Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ima li sajt  (Pročitano 3130 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

NESA-SRB

  • Gost
ima li sajt
« poslato: 07-05-2007, 14:37:05 »

 :aq29: zanima me nesto o 3 operateru ima li sajt o njemu ,sta jagodinci vise koriste 064ili 063 pri peid ili post peid  posto na ostalim forumima malo ima o 3 operateru dali ce i u jagodini postavljati svoje bazne stanice u nasem gradu
« Poslednja izmena: 07-05-2007, 15:25:47 od strane autentik »
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ima li sajt
« Odgovor #1 poslato: 07-05-2007, 14:47:13 »

Nemaju jos svoj sajt za Srbiju a u Jagodini ce biti bazna stanica.Ne zna se samo jos gde.Moze da se desi da ce za pocetak,ako ne nadju odgovarajuci prostor da imaju prodajna mesta kao sto radi TELENOR(sa onim pokretnim standovima).Koliko sam ja cuo na pocetku ce biti samo pri-pejd i postoji mogucnost da,za pocetak kupuju minute od TELEKOMA.Ali po najavama bi trebali da pocnu da rade u zakonski odredjenom roku(od 1. juna).Toliko za sad znam(dosta su sture informacije o njihovom nacinu na koji zele da se probiju na trziste-sto je i razumljivo).
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ima li sajt
« Odgovor #2 poslato: 07-05-2007, 14:51:23 »

I da,verovatno nece biti promene sto se tice post-pejda(kada ga aktiviraju)sto se tice vazenja ugovora kada uz njihov br. uzmes telefon(dakleugovorna obaveza verovatno ostaje ista kao i kod TELE*O*A,dakle "njihov si" dve godine).
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ima li sajt
« Odgovor #3 poslato: 07-05-2007, 14:52:56 »

A sto se tice toga koja se mreza vise "aka",mislim da je TELEKOM definitivno u prednosti-kao i u ostalom svuda u Srbiji.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 24 upita.