Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pronadjite ono sto vam treba za vasu kolekciju na novom sajtu  (Pročitano 5651 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

stankodej

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3

http://www.kolekcionar.com je sajt na kome mozete pronaci ili ponuditi razne kolkcionarske artikle kao sto su stripovi, znacke, markice, kjnige, novcice, slike, rucne radove, razglednice, antiku, stari namestaj i mnogo sta drugo. Sajt postoji oko pola godine ali je vec privukao paznju veceg broja kolekcionara i ljudi sa raznim hobijima. Prijava na sajtu je besplatna, ali je obavezno da navedete ko vam je preporucio sajt posto se najuspesnijima na sajtu dele vredne nagrade kao sto su kolekcije stripova, sema za goblene, albume sa slicicama i drugo. Ja sam korisnik stankodej na sajtu, ako odlucite da se prijavite molim da navedete moje korisnicko ime prilikom prijave, takodje ako vi kazete za sajt svojim poznanicima obavezno im recite i svoje korisnicko ime. Da biste mogli da nudite vase artikle na sajtu molim da navedete da se prijavljujete kao korisnik sa pravom prodaje. Sve najbolje, Dejan :aq28:
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Pronadjite ono sto vam treba za vasu kolekciju na novom sajtu
« Odgovor #2 poslato: 12-09-2008, 22:45:39 »

Evo i ja sam tu, ako nekome nesto treba, a hoce da se menja, tu sam.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 24 upita.