Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zapitaj se  (Pročitano 40792 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #20 poslato: 12-01-2009, 19:31:42 »

 odg.za "neko"

mislim da nije vredno tipkanja da ti se dokazuje bilo sta samo ti mogu jedno reci:
ZAVIDIM TI  IZ DNA DUSE KAD SE MOZES ZADOVOLJITI POPUNJENIM RUPAMA NA PUTU I TOBOGANOM NA BAZENU! A JES I ZIRAFA!

da sam bila takva nebih bila ovde gde sam,vec bi se sa tobom vozila 200h/na sat i jela "prasecinu" po vasarima,duhovno uzdignuta kad podrignem!
ne samo ja vec mnogo,mnogo drugih.

okreni se malo,nije sve u Eri i Seki Aleksic,postoje knjige,pozorista,koncerti,izlozbe...sto ti i taj kog sve pod onom "da se Vlasi ne dosete" branis,ne mozete nikad da shvatite.
(i on rece da je bio mali kad je Betoven bio popularan)

a tih 100 meterologa...cak da ih i 10 dobiju posao , nece se zadovoljiti sa 10000din.mesecno u butiku ili cevabdzinici,neprijavljeni naravno. bar 5 ce hteti dalje,da napreduju u profesiji,da se usavrsavaju,da neguje svoj duh...da svojoj deci ne puni samo stomak prasetinom i pljeskavicama i usi i oci kicom, hteti ce da im oplemene duh,da im omoguce da rastu i razvijaju se u zdravoj sredini......u Jagodini,Cupriji ili Paracinu to nece moci....cak i da im kupe auto koji ide 200km/h.

 ljudima se sasecaju krila,guraju ih na dno,u blato.
ti ljudi nisu fizioloski,vec dusevno gladni i zato su nezadovoljni.

a sto se bazena tice,lep je,bila sam letos,ali cemu toliko buke? to "gospodin" samo sebi pravi reklamu.

a da bi ti "neko" shvatio razliku izmeju bazena i aqua-parka udji u ovaj link  "www.tropical-islands.de".

a kojih bre tvojih 200km/h na sat,pa ti tu brzinu ne mozes ni da razvijes od JAG do CUP! trebao si pre 5 god. da promenis amortizere....mozda bi ti pomoglo.

u stvari,ne ljuti se,trebas mnogo toga da menjas,ako nije kasno.

u svakom slucaju,BLAGO TEBI!  kako je ostalima,nije vazno.

lep pozdrav



« Poslednja izmena: 12-01-2009, 19:36:19 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #21 poslato: 12-01-2009, 21:02:21 »

javi se kad hoces da te provozam ne 200 vec 250 do cuprije a 200 mogu da razvijem od pikantea do onog ratnog sklonista eto imam jednog koga zovem na iq test a tebe na voznju a moze ako i ti zelis u isto vreme i iq test i 250 do cuprije ali vidim ja da ste vi spremni samo da provocirate!

a i dalje nemam odgovor na pitanje gde moze u kom gradu na zemaljskoj kugli da svi zavrse fakultete i da svi rade kao fakultetski obrazovani ljudi mozda jednog dana ce roboti da ciste govna da skpljaju djubre a micemo svi biti ili inzinjeri robotehnike ili nece da postojimo!
i jel su u etiopiji nezadovoljni jer nemaju bioskop i pozoriste???
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #22 poslato: 12-01-2009, 21:04:37 »

da jako je konstruktivan pljuni po svemu sto ima veze sa jagodinom kad se asfaltira ulica onda je lose asfaltirana kad se ne asfaltira sto je ne asdaltiraju kad se preavi zgrada ili je ruzna ili je neplanski ili je nekvalitetna ili je pravi lopov kad se izlazi u grad ili smeta muzika ili smeta guzva ili konobari kradu idite ljudi malo prosetajte zivot je lep cemu tolika mrznja prema svemu mogucem sto postoji i sto se radi u jagodini ja uopste ne udaram kontre ja samo ispravljam vasu krivu sliku o svemu!
a ja tebe zovem na dvoboj kad god hoces menjamo brojeve zovem te kad imam vremena idemo na iq test o mom trosku i ako se idspostavi da je veci od tvoga onda skidas se go i igras uz mileta kitica u sred jagodine dok ja snimam za youtube?
a ovo da imam iq 72 necu ni da komentarisem!!!

 Ma niko ti nije rekao da imas IQ 72(mozda imas i 172),nego sam hteo da kazem da ako je samo tvoje misljenje ispravno,a svi ovi ljudi koji diskutuju o bilo kojoj temi nemaju pojma o bilo chemu,onda su ili oni debili,ili si ti vechiti kontras koji samo kontrira da bi kontrirao! Kako uopste povezati kulturu coveka koji kaze da treba srusiti bioskope i pozorista koji su grudobran svake nacionalne kulture,sa bilo kakvim motivom da se diskutuje sa njim o bilo chemu sto se smatra kulturnim....
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #23 poslato: 12-01-2009, 21:55:34 »

U drzavama gde je neprijatelj hteo da unisti jedan narod uvek je prvo unistavao elitu, naucnike , umetnike,pisce, ljude od znanja i umenja. Tako bi zapocinjao proces unistenja. Ostali bi neuki i priglupi, neobrazovani i priuceni a oni bi sluzili kao roblje i masa pogodna za obavljanje najprostijih poslova. Gospodari sa svojim nadmocnim tehnologijama i urodjenici koji lupaju u tam - tam.Vremenom bi razlika bila sve veca i na kraju nepovratna.Eto zasto ne smes da srusis pozoriste i oteras istoricare . Hoces li gostima koji dodju u Jagodinu  da pokazujes  pecinske crteze -Neko ide u lov na prase- Neko jede ulovljeno prase u kafani- itd.Pa neces valjda sam da zidas i pomenute zgrade posto znanje nije potrebno.Zar mislis da su mobilni telefon koji koristis i kompjuter sa koga komuniciras napravili neobrazovani i lakocemo ljudi,ili bi ti vise odgovaralo da nosis u dzepu 5-6 golubova kad hoces da saljes poruke.Ako ode elita ostace divljaci.A sta ces kad ti divlji zakljuce da ni ti nisi dovoljno divalj i da im ne trebaju ni tvoje zgrade i kafane i da ih treba srusiti jer  su im  potrebne samo pecine i sume.
IQ  nije toliko merodavan kao test opste kulture.
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #24 poslato: 12-01-2009, 22:32:00 »

Na IQ testu sam imao 136 i pisalo mi je u izvestaju da imam fotografsko pamcenje, kao jedan od dodataka! :aq18:
E sad, to nije merodavno uopste!!! Vazno je, kao sto rece Government, kakav si u opstoj kulturi! :xq011:
Mogu ja da imam "milione, kamione, avione" a da sam tip kog svi izbegavaju, ukoliko nemaju koristi od mene! :aq20:
Bolje je imati jednog ili dva prava prijatelja, na koje mogu uvek da racunam, nego da svaki put kad mi nesto zatreba moram da pokazujem kako  imam pare! :xq008:
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #25 poslato: 12-01-2009, 23:20:17 »

pa upravo je i to poenta o kojoj ja pricam a vi stalno kulturna elita i samo vrede ljudi sa skolom a ostali ne vedde kad je neko neobrazovan predsednik onda vam je palma seljak a kad pricate o svajcarskoj govorite uvek kao nesto u pozitivnom smislu a za vasu informaciju vise puta se desavalo da u svajcarskoj bude predsednik sa jedva zavrsenom skolom i to nikoga nije briga ali zato za u srbiju moras da zavrsis doktorat pa da rintas 20 god i da onda u 60 postanes neki faktor da bi drzava bila po vama kako treba!!
pa da nije kriminalaca sudovi i policija nebi postojali da nema udesa auto limari bi mogli da zatvore da nema cistaca govana valjali bi se svi u govnima sve treba da postoji da bi ovaj svet funkcionisao!!
i kako ovde neko moze da tvrdi da je da bi covek imao ispunjenu dusiu treba mu pozoriste pa svaki covek je prica za sebe na osnovu cega luna govori u ime svih ljudi kad ona i ovde svi na forumu mogu da govore u svacije ime onda mogu i ja da govorim u svacije ime da nam treba peceno prase kafana sivi dom kile skoro otvorio viski ciganka na astal i popunjene rupe da mogu da vozim 200 eto to me duhovno ispounjava!i nemam nista protiv da bilo koga duhovno ispuni pozoriste!
ali zasto taj sto voli pozoriste se ophodi prema meni kao osobi koja bi treebala da bude istrebljena e to meni nije jasno sta to luna ima protiv pevaljke na stal koja je punoletna i koja je odlucila svojom voljom da mi pokaze nesto dok se penje na stolu sta to luna i ostali imaju protiv da ja sa mojim parama kao punoletna osoba platim muziku kakva meni odgovara zasto ja moram da jedem kavijar a nemogu cevape??

i jos nesto ja i dalje nemam odgovor u kom gradu u kojoj drzavi ko god zavrsi bilo koju skolu tu moze da ostane i automatski nadje posao??gospodin je poceo temu u negativnom kontekstu stavljajuci jagodinu za nesto sto apsolutno nigde u svetu nema niti postoji evo ja sam se sad zapitao gde to ima a on nek odgovori ako je toliko pametan!!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #26 poslato: 13-01-2009, 05:15:15 »

ma samo ti uzivaj,ko ti brani....ti u svom,a mi u nasem svetu.
ti imas isto pravo kao i svi na svoje misljenje i ja ga postujem ali smem i da ga komentarisem.

neke od nas ispunjava puna dusa a tebe pun stomak,meni je lepse da vidim lepu sliku od gacica tvoje pevaljke na astalu...

sto se voznje tice,hvala od srca na ponudi,ja kad hocu brzu voznju izadjem sama na neku evropsku magistralu ,ne vozim se po selima,sta ce mene ko da gleda i da mi se divi ili da se zgrazava.i ne vozim se na pevaljku i masnu prasetinu vec do neceg sto ce mi ispuniti dusu,i zamisli bede,samo uz jedan sendvic i sok.
nemam nista protiv tvog "ispunjavanja" ili prezderavanja,samo imam svoje misljenje o tome,kao i ti o mom stavu.

a sto se tice toga dali je neko seljak ili ne(pricao si o Palmi),evo ti odgovora:
"nije saljak onaj ko ima kravu u stali,vec onaj ko ima kravu u glavi". nazalost,nekima su glave tako velike da su tu smestili ne samo kravu,vec celo stado!
 neznam gde ti spadas,procitacu malo bolje tvoje postove da zakljucim.

i niko nije pomenuo Svajcarsku,pa jel to za tebe cela Evropa?

posto sam ti dala odgovor za bazen evo ti i za zaposljavanje,pa se smiri: u gradu gde ja zivim je to moguce,jos uvek,mada ne automatski,vec ako se covek potrudi.moze i da napreduje,radom.

nego budi ti nama ziv i zdrav,dok je takvih bice posla za auto limare,pecenjare,sudije za prekrsaje...znaci nova radna mesta.
a i sta ce tebi pozorist,tu je dosadno,ma samo da zadremas.

a da je svaki covek prica za sebe ti si dokaz.

zelim ti lepu voznju i jos mnogo,mnogo pevaljki na na astalima. visoko cenim tvoj stav.
« Poslednja izmena: 13-01-2009, 05:21:22 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #27 poslato: 13-01-2009, 08:57:57 »

Moji pijuni su se otvorili,

lovci te vrebaju sa boka,

topovi mi čuvaju Kralja,

šah,

matiraće te konj, pazi.!


Zapitaj se da li si sposoban za ovakvu partiju,

odgovore koje tražiš, mogu ti dati samo ovakvi iz teme.

Ušo si u lavirint nekoga sa školom,

nekoga sa iskustvom,

i nekoga ko ima dobru analitiku igre.

Sva trojica pogled na lavirint imaju odozgo.

Javljaju jedan drugome.

Ti gledaš u zidove koji te vode nasumice.

A možda si ušao u lavirint bez izlaza gde ćeš i ostati, jureći vijuge u svojoj glavi. :aq18:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #28 poslato: 13-01-2009, 09:05:50 »

Ne trudite se džabe. To je Sizifov posao!
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #29 poslato: 13-01-2009, 09:09:03 »

Pa lepo sam mu otvorio temu u dark room i on tera dalje.
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #30 poslato: 13-01-2009, 11:13:25 »

Moji pijuni su se otvorili,

lovci te vrebaju sa boka,

topovi mi čuvaju Kralja,

šah,

matiraće te konj, pazi.!


Zapitaj se da li si sposoban za ovakvu partiju,

odgovore koje tražiš, mogu ti dati samo ovakvi iz teme.

Ušo si u lavirint nekoga sa školom,

nekoga sa iskustvom,

i nekoga ko ima dobru analitiku igre.

Sva trojica pogled na lavirint imaju odozgo.

Javljaju jedan drugome.

Ti gledaš u zidove koji te vode nasumice.
i. :aq18:


Ooooo brateeee Greemlineeee GOSPODARU SVEMIRAAAAA,
daj i meni malo toga, sam trosis nikoga ne nudis ts ts ts.

Da  se razumemo, meni prase ne smeta, volim ga i rado oglodjavam, ali mi nije zvezda vodilja.Drugo, u zenskim gacicama nema niceg loseg, naprotiv, vezu me najmilija osecanja.Ali ne za stolom, gacicama je mesto tamo gde im je mesto, nije da ne mogu za stolom ali je bolje u krevetu. Eto jednom overih sto pa mnogijah rucaka jedjah erektovan, bogumi sjecalo me ihhh samo tako.Posebno kad dodju gosti a ankerisani domacin nije u situaciji da doda slanik i tako to.
Neko ako si ti!!! jedan od onih manijaka koji voze od skolskog centra do omv pumpe motore i ostalo 200 na sat, evo moram da ti kazem.Koj ti je bre k.... jel si ti bre nenormalan, tu ima mnogo ljudi, dece poprecnih ulica , skretanja za naselja, pa ubices bre nekog. Ako vec volis da juris , pa idi na auto put tamo je manji rizik nemoj i druge da uvlacis u svoje samoubistvo.Ili na auto putu nema  ko da te vidi pa zato ne ides tamo .Ako nisi ti , onda ovo ne vazi za tebe.
Ja nisam ovde video da tebe neko tera iz Jagodine nego da tebi  nisu potrebna pozorista i umetnost i da bi to rusio. Kao sto su ti potrebni cistaci govana tako ti je potrebno i ovo drugo, samo valjda nisi svestan da ti treba.Zato ne rusi kulturu  jednog lepog dana ce sigurno da ti zatreba.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #31 poslato: 13-01-2009, 11:33:53 »

pa pazi ovako u principu po gradu vozim sporo sem kad mi se omakne a desi se po neki put ali u principu u 99 posto slucajeva prodjem normalno sto nevazi za auto put jel auto put sluzi da se sto pre stigne od tacke a do tacke b a to kod omv pumpe obicno radim nocu kad nema nikog ali opet ti kazem nije da nikad nisam zgazio i bez obzira sto se slazem sa tobom da je to opasno ali djavo poneki put potera i nema spasa a za lunu jos mi ni jednom auto limar nista nije sredjivao i prati malo postove svajcarska je daleko od evrope ali kad ovde ljudi pricaju o eu vecinu se hvataju za svajcarsku a nikako za stanje u eu pa da im malo docaram!
a inace luna navozao sam se ja i vozam se po evropskim magistralama mozda i vise od tebe!znaci luna u tvom gradicu od 50000 stanovnika na zapadu citava jedna generacija upise rudarski fakultet i odmah nadju svi posao automatski u istom gradu pa svaka cast!
ne ja nebih rusio pozoriste ali sam rekao da sto se mene tice moze da se srusi necu da osetim cak sta vise ja sam za saradnju nemam nista protiv ni da dam pare za pozoriste ali vecina tih ljudi koji gleda to pozoriste govori za mene i za stvari koje mene zanimaju da smo nekulturna stoka e pa kad sam ja stoka onda zasto da vam ne srusim pozoriste ako sam u prilici razumes?to je samo dvosmerna saradnja nista vise necu sigurno ja tebe hlebom a ti mene kamenom!!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #32 poslato: 13-01-2009, 14:11:58 »

"......ali vecina tih ljudi koji gleda to pozoriste govori za mene i za stvari koje mene zanimaju da smo nekulturna stoka e pa kad sam ja stoka onda zasto da vam ne srusim pozoriste ako sam u prilici razumes?"

e pa sad si prevazisao samog sebe!!! cestitam!

to govori da ti,iako si punoletan (sudim samo po tome jer imas vozacku),
u stvari u dusi nisi odrastao,jos si detinjast,pricas ko malo dete. i palis se ko malo dete.

 a sada te molim odluci se jednom,jel vozis normalno(99%) ili je ono "a 200 mogu da razvijem od pikantea do onog ratnog sklonista ".nemoj da nas drzis u zabludi. nemoze u jedan post 200km a u drugi 35.
Eee, pa nije fer,ja mislim da smo ovde svi iskreni.

 a sta ima auto limar da ti sredjuje,unisten auto ne moze da se sredi,to samo kad je malo udaren,a malo ga udare dobri i savesni vozaci,sa saobracajnom kulturom....uuu opet kultura,izvini.

i za tvoju informaciju,moj "gradic" ne broji  50000,kako ti rece,vec 4 000 000-cetiri miliona stanovnika.
znas ti kakve biblioteke oni imaju,pozorista,galerije...nije za tebe,niko nikog ne poznaje. a imaju i velike zgrade,i nisu rusili pozorista da ih naprave.

i ne vozim bre brzo ko ti,200km/h,nemam ja pare za te jake aute,samo te malo provociram.da su mi mama i tata  inostranstvu da mi kupe,mozda bih moglo,ovako nista.

  ajde spusti loptu pa predji na normalu ako mozes.

lep ti dan zelim,i molim te ko boga,makar zbog mene,pusti ove ostale iz foruma,da ne rusis pozoriste ako dodjes u priliku.ako se navadis,dokle ces da stignes.


p.s. kad bi bio iskren,priznao bi da i tebi u Jagodini fale kulturne institucije i manifestacije. zar ti nebi voleo da odes na neki koncert ozbiljne muzike,da slusas Pavarotija?


Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #33 poslato: 13-01-2009, 14:23:02 »

uuuuh,ne mogu vise,a i kog ce mi ovo djavola.
ma to ti je ko ringispil.
nekom je lakse uterati u zadnjicu nego u glavu!
 (izvinjavam se,ali kako da ga drugacije docaram)

Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #34 poslato: 13-01-2009, 17:28:28 »

pitas glupo pitanje jer ako ces da ti kazem iskreno da vozio sam 200 ali u 99 posto slucajeva vozim potpuno normalno kroz grad dok na primer niz mijatovacki put vozim i preko 200 e jel ti sad jasnije???
cak i jednom panduri kad su dosli kad smo divljali kod ozona rekli su mi idite niz mijatovacki put radite sta hocete nego ovde pravite buku pa babe zovu miliciju i gde ces ti zadovoljnije ljude u dusi lkad su takvi to je ono poverenje gradjana u policiju kad znas da ti nece dodje nadrkani majmun vec opusten covek!!

pa zasto se onda javljas ako zivis u gradu od 4 miliona stanovnika!i dalje pitam u kom gradu u svetu koji ima 50000 stanovninka i slovima pedeset hiljada stanovnika moze da nadjes posao u bilo kojoj struci i za dobru zaradu ajde neka mi ovaj ko je kritikovao jagodinu zbog toga neka nadje neki drugi grad koji je iste velicine a gde je to moguce!!!!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #35 poslato: 13-01-2009, 17:46:41 »

bez texta sam.
jasno je meni bilo jos na pocetku diskusije.

i taj mijatovacki put ne ide kroz luft,sta mislis da....ma kako ces ti da mislis.

i ti meni nisi odgovorio dali bi voleo da odes na koncert ozbiljne muzike,da u casu opustanja slusas Betovena,Pavarotija...da odes na baletsku predstavu...?


Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #36 poslato: 13-01-2009, 18:36:26 »

naravno da nebih voleo da odem na koncert klasicne muzike ako hocu opustanje odem u neku etno kfanu u prirodu na 40 stepeni pod suncobran pijem pice na cevku brekcem gledam u nebo pusim cigaru i bolja opustencija nema jos ako je vece jos bolje ali na koncert klasicne muzike nebih otiso pa neznam sta mada nebih ni na bilo koj koncert otisao cak i da se toma zdravkovic digne iz groba a da dodje da peva u neku kafanu to je vec druga prica!
a na moje pitanje nikad neces odgovoriti jer nemas odgovor!!
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #37 poslato: 13-01-2009, 21:23:54 »

Pitanje ti je odavno postavljeno,

partija je gotova i ide u skromnu istoriju,

kratko je trajala,

MAT.

Glupane nisi čuvao svog Kralja,

moj je sa topovima na liniji. :aq18:

Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #38 poslato: 13-01-2009, 23:05:32 »

Ovo je jako slican test Mensinom  IQ testu.Ajde braco Srbi i sestre Srpkinje kad ste vec navalili na crtu da vidimo i.Ovaj test u probnoj verziji se otvara dva puta a posle treba password. Resava se 60 minuta i klikce tamo gde treba. Al da bude posteno , da se prikaze stvarni rezultat.
http://www.4shared.com/file/80503748/af9ffc2e/BergmanIQ.html
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zapitaj se
« Odgovor #39 poslato: 13-01-2009, 23:23:40 »

 sad mi pade jedna izreka:  "cega se pametan stidi,budala se ponosi".

 *ebo te,pa koliko ovakvih jos baulja pomoravljem?

pa im je dozvoljeno jos i da se razmnozavaju.

sve,sve,ali ovo nisam mogla da verujem.sedim i krstim se,cudim....pa moze jos i da glasa!?
(a ko bi dao onda P.... glas)

ma ljudi moji, neeeeeeeeeeeeverovatno.ali vrlo,vrlo ZALOSNO!




Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.169 sekundi sa 21 upita.