Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Najgluplji izgovor ikad!  (Pročitano 8087 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Petra M.

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Najgluplji izgovor ikad!
« poslato: 21-09-2010, 19:46:07 »

Moja drugarica je u vezi sa oženjenim muškarcem nekoliko godina. Od početka je pričao kako ne voli svoju ženu ali iz nekih komplikovanih razloga mora da bude sa njom, da sa njom nema sex i sl. Pre mesec dana joj je rekao da se posvađao sa ženom i da se preselio kod svojih roditelja. Deset dana kasnije je sa ženom otišao na godišnji odmor na more i za to vreme se nije javljao mojoj drugarici. Nakon povratka se javio kao da se ništa nije dogodilo sa namerom da nastave vezu. Kada ga je pitala zašto se nije javljao rekao joj je da nije mogao da ugrabi ni sekundu vremena bez žene da bi je pozvao ili joj napisao poruku, ali je mislio na nju 24 sata dnevno (:)). A kada ga je pitala zašto je otišao na odmor sa ženom sa kojom se posvađao toliko da su živeli odvojeno rekao joj je da mu je majka rekla da mora da ide sa ženom na more, ili će ona da umre (majka). I posle svega se kune da je mnogo voli i da samo na nju misli.
Ono što me brine je što je moja drugarica sve ovo progutala i veruje mu!

Potrebna mi je pomoć da je uverim da je veza u kojoj se nalazi beznadežna, hajde da vidimo koliko vas misli da je tip otišao na more s ženom koju ne voli da mu ne bi umrla majka.
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #1 poslato: 21-09-2010, 20:06:54 »

Draga Petra,ja mu sad dodjem ko tetka Saveta,hahaha i nisam mogla da odolim a da ti ne napisem odgovr na tvoje pitanje ili je to,nadam se,bio vic  :aq21: Elem,crkoh od smeha da mi umre majka,hahahaha...  :aq21: Pre svega imam pitanje da li je ta tvoja drugarica maloletna ili mentalno retardirana? Ako je maloletna,ispricaj to nekom od njene porodice,mama,sestra,neko od zenskih clanova.Ako je ono drugo,tj. retardirana,e u tom slucaju povedi je u setnju do dobrog psihologa.Ko god da je ta "muskarcina" dobro ga treba istresti iz gaca  :xq043: :xq043: :xq043: . Da se meni tako nesto desilo,otisla bih pravo kod njegove zene ili majke ako nije pokojna,hahahahaaha... :aq21: Bez sale,sorry na sarkazmu,ali mislim da ce tvoja drugarica na kraju ipak skapirati da je zrtva ludaka i bolesnika..Predlozi joj da sto vise izlazite,nabaci joj cak i nekog decka,makar radi druzenja,isterace ga iz glave garant..Veliki pozdrav za tebe i ne brini..   :aq28:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #2 poslato: 21-09-2010, 21:29:15 »

Slažem se sa Jecom - nema šanse da je zbog majke i nikad on neće da ostavi ženu...

Ako stvarno voli tvoju drugaricu on bi je ostavio...

Ovde postoje tri mogućnosti

1. Da stvarno ne može da ostavi ženu zato što će majka da mu umre... onda je LUD  -  1. Razlog da ga ostavi
2. Da Laže da mu je majka rekla da će da umre ako ostavi ženu  -  Onda je lažov - 2. Razlog da ga ostavi
3. Da Voli tvoju drugaricu ali da iz nekog razloga mora da bude sa svojom ženom - Onda je Emotivno Nestabilan - Takav nikome ne treba - 3. Razlog da ga ostavi


za koji god razlog da se uhvatiš ako ga tvoja drugarica ne ostavi onda je ona Luda ili nestabilna osoba

Što pre da ga ostavi... to ti je moj savet

Wlaja

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 235
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #3 poslato: 21-09-2010, 22:07:35 »

Zao mi je devojko, tu nema pomoci sve dok se ona ne zaljubi u drugog i potpuno zaboravi na tog llika.
Zenski mozak je lud, opicen i neshvatljiv. :)
Sačuvana
Mislim da znam, a u stwari ne znam nishta !!

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #4 poslato: 21-09-2010, 22:22:32 »

 :xq004:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #5 poslato: 22-09-2010, 10:33:19 »


Kakva Spanska serija.Neveran muz,ocajna majka,ljubomorna i zla zena,zaljubljena siparica i zabrinuta drugarica :aq27:
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #6 poslato: 22-09-2010, 11:08:43 »


Kakva Spanska serija.Neveran muz,ocajna majka,ljubomorna i zla zena,zaljubljena siparica i zabrinuta drugarica :aq27:

 :xq004:
 :xq005: :xq005: :xq005:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #7 poslato: 22-09-2010, 14:26:57 »

.
« Poslednja izmena: 07-02-2013, 12:22:34 od strane Svilena »
Sačuvana

Petra M.

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #8 poslato: 22-09-2010, 18:07:45 »

Zao mi je devojko, tu nema pomoci sve dok se ona ne zaljubi u drugog i potpuno zaboravi na tog llika.
Zenski mozak je lud, opicen i neshvatljiv. :)

Svi ste u pravu, ali na zalost, mislim da je ovo pravi odgovor.

Hvala i astalavista!
Sačuvana

Sone

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 4078
  • te noci kad me stignu putevi
Одг: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #9 poslato: 23-09-2010, 21:17:06 »

ma dovedi tvoju drugaricu da se mi upoznamo ja cu nju da vodim na more.a ona neka kaze tom liku da ce joj umre majka ako ne ode na more sas mene :aq24: :aq28:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Najgluplji izgovor ikad!
« Odgovor #10 poslato: 21-02-2011, 16:24:11 »

Ne sviram gitaru jer nikad gitarista ne nadje devojku

dok on svira drugi se muvaju i uhvate neku ribu a gitarista ostane praznih ruku...


GLUPOOOOOOOO


Onaj ko svira gitaru će uvek ali uvek imati više devojaka nego ti...   Zato pamet u glavo i marš na časove gitare...
 

Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 20 upita.