Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Mačak koji najavljuje smrt  (Pročitano 10408 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Mačak koji najavljuje smrt
« poslato: 28-07-2007, 07:32:29 »

ROD AJLEND - Stanari jednog doma za stare na Rod Ajlendu u SAD svako veče pre nego što odu na spavanje pogledaju da li je pored njihovog kreveta legao mačak Oskar. Ako jeste, znaju da im je kucnuo poslednji čas - mačak Oskar je uspešno predvideo smrt čak 25 štićenika doma. Osoblje doma je primetilo da mačak, koji je tu stigao pre dve godine kada je imao samo dva meseca, stalno ide od sobe do sobe.

- Oskar obilazi sve sobe, ali se zadržava samo u onima u kojima su smeštene osobe koje boluju od Alchajmerove ili Parkinsonove bolesti i ponekad se zaustavi i sklupča pokraj kreveta. U većini slučajeva, pacijent pored čijeg kreveta se Oskar zaustavio umirao bi u roku od nekoliko sati - rekao je lekar doma Dejvid Dosa. - Frapantno je da je samo nekoliko puta pogrešio, a u 25 slučajeva bio je u pravu - dodao je on, uz napomenu da to ne može da bude slučajno i da se radi o fenomenu koji ne ume da objasni.
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #1 poslato: 28-07-2007, 07:53:45 »

PISALO O TOME JUCE I U BLICU\PREPISALI GA VRLI NOVINARI\,ALI NISU TAJ DEO DA JE MACAK \OMANUO\ NEKI PUT,VIDIS TI STA SU TI SRPSKA POSLA,ISKRENO PU PU PU,VISE VOLIM KUCICE
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #2 poslato: 28-07-2007, 07:58:45 »

PISALO O TOME JUCE I U BLICU\PREPISALI GA VRLI NOVINARI\,ALI NISU TAJ DEO DA JE MACAK \OMANUO\ NEKI PUT,VIDIS TI STA SU TI SRPSKA POSLA,ISKRENO PU PU PU,VISE VOLIM KUCICE

ti bar znas ko, kako i koliko prepisuje u novom putu i da je to "uobicajeno"  :aq01: uz to postavlja se onda pitanje odakle je izvor obzirom da su prvi koji su to pustili izostavili podatak da je macak omanuo, drugi nisu njih mogli da koriste kao izvor
« Poslednja izmena: 28-07-2007, 08:07:46 od strane zs »
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #3 poslato: 28-07-2007, 08:52:46 »

ZATO I REKOH \SRPSKA POSLA\, A OVE ZAGRADE STAVLJAM JER JEDNOSTAVNO NEAM NAVODNIKE NA OVOJ \SVE ZAJEBALOJ\ TASTATURI, TO JE BILO DRUGO,AJMO ONO PRVO DA LI SE MI ZNAMO? NESTO PROPUSTIH ILI PREKID FILMA
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #4 poslato: 28-07-2007, 10:48:56 »

BILO KAKO BILO,REKOH JA VEC JEDNOM DA JE OVO MALI GRAD,A \NOVI PUT\,HM,HM, BILA JE TO ODLICNA ODSKOCNA DASKA ZA DALJE ZIVOTNO SNALAZENJE
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #5 poslato: 28-07-2007, 11:12:08 »

ZATO I REKOH \SRPSKA POSLA\, A OVE ZAGRADE STAVLJAM JER JEDNOSTAVNO NEAM NAVODNIKE NA OVOJ \SVE ZAJEBALOJ\ TASTATURI, TO JE BILO DRUGO,AJMO ONO PRVO DA LI SE MI ZNAMO? NESTO PROPUSTIH ILI PREKID FILMA

ne nam da li se znamo. mozda se znamo, a mozda i ne  :aq01: iskreno, stripoteka mi ne govori mnogo. opet vidim da slabo korists racunar, pa bh rekao da nisi bas omladinac

BILO KAKO BILO,REKOH JA VEC JEDNOM DA JE OVO MALI GRAD,A \NOVI PUT\,HM,HM, BILA JE TO ODLICNA ODSKOCNA DASKA ZA DALJE ZIVOTNO SNALAZENJE

uizgred ko je to odskocio a iz novog puta je potekao? :aq01:

i hajde da ovaj deo price preselimo u temu vezanu za novi put, ipak joj ovde nije mesto
« Poslednja izmena: 28-07-2007, 11:21:46 od strane zs »
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #6 poslato: 29-07-2007, 09:12:03 »

NARAVNO DA JOJ OVDE NIJE MESTO,TI ZAPOCEO,TI PRESELI
TACNO JE DA NISAM OMLADINAC,I NE KORISTIM KOMP.BAS VESTO
STO SE ODSKAKANJA TICE,NAVESCU SAMO SEBE
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #7 poslato: 29-07-2007, 09:15:15 »

I DA, STRIPOTEKA I NE TREBA DA TI GOVORI MNOGO
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #8 poslato: 30-07-2007, 11:09:57 »

STO SE ODSKAKANJA TICE,NAVESCU SAMO SEBE

a ti si? i postigao si? ako neces ovde da odgovoris posalji mi personalnu poruku
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #9 poslato: 30-07-2007, 14:18:27 »

Ja sam neko ko je dugo pratio \nista bolesno\ovaj forum pre nego se uclanio,ja sam neko ko mnogo voli ovaj svoj grad sa ovakvim ili onakvim nadredjenima,ja ga volim,sta sam postigao?Porodica mi je najveci uspeh.Ako sam svojim prisutvom ovde mnoge doveo u neku nedoumicu,ili ga toliko izludeo nekim odgovorom,ili se ponasao nekorektno,pa evo,izvinjavam se.Ne vidim svrhu insistiranja na tome ko sam i sta sam postigao,cemu?Shvatam da se vecina ovde\jagodinaca\ na sajtu poznaje,al ne razumem cemu sluze telefoni,privatni susreti i sl.Svako ko upadne sa strane,dobro je \ja sam tako shvatio,nije neka pretnja\,svi ostali trebalo bi da se pritisnu,ko si ti,sta si postigo...
Autentik- neko ko balansira
Mira- britka i simpaticna
Loremo- najsimpaticnija
zs- neko ko me privukao da se ukljucim ovde,inteligencijom,lepim primerima,korisnim savetima,zustar na jeziku\pogotovu sa opajdarom\,a cini mi se\mozda se varam\,kao neki stub cele ove \zajednice\
Salvador- najumereniji,sa profi humorom,uvek tu da kaze samo onda kad ima sta da kaze,nema ga dugo pa mi nedostaje.S pocetka ovog odgovora to sam ja,a ovo ste vi.Ako je ovo greska\nije po pravilu\,a cini se ko da me samo lovite,ne gubite vreme,recite odmah ako vam smeta to sto ne znate ko sam,ne znam ni ja vas pa sam tu zar ne?
zs zadovoljan,ili vecito nezadovoljan
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #10 poslato: 30-07-2007, 14:25:02 »

Ja sam neko ko je dugo pratio \nista bolesno\ovaj forum pre nego se uclanio,ja sam neko ko mnogo voli ovaj svoj grad sa ovakvim ili onakvim nadredjenima,ja ga volim,sta sam postigao?Porodica mi je najveci uspeh.Ako sam svojim prisutvom ovde mnoge doveo u neku nedoumicu,ili ga toliko izludeo nekim odgovorom,ili se ponasao nekorektno,pa evo,izvinjavam se.Ne vidim svrhu insistiranja na tome ko sam i sta sam postigao,cemu?Shvatam da se vecina ovde\jagodinaca\ na sajtu poznaje,al ne razumem cemu sluze telefoni,privatni susreti i sl.Svako ko upadne sa strane,dobro je \ja sam tako shvatio,nije neka pretnja\,svi ostali trebalo bi da se pritisnu,ko si ti,sta si postigo...
Autentik- neko ko balansira
Mira- britka i simpaticna
Loremo- najsimpaticnija
zs- neko ko me privukao da se ukljucim ovde,inteligencijom,lepim primerima,korisnim savetima,zustar na jeziku\pogotovu sa opajdarom\,a cini mi se\mozda se varam\,kao neki stub cele ove \zajednice\
Salvador- najumereniji,sa profi humorom,uvek tu da kaze samo onda kad ima sta da kaze,nema ga dugo pa mi nedostaje.S pocetka ovog odgovora to sam ja,a ovo ste vi.Ako je ovo greska\nije po pravilu\,a cini se ko da me samo lovite,ne gubite vreme,recite odmah ako vam smeta to sto ne znate ko sam,ne znam ni ja vas pa sam tu zar ne?
zs zadovoljan,ili vecito nezadovoljan

ma ne naravno, rekao si u jednom postu da se mozda poznajemo a i pricao si kako je novi put dobra odskocna daska i na moje pitanje ko je odskocio iz novog puta naveo si sebe. samim tim si me zaintrigirao da i zelim da saznam ko si. zato sam ti i predlozio da ako ne zelis javno, sto u potpunosti pozdravljam jer se uglavnom koliko vidim svi kriju iza nekih nadimaka, posaljes privatnu poruku pa ako se znamo mozemo i da se vidimo, a mozda se i vidjamo svakodnevno (ili skoro svakodnevno)

i da dodam, to je opst dobra volja, ako hoces dobro je, a ako neces, opet dobro
« Poslednja izmena: 30-07-2007, 14:31:36 od strane zs »
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #11 poslato: 30-07-2007, 14:32:21 »

Ja ustvari necu moci dugo ovako\verovatno me nista ne razumes\,ali reci cu isto ovako javno,pa ce ti biti mozda jasnije,mislim da vecinu ljudi ovde to zbunjuje,ali ne mogu zaista sada o tome,a da li se poznajemo,pa cini se u mojoj glavi vrlo jasno da se poznajemo,a da li se vidjamo,ako si ti iz glave,onda nismo dugo
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #12 poslato: 30-07-2007, 20:06:04 »

MILOZVUCNO JE DA JE JEDNOM MUSKARCU PORODICA NAJVECI USPEH!!! :aq07: :aq07: p.s. ovo vise nema nikakve veze sa mackom... :aq02:
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #13 poslato: 09-06-2008, 22:20:20 »

a sto se macke tice....IDE MACA OKO TEBE...hahahahahahaha
Sačuvana

Natassa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 116
Одг: Mačak koji najavljuje smrt
« Odgovor #14 poslato: 29-06-2008, 21:11:02 »

bilo kako bilo.. mislim da bi se odmah iselila tj. preselila iz tog doma.. .. Ne bih mogla svako vece da iscekujem hoce li mi doci macan ili ne.. hehe..
Sačuvana
Lako je kad te neko
ni ne zavoli
tad samo tamna strana
srca zaboli
tesko je kad za nekog jedinog
i svog postanes zrnce soli
tesko je kad tvoj neko

prestane da te voli
 

Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 25 upita.