Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Negativna strana horoskopskih znakova  (Pročitano 8555 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Negativna strana horoskopskih znakova
« poslato: 23-02-2010, 19:02:01 »

Ovan - arogantni buntovnik
Ovan, prvi znak zodijaka, u skladu sa svojim mestom i simbolikom, upravo u prvenstvu može preterivati i to lako prelazeći granicu dobrog ukusa i pristojnosti. Nametljivost, ali ona preterana, zatim drskost i arogancija iz kojih se sasvim prirodno nastavlja sebičnost. Ovakva koncepcija podrazumeva ljubomoru, egoizam, sklonost ka svađama, ispadima u socijalnom smislu, i specifično odbojan stav ka stvarima i normama.

 Bik - rob predrasuda
Bik, u skladu sa svojom materijalnom prirodom sklon je preterivanjima svake vrste. Materjalnim dobrima pokušava da podmiri emotivne potrebe, te često postaje rob imovinskih vrednosti koje popunjavaju njegov život. Prihvatanjem ovih vrednosti postaje mlitav, gubi meru u hrani, postaje povodljiv za materijalnim dobitkom.

Blizanci - majstor obmane
Treći po redu je znak Blizanaca, simbolički postavljen i zadužen za komunikaciju. Naravno, kao i drugi znaci, primarno pravi greške na "svom terenu", te zna biti prebrz i površan upravo u komunikaciji i razmišljanju često čineći greške u proceni. Naopak način komunikacije izaziva pojave nalik licemerju, ili samo licemerje, iskorišćavanje drugih u svoje ciljeve obmanom ili navođenjem na pogrešne zaključke, nepouzdanost i sklonost laži.

 
Rak - brižan, ali za samo sebe
Nakon Blizanaca dolazi nam znak Raka i mnogi bi se uhvatili za njegovu brižnost, ali najveći broj pripadnika ovog znaka brižan je samo za sebe i svoje potrbe. Kao izrazito ženski znak, posebno je loš za osobe muškog pola, te ih čini slabićima i "šonjama" koji dok okolo izigravaju Kazanove, sa strahom kupuju ženama skupe poklone ne bi li se "oprali". Često su to praznoverne osobe, svakako bez obzira na pol, histerično okrenute svojim sebičnim željama. Za razliku od muških osoba koje veoma hrle damama u godinama, žene rođene u znaku raka podložne su pedofiličnim sklonostima.

 
Lav - dominantan po svaku cenu
Teatar u zodijaku predstavlja peti znak po redu, odnosno znak Lava. Teatar predstavlja ono što može, a ne mora biti. Jednako su Lavovi ti koji uvek nešto "glumataju", šepure se i pokušavaju da budu viši za glavu. Lažni sjaj, naduvani glamur, svima sem njima, najviše liči na parodiju, pre nego neki drugi ozbiljan komad. Hvalisavost i dosadna nametljivost takođe spadaju u negativne osobine ovog znaka.

 
Devica - nesigurnost prikriva snobizmom
Šesti znak Devica, po prirodi polja koje opisuje, a u vezi sa zdravljem, svakako da će imati problema sa hipohondrijom. Kako umišlja bolesti, tako umišlja i druge stvari, pojave i događaje. Ovakve pojave češće su kod ženskih pripadnika ovog znaka. Iz razloga neostvarene ženstvenosti i nedovoljne sigurnosti u sebe kao ženu, kreću da izmišljaju zvanja, titule i događaje u kojima nisu ni učestvovale. Modernim žargonom "foliraju se", ali dolazi i do ozbiljnih anomalija u ponašanju, te se ove ličnosti često lažno predstavljaju. Takođe, snobizam bi spadao u negativnu stranu ličnosti ovog znaka.

 
Vaga - važe samo u svoju korist
Balans, ravnoteža u pravom poretku stvari bile bi odlike sedmog znaka - Vage. Inače, ovaj znak je simbol pravičnosti, ali u odnosu na ideal velika su odstupanja. Često učestvuju u spletkama, balansiraju, ali između dve strane u nameri da izvuku ličnu korist. Često, proste, samožive osobe, koje se povode za masom i samo u masi imaju neki vid hrabrosti za akciju, dok se samostalno prilagođavaju situaciji i izvrdavaju. Neuredne ženske Vage, posebno sa raščerupanom frizurom i nekim estetskim nedostatkom, po nepisanom pravilu sklone su promiskuitetnom ponašanju.

 
Škorpija - sklone suicidom
Osmi znak - Škorpija vezuje se više za negativne ljudske osobine. Ono što ga zaista čini negativnim jesu teške misli i kompleksan, mada izvrnut način razmišljanja. Dosta besa, netrpeljivosti i primarnih instikata vode ličnost u sukobe sa okolinom. Slonost ljubomori, osvetoljubivost, ukorenjene zablude samo dodatno otežavaju stvari. Vrhunac ovakvog sklopa ličnosti zna da bude suicidni nagon koji se posebno javlja pod pritiskom frustracija.

 
Strelac - površan i lecemeran
Deveto polje i deveti znak Strelac tradicionalno se vezuje za viši duh. Ali, kako svaki pripadnik ovog znaka nije obasjan "božanskim proviđenjem", dolazimo do često površne ličnosti, dobrog taktičara, ali slabog stratega. Površnost i primitivni hedonizam odlikuju ovakve tipove. Želja za spoznajom ne poistoji već samo želja za što boljom maskom koja treba da posluži lakšem opštenju sa okolinom. Takvo ponašanje vodi licemerju i banalnosti.

 
Jarac - tiranin lažnog autoriteta
Jarac, bradata i rogata životinja zodijačkog kruga, burno mekeće svoje nezanimljive priče, opterćena lažnom veličinom svoje ličnosti. Veličine nema, samo lakomosti i samoživosti. Mrzi sebe do podne, a od podne čitav svet. Kako je za muškarca loš znak Raka, tako je za ženu jednako ili više loš znak Jarca. Sklona i fizičkoj i psihičkoj bolesti, nesigurna u sebe i sebično neostvarena, ovakva ličnost predstavlja napor za svoje okruženje. Pokroviteljski stav koji pokušava da nametne, loša je gluma nesigurne i slabe individue. Gde može da progura svoj lažni autoritet, tamo tiraniše, gde ne uspe, tamo se ljigavo uvija i perfidno smejulji.

 
Vodolija - precenjeni blefer
Vodolijanski altruizam još je jedna obmana zodiaka. Umesto želje za opštim dobrom, prevlada egoizam, razdražljivost i samoljublje. Egocentričnost često pokuša da predstavi kao ingenioznost i uzvišenost, ali se performans završi sa ulogom običnog precenjenog blefera. Nedostatke pokušava da kompezuje svestranošću koja je najčešće loša predstava osobe koja se razume u neke "posebne" stvari.

 
Ribe - veruje u svakakve gluposti
Završetak zodijaka, ili kako reče jedan odavno pokojni astrolog, kontejner zodijaka, pripada znaku Riba. Ono što često želi da predstavi ideologijom, idealizmom, i beskrajnom verom, završava se zajedljivošću, neistinom i predrasudama. Neurednost, nedostatak inicijative, tromost misli i dela i inače opisuju ovaj znak i ne predstavljaju negativne već opšte osobine Riba. Praznoverje, i vera u svakakve gluposti dodatno opterćuju ovaj više nego problematični znak. Česta je sklonost ka opijatima, alkoholu i tabletama.

izvor       
Sačuvana

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Одг: Negativna strana horoskopskih znakova
« Odgovor #1 poslato: 23-02-2010, 19:23:30 »

Jaaao opsena, a ne rece u koliko godina ce me 'vata ta negativna strana....mislim kada ce da pocne  :aq21:
 :aq28:
Sačuvana

Sone

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 4078
  • te noci kad me stignu putevi
Одг: Negativna strana horoskopskih znakova
« Odgovor #2 poslato: 23-02-2010, 19:25:12 »

lelejjjjjjj  :xq005:
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Negativna strana horoskopskih znakova
« Odgovor #3 poslato: 23-02-2010, 19:30:49 »

Ne znam ni ja MIK kad počinje ta negativna strana, sve bih rekla ..  :xq005:
Pa, nisam ja to izmislila, samo prepisala ..  :aq24:   

                        :aq28:
Sačuvana

tatoo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9223
  • NEKO NAS POSMATRA
Одг: Negativna strana horoskopskih znakova
« Odgovor #4 poslato: 23-02-2010, 19:40:07 »

bas me iznenadi moja negativna strana.
a kakva li mi je pozitivna?
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Negativna strana horoskopskih znakova
« Odgovor #5 poslato: 23-02-2010, 19:46:04 »


Pa, nisam ja to izmislila, samo prepisala ..  :aq24:   

                        :aq28:

a, ko te ter`o da prepisujes?  :aq18:
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Negativna strana horoskopskih znakova
« Odgovor #6 poslato: 23-02-2010, 21:37:32 »

bas me iznenadi moja negativna strana.
a kakva li mi je pozitivna?

Misliš meni lako? Vidi kako su me nagrdili?  :aq24:


Pa, nisam ja to izmislila, samo prepisala ..  :aq24:   

                        :aq28:

a, ko te ter`o da prepisujes?  :aq18:

Paa, Svilena, nisam dobro izvagala .. c,c,c,c ...  :aq24:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 25 upita.