Razne zanimljive teme > Sport

KOŠARKA SRBIJA - TRUNIRI - PRVENSTVA - KOŠARKAŠKA REPREZENTACIJA SRBIJE

<< < (2/16) > >>

autentik:

--- Citat: Tony Clifton  05-09-2011, 07:51:34 ---Ne idemo na Poljsku. Iz dva razloga. Prvi je,ne zna se ni da ce Poljska da prodje a drugi,vazniji,je taj sto se posle pravi nova grupa u kojoj ce biti prve tri reprezentacije iz nase grupe i prve tri iz grupe A. Spanija,Litvanija i jos jedna(Poljska ili Turska).

--- Kraj citata ---

jeste... ali sam rekao AKO pobedimo Francusku  mi smo prvi u grupi  B


i igramo sa trecim iz Grupe  A       prvu utakmicu    sa Poljskom (to se ja nadam kako bi izbegli Turke)

Tony Clifton:
Ne igramo bre sa trecim iz grupe A vec igramo sa sva tri tima iz grupe A. I prvu utakmicu igramo protiv Litvanije koja je bila druga u toj grupi. Onda igramo protiv Spanije pa protiv Turske. Nije bitan raspored reprezentacija na tabeli vec broj bodova koji se prenosi u novu grupu. I da smo bili prvi u nasoj grupi igrali bi protiv sve tri reprezentacije.

groucho:
Mozda je sistem takmicenja ipak isuvise tezak za shvatanje   :aq21: Inace iz nove grupe u kojoj smo Spanci,Litvanci,Turci,Francuzi,Nemci i mi,ispadaju dve reprezentacije sa najlosijim skorom. Francuzi imaju za sada najbolji skor od 2-0 dok Spanci,Litvanci,Turci i mi imamo skor 1-1...jedino Nemci ulaze u novu grupu bez pobede,0-2.

Protiv Litvanije igramo u sredu u 20.00h ; pa protiv Spanije u cetvrtak u 14,30 ; i na kraju protiv Turske u subotu u 14.30.

autentik:

--- Citat: Tony Clifton  05-09-2011, 22:37:44 ---Ne igramo bre sa trecim iz grupe A vec igramo sa sva tri tima iz grupe A. I prvu utakmicu igramo protiv Litvanije koja je bila druga u toj grupi. Onda igramo protiv Spanije pa protiv Turske. Nije bitan raspored reprezentacija na tabeli vec broj bodova koji se prenosi u novu grupu. I da smo bili prvi u nasoj grupi igrali bi protiv sve tri reprezentacije.

--- Kraj citata ---

znam da igramo sa sve tri reprezentacije... ali ja sam pricao za Prvu Sledecu Utakmicu


da smo bili prvi u grupi igrali bi prvu utakmicu sa Turcima pa onda redom dalje sa Spancima i Litvanijom

Egzi:
Ekipa Srbije pokazuje lepu timsku igru i u svakoj tekmi odskace neko drugi. U sledecim utakmicama bit ce zanimljivo videti koliko ce nasa repka izdrzati fizicki i psihicki napor jer nacija trazi maksimum.
Realno stizemo do polufinala, a sta ce dalje biti odlucit ce zadnje sekunde kao i sinoc. Ne sme se zaboraviti ambicije Spanije i domace Litvanije. Uz nasu i francusku ekipu zatvara se krug za polufinale. Iskreno volio bih da osvojimo zlato, no sticaj (ne)sretnih okolnosti uticat ce na podelu medalja pa se lako moze desiti da i ostanemo bez nje.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju