Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA  (Pročitano 154988 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #500 poslato: 01-07-2010, 12:48:36 »

 :aq13: :aq13: :aq13: :aq13: :aq13:
užas o čemu se piše
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #501 poslato: 01-07-2010, 12:59:34 »

Црни, нема оправдања! Пропустио си прилику да дођеш до 1/2 финала. Одрадио си посао мајсторе! Довео си репрезентацију на СП, Милијаш, Лане, Видић и Ивановић одиграли довољан број текми за добијање радне и дозволе, а засрао си ствар, и сада м'рш у ПМ! Имао си чисту ситуацију, пустио си да ти играчи пију пиво и пуше цигарете... Дакле ниси имао довољно велики аторитет на њих... Губи се Антићу!
dobro nam poznat metod: Sad me boli prst...................sutra će me (na taj način) boleti glava
« Poslednja izmena: 01-07-2010, 13:00:14 od strane ignja »
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

SunđerBoba

  • Gost
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #502 poslato: 01-07-2010, 13:05:16 »

:aq13: :aq13: :aq13: :aq13: :aq13:
užas o čemu se piše

Da, da...idi mi, dođi mi  :aq29:
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #503 poslato: 01-07-2010, 13:23:54 »

Гледао сам утакмицу и знам да је Виља дао 2 гола, али! Пошто је промашио пенал са којим би постао најбољи стрелац Шпаније на СП у историји, мислим да Виља неће дати ни један гол до краја првенства. Тј. да неће срушити рекорд који уз њега држе још пар играча.  Сунђеру, нисам ни рекао да има Виља има везе са Португалом, утриповала си нешто.
Шпанија савладала Чиле, али обе репрезентације иду у осмину финала. Нападач "фурије" Давид Виља у 24. минуту меча постигао свој трећи гол на шампионату...
:aq21:
Црни, нема оправдања! Пропустио си прилику да дођеш до 1/2 финала. Одрадио си посао мајсторе! Довео си репрезентацију на СП, Милијаш, Лане, Видић и Ивановић одиграли довољан број текми за добијање радне и дозволе, а засрао си ствар, и сада м'рш у ПМ! Имао си чисту ситуацију, пустио си да ти играчи пију пиво и пуше цигарете... Дакле ниси имао довољно велики аторитет на њих... Губи се Антићу!
Četvrti gol Davida Vilje!
Španija - Portugal 1:0.
Od pet golova Španije, Vilja postigao četiri  :xq004:
Jeste da su ovi drugi moji favorit, ali ipak   :xq001:

Ti i dalje imas "misljenje" o fudbalu?  :aq21:
Nije te sramota da i dalje lupetas?
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #504 poslato: 01-07-2010, 13:25:33 »

Гледао сам утакмицу и знам да је Виља дао 2 гола, али! Пошто је промашио пенал са којим би постао најбољи стрелац Шпаније на СП у историји, мислим да Виља неће дати ни један гол до краја првенства. Тј. да неће срушити рекорд који уз њега држе још пар играча.  Сунђеру, нисам ни рекао да има Виља има везе са Португалом, утриповала си нешто.
Шпанија савладала Чиле, али обе репрезентације иду у осмину финала. Нападач "фурије" Давид Виља у 24. минуту меча постигао свој трећи гол на шампионату...
:aq21:
Црни, нема оправдања! Пропустио си прилику да дођеш до 1/2 финала. Одрадио си посао мајсторе! Довео си репрезентацију на СП, Милијаш, Лане, Видић и Ивановић одиграли довољан број текми за добијање радне и дозволе, а засрао си ствар, и сада м'рш у ПМ! Имао си чисту ситуацију, пустио си да ти играчи пију пиво и пуше цигарете... Дакле ниси имао довољно велики аторитет на њих... Губи се Антићу!
Četvrti gol Davida Vilje!
Španija - Portugal 1:0.
Od pet golova Španije, Vilja postigao četiri  :xq004:
Jeste da su ovi drugi moji favorit, ali ipak   :xq001:

Ti i dalje imas "misljenje" o fudbalu?  :aq21:
Nije te sramota da i dalje lupetas?

:xq011: :xq011: :xq011:
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

SunđerBoba

  • Gost
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #505 poslato: 01-07-2010, 14:16:28 »

 :xq005:
Mislim, uporediti nas sa "skupinom" koja je došla do 1/4 finala... :xq005: , to u ovakvom kontekstu... :xq005:
Jao Bože  :aq16:
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #506 poslato: 01-07-2010, 16:38:01 »

За разлику од тебе који није потрчао за лоптом ван физичког, имам мишљење о фудбалу...

:xq005:
Mislim, uporediti nas sa "skupinom" koja je došla do 1/4 finala... :xq005: , to u ovakvom kontekstu... :xq005:
Jao Bože  :aq16:

Управу си Сунђеру. Која је та Гана? Шта су они урадили у фудбалу? Које су они то велике играче имали до доласка Есијена, Мунтарија и осталих? Како може да се упореди једна Гана са Србијом која је изнедрила толико великих имена, попут Џаје, Пиксија, Шекуларца, Владе Југовића, зашто не рећи и Јокановића, Ђукића, Синишу Михајловића, па и Видића, као и Декија Станковића? Антић јесте добар тренер. Узео је титулу са за то доба просечном екипом Атлетика, тренирао је и Реал и Барсу, али његово време је прошло. Исто као што је прошло време и Вујадину Бошкову који нас је водио на ЕП 2000. па смо примили 6 комада од Холандије... Мислим, довести перспективног тренера, као што је Рајевац и направити јаку репрезентацију.
« Poslednja izmena: 01-07-2010, 16:54:26 od strane Kengurinjo »
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

SunđerBoba

  • Gost
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #507 poslato: 01-07-2010, 17:42:29 »

Управу си Сунђеру. Која је та Гана? Шта су они урадили у фудбалу?

 :xq003:

Na primer...stigli do 1/4 finala Svetskog prvenstva. Za razliku od nas....  :aq29:
« Poslednja izmena: 01-07-2010, 17:43:08 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #508 poslato: 01-07-2010, 17:50:21 »

Тако је! И то са Србином на клупи! А на прошлом су стигли до 1/8 финала са још једним Србином... Тако да, Рајевца на клупу! Понављам! Дуплу већу плату, већу слободу одлуке при одабиру играча, и ето доброг резултата на ЕП 2012. Када кажем добар резултат, мислим на 1/2 финале, финале, титулу...
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #509 poslato: 01-07-2010, 18:16:05 »

Ma dajte bre ljudi jeste da je trener bitan


ali igrači su na terenu... a i Antić je fenomenalan trener

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #510 poslato: 01-07-2010, 18:43:27 »

За разлику од тебе који није потрчао за лоптом ван физичког, имам мишљење о фудбалу...

:xq005:
Mislim, uporediti nas sa "skupinom" koja je došla do 1/4 finala... :xq005: , to u ovakvom kontekstu... :xq005:
Jao Bože  :aq16:

Управу си Сунђеру. Која је та Гана? Шта су они урадили у фудбалу? Које су они то велике играче имали до доласка Есијена, Мунтарија и осталих? Како може да се упореди једна Гана са Србијом која је изнедрила толико великих имена, попут Џаје, Пиксија, Шекуларца, Владе Југовића, зашто не рећи и Јокановића, Ђукића, Синишу Михајловића, па и Видића, као и Декија Станковића? Антић јесте добар тренер. Узео је титулу са за то доба просечном екипом Атлетика, тренирао је и Реал и Барсу, али његово време је прошло. Исто као што је прошло време и Вујадину Бошкову који нас је водио на ЕП 2000. па смо примили 6 комада од Холандије... Мислим, довести перспективног тренера, као што је Рајевац и направити јаку репрезентацију.
i to što si trčao za loptom van fizičkog, ti  daje za pravo da se tako prrovaljuješ, to što neko ima klavir, ne znači da je automattski pijanista
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #511 poslato: 01-07-2010, 18:53:59 »

Sto se mene tice,apsolutni neuspeh. Nikada ali nikada vise necemo imati ovakvu sansu da dodjemo do 1/2 finala.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #512 poslato: 01-07-2010, 19:56:14 »



[/quote]

Управу си Сунђеру. Која је та Гана? Шта су они урадили у фудбалу? Које су они то велике играче имали до доласка Есијена, Мунтарија и осталих? Како може да се упореди једна Гана са Србијом која је изнедрила толико великих имена, попут Џаје, Пиксија, Шекуларца, Владе Југовића, зашто не рећи и Јокановића, Ђукића, Синишу Михајловића, па и Видића, као и Декија Станковића? Антић јесте добар тренер. Узео је титулу са за то доба просечном екипом Атлетика, тренирао је и Реал и Барсу, али његово време је прошло. Исто као што је прошло време и Вујадину Бошкову који нас је водио на ЕП 2000. па смо примили 6 комада од Холандије... Мислим, довести перспективног тренера, као што је Рајевац и направити јаку репрезентацију.
[/quote]
Mlad i perspektivan...xaxaxaxa...ma usralo ga sada i nikad više....
Sto se mene tice,apsolutni neuspeh. Nikada ali nikada vise necemo imati ovakvu sansu da dodjemo do 1/2 finala.
jebeš finale ako ne igramo u osmini sa Nigerijom, u četvrt- sa Francuskom , u polu-sa Italijancima i u finalu ladno bijemo Brazilijance...
 :xq005:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #513 poslato: 01-07-2010, 20:00:26 »

I ja se slažem da je ovo neuspeh ( gledajući igrače , trenera , emocije , protivnike) ali to je naša realnost i tu se nema više šta pričati....očekuju nas već najesen kvalifikacije za Evropsko i , ukoliko se plasiramo u šta ja ne sumnjam , eto nove šanse za bolji rezultat. Ali , tada će opet da bude ono : ako niste prvi , koj ku*ac ste išli na takmičenje....
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #514 poslato: 01-07-2010, 21:33:49 »

Тако је! И то са Србином на клупи! А на прошлом су стигли до 1/8 финала са још једним Србином... Тако да, Рајевца на клупу! Понављам! Дуплу већу плату, већу слободу одлуке при одабиру играча, и ето доброг резултата на ЕП 2012. Када кажем добар резултат, мислим на 1/2 финале, финале, титулу...

Koliko se ja razumem, Srbi su najbolji kada su na klupi, ne? A u fudbalu je suština u onih jedanest na terenu. Tu se nešto opasno ne poklapa  :xq007:
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #515 poslato: 01-07-2010, 22:42:53 »

Nekako nasa fudbalska reprezentacija nikada nije imala,pa ni sada nema,ono "nesto" sto imaju kosarkasi...kada odes na neko takmicenje sa timom koji sigurno nije najbolji po imenima a igras finale. Ne znam zasto je to tako.
Valjda zato sto nisu slepci  :aq01:   
Sačuvana

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #516 poslato: 01-07-2010, 22:48:40 »

Odgovor je vrlo jednostavan..................novac. Koji novac se "vrti" u fudbalu u odnosu na košarku poređenje je neumesno, ja o tome mogu da pričam jer sam bivši košarkaš koji je igrao u relativno ..............rangu takmičenja
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #517 poslato: 01-07-2010, 22:49:10 »

@ignja
Не да сам потрчао за лоптом на физичком, већ сам играо у млађим категоријама Јагодине. Такође био сам на више утакмица Звезде, него што су поједини толико прошли поред стадиона.

@SunđerBoba
Срби јесу добри играчи, али им је потребан тренер! А тај тренер је Рајевац! Човек разуме игру, и када је могао гомилу црнчуга да доведе до успеха, могао би и нашу репрезентацију.

@Black
Ево још једног разлога зашто треба сменити Антића. Ти се сећаш СП 98' када смо испали од Холандије 2:1. На тој утакмици је Мијатовић промашио пенал, а Давиц га је дао пред крај. Зар нам тада није фалило среће? Сигурно се сећаш и конфереције за штампу, када Сантрач каже: ,,Играли смо 4-4-2.'' А у позадини иде Бајагина песма 442 до Београда. Сантрач је смењен!
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #518 poslato: 01-07-2010, 23:44:23 »

@ignja


@SunđerBoba


@Black
Ево још једног разлога зашто треба сменити Антића. Ти се сећаш СП 98' када смо испали од Холандије 2:1. На тој утакмици је Мијатовић промашио пенал, а Давиц га је дао пред крај. Зар нам тада није фалило среће? Сигурно се сећаш и конфереције за штампу, када Сантрач каже: ,,Играли смо 4-4-2.'' А у позадини иде Бајагина песма 442 до Београда. Сантрач је смењен!
Naravno da se sećam te utakmice i tada nam je falilo zrnce sreće jer da je lopta išla par milimetara niže , Peđa bi dao gol i sada bi bilo sasvim drugačije sećanje na tu utakmicu.  Upravo o tome ti i govorim , falilo nam je i sada malo sreće ( i znanja , takođe) i drugačije bi se svi mi sada osećali. Ipak , nisam za to da se posle ovog prvenstva sveta seku glave jer je Antić ipak napravio neki sistem mislim da ga ne treba prekidati u poslu. Ne zaboravi da nam je reprezentacija relativno mlada i da će , za 2 i 4 godine biti ( veći broj igrača) u punoj igračkoj snazi pa zato smatram da treba pustiti Antaru da dovrši posao . I , da , nisam brojao ali imam 100-tinjak Partizanovih utakmica odgledanih a da to nije bilo u Nišu ,  Novom Sadu i u ovoj našog tramvaj ligi. I da , još i ovo , i ja sam , otprilike 20-ak godina igrao fudbal a da to nisu bile seoske livade .
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: SVETSKO PRVENSTVO - FUDBAL 2010 - JUZNA AFRIKA
« Odgovor #519 poslato: 02-07-2010, 00:21:25 »

Систем погоди Жигића у главу, па шта буде? А што се младости тиче, ту се апсолутно слажем. Али не са Антићем као селектором! Он је одрадио свој посао! Није прошао у следећу фазу и крај! Није он политичар, па да каже, знам обећао сам то и то, али такви и такви услови су ме омели да испуним то обећање! Он је мени готива као човек и као Србин, али време му је да се повуче или преузме неки клуб у Емиратима, Кини, Бугарској...

Е, видиш нисам имао прилику да гледам Звезду на просторима бивше СФРЈ (нерачунајући Интер из Запрешића), јер када се распадала та држава имао сам 5 година. Да, ту реченицу нисам упутио теби...
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!
 

Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 20 upita.