Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?  (Pročitano 33586 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #20 poslato: 10-06-2008, 18:55:13 »

mmmmmmmm
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #21 poslato: 10-06-2008, 19:12:22 »

Ste gledali film "Borilacki klub"?Jeste sigurno i film je predobar!Znate onu scenu kad njih dvojica idu na otpad klinike za plasticne operacije tj. klinike za liposukciju?Uzimaju one vrece pune ljudskog masnog tkiva.Bred Pit baca onu kesu preko zicane ograde,kesa se cepa i sve ono masno i krvavo tkivo se prosipa po onom tipu,zaboravih kako se zove.Od toga prave sapune i ponovo prodaju zenama koje su i isle na liposikciju.Odlican markentiski potez!!!
To bi mogli i mi da uradimo.Od sala da pravimo sapune,od vitih rebara-cesljeve,od smanjenih noseva-ukosnice...Sto da se baca,zagadjenja nema,a jos je sve 100% prirodno,zar ne? :aq23:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #22 poslato: 10-06-2008, 19:16:47 »

Dak, zaista imaš kreativne ideje... wq41
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #23 poslato: 10-06-2008, 19:25:49 »

Ma imam jos kreativnije,samo sam sad neraspolozen.A sa druge strane,ko nam garantuje da se tako nasto i ne radi,posebno u kozmeticke svrfhe?!Kao ono-placenta u nekim kremama.Placenta je,inace,tkivo unutar koga se nalazi beba u materici,prepuna je krvnih sudova i od nje se izdvaja pupcana vrpca od koje se embrion/plod/beba,hrani.Cuo sam da se bas ta placenta i koristi za kozmetiku.Eto,pa sad ti budi siguran da se ne mazes,sminkas i sredjujes necijim delovima tela...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #24 poslato: 10-06-2008, 19:31:09 »

Ulepšao si mi dan... :aq24:
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #25 poslato: 10-06-2008, 19:34:45 »

A sad idi do sminkeraja,pa se namazi lice kremom za regeneraciju na bazi PLACENTE!!!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #26 poslato: 10-06-2008, 20:06:41 »

po onom tipu,zaboravih kako se zove.

Edvard Norton!

troll of...
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #27 poslato: 10-06-2008, 20:14:36 »

Ma imam jos kreativnije,samo sam sad neraspolozen.A sa druge strane,ko nam garantuje da se tako nasto i ne radi,posebno u kozmeticke svrfhe?!Kao ono-placenta u nekim kremama.Placenta je,inace,tkivo unutar koga se nalazi beba u materici,prepuna je krvnih sudova i od nje se izdvaja pupcana vrpca od koje se embrion/plod/beba,hrani.Cuo sam da se bas ta placenta i koristi za kozmetiku.Eto,pa sad ti budi siguran da se ne mazes,sminkas i sredjujes necijim delovima tela...
                  A ja cula da je zdrava da se skuva i da se pojede nakon porodjaja.Prijatno!
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #28 poslato: 10-06-2008, 21:18:02 »

A sad idi do sminkeraja,pa se namazi lice kremom za regeneraciju na bazi PLACENTE!!!
Hvala, Dak, na preporukama... :aq18:
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #29 poslato: 10-06-2008, 22:14:44 »

Ma imam jos kreativnije,samo sam sad neraspolozen.A sa druge strane,ko nam garantuje da se tako nasto i ne radi,posebno u kozmeticke svrfhe?!Kao ono-placenta u nekim kremama.Placenta je,inace,tkivo unutar koga se nalazi beba u materici,prepuna je krvnih sudova i od nje se izdvaja pupcana vrpca od koje se embrion/plod/beba,hrani.Cuo sam da se bas ta placenta i koristi za kozmetiku.Eto,pa sad ti budi siguran da se ne mazes,sminkas i sredjujes necijim delovima tela...
                  A ja cula da je zdrava da se skuva i da se pojede nakon porodjaja.Prijatno!
Al' si grozna i nemas ukusa!Treba da se ispohuje...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #30 poslato: 11-06-2008, 10:43:58 »

Ma imam jos kreativnije,samo sam sad neraspolozen.A sa druge strane,ko nam garantuje da se tako nasto i ne radi,posebno u kozmeticke svrfhe?!Kao ono-placenta u nekim kremama.Placenta je,inace,tkivo unutar koga se nalazi beba u materici,prepuna je krvnih sudova i od nje se izdvaja pupcana vrpca od koje se embrion/plod/beba,hrani.Cuo sam da se bas ta placenta i koristi za kozmetiku.Eto,pa sad ti budi siguran da se ne mazes,sminkas i sredjujes necijim delovima tela...
A ja cula da je zdrava da se skuva i da se pojede nakon porodjaja.Prijatno!
Al' si grozna i nemas ukusa!Treba da se ispohuje...
Više, definitivno, nema mi ulaska u ovu temu...
Sačuvana

celestina

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 211
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #31 poslato: 11-06-2008, 12:47:41 »

Opravdavam jedino one neophodne operacije,tipa zecija usna,klempave ushi,nista drugo.
Ovo ostalo...pa nemam predrasuda,ali licno ne bih na sebi nista seckala,ne zbog toga sto mislim da sam savrsena...vec eto,trudim se sebe voleti takvu kakva jesam.
Sačuvana
Poznato je da na svetu ima mnogo lica sa kojima se priroda nije mnogo mucila, niti upotrebljavala fine alate, nego je prosto tesala... Udarila jednom sekirom i ispao nos, drugi put - usne, velikom burgijom svrdnula oci, i tako neuglacano pustila u svet govoreći: neka zivi.

bebironac

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #32 poslato: 11-06-2008, 19:17:02 »

Znaci Dak i Jelena nadmasili ste ovog puta i mengela...kakvi ste vi manijaci,hahahahaha
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #33 poslato: 11-06-2008, 23:01:32 »

Znaci Dak i Jelena nadmasili ste ovog puta i mengela...kakvi ste vi manijaci,hahahahaha
Profesionalna deformacija.Stalno smo sa degenericima.Samo sto,na zalost,tu ni jedna operacija ne pomaze.Moze covek da se izmeni fizicki,ali ono u glavi se menja najteze.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #34 poslato: 14-06-2008, 22:58:32 »

 :aq15: :aq15: :aq15:
Ne mogu da shvatim opravdanje estetske hirurgije. :aq16: :aq19:
Ja izgleda nisam "iz ovog filma". :aq20:
« Poslednja izmena: 14-06-2008, 23:04:12 od strane Schnuffel »
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #35 poslato: 14-06-2008, 23:16:16 »

:aq15: :aq15: :aq15:
Ne mogu da shvatim opravdanje estetske hirurgije. :aq16: :aq19:
Ja izgleda nisam "iz ovog filma". :aq20:
                                                                                                                                                                        Pa samo treba malo `sire` da posmatras stvari.
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #36 poslato: 14-06-2008, 23:44:42 »

:aq15: :aq15: :aq15:
Ne mogu da shvatim opravdanje estetske hirurgije. :aq16: :aq19:
Ja izgleda nisam "iz ovog filma". :aq20:
                                                                                                                                                                        Pa samo treba malo `sire` da posmatras stvari.
Nauči nas kako...Pošto sam i ja iz njenog "filma"...
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #37 poslato: 15-06-2008, 12:23:01 »

Znate sta......svako ima pravo na svoje misljenje i ne zelim ni u sta da vas ubedjujem ali jednostavno polazim od sebe a i vi bi trebali.....Zar bi ste dozvolile da u 21.veku vase dete zovu 'klempa' ili 'surla' i posto vidim da se dosta bavite psihlogijom da li mislite da to zaista nece ostaviti nikakve posledice na mladu,jos uven neformiranu licnost?
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #38 poslato: 15-06-2008, 12:28:45 »

Schnuffel ovim smajlijima pravis od ljudi koji su imali plasticnu operaciju na lude ljude....ako ti neko kaze da prosiris vidike,to znaci da se izdignes iznad svake situacije i saslusas nekog ko je pristalica ovoga,a ne ti se drzis svog misljenja kao pijan plota...ja sam stavila jedan post koji govori o necijim osecanjima...anny vrati se malo unazad i procitaj opet....
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?
« Odgovor #39 poslato: 15-06-2008, 12:29:11 »

Znate sta......svako ima pravo na svoje misljenje i ne zelim ni u sta da vas ubedjujem ali jednostavno polazim od sebe a i vi bi trebali.....Zar bi ste dozvolile da u 21.veku vase dete zovu 'klempa' ili 'surla' i posto vidim da se dosta bavite psihlogijom da li mislite da to zaista nece ostaviti nikakve posledice na mladu,jos uven neformiranu licnost?

Tacno...ali nije isto otkloniti klempavost usiju ili blago korigovati nos i ubrizgavanje 450 ccl silikona u grudi ili botoksa u usne!

Mislim da je ovde rec o ovom drugom...odnosno da ste se u ovoj temi okrenuli estetskoj hirurgiji kao metodu pravljenja "silikonske generacije" a ne kao resavanje malih "nedostataka" kod dece...ove dve stvari ne treba izjednacavati.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 21 upita.