Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Novokompovane gazde u Jagodini  (Pročitano 28738 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pentax

  • Gost
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #40 poslato: 09-01-2010, 22:38:08 »

Nemojmo da mesamo neplacanje PDV sa NEPRIJAVLJIVANJEM RADNIKA. Ono malo sirotinje sto prodaje cvece i kalendare na pijaci ne ostecuje mnogo drzavu. Hajde da resavamo problem neprijavljivanja radnika tako sto cemo za pocetak da identifikujemo kriminalce. Sta je kome poznato? Ko su ti sto ne prijavljuju radnike? Da li znate nekog? Hajde da razmenimo saznanja.Ja sam čuo da Hemel ne prijavljuje sve svoje radnike. Hajde da otvorimo novu temu u kojoj cemo imenovati te sebičnjake i derikože!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #41 poslato: 09-01-2010, 22:46:04 »

"Slazem se sa tobom, ali objasni!"

Jesi ovo ti bio?
Objasnila sam.
« Poslednja izmena: 09-01-2010, 22:46:33 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #42 poslato: 12-01-2010, 09:04:39 »

Ja  mislim da i pijaca treba da se sredi, to je cist sverc, to je isto kriminal.
Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #43 poslato: 12-01-2010, 13:31:30 »

Nemojmo da mesamo neplacanje PDV sa NEPRIJAVLJIVANJEM RADNIKA. Ono malo sirotinje sto prodaje cvece i kalendare na pijaci ne ostecuje mnogo drzavu. Hajde da resavamo problem neprijavljivanja radnika tako sto cemo za pocetak da identifikujemo kriminalce. Sta je kome poznato? Ko su ti sto ne prijavljuju radnike? Da li znate nekog? Hajde da razmenimo saznanja.Ja sam čuo da Hemel ne prijavljuje sve svoje radnike. Hajde da otvorimo novu temu u kojoj cemo imenovati te sebičnjake i derikože!
       Znam sigurno ko ne prijavljuje svoje radnike: „Pica hit“! A pored Mike tu su i: f...., Šarm, Meriot, Sting i još 90% firmi u Jagodini. Tragedija je u tome što ja to znam i većina vas zna a znaju i oni koji bi to trebalo da spreče ALI SE PRAVE BLESAVI I UZIMAJU KINTU NA šTETU DRŽAVE!
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #44 poslato: 14-01-2010, 09:48:15 »

Meriot je placao, moja sestra tamo radila, pogresna informacija. f...., neke placa neke ne, sting menja stalno radnike, sarm, hm, za njih nemam informaciju
Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #45 poslato: 15-01-2010, 12:37:02 »

                          Nisam ni jednu od ovih „firmi“ pomenuo bez razloga!
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #46 poslato: 16-01-2010, 12:39:45 »

Da jeste, vise ne rade. Pa ne znam bas, ja znam da je moja sestra bila prijavljena, i da su bili skroz korektni, a sta ti pricas nemam pojma. Uglavnom, ne volim da imenujem nikoga, a da nisam sigurna u to sto pricam. uostalom, taj kafic je sitan u odnosu na velike firme koje ne placaju doprinose radnicima, tako da nije ni bitno
Sačuvana

Pera Ždera

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #47 poslato: 22-01-2010, 16:20:55 »

Treba ovo da pogledate, sve ce vam biti jasnije

http://www.aikb.net/info-f5/misa-omega-dinkia-i-kompanija-t972.htm
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #48 poslato: 24-01-2010, 10:59:31 »

To jeste strasno, ali svi znam da iza njega stoje kriminalci i politicari, da mu oni nisu to dozvolili, to se ne bi ni desilo. A sa druge strane on nije nista placao, tako da je ovo moralo da se desi. E sad ne znam kakve veze ovo ima sa ljudima koje smo ovde spominjali, i sta treba da nam bude jasnije? Za svakog kog ovde spomenes i ti i drugi, trebali bi imati prave podatke, a ne sture informacije iz novina i drugih medija. Ako je to misljenje to je drugo, ali javno blacenje bez dokaza, to mislim da nije u redu. Tako da ne znam sta smo to trebali da vidimo , da bi nam bilo jasnije. MEni bar nije
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #49 poslato: 24-01-2010, 13:41:19 »

.... uostalom, taj kafic je sitan u odnosu na velike firme koje ne placaju doprinose radnicima, tako da nije ni bitno
Sustina je da ima mnogo vise "sitnih"  od  velikih Firmi!
Da je obicnom coveku jako tesko da dodje do velike Firme da bi mogao o njoj da pise, vec ga iskoriscavaju  bas ti  "mali",zato i toliko prasine za njima .
« Poslednja izmena: 24-01-2010, 13:41:53 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

pe-tar

  • Gost
Одг: Novokompovane gazde u Jagodini
« Odgovor #50 poslato: 25-01-2010, 14:25:32 »

                Ako se ovako nastavi predviđam u bliskoj budućnosti tzv. „argentinski scenario“ mada je to kod Srba malo teže izvesti!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 26 upita.