Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!  (Pročitano 68128 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #120 poslato: 04-08-2009, 20:36:35 »

Pa vidiš, to je veoma važan detalj navigacije u stanju duboke metafizike. Ali ne brini-ako je dešnjak sigurno je pljucnuo na istok a to znači da je protiv EUropskih integracija.  :aq21:
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #121 poslato: 04-08-2009, 20:41:01 »

a to je znak raspoznavanja  :aq06: u tom slucaju krecem da pljuckam na sve cetiri strane sveta,da ih zbunim,da neznaju od kojih sam  :xq005:
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #122 poslato: 11-08-2009, 19:15:43 »

Opštinska uprava opštine Ćuprija, Odeljenje za projektovanje i razvoj vas obaveštava da je indijskoj firmi potrebna hala veličine 2000m2. Hala im je potrebna u zakup na period od minimum 5 godina. Za sve potrebne informacije možete se obratiti Odeljenju za projektovanje i razvoj opštine Ćuprija na 035/470-248 lok 119 ili na email info@cuprija.rs

Da li je ovo najava da i u Cupriji moze da se radi?
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #123 poslato: 17-08-2009, 13:32:10 »

malo sam se raspitala o tom odelenju i mislim da imam pozitivnu sliku.naime tu je poceo da radi relativno mlad tim,partijski neopterecen,
i njihov sef je za sada za pohvalu. ljudi sa kojima radi su voljni da rade i imaju nekoliko projekata. nisam imala kontakata sa njima ali prenosim vam utiske ljudi koji znaju sta se radi u opstinskoj upravi. sad samo da ih ne pokvare mangupi

 :aq05:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #124 poslato: 22-08-2009, 13:36:16 »

malo sam se raspitala o tom odelenju i mislim da imam pozitivnu sliku.naime tu je poceo da radi relativno mlad tim,partijski neopterecen,
i njihov sef je za sada za pohvalu. ljudi sa kojima radi su voljni da rade i imaju nekoliko projekata. nisam imala kontakata sa njima ali prenosim vam utiske ljudi koji znaju sta se radi u opstinskoj upravi. sad samo da ih ne pokvare mangupi

 :aq05:

Jel možeš da nam kažeš o kojim ljudima je reč, kako se zovu i prezivaju. Pa onda da komentarišemo jeli slika pozitivna ili nije  :aq29:
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #125 poslato: 24-08-2009, 17:18:58 »

Sajam INVESTEXPO

U periodu od 10-13.novembra 2009 u Novom Sadu će se održati INVESTEXPO, sajam investicija i nekretnina i sajam energetike. Pozivamo sve preduzetnike zainteresovane za zajedničko učešće na ovom sajmu da se jave Odeljenju za projektovanje i razvoj opštinske uprave opštine Ćuprija na 035/470-248, lok 118, ili na e-mail info@cuprija.rs.

Sajam INVESTEXPO koji ima za cilj stvaranje ambijenta za predstavljanje i promociju lokalne samouprave, omogućavanje stranim i domaćim investitorima uvid u ponudu investicionih potencijala, povezivanje relevantnih institucija sa lokalnim privrednicima...
 :xq008:
KOMENTAR:
Neki mladi ljudi zele napred!
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #126 poslato: 25-08-2009, 10:09:02 »

evo dobila sam i informaciju koju si  mi trazila Boba  :aq04:
sef ovog odelenja je vladimir djordjevic
Sačuvana

masiram strankinje

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #127 poslato: 09-09-2009, 16:14:05 »

ajde da poslusamo masera
krenimo odmah u investicije
ma maser nesto hoce , samo da mi nasednemo i damo pare

pa ko ce maseru bogamu da da pare u taj grad kada su tu jagodina i paracin pa ni NIP ti nije dao kintu a kamo li mi smrtnici
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #128 poslato: 09-09-2009, 17:10:30 »

Sajam INVESTEXPO

U periodu od 10-13.novembra 2009 u Novom Sadu će se održati INVESTEXPO, sajam investicija i nekretnina i sajam energetike. Pozivamo sve preduzetnike zainteresovane za zajedničko učešće na ovom sajmu da se jave Odeljenju za projektovanje i razvoj opštinske uprave opštine Ćuprija na 035/470-248, lok 118, ili na e-mail info@cuprija.rs.

Sajam INVESTEXPO koji ima za cilj stvaranje ambijenta za predstavljanje i promociju lokalne samouprave, omogućavanje stranim i domaćim investitorima uvid u ponudu investicionih potencijala, povezivanje relevantnih institucija sa lokalnim privrednicima...
 :xq008:
KOMENTAR:
Neki mladi ljudi zele napred!

Taj sajam baš i nije nešto, u suštini navlače opštine da zakupe štandove i praktično mu dođe kao neko međuopštinsko takmičenje u marketingu, a nigde nema investitora ni u naznakama. Mada vredi otići čisto radi treninga za neki bolji sajam, a i lepo je u Novom Sadu.
Sačuvana

jovancuprija

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #129 poslato: 14-06-2010, 15:06:19 »

Good place for investment
Ćuprija is located in central Serbia, in Pomoravlje. Ćuprija is located next to the highway E-75.
Here you can download pfd files with informations.
Invest in Cuprija
Invest in Cuprija 2

na sajtu opstine cuprija ........................

Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #130 poslato: 17-06-2010, 15:17:51 »

Jedite kod Dzoa.
xD
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #131 poslato: 11-12-2011, 18:53:42 »

Najveca investicija u Cupriji u poslednje dve decenije je bila investicija u "KOMPONETU".

Potvrdila se poslovica "U se i u svoje kljuse".

Jedino domaci preduzetnik moze da donese bolji zivot svojim sugradjanima.

Izgradnja velikih industrijskih zona u Pomoravlju i njihovo zazivljavanje
ostaje do daljeg samo lepa zelja lokalnih politicara.


leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #132 poslato: 12-12-2011, 00:46:25 »

Bilo bi dobro da odes direktno tamo, i pitas radnike, KOLIKO JE NJIH NEPRIJAVLJENO, i nemaju ni penziono ni socijalno i zdravstveno osiguranje. Dali znate ko stoji iza trenutnog direktora, g.dina Prgice???????
E kada mi na ta pitanja das odgovore, priznacu da je ovo ULAGANJE u fabriku, a ne SAMO SPOLJNO SMINKANJE.
Spolja gladac, a unutra JADAC....
I nemoj molim te da vise siris dezinformacije. Izgleda lepo, ali je 100% neistinito. Pre nego sto nesto izneses i napises, PROVERI PRVO CINJENICE.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Odg: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #133 poslato: 12-12-2011, 18:26:14 »

Bilo bi dobro da odes direktno tamo, i pitas radnike, KOLIKO JE NJIH NEPRIJAVLJENO, i nemaju ni penziono ni socijalno i zdravstveno osiguranje. Dali znate ko stoji iza trenutnog direktora, g.dina Prgice???????
E kada mi na ta pitanja das odgovore, priznacu da je ovo ULAGANJE u fabriku, a ne SAMO SPOLJNO SMINKANJE.
Spolja gladac, a unutra JADAC....
I nemoj molim te da vise siris dezinformacije. Izgleda lepo, ali je 100% neistinito. Pre nego sto nesto izneses i napises, PROVERI PRVO CINJENICE.
Slep pored ociju, tako se kaze kad neko nesto ne vidi. A mozda ne zeli da vidi i da prizna?
FSH "Koponenta" iz Cuprije je investirala bas u tunel izmedju Jagodine i Paracina i to niko ne moze da ospori.
Da li se nekome svidja ili ne svidja sto je bas Cuprija dobila vrednu investiciju, a ne Jagodina ili Paracin, apsolutno je nebitno.
Za neupucene:
F.S.H. KOMPONENTA - Ćuprija je privatna kompanija čija je osnovna delatnost jeste proizvodnja hrane za životinje. Osnovana je 1994. godine, a njen razvoj počinje 2000. godine kupovinom i instaliranjem proizvodnog pogona na sadašnjem mestu.

Formiranjem tima stručnih ljudi sa dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji hrane kreće se u realizaciju projekta KOMPONENTA - LIDER U PROIZVODNJI HRANE.

Danas F.S.H. KOMPONENTA poseduje najsavremeniju opremu za proizvodnju, kompletno automatizovanu i robotizovanu liniju sa kontrolom kvaliteta sirovina i gotovih proizvoda u sopstvenoj laboratoriji.

Stručan rad i investicije su doprinele uspešnom osvajanju ISO 9001 i HACCP STANDARDA krajem 2006. godine, a njihovo uspešno sprovođenje rezultiralo je osvajanjem IZVOZNOG KONTROLNOG BROJA što F.S.H. KOMPONENTI omogućava izvoz na tržište EU.
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #134 poslato: 13-12-2011, 01:12:13 »

Ja sam mozda slep, i ne vidim ili mozda ne zelim da vidim, ali to je izgleda samo deo istine. Ja ne zelim da vidim i ne mogu da svarim, lazi koje nam se serviraju. A sve te lazi i neistine, i sva ova "sminkanja" prave istine, (sto je najgore u svemu tome) sprovode i pricaju o njima oni koji su se duboko zavalili u fotelje koje su na opstinskom, ili drzavnom budzetskom teretu.
To je mnogo lepo kad sve ovo cita neko sa strane, a sto se tice nas iz Cuprije......... ima nas koji znamo pravu istinu, i zato te molim da budes bar malo objektivan, i iznosis prave cinjenice.
 :xq010: :xq010: OZNA SVE DOZNA  :xq004: :xq004: :xq004:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Odg: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #135 poslato: 13-12-2011, 08:58:03 »

Pa ajde kazi nam ti te prave cinjenice posto smatras da je on pogresio.
Sačuvana
Dark Eagle

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #136 poslato: 13-12-2011, 10:38:19 »

Ja nisam iznosio neistine, i nije mi ni na kraj pameti da vam ja govorim istinu. Rekao sam svoje i to je to, a onaj ko je neistine pisao, neka ih on demantuje i opovrgne. Ja sam samo postavljao pitanja. neka mi prvo odgovori, pa ako smatram da nije ni to istina, iznecu svoje cinjenice. A ti ako te bas i interesuje istina, odi na kapiju komponente, pa na kraju neke od smena, pitaj radnike o samoj istini.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Odg: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #137 poslato: 14-12-2011, 15:30:54 »

Tema na forumu je "Investirajte u Cupriju!!!", pa shodno tome treba da kazemo da li je potrebno ili mozda nije potrebno da se investira u Cupriju.
Investicija FSH "Komponenta" je velika i znacajna ne samo za Cupriju, nego za celo Pomoravlje  i to niko ne moze da ospori.
A da li se nekom pojedincu svidja ta investicija, to je vec njegov licni problem.
Uvek se setim onog starog vica da u Paklu za Srbe nije potreban djavo cuvar, jer Srbi sami sebi ne daju da izadju iz Pakla.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 20 upita.