Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: PTC Zarada  (Pročitano 12081 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

disfunction

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
PTC Zarada
« poslato: 25-11-2008, 10:40:33 »

Ovo je jedan od najjednostavnijih sistema za zaradu preko interneta. Funkcioniše tako što se uclanjujete na sajtove koji reklamiraju sponzorske sajtove i otvarate ponudjene reklamne stranice. Te stranice su placene od strane sponzora a sajt na kome ste se registrovali placa vas...............

Za vise informacija posetite moj blog!

Registrujte se preko mojih linkova a kasnije i vi dajte vase linkove drugima da se registruju i na taj nacin zaradite vise!!!

Evo nekih od sajtova na kojima sam registrovan:


www.ara-bux.com

www.hit2bux.com

www.beanybux.com

bux.to

OsoBux

www.earn3.com

www.TakeTheGlobe.com

www.splurgebux.com

www.extra10.com

B-U-X.net

www.perfectbux.com

dailycent.com

www.247bux.com

joinbux.net

www.angelbux.com

www.neobux.com

buxup.com

www.clixsense.com

www.buxout.com

www.thinkbux.com

www.dingobux.com

www.mifriend.com

www.adverbux.com

www.occupex.com

ptc-bux.com

refbux.net

www.clixmakesense.com

instantlyptc.com

www.theclickers.net

dgbux.com

www.worldofbux.com

ptcnation.org
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: PTC Zarada
« Odgovor #1 poslato: 25-11-2008, 11:38:12 »

Pa ti si baš krenuo u ovaj biznis

i koliko može da se očekuje da se zaradi kinta ?

disfunction

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: PTC Zarada
« Odgovor #2 poslato: 13-12-2008, 00:38:08 »

30 dana puta 500 dinara to je 150 iljada...rece Sveti Sava iz Kikinde...
sta ga ja znam...moze dobro da se zaradi ako znas sta radis i kako radis....neki zarade 50-60$ mesecno,
neki 1000$ neki i vise...
Sačuvana

markonato

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: PTC Zarada
« Odgovor #3 poslato: 25-12-2008, 23:23:31 »

Evo jedan novi vrlo dobar ptc sajt novi načini zarade kupovina 3 vrste refova, klikanje u timovima (ako želite) naravno, 6-9 reklama

klik 0,01$ ref 0,005
isplata na 2$ u roku nekoliko sati...za premium instant

http://www.roudycash.com/?r=markonato

Ako nekoga interesuje dokaz o isplati neka pošalje mail na majkl_dzeremi@yahoo.com  :aq01:
« Poslednja izmena: 25-12-2008, 23:25:16 od strane markonato »
Sačuvana

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #4 poslato: 29-01-2012, 09:24:57 »

Evo meni pristiglo par isplata, tačnije 4 u zadnje 2 nedelje.

Prva, a druga po redu sa BigTimeBux-a, sestrinskog sajta IncraseBux-a.





REGISTRACIJA
------------------------------------------------------

a druga, druga po redu sa ELITNOG sajta koji radi od februara 2010.-e, Bux-Matrix-a.





REGISTRACIJA
------------------------------------------------------

treća, a po redu takođe treća sa dobro poznatog sajta koji radi od 2008., IncraseBux-a.





REGISTRACIJA
---------------------------------------------------------

i četvrta, a druga po redu sa sajta koji radi od 2010., MarihuanaBux-a.





REGISTRACIJA

Toliko zasada, ako imate nekih pitanja PP je tu, a ja sam tu da pomognem! :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Blog sa proverenim PTC sajtovima
« Poslednja izmena: 29-01-2012, 09:27:48 od strane DjWoolfy »
Sačuvana

goran89

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #5 poslato: 27-02-2012, 22:30:39 »

ClixSense je PTC sajt koji najvise placa za klikove i redovno isplacuju zaradu. Zarada je $0.02 po kliku i $0.008 po referal kliku i ima 8 nivoa referala. Dnevno dobijate 15-20 oglasa. Imaju i premijum nalog koji kosta samo $17 za godinu dana a pogosnost je ta sto dobijate duplo vise od referal linkova i vise oglasa. Registrujte se na http://www.clixsense.com/?4033587 i proverite.
Sačuvana

goran89

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #6 poslato: 27-02-2012, 22:32:17 »

.
« Poslednja izmena: 27-02-2012, 22:34:04 od strane goran89 »
Sačuvana

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #7 poslato: 08-03-2012, 07:32:07 »

Evo i mene posle kraće pauze. Oko 70ak dolara mi je stiglo sa interneta u proteklih mesec dana. Prvi na redu su Aurora sajtovi i to 2 isplate sa već dobro poznatog sajta, PPlinx-a, po redu 7. i 8.






Inače, ne registrujte se na sajt, ako ne planirate da ispunjavate ofere ($0.2 po oferu, većina traži samo registraciju na neki x sajt, a ima i onih koji traže aktivnost 5 ili 7 dana, za odobrenje istog). Otvaranjem reklama (velika većina vrednosti $0,0002), kojih ima preko 150 nikada nećete zaraditi, ja otvorim samo 10ak reklama, koje su veće vrednosti.

REGISTRACIJA --> PPlinx

Drugi Aurora sajt, koji radi već duže vreme i redovno me isplaćuje je CashNHits (7. isplata).





Ovo je više GPT (Get Paid To) sajt, pošto nudi više opcija zarade. Pored reklama, oko 20ak, otvaranjem možete zaraditi oko $0.02 dnevno pa i više. Drugi način zarade je Auto-Surf. Limit dnevne zarade ovog tipa zna da bude i do $0.05, ali obično je oko $0.03-0.04. Pored Auto Surfa imate i Facebook Lajkove, od $0.005 pa naviše, po običnom lajku. Pored toga ima i ofera, kao na PPlinx-u (samo što ih ovde ima i vrednosti od preko pola dolara po oferu) a i video reklama raznih vrednosti pregleda. Dnevna zarada ponekad zna da bude i $0.1, ne računajući ofere.

REGISTRACIJA --> CashNHits
Sačuvana

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #8 poslato: 08-03-2012, 07:32:38 »

Evo i mog nastavka sa dokazima isplata. Sledeće tri isplate, takođe su legle sa dobro poznatih PTC Aurora sajtova.

Prve dve, a po redu 3.-e sa oba sajta, su sa Clicksia-e i Incentria-e, inače istog vlasnika. Sajtovi rade već skoro 5 godina.










Takođe važe pravila ko i za PPlinx (ispisan u prethodnom postu), Znači dnevna zarada samo otvaranjem reklama vam neće biti velika. u najboljm slučaju $0.02, ali zato su tu oferi. Ovde su oni malo drugačiji nego na CashNHits-u i PPlinx-u. Tj. svaki ofer mora biti ispunjen/odbijen za 4 dana. Većina traži samo registraciju, mada nije strašno ni da uapdnete na nekom od sajtova iz ofer sekcije i budete aktivni ta 4 dana. Vrednost ofera je mahom $0.1, a ima i većih.

REGISTRACIJA --> Clicksia
REGISTRACIJA --> Incentria

Treća u postu, a po redu 5. sa JillsClickCorner-a, sajta koji radi vеć 6 punih godina.





Sajt ima dosta reklama dnevno i to dosta onih od $0.001, a neretko i od $0.0025 i $0.002. Dnevna zarada je solidno veća nego na PPlinx-u, Clicksia-e i Incentria-e, samo otvaranjem reklama. Sajt takođe poseduje i ofer sekciju kao i mnogo drugih načina zarade.

REGISTRACIJA --> JillsClickCorner

Sledeća na redu je isplata sa Traffic Exchange sajta, EasyHits4U-a, inače 2.-a po redu sa tog sajta, koji radi već skoro 10 godina.





Sajt radi od 2003. i odličan je za promovisanje svog sajta/bloga/banera. Daje odnos 1/1 (za svaki surfovan sajt dobijete jednu posetu za vaš sajt/baner i td...). Na određen broj surfovanih sajtova nalaze se i novčane nagrade, ali i nagrade tipa kredita, baner kredita i td.. Na svakih 1000 sufovanih sajtova dobijate i $0.3 u ličnom balansu. Isplata na 3 dolara. Nema dnevnog limita sufovanih sajtova.

REGISTRACIJA --> EasyHits4U

5. po redu isplata sa jednog od najpoznatijih PTC sajtova današnjice koji radi već 4 godine, NeoBux-a.





Za NeoBux mislim da je suvišno pisati bilo šta. ELITNI sajt iz 2008. Koristite NeoPoene, sakupite što više referala i to je... Ulaganje pravog novca je diskutabilno (iz ličnog iskustva)!!!

REGISTRACIJA --> NeoBux
-------------------------------------------------


Evo i BLOG-ova sa kompletnim isplatama i opisima sajtova --->

http://ptc-sajtovi-koji-isplacuju.blogspot.com/

http://internet-ptc-zarada.blogspot.com/
Sačuvana

Bob

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
    • Popusti akcije Akciomat.rs
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #9 poslato: 21-04-2012, 14:29:38 »

Posetite sajt grupne kupovine http://www.akciomat.rs/
Možete ponaći  ponude na popustu. Kupite vaš kupon  (vaučer) i uštedite novac
Svaki dan novi popusti i sniženja

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #10 poslato: 29-04-2012, 20:57:27 »

Pozdrav narode. Evo mojih nekoliko zadnjih isplata sa sajtova koji plaćaju za klik na reklame, tojest PTC sajtova:

Prva, a druga po redu, sa sajta dobro poznatog B u X - P-a, sajta koji radi već punih 4 godina i nešto više.



REGISTRACIJA

Druga i takođe druga po redu sa isto tako dobro poznatog sajta koji radi 5 godina, ClixSense-a.



REGISTRACIJA

Treća, a prva po redu sa sestrinskog sajta AyuWage-a, InnoCurrent-a.



REGISTRACIJA

Četvrta, a prva po redu sa jednog od sajtova MultiMoneyGroup,  DonkeyMails-a.



REGISTRACIJA

Peta, a druga po redu sa dobro poznatog AyuWage-a, sajta koji daje dosta reklama u toku dana. Dnevna zarada veća od 10 centi bez referala.



REGISTRACIJA

Šesta, a prva po redu sa sajta gde je dnevna zarada ponekad veća i od 40 centi, u pitanju je za mene novi sajt gde se veoma brzo zarađujei, MyBrowserCash-a.



REGISTRACIJA


Juče je zatražena i isplata sa AlertPay-a na devizni bankovni račun, evo dokaza. (javljam kad legnu pare).

Svako dobro!



BLOG sa proverenim sajtovima koje koristim ---> http://internet-ptc-zarada.blogspot.com/
Sačuvana

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #11 poslato: 06-05-2012, 13:56:51 »

Evo još jedne isplate sa sestrinskog sajta, AyuWage-a, InnoCurrent-a.



REGISTRACIJA

Kao što sam i obećao, evo dokaza da je AlertPay poslao pare na bankovni račun.



Dva dana nakon slanja novca, dobio sam poruku na mobilnom da imam priliv sredstava na deviznom računu.  :xq004:

Sve o internet zaradi i sajtovima koje korisitm --->http://internet-ptc-zarada.blogspot.com/
Sačuvana

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #12 poslato: 09-09-2012, 17:25:15 »

Pozdrav narode! Evo i mene posle duzeg vremena. Samo da javim da su Phd-Clix i Phd-Bux najv. otishao u SCAM posle nepuna 2 meseca sa scene. Ukinuli PayPal i Payzu (ubacili EgoPay) danas i podigli minimum za isplatu na od 1 na 4 dolara. Jos jedan dokaz da pogotovu novi BuxHost a i svi ostali PTC sajtovi novijeg doba ne mogu da opstanu. Pouka ---> držite se starih proverenih i na njima akumulirajte referale. Ja nisam upadao godinu dana i vise ni na jednom sajtu, na ovom sam morao jer je bila razmena referal linkova sa ortakom. A znao sam odmah čim daju skoro 0.09 dnevno, još isntant isplata i na 1 dolar, da neće dugo...

Evo mog nezavršenog sajta sa proverenim sajtovima koje koristim ---> http://internet-zarada.ucoz.com/
Sačuvana

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #13 poslato: 02-10-2012, 21:23:40 »

Evo mog pozitivnog iskustva sa jednim PTC sajtom. Ja ga lično preporučujem svima koji kreću sa ptcom ili bi hteli da se probaju, u pitanju je ClixSense.



Sajt je odličan, pruža više načina zarade (offeri, poslovi, ankete) ali ja ga koristim samo za PTC. Ima i PTC igru - ClixGrid (dobijao sam par puta, jednom čak i dolar). Dugo vremena sam bio standard član dok jednom prilikom nisam dobio slučajno referala (slovaka) koji se istog trenutka nadogradio u premium, a ja dobio $2 istog trenutka u balansu. :D  Tada sam rešio da se nadogradim i od juna meseca sam premium korisnik godinu dana. Iskoristio sam nekih 9 dolara i dodao 8 sa Payze (moguće je i sve sakupiti na sajtu pa nadograditi). Odtad imam više od 6 dolara mesečno, sa samo par referala i to neaktivnih. Ja sam dnevno imam od $0.07 - $0.1310 (koliko sam najviše imao ) + ako sakupite / namolite nekog da upadne preko Vas, imaćete još nekih $0.01-$0.02 po referalu. Kada ste premium član, imate zagarantovanih 4 x $0.01, za razliku od standardnog članstva gde imate samo jednu zagarantovanu. Imate i pregršt malih reklama $0.001, kao i $0.005. Neretko se otvori i od $0.02. Danas je to bio slučaj. Uzto imate i 50, umesto 25 ClixGrid šansi za nagradu. Kao i beybroj komisija od referala, pogotovu ako kupe nešto, nadograde se, a upali su preko Vas... Takođe, kada vam svaki referal sakupi 1$ na klikovima, automatski dobijate još 0.5$ u balansu.

Sajt je stvarno sjajan i definitvno najbolji u PTC svetu.

Evo zadnje 3 isplate da dokažem gore napisano!







REGISTRACIJA --- > http://www.clixsense.com.

------------------------------------------

Ostali provereni sajtovi koje koristim ---> http://internet-zarada.ucoz.com/
« Poslednja izmena: 02-10-2012, 21:28:01 od strane DjWoolfy »
Sačuvana

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #14 poslato: 27-10-2012, 19:16:47 »

Pozdrav narode!

Ima jedan predlog iliti offer za Vas. Došao sam do određene sume novca (sakupljajući mahom na PTCu) pa sam rešio da probam da investiram u ClixSense

Naime, nudim besplatan PREMIUM nalog koji traje godinu dana i košta 17$ za ljude koji hoće da upadnu preko mene na istoimenom sajtu. Naravno, da ne bi bacao pare uzalud, moram prvo da se osiguram na neki način da ćete stvarno otvarati reklame. Kad kažem, "stvarno", ne mislim 365 dana u godini, ali da budete koliko toliko aktivan korisnik. To naravno ide na ruku i Vama i meni. Potrebno je dami zaradite 1.5$, a to mu dođe 3.75$ u Vašem balansu,(mada ne mora da znači ako radite taskove, ofere, surveys ili imate neki ClixGrid dobitak) pošto ja dobijam 40% od Vašeg klika kao PREMIUM član. Uglavnom trebate da mi zaradite barem 1.5$ i onda ja vas automatski nadogradim u PREMIUM članstvo.

PREMIUM članstvo samo po sebi Vam garantuje povratak profita uz zaradu bez ijednog referala ako otvarate barem 3/4 godine i to minimum 0.05$ dnevno, a imaćete u proseku 0.07-0.13$ koliko sam najviše sam zaradio. Ostale pogodnosti kada ste PREMIUM član:

    - zagarantovano 4 x 0.01$ reklame, i više 0.02$ reklama dnevno, a kao STANDARDAN član, samo 1x 0.01$
    - dobiješ istog trenutka 2$ ako se neko registrovao preko tebe (tvog referral linka) i nadogradi članstvo u PREMIUM (meni se to desilo sa jednim slovakom, dobio sam istog trenutka 2$ dolara u balansu i odtad sam počeo ozbiljnije da se bavim ovim sajtom)i 1$ do 7 levela (ako referalov referal kupi nadogradnju ili njegov referal ili njegov i sve tako do 7 levela)
    - automatski dobijaš u balansu 0.5$ kad tvoj referal zaradi tebi 1$ na ptc klikovima
    - dobijaš 10% kada tvoj referal odradi task (posao), offer, surveys a 5 % bi dobio da si STANDARDAN član
    - dobijaš 10% kada tvoj referal kupi neku reklamu na ClixSense-u.
    40 % od referalovog klika, a sa običnim - STANDARD članstvom samo 20%
    - imaš 50 ClixGrid šansi, umesto 25 za obične STANDARD članove/ ClixGrid je igra na kojoj možeš da osvojiš do 5$ (ja sam osvojio par puta po 0.1$ i 0.5$). Samo je potrebno da ubodeš poziciju reklame, kao kad igraš sakriven predmet u ruci...


Takođe imate i još pogodnosti i komisije / zarade od referala.. ali ove su bitnije...


Na kraju, mislim da je moja ponuda najpre fer, pošto ti dobijaš PREMIUM članstvo besplatno, a i ja dobijam veći procenat zarade tako. Pogotovu ako ima zainteresovanih za PTC zaradu, a ClixSense je ubedljivo najjači sajt u svojoj branši! Mislim da nema mesta za sumnju i da pomislite "šta ako me ne nadogradi" jer zarađujemo i ja i ti više i to godinu dana. Ako nešto nije jasno, ili šta već slobodno me kontaktirajte preko pp, takođe i ako ste zainteresovani za ponudu. Zasad imam para za 20ak PREMIUM a biće ih i za više kako vreme prolazi...

Evo i mog linka do registracije --> http://www.clixsense.com/?3456260



ostali sajtovi sa kojima radim --->  http://internet-zarada.ucoz.com/
Sačuvana

markosvaba

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #15 poslato: 20-11-2012, 16:47:32 »

Reci mi jel i dalje isplacuju? I sta se najbolje pokazalo

DjWoolfy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 22
    • Best PTC
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #16 poslato: 21-11-2012, 01:09:54 »

Reci mi jel i dalje isplacuju? I sta se najbolje pokazalo

Pa ponajbolje ClixSense, BuxP, MyBrowserCash...Tojest imash na mom sajtu sajtove koji su stariji i provereni. Takođe imaš i isplate tu, pa možeš sam videti... ------- >

Evo još dve isplate i dokaza da su dotični sajtovi legitimni i da isplaćuju.

Prva sa BuxP-a, sajta koji radi od 2008. godine. Solidna zarada na ptc klikovima + nekoliko vrsta drugih zarada. Od referala 50%.





REGISTRACIJA ----> www.buxp.org

Druga, pre nekoliko dana sa MyBrowserCash-a. Sajt koji Vam nudi veliku dnevnu zaradu i bez referala. Instalira se software koji sam izbacuje reklame, a Vaše je samo da kliknete na banercic i link sa tog sajta. Takođe kao i BuxP, nudi još nekoliko vrsta zarade pored PTC-a. Od referala do 33%.





REGISTRACIJA ----> http://www.mybrowsercash.com



--------------------------------------------

Sačuvana

ingbor

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #17 poslato: 11-02-2013, 16:20:24 »

Većina pouzdanih stranica i dalje isplaćuje, evo jednog dokaza od kraja prošle godine, a na slici je napisana i adresa mojeg bloga gdje ima puno detaljnih informacija kako zaraditi i naravno puno dokaza o isplati...



Sačuvana

goran15

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6
  • Ho Ho Ho
    • Ptc Sites
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #18 poslato: 31-01-2016, 15:20:34 »

Eve ja moja lista na ptc stranici koj plakat pošteno, ako nekoj go zanima neka pogleda.
Link: http://ptc-sites.biz/
« Poslednja izmena: 14-03-2016, 14:49:38 od strane goran15 »
Sačuvana
Earn money on Ptc Sites.
 Free Bitcoins.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: PTC Zarada
« Odgovor #19 poslato: 27-08-2022, 12:45:01 »

 

Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 25 upita.