Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ZOO Jagodina  (Pročitano 258604 puta)

0 Članovi i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #200 poslato: 16-07-2007, 09:05:48 »

Ne, to samo spada u misljenje suprotno od tvoga.
Zato što su zvaničnici i uvek govore u svoju korist (koliko se god to kosilo sa činjenicama) ne bi li još koje vreme ostali na vlasti i time sebi život učinili lepštim.

ne nego je vase misljenje suprotno od cinjenica
Vreme će pokazati ko je u pravu nisi ti tu da sudiš!

naravno da ce vreme i ponasanje ljudi da pokaze kako ce biti u buducnosti. cinjenice su trenutno da on radi, lepo izgleda i da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #201 poslato: 16-07-2007, 17:05:31 »

Ne, to samo spada u misljenje suprotno od tvoga.
Zato što su zvaničnici i uvek govore u svoju korist (koliko se god to kosilo sa činjenicama) ne bi li još koje vreme ostali na vlasti i time sebi život učinili lepštim.

ne nego je vase misljenje suprotno od cinjenica
Vreme će pokazati ko je u pravu nisi ti tu da sudiš!

naravno da ce vreme i ponasanje ljudi da pokaze kako ce biti u buducnosti. cinjenice su trenutno da on radi, lepo izgleda i da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo

zar ljudi ovo vec nisu procitali?
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #202 poslato: 17-07-2007, 02:09:28 »

da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo

Hmmm....Zvanicnici koji dokazuju da njihovo preduzece ima profit tako sto se kunu!?
A u sta su se zaklinjali?
Decu?
Grob roditelja?
Majku?
Daj kazi nam,molim te(ozbiljan sam).Tu pricu bih voleo da cujem posto sam je propustio.
Da li je predsednica omladine Jedinstvene Srbije(zamenik direktora zoo vrta) izasla i rekala "ljudi MAJKE MI poslujemo sa profitom i MAJKE MI ulazemo to u razvoj zoo vrta" ili je bilo drugacije?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #203 poslato: 17-07-2007, 08:56:44 »

da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo

Hmmm....Zvanicnici koji dokazuju da njihovo preduzece ima profit tako sto se kunu!?
A u sta su se zaklinjali?
Decu?
Grob roditelja?
Majku?
Daj kazi nam,molim te(ozbiljan sam).Tu pricu bih voleo da cujem posto sam je propustio.
Da li je predsednica omladine Jedinstvene Srbije(zamenik direktora zoo vrta) izasla i rekala "ljudi MAJKE MI poslujemo sa profitom i MAJKE MI ulazemo to u razvoj zoo vrta" ili je bilo drugacije?

direktor je pricao da posluju sa dobitkom, a ovde su dati i neki finansijski pokazatelji koji potkreplju tu tvrdnju
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 08:57:18 od strane zs »
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #204 poslato: 17-07-2007, 08:57:44 »

da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo
Majke ti?

Hmmm....Zvanicnici koji dokazuju da njihovo preduzece ima profit tako sto se kunu!?
A u sta su se zaklinjali?
Decu?
Grob roditelja?
Majku?
Daj kazi nam,molim te(ozbiljan sam).Tu pricu bih voleo da cujem posto sam je propustio.
Da li je predsednica omladine Jedinstvene Srbije(zamenik direktora zoo vrta) izasla i rekala "ljudi MAJKE MI poslujemo sa profitom i MAJKE MI ulazemo to u razvoj zoo vrta" ili je bilo drugacije?

direktor je pricao da posluju sa dobitkom, a ovde su dati i neki finansijski pokazatelji koji potkreplju tu tvrdnju
Majke ti?  :aq21:  :aq21:  :aq21:
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 08:58:21 od strane Mira »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #205 poslato: 17-07-2007, 08:59:39 »

da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo
Majke ti?

Hmmm....Zvanicnici koji dokazuju da njihovo preduzece ima profit tako sto se kunu!?
A u sta su se zaklinjali?
Decu?
Grob roditelja?
Majku?
Daj kazi nam,molim te(ozbiljan sam).Tu pricu bih voleo da cujem posto sam je propustio.
Da li je predsednica omladine Jedinstvene Srbije(zamenik direktora zoo vrta) izasla i rekala "ljudi MAJKE MI poslujemo sa profitom i MAJKE MI ulazemo to u razvoj zoo vrta" ili je bilo drugacije?

direktor je pricao da posluju sa dobitkom, a ovde su dati i neki finansijski pokazatelji koji potkreplju tu tvrdnju
Majke ti?  :aq21:  :aq21:  :aq21:

procitaj pazljivije postove videces da su dati podaci
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 09:00:44 od strane zs »
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #206 poslato: 17-07-2007, 09:01:53 »

da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo
Majke ti?

Hmmm....Zvanicnici koji dokazuju da njihovo preduzece ima profit tako sto se kunu!?
A u sta su se zaklinjali?
Decu?
Grob roditelja?
Majku?
Daj kazi nam,molim te(ozbiljan sam).Tu pricu bih voleo da cujem posto sam je propustio.
Da li je predsednica omladine Jedinstvene Srbije(zamenik direktora zoo vrta) izasla i rekala "ljudi MAJKE MI poslujemo sa profitom i MAJKE MI ulazemo to u razvoj zoo vrta" ili je bilo drugacije?

direktor je pricao da posluju sa dobitkom, a ovde su dati i neki finansijski pokazatelji koji potkreplju tu tvrdnju
Majke ti?  :aq21:  :aq21:  :aq21:

procitaj pazljivije postove videces da su dati podaci
Kuneš se kao i oni?  :aq21:  :aq21:  :aq21:
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 10:39:05 od strane Mira »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #207 poslato: 17-07-2007, 09:04:06 »

da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo
Majke ti?

Hmmm....Zvanicnici koji dokazuju da njihovo preduzece ima profit tako sto se kunu!?
A u sta su se zaklinjali?
Decu?
Grob roditelja?
Majku?
Daj kazi nam,molim te(ozbiljan sam).Tu pricu bih voleo da cujem posto sam je propustio.
Da li je predsednica omladine Jedinstvene Srbije(zamenik direktora zoo vrta) izasla i rekala "ljudi MAJKE MI poslujemo sa profitom i MAJKE MI ulazemo to u razvoj zoo vrta" ili je bilo drugacije?

direktor je pricao da posluju sa dobitkom, a ovde su dati i neki finansijski pokazatelji koji potkreplju tu tvrdnju
Majke ti?  :aq21:  :aq21:  :aq21:

procitaj pazljivije postove videces da su dati podaci
Kuneše se kao i oni?

nije sustina da postavljas postove samo da bi nesto rekla, potrudi se ta to ima i neki smisao
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #208 poslato: 17-07-2007, 09:06:34 »

Naravno da ima smisla. Ako ti ne vidiš smisao u mom pitanju nemoj odgovarati  :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #209 poslato: 17-07-2007, 09:11:31 »

Naravno da ima smisla. Ako ti ne vidiš smisao u mom pitanju nemoj odgovarati  :aq21:

Naravno da ima smisla. Ako ti ne vidiš smisao u mom pitanju nemoj odgovarati  :aq21:


pa ne moras bas da menjas postove nakon tudjih odgovra da bi ispalo da si u pravu
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #210 poslato: 17-07-2007, 09:27:27 »

Izvini što ti ovo moram reći ali ti definitivno ne vidiš dobro ili ti se prividjaju stvari što je mnogo gore.
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #211 poslato: 17-07-2007, 10:03:18 »

direktor je pricao da posluju sa dobitkom, a ovde su dati i neki finansijski pokazatelji koji potkreplju tu tvrdnju

A to!
Ocekivao sam neku senzacionalnu izjavu doticnog.Cuo sam ovo.
Ma nema sanse.Mozda je i suficitarno radio jedan mesec.Ali na godisnjem nivou je nemoguce.Mislim pismen si covek,mozes i sam da zakljucis nesto.
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #212 poslato: 17-07-2007, 10:04:49 »

Kako ja ovo vidim?
Licno,ne volim zoo-vrtove iz istog razloga iz kog ne volim zatvore.Zoo-i bi trebalo i da imju ulogu u ocuvanju nekih zivotinjskih vrsta i omogucavanju njihovog razmnozavanja ukoliko ono nije moguce u prirodi.I taj deo mi se svidja ali mi se ne svidja deo u kojem zivotinje sluze kao eksponati.
Medjutim,moj brat ga voli pa me je naterao da ga odvedem u subotu.Mozda sam subjektivan ali u subotu popodne tamo nije bilo vise od 100-tinjak ljudi.
Pa se zapitah,gde su te horde ljubitelja zivotinja.
Mozda je nekada bilo 2000 ljudi(mada zadrzavam pravo da u ovo ne verujem)ali sa zavrsetkom skolske godine i shodno tome ekskurzija,ovaj broj je osetno pao.Ako opet,sa druge strane,uzmemo u obzir da je poseta Beo zoo-a u januaru 50-tak ljudi(neko je to ovde pomenuo,nisam verovao ali jeste tacno),tu je vec prosek bar duplo manji.
Naravno,ova brojka od 2000 ljudi dnevno je neodrziv prosek cak i za letnje mesece,realnije je da taj prosek bude oko oko 600 ljudi dnevno(kazem,u subotu je bilo “trci,trci pa posetilac”).
A to je onda na godisnjem nivou jos dosta manje(kao godisnji prosek).
Treba uzeti u obzir i da su karte za grupne posete jeftinije bez obzira da li se radi o deci ili odraslima(100 dinara).

Tako da je ova prica o nekakvoj zaradi Zoo vrta pa jos i suficitu koji se ulaze u unapredjenje,zapravo vredjanje inteligencije coveka!

Naravno,jos mi je nebuloznija prica o profitu koji ce Jagodina ostvariti tako sto ce ti posetioci da ostavljaju svoj novac u Jagodinskim prodavnicama.

U svakom slucaju,Zoo-vrt jeste lepo sredjen,nije skup,ko voli treba da ode da proseta malo(zaista preporucujem) uz jednu sugestiju da ne uzima bas zdravo za gotovo ono sto mu simpaticne devojke koje nazivaju “vodici” pricaju o pojedinim zivotinjskim vrstama  :aq09:



Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #213 poslato: 17-07-2007, 10:44:51 »

Nego me interesuje,posto vidim da se zdusno prate izjave zvanicnika,sta vi mislite koliki ce biti dnevni prosek posetilaca(na godisnjem nivou) u 2007. godini?
Koliki bi prosek trebao da bude da bi se isplatio zoo-vrt i da bi suficitarno poslovao?
Da li znate koliki prosek ocekuju zvanicnici zoo-vrta?
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 10:46:55 od strane Salvador »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #214 poslato: 17-07-2007, 12:13:43 »

Nego me interesuje,posto vidim da se zdusno prate izjave zvanicnika,sta vi mislite koliki ce biti dnevni prosek posetilaca(na godisnjem nivou) u 2007. godini?
Koliki bi prosek trebao da bude da bi se isplatio zoo-vrt i da bi suficitarno poslovao?
Da li znate koliki prosek ocekuju zvanicnici zoo-vrta?

ocekuju 200.000 posetioca, sto je blizu realnosti obzirom da je prodato do sredine juna 80.000 karata. ako uzmemo da su sve kare kupljene za decu to je prihod od bar 16.000.000 dinara godisnje, sto uz ostale prihode (rodjendani, sladoeli, karte za odrasle, pice, ruckovi, nocenja pokriva troskove.

iz svoje mrznje i zelje da oponiraju ljudi ne shvataju jednostavnu cinjenicu. zooloski vrt trenutno zaista zivi od prihoda, pa ima i za ulagnaja. To je  sasvim normalno i za ocekivati, jer je zoo vrt nov i trenutno dolazi vise ljudi nego sto ce recimo dolaziti za nekoliko godina. Licno ne znam kavo ce stanje biti za nekoliko godina, kada prestane tolika galama oko njega i pocnu da jenjavaju posete. tada ce biti problem, za sada ga jos uvek nema, no negativni to tesko mogu da shvate :)
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #215 poslato: 17-07-2007, 12:29:17 »

ocekuju 200.000 posetioca, sto je blizu realnosti obzirom da je prodato do sredine juna 80.000 karata.

Pa Zoo-vrt je za prvu godinu(znaci celu godinu-od jula do jula)posetilo nesto preko 100.000 ljudi(to je njihov podatak),tako da se tih 80.000 karata odnosi i na proslu godinu.Znaci da je ocekivnje da ce do sledeceg jula biti poseta povecana duplo,po ovim podacima u najmanju ruku nerealno.Gospodin Antic moze da prica sta hoce(a to ne znaci da ce mu se ocekivanje ispuniti-pogotovo posle onoga sto sam video u subotu).

iz svoje mrznje i zelje da oponiraju ljudi

Obrati malo paznju kako se ophodis prema drugima.Meni ne smeta.Zbog tebe ti kazem.Mrznja postoji samo u tvojoj glavi.

tada ce biti problem, za sada ga jos uvek nema, no negativni to tesko mogu da shvate :)

A iz ovoga ljudi i mogu da zakljuce da su po tvojoj definiciji "negativci" ljudi koji misle da ce zoo-vrt biti problem za opstinu u buducnosti.Zanimljivo stanoviste.Ali sto bi se reklo "velika je Bozija basta".
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #216 poslato: 17-07-2007, 16:35:49 »

sve ovo što se gradi su akcionarska društva,koja posluju po principu ko koliko uloži toliko i dobije,

Vidim da ljudi ne znaju kako se gradi i da misle da se ovi objekti grade po principu akcionarskih drustava pa samo da to razjasnimo.

Investitor radova oko zoo-vrta je "FOND ZA ZASTITU ZIVOTNE SREDINE S.O. JAGODINA" a izvodjac radova je bila "VISOKOGRADJA INZENJERING d.o.o. ZEMUN".

Po principu akcionarskog drustva je izgradjen parking u centru.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #217 poslato: 17-07-2007, 16:51:26 »

 :aq05:   Salvadore, negativce  :aq18: dobro dosao medju Jagodince mrznjom zatrovane  :aq21: :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #218 poslato: 17-07-2007, 18:50:58 »

ocekuju 200.000 posetioca, sto je blizu realnosti obzirom da je prodato do sredine juna 80.000 karata.

Pa Zoo-vrt je za prvu godinu(znaci celu godinu-od jula do jula)posetilo nesto preko 100.000 ljudi(to je njihov podatak),tako da se tih 80.000 karata odnosi i na proslu godinu.Znaci da je ocekivnje da ce do sledeceg jula biti poseta povecana duplo,po ovim podacima u najmanju ruku nerealno.Gospodin Antic moze da prica sta hoce(a to ne znaci da ce mu se ocekivanje ispuniti-pogotovo posle onoga sto sam video u subotu).

iz svoje mrznje i zelje da oponiraju ljudi

Obrati malo paznju kako se ophodis prema drugima.Meni ne smeta.Zbog tebe ti kazem.Mrznja postoji samo u tvojoj glavi.

tada ce biti problem, za sada ga jos uvek nema, no negativni to tesko mogu da shvate :)

A iz ovoga ljudi i mogu da zakljuce da su po tvojoj definiciji "negativci" ljudi koji misle da ce zoo-vrt biti problem za opstinu u buducnosti.Zanimljivo stanoviste.Ali sto bi se reklo "velika je Bozija basta".


od januara ove godine do jula ove godine prodato je 80.000 ulaznica, sada je jasnije?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #219 poslato: 17-07-2007, 18:51:48 »

:aq05:   Salvadore, negativce  :aq18: dobro dosao medju Jagodince mrznjom zatrovane  :aq21: :aq21:

nemoj tako decko je sasvim ok, ima svoje misljenje za razliku od tebe kojoj sve smeta
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 25 upita.