ljudi,ni vama ni ARGOSU niko ne brani da isfinansirate azil za pse umesto da laprdate okolo dok problem narasta.
Licno podrzavam inicijativu Zoohigijenske službe JP Standard jer su uprkos problemima na koje nailaze smogli snage da izadju u susret gradjanima koji ne mogu da se bezbedno setaju gradom.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #146 poslato: 21-02-2008, 13:34:33 »

Evo par fotografija Psa koji još uvek ima Žicu od takozvanog hunamoh načina hvatanja PASA na ulicama Jagodine

Jadno kuče je šepalo i jecalo od bola -sve dok jedna devojka nije pozvala svog muža da ponese klješta da ga oslobode nakon čega je kuče lizalo svoju rano i smirivalo bol

Ako je ovo humano . . .





Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #147 poslato: 21-02-2008, 18:42:30 »

Nemam reci. Pa stvarno nemaju srca.
Pa i ti jadni psi imaju dusu!!!   :aq25:
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #148 poslato: 21-02-2008, 21:52:49 »

Pas na ulici ujeo trudnu ženu

http://www.blic.co.yu/srbija.php?id=31216

Jadan pas...mora da ga je ova zla trudnjaca bas isprovocirala.

"Prema podacima Zavoda za javno zdravlje u Leskovcu, u toku prošle godine psi lutalice su povredili 253 građana na području Jablaničkog okruga, najviše u Leskovcu, Vučju i Grdelici, i još 27 njih je prijavilo ozledu od mačaka lutalica. U toku ove godine 52 Leskovčanina su napali psi lutalice."
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #149 poslato: 22-02-2008, 09:17:20 »

zasto ne pozovete elvira burazerovica muslimancinu koga soros finansira da unistava srpski um,kao sto i vas verovatno finansira neka proustaska nevladina organizacija,svaka cast zoohigijenskoj sluzbi koja brani decu ljude od podivljalih lutalica koje ujedaju narod.a viste nezapolene, poremecenog uma zene koje mesto da uzgaju decu i muzeve,uygajaju zveri koje ujdaju nasu decu.verovatno je i NATASA KANDIC CLAN VASEG UDRUZENJA
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #150 poslato: 22-02-2008, 09:42:22 »

Ma ja se slažem da treba da se sklone psi lutalice sa uilca ali isto tako i smatram da to treba da se uradi na human način.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #151 poslato: 22-02-2008, 09:49:20 »

Pobiti sve pse lutalice...a onda...pošto je služba u formi...khm , khm..
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #152 poslato: 22-02-2008, 10:01:06 »

zasto ne pozovete elvira burazerovica muslimancinu koga soros finansira da unistava srpski um,kao sto i vas verovatno finansira neka proustaska nevladina organizacija,svaka cast zoohigijenskoj sluzbi koja brani decu ljude od podivljalih lutalica koje ujedaju narod.a viste nezapolene, poremecenog uma zene koje mesto da uzgaju decu i muzeve,uygajaju zveri koje ujdaju nasu decu.verovatno je i NATASA KANDIC CLAN VASEG UDRUZENJA

Pa sad o zaposlenosti i o deci ne bih s tobom razgovarala. Imam više radnih godina nego si ti stara, a koliko razumem nemaš decu, nisi ni udata. Zato nisi kompetentna da kritikuješ naše mišljenje.
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #153 poslato: 22-02-2008, 10:35:47 »

DA LI JE BITNO DA LI IMAM DECU ILI NE,ALI JE BITNO DA 95 procenata ljudi misle da te lutalice treba da se uklone sa ulice da ne ujedaju neduzne ljude,a da ste vi onih 5 perocenata kojin nemaju sta da rade nemaju muza decu nego kao natasa kandic sonja biserko i inda unistavate srpski narod.vas treba zabraniti i proterati,narocito micu spiru koji vidim ima puno dece kao njegov lider vesna pesic koja se udala u 87 god u meksiku samo zato sto je bila ambasdor inace ni majka ne moze da je voli :aq04:
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #154 poslato: 22-02-2008, 10:58:14 »

Ma ja se slažem da treba da se sklone psi lutalice sa uilca ali isto tako i smatram da to treba da se uradi na human način.

Ja sam da se uklone po svaku cenu....najgore je resenje da ostanu na ulici...
Licni podrzavam svaku inicijativu za uklanjanje tog problema...kome se ne svidja metod dosadasnjeg rada,neka obezbedi "humaniji" i ja cu pozdraviti...u suprotnom neka cuti i neka pusti ljude iz ZOOHIGIJENSKE SLUZBE da rade svoj,ionako neprijatan posao na miru!
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #155 poslato: 22-02-2008, 21:24:33 »

Nemam reci. Pa stvarno nemaju srca.
Pa i ti jadni psi imaju dusu!!!   :aq25:

Postoji Latinska sentenca, koja u prevodu glasi:

"ZLOSTAVLJANJE  ŽIVOTINJA JE ŠKOLA SVIREPOSTI PREMA LJUDIMA."
Sačuvana

Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #156 poslato: 23-02-2008, 14:24:55 »

Nemam reci. Pa stvarno nemaju srca.
Pa i ti jadni psi imaju dusu!!!   :aq25:

Postoji Latinska sentenca, koja u prevodu glasi:

"ZLOSTAVLJANJE  ŽIVOTINJA JE ŠKOLA SVIREPOSTI PREMA LJUDIMA."


Lepo receno a u potpunosti je i tacno.

Sačuvana

Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #157 poslato: 23-02-2008, 14:49:14 »

zasto ne pozovete elvira burazerovica muslimancinu koga soros finansira da unistava srpski um,kao sto i vas verovatno finansira neka proustaska nevladina organizacija,svaka cast zoohigijenskoj sluzbi koja brani decu ljude od podivljalih lutalica koje ujedaju narod.a viste nezapolene, poremecenog uma zene koje mesto da uzgaju decu i muzeve,uygajaju zveri koje ujdaju nasu decu.verovatno je i NATASA KANDIC CLAN VASEG UDRUZENJA

1*Mora se nesto uraditi naravno da bi se stanovnistvo zastitilo  od napada tih psa i bolesti koje one mogu da prenesu!
2* TO STO KAZES DA ZENE IL MUSKARCI TREBAJU CUVATI PORODICU A NE PSE  E NA TO CU TI ISTO RECI NESTO:
PAS JE NAJBOLJI COVEKOV PRIJATELJ (NAJVERNIJI) NADJI TI MENI ZENU IL MUSKARCA KOJI JE VERNIJI OD TIH ZIVOTINJA____E TAKVIH NEMA I NE POSTOJE.
3* JA IMAM PORODICU (veliku)I HVALA BOGU SVI MI VOLIMO ZIVOTINJE A POSEBNO PSA(nasu Bellu) KOJI NAM SE JEDINI OBRADUJE KAD NAS VIDI I KAD IMAMO I KAD NEMAMO I ON CE TRPETI SA NAMA JER NAS VOLI I NECE NAS NIKAD IZDATI.
4* To sto je narod za tebe poremecenog uma zato sto voli zivotinje a kad voli ziivotinje onda sigurno voli i svoju porodicu e to je u gornjem citatu dobro receno i to bas za takve kao sto si ti!!!!!! Procitaj ovu Latinsku poslovicu pa razmisli malo kakvo je tvoje ponasanje prema ljudima kad je vec takvo prema zivotinjama????
Sačuvana

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #158 poslato: 23-02-2008, 15:12:06 »

1. Pre neko veče ispred zgrade izbrojao sam, verovali ili ne 16 pasa lutalica.
2. Svedok sam kako su na istom mestu psi napali dete (konkretno, psi su potrčali i počeli da laju na dete koje je vozilo bicikl) i šta se desilo!? Dete u panici je palo... Verujem da su psi hteli da se igraju i  poznato da ih iritira okretanje točka, šuškanje kesa i sl., ali dete je istraumirano.
3. Ujed psa iz čista mira, bez povoda ispred bolnice i to ženu koja nije ni primetila psa. Bez prethodnog izazivanja.
4. Poznato je da kučići brane svoju teritoriju. Pa zar i u 02, 03, 04h da laju bez mislosti.
5. Viđen pas u strogom centru grada sa svim simptomima besnila. Istog je pokupila služba za životinje. Da napomenem, na human način.
6. U jednom delu naselja ista ekipa prilikom uklanjanja pasa lutalica, bili su, može se slobodno reći "linčovani" od strane pojedinih građana, nazivajući ih svakakvim pogrdnim imenima, čak su bili i fizički napadnuti. Vrhunac svega, nevaspitana deca koja su počela da šutiraju službeno vozilo.
5. Volim životinje i mogu reći da mi je žao celokupne situacije.
« Poslednja izmena: 23-02-2008, 15:13:35 od strane SPAJK »
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #159 poslato: 24-02-2008, 06:48:19 »

da poremecenog uma,siguran sam kao i ti verovatno.ti tvoju belu cuvas u dvoristu mozda i u krevetu,vakcinises je predpostavljam jer ukoliko imas odnos s njom moraS DA SE SLUZI PREVENTIVNIM SREDSTVIMA,A TE LUTALICE JEDU IZ KONTEJNERA ILI PONEKOG PACOVA,I POSLE UJEDAJU NASU DECU,LJUDE A NE INDU,MICU SPIRU I NJMA SLICNE **************,KOJI SE TOBOZ BORE ZA NJIHOVA PRAVA,USTVRI SU NASLI LICNI INTERES I MESTO GDE CE DA SE OKUPE A NE DA neguju svoju decu posto ih nemju.raZMISLI DOBRO UKOLIKO TI BELA NIJE VAKCINISANA,POZURI DA TO URADIS JER CE TI ODNOSOM PRENETI SVATA UZ ZADOVOLJSTVO.ZIVELI SINTERI SPASITE NAS OD LUDIH PASA I LJUDI :aq04:
« Poslednja izmena: 24-02-2008, 08:39:36 od strane autentik »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 25 upita.