Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Novo kod Vujaklije  (Pročitano 4358 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Novo kod Vujaklije
« poslato: 08-10-2010, 02:54:17 »



To ti je zamena za taj lek

Rečenica koju izgovaraju svi apotekari u želji da vam uvale lek, bez obzira što to nije taj koji vama treba.

Kupac:Jel imate Andol?
Apotekar:Nemamo, ali imamo ovaj karbamazepin,to je zamena za Andol.
Kupac:Ali ovde piše da je ovo lek za epilepsiju?!
Apotekar:Ma daj decko, i ti u svašta veruješ,pa i na autobusu pise rajfajzen pa ne mozes unutra da podigneš pare.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Platna kartica sa slikom po želji

Lep gest jedne od banaka koja je došla iz p...e m......e da ućari nešto na našoj nemaštini presipanjem iz šupljeg u prazno i prodavanjem muda za bubrege.

-Dobar dan, želim karticu sa ovom slikom na njoj!
-Nema problema, samo da...ali gospodine, pa ovo je K...C!
-Jeste, i to u erekciji, moj lično!
-Pa nisam siguran da možemo da vam izadjemo u susret...
-Nemam ženu, nemam ni decu, pse ne volim, na mačke sam alergičan, a prirodu mrzim. Hoću da na MOJOJ kartici bude MOJ k...c, ne vidim problem!
-Gospodine, moraću da nazovem nadredjenog da se konsultujem sa njim.
-Slobodno, prijatan vam razgovor. E da, hoću da k...c bude okrenut u pravcu strelice koja pokazije pravilan smer umetanja kartice u bankomat tako da osim vizuelnog utiska ubacimo i dozu funkconalnosti!
-Gospodine direktore, imam problem, jedan klijent hoće da stavi sliku svog p....a na karticu...
-Može da stavi i tek izasrano govno, sadistički ritual i šta god hoće. Štampaj marvi šta god hoće, ali kamate ne spuštamo!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Periodni sistem Elemenata

Оно што билдери прогутају пре него што оду у теретану.
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Đak prvak

Atačment uz đačku torbu.
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Evo banke pripadniče romske populacije sviraj mi ti

Novi, politički korektan naziv stare pesme- Evo banke cigane moj.

stari tekst
Evo banke cigane moj, cigane moj sviraj mi ti.
Ja ću tebi platiti, ti ćeš meni svirati.
evo banke cigane moj, cigane moj sviraj mi ti.
.......
novi tekst(politički korektan u skladu s normama EU)
Evo banke pripadniče romske populacije sviraj mi ti
Ja ću tebi uplatiti, ti ćeš meni izdati fiskalni...
Evo banke pripadniče romske populacije, sviraj mi ti
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Evolucija naziva krema za kožu

Proces koji vremenom dodaje jednu po jednu reč na nazive gorepomenutih krema.

1960. Krema
1971. Krema za lice
1990. Krema za lice i vlažnu kožu
1999. Krema 2000 reflex za suvu kožu
2001. Super reflex repair krema za kožu
2005. Super natural bio green complex aloe vera krema za kožu
2010. Super efišensi bio product repair soft skin removable krema za kožu
2020. Super turbo TDI 2000 kubika ultra giga mega pro evolution soccer 20 neutrališuća krema za skidanje kože
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Robin Hud modernog doba

Torrent.
Krade od bogatih i deli sirotinji.
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da smislimo neku prevaru

Biznis plan u Srbiji.
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nemam ni ja!

Besplatna poruka koju bi mts definitivno morao da uvede kao odgovor na poruku: "Molim te, pozovi me nemam dovoljno kredita".
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paprika

Nejestivi deo punjene paprike
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Happy hour

Situacija kad se probudite sat vremena pre alarma i shvatite da još toliko možete da spavate.
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ruski proizvod

Proizvod koji po funkcionalnosti ne zaostaje za proizvodima sa zapada ali se karakteriše nemaštovitim kockastim oblikom i velikom težinom.

A: Jel to digitalni aparat? Mogu da pogledam?
B: Jeste, evo ti samo pazi da se ne isečeš.
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snooze

Opcija koja vam omogućava da i po par sati zakasnite negde
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Menjačnica

Mesto gde dinare menjate za novac.
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teletekst

Internetov retardirani stariji brat.
Ne zna mnogo, ali zna sve rezultate i raspored tv programa.
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Smak sveta

Događaj koji se, sada već tradicionalno, održava na svake 3-4 godine
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dunuti

Najstarije dezinfekciono sredstvo na svetu.

Aaaaa, ispade mi keks na pod!
Ma duni malo u njega i nastavi da jedeš, neće mu ništa faliti...
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dva vrana gavrana

Prva srpska obaveštajna agencija.
 ------------------------------------------------------------------------------------------
 
Daska za peglanje

Даска на WC шољи на коју вам је често наслоњена глава док повраћате...
 
Sačuvana

Sone

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 4078
  • te noci kad me stignu putevi
Одг: Novo kod Vujaklije
« Odgovor #1 poslato: 08-10-2010, 08:09:12 »

 :aq24: :xq004:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 24 upita.