Razne zanimljive teme > Dijaspora

Kakve promene očekujete kada dođete ponovo u Srbiju

(1/7) > >>

autentik:
Pa da vas čujem.    :aq21: :aq21: :aq21: :aq17:

Dada:
Ljubazne sluzbenike, efikasnu uslugu, normalne puteve, postene pandure koji ne deru i mene i drzavu naplacujuci NEOSNOVANO i PAPRENO kazne, a onda trpajuci pare u spostveni dzep, majstore koji me ne zavrcu na svakom koraku sve misleci "E, ona je gastarbajterka, ima ona" itd...itd... NA ZALOST, iznova se SAMO NEPRIJATNO iznenadjujem :O(

ribica:
 :aq09: ma, nema nista od promena,vracamo se u 90'te :aq16:

autentik:
valjda necemo

nikkola88:


Ja sam ocekivao svasta a ispalo je nista. Samo je u Jagodini poraslo drvece. Evo vam primera:

1. Vec na granici (tj, aerodromu) me pandur ispitivao cime se ja bavim u Juznoj Africi. Sta ga boli kurac cime se ja bavim!!!
2. Onaj kriminalac iz Delte (ne znam kako mu ime) kupuje njive po Vojvodini? Pa gde to mafija sadi kukuruz?
3. Zidaju se kuce na vrhovima zgrada po Beogradu? Ej, bre, ja zivim u Juznoj Africi, gde je 50% nepismenost, ali toga nema!!!
4. Samo Srbi i crnci stavljaju aluminijumske niskoprofilne sportske felne na dzip!
5. Cak i crnci cekaju lepo u red da udju u autobus.
6. Bio sam na lokalnom vasaru. Niko se nije tukao niti "ga nabivao majke". A bilo je pijanih koliko volis!
7. Za 7.5 godina ovde, nisam video nijednog kriminalca.

Ja sam bas voleo da vidim da je lepse, jer sam hteo uskoro da se vratim, ali dzabe!

Nikola
Juzna Afrika

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju