Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?  (Pročitano 33588 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« poslato: 26-01-2007, 18:47:05 »

Uopšte i možda u konkretnim primerima

da vas čujem !

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #1 poslato: 26-05-2008, 23:40:37 »

Ukoliko neko misli da samopouzdanje(i estetika)proizilazi iz gore navedene-svakako nije u pravu. Svako od nas krije posebnu harizmu i treba joj dozvoliti da ispliva van... Sva lepota je, upravo, u prirodnosti :aq29:.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #2 poslato: 30-05-2008, 11:49:33 »

Slazem se da je sva lepota u prorodnosti.Ali ako je neko recimo ruzan i celog zivota trpi zbog toga(u pocetku zezanje dece iz skole,ili da jednostavno nema neko drustvo zato sto je od pocetka odbacivan zbog svoje ruznoce ili neke mane koje nosi-veliki nos,klempave usi...)u toj osobi se od pocetka radjaju raznorazni kompleksi.Sto opet zavisi i od porodice,naravno,ali recimo da je ta osoba puna raznih problema i nekih unutrasnjih sputavanja.Ako ce operacija to da joj resi makar i delimicno-zasto da ne.
U mom naselju zivi osoba koja je patuljastog rasta.Dobra je,fina i pametna.Ali decka do sada nije imala,a u nasim krajevima ne znam da li ima udruzenja koja bi takve osobe povezala.Sta mislite,kako se oseca osoba koja nije imala paznju suprotnog pola?Ako stvarno ode na produzenje ruku i nogu,neka joj je sa srecom!
A ono pumpanje grudi,vadjenje vitih rebara...cista glupost.Mada,poznatim licnostima(ne mislim na nasu estradu),ogromna kinta zavisi i od licnog izgleda.Mogu da ih razumem.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

bebironac

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #3 poslato: 30-05-2008, 23:59:16 »

Treba razumeti osobe koje rade korekcije na sebi,do skoro sam bila protivnik toga ali meni jako bliska osoba ima jedan nedostatak...koji bi zbog sebe licno nadoknadila na ovaj nacin...zbog tog nedostatka se ne oseca da nije samouverena osoba...ali jednostavno zeli da se oseca jos zenstvenije...treba dati priliku i saslusati te ljude zasto se prepustaju takvim operacijama...lako je pricati onima kojima nista ne fali da treba zabraniti tako nesto...to je zabluda...sve treba uraditi,naravno u granicama normale...jer sve preko toga prelazi granicu razumnosti (smanji gudi ,povecaj grudi,pa opet smanji..itd,nije to da kupujes bluzicu pa su sad ovakve pa onakve pa opet ovakve u modi) Operacije su u svakom slucaju,pa i ona najmanja,stres za organizam,ne postoji rutinski zahvat,to je zabluda....A ono sto bi sigurno uvela kao standardnu metodu povecanja grudi,jeste kod onih mladih zena koje eto igrom slucaja izgube dojku,tj deo tela,odnosno zenstvenost,tu bi vec trebalo izglasati da takve operacije budu besplatne....jesam za estetsku hirurgiju,naravno u granicama normale i prirodnosti...
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #4 poslato: 31-05-2008, 00:15:04 »

Ukoliko neko misli da samopouzdanje(i estetika)proizilazi iz gore navedene-svakako nije u pravu. Svako od nas krije posebnu harizmu i treba joj dozvoliti da ispliva van... Sva lepota je, upravo, u prirodnosti :aq29:.
          nemoj biti tako kategoricna.moje misljenje je da  probleme treba resavati i ono sto ne valja popravljati.covek mora da radi na sebi,pre svega duhovno.znaci procitacu knjigu, edukovati se......ali od toga ne rastu grudi i nos se ne smanjuje,zar ne?a kako cu drugacije srediti taj problem ako ga imam nego plasticnom hirurgijom
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #5 poslato: 31-05-2008, 18:16:30 »

Ukoliko neko misli da samopouzdanje(i estetika)proizilazi iz gore navedene-svakako nije u pravu. Svako od nas krije posebnu harizmu i treba joj dozvoliti da ispliva van... Sva lepota je, upravo, u prirodnosti :aq29:.
          nemoj biti tako kategoricna.moje misljenje je da  probleme treba resavati i ono sto ne valja popravljati.covek mora da radi na sebi,pre svega duhovno.znaci procitacu knjigu, edukovati se......ali od toga ne rastu grudi i nos se ne smanjuje,zar ne?a kako cu drugacije srediti taj problem ako ga imam nego plasticnom hirurgijom

Ono što je prirodno nikako ne može biti ružno i u tome leži moj stav.
Problema nećeš imati ukoliko se duhovno izdigneš iznad svega...Tada će i taj nos izgledati baš simpatično...Sve je to sastavni deo tebe, svakog od nas.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #6 poslato: 31-05-2008, 20:52:29 »

Da anny.A koliko treba,u danasnjem vremenu,da budes jak i izdignes se da ti taj nos,na primer,bude lep?Koliko je ljudi sposobno za tako nesto?A dzaba da meni samome nos bude lep,ako je lep samo meni,a da niko nece ni da mi pridje zbog njega.Razumem tvoj stav,jasno mi je sta mislis.Ali ono sto je prirodno,moze biti mnooooogooo ruzno!Jer bi to znacilo,otprilike,da su i genetske malformacije lepe,a nisu,a sasvim su prirodne.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #7 poslato: 31-05-2008, 21:16:12 »

Da anny.A koliko treba,u danasnjem vremenu,da budes jak i izdignes se da ti taj nos,na primer,bude lep?
Jako izvodljivo, Dak. Ljudi nisu ni svesni koliko mogu... A upravo o tome ne razmišljaju, jer je, svakako, lakše otići pod nož nego se izboriti sa takvim "problemima".

A dzaba da meni samome nos bude lep,ako je lep samo meni,a da niko nece ni da mi pridje zbog njega.
Onda te, takav neko, ne zaslužuje... A svakako je jako bitno da prihvatiš sebe-Ne da bi se svideo drugima, već samome sebi...Radio na svojoj unutrašnjosti i shvatio kako su jako "plitki" oni koji te gledaju kroz fizički izgled :aq29:.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #8 poslato: 31-05-2008, 21:24:25 »

80% ljudi jedva sastavlja kraj s krajem.Mislis li da imaju vremena da se duhovno uzdizu,meditiraju i upoznaju duhovne istine kroz sebe same?U crkvu odu samo na praznik,ili kad se sete,a kamo li nesto vise od toga.To o cemu ti pricas razume vrlo mali broj ljudi,a jos manji broj to i primenjuje.U pravu si,ali daj da budemo realni.99% ljudi ce pre da ode pod noz,nego da potrosi godine na samospoznaji.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #9 poslato: 31-05-2008, 23:12:21 »

Mislis li da imaju vremena da se duhovno uzdizu,meditiraju i upoznaju duhovne istine kroz sebe same?
Za tako nešto uvek postoji vremena, ali i pregršt izgovora za one koji to ne žele.

U crkvu odu samo na praznik,ili kad se sete,a kamo li nesto vise od toga.
Crkva, nimalo, ne doprinosi razvoju svesti, niti duhovnosti.

To o cemu ti pricas razume vrlo mali broj ljudi,a jos manji broj to i primenjuje.
Po svemu sudeći-jedan si od njih...Tako da mi je jako drago :aq07:.

U pravu si,ali daj da budemo realni.99% ljudi ce pre da ode pod noz,nego da potrosi godine na samospoznaji.
To je onda njihova stvar rasuđivnja...Time se samo potvrđuje koliko smo nerazvijeni.

Pozdrav!
« Poslednja izmena: 31-05-2008, 23:14:11 od strane anny »
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #10 poslato: 04-06-2008, 21:55:00 »

Potrebe za hirurške "korekcije" ne mogu da razumem.Mene su "jurili" da operišu od zapaljenja slepog creva i srećom nisu uspeli da me stignu, a kamo li da se operišem iz estetskih razloga. U redu je ako su to deformiteti koji mora da se otklone zbog daljeg kvaliteta života ili je čovek izgoreo u nekoj nesreći pa zamena kože. A  iz hira??? :aq16: to osuđujem.
Anny je lepo rekla. Pridružujem se. :aq26:
« Poslednja izmena: 04-06-2008, 21:55:44 od strane Schnuffel »
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

bebironac

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #11 poslato: 04-06-2008, 22:13:36 »

Nisu mogli da te stignu ili nije ipak trebalo da se operise...za takve operacije ne odlucujes samovoljno ako mora mora....to nema veze sa estetskom hirurgijom  :aq15:
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #12 poslato: 04-06-2008, 22:21:32 »

Potrebe za hirurške "korekcije" ne mogu da razumem.Mene su "jurili" da operišu od zapaljenja slepog creva i srećom nisu uspeli da me stignu, a kamo li da se operišem iz estetskih razloga. U redu je ako su to deformiteti koji mora da se otklone zbog daljeg kvaliteta života ili je čovek izgoreo u nekoj nesreći pa zamena kože. A  iz hira??? :aq16: to osuđujem.
Anny je lepo rekla. Pridružujem se. :aq26:
                                     na mom radnom mestu takvi kao ti,ti koji beze, umiru od sepse,uglavnom
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #13 poslato: 04-06-2008, 22:22:49 »

tako je koleginice...  :aq01:
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #14 poslato: 08-06-2008, 10:59:45 »

Jeste da nema veze sa estetskom hirurgijom ali htela sam reći da se užasavam "seckanja" na svom telu. To što sam pobegla govori o neznanju hirurga. Ja jednostavno ne verujem zvaničnoj medicini.
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

bebironac

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #15 poslato: 08-06-2008, 19:11:27 »

Bolje da ne komentarisem,pravicu se da nisam procitala....
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #16 poslato: 09-06-2008, 21:39:08 »

Jeste da nema veze sa estetskom hirurgijom ali htela sam reći da se užasavam "seckanja" na svom telu. To što sam pobegla govori o neznanju hirurga. Ja jednostavno ne verujem zvaničnoj medicini.
         i recimo:krene ti kamen iz zucne kese,dobijes bolove,temperaturu...ok,to se jos i moze izdrzati.zatim krenes da povracas,pozutis,zivot ti postaje ugrozen....Kazi mi,koja ce to `nezvanicna` medicina izleciti?U redu,verujem ja i u akupukturu,akupresuru,homeopatiju...ali nece ti niko vratiti kamen odakle je posao!MORAS HIRURGU!!!
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #17 poslato: 09-06-2008, 21:39:48 »

Jeste da nema veze sa estetskom hirurgijom ali htela sam reći da se užasavam "seckanja" na svom telu. To što sam pobegla govori o neznanju hirurga. Ja jednostavno ne verujem zvaničnoj medicini.
Da si ti stvarno imala upalu slepog creva,ne bi mogla da mrdnes,a kamo li da bezis.Seckala bi se sama,veruj mi.I ja ne verujem previse zvanicnoj medicini,ali za neke boljke samo zvanicna medicina ima resenja.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

bebironac

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #18 poslato: 10-06-2008, 13:03:35 »

"seckala bi se sama"??? uuuuu Dak sado mazo   :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #19 poslato: 10-06-2008, 17:10:54 »

"seckala bi se sama"??? uuuuu Dak sado mazo   :aq21: :aq21: :aq21:
Sec tamo,boc ovamo=UZIVANJE!!! :aq01:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".
 

Stranica je napravljena za 0.205 sekundi sa 21 upita.