Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DESAVANJA U JAGODINI! ! !  (Pročitano 646670 puta)

0 Članovi i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #780 poslato: 20-11-2009, 23:31:52 »


  Da,postava je originalna,ali Vlatko vec odavno ne svira sa njima vise...
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

pe-tar

  • Gost
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #781 poslato: 21-11-2009, 14:34:15 »

                        Da li bar izvode njegovu muziku?
Sačuvana

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #782 poslato: 21-11-2009, 16:03:35 »

kad ce karte biti pustene u prodaji?obavestite me sto je pre moguce.hocu da budem deo tog dogadjaja:)
Sačuvana
sve su seke jebene.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #783 poslato: 21-11-2009, 21:26:57 »

                        Da li bar izvode njegovu muziku?

A ciju to "njegovu"?
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #784 poslato: 21-11-2009, 21:28:57 »

kad ce karte biti pustene u prodaji?obavestite me sto je pre moguce.hocu da budem deo tog dogadjaja:)

Karte ce biti u prodaji od ponedeljka 23.novembra na kioscima "Atlasa" u centru Jagodine i na Maloj pijaci,po ceni od 500 dinara.Broj karata je ogranicen.
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #785 poslato: 22-11-2009, 17:14:50 »

hvala na informaciji.500 din.hmm.za akija rahimovskog je bilo jeftinije koliko se secam?!500 dinara i nije bas malo!!skupo je za jagodince ali ok.samo se pitam zasto je ulaz na kikija u paracinu bio 200 din,za one koji imaju indeks i djacku besplatno,a kod nas za leb i sol 500 dinara!malo je preterano....
Sačuvana
sve su seke jebene.

pe-tar

  • Gost
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #786 poslato: 22-11-2009, 20:59:14 »

                        Da li bar izvode njegovu muziku?

A ciju to "njegovu"?
                           Vlatkovu, naravno. Bez njega je to samo ’leb!
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #787 poslato: 22-11-2009, 22:56:45 »

                        Da li bar izvode njegovu muziku?

A ciju to "njegovu"?
                           Vlatkovu, naravno. Bez njega je to samo ’leb!
Evo oko necega da se slozimo  :xq011:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #788 poslato: 23-11-2009, 00:37:07 »

                        Da li bar izvode njegovu muziku?

A ciju to "njegovu"?
                           Vlatkovu, naravno. Bez njega je to samo ’leb!


Moram te uputiti u nešto,jer vidim da nisi dovoljno upoznat!

Leb i Sol nikada nije bila grupa Vlatka Stefanovskog,on je samo svirao u toj grupi.Grupu su osnovali Kokan Dimuševski i Bodan Arsovski,davne 1976 godine.

Prema tome,odgovor na postavljeno pitanje doticnog "jagodinskog",je bas taj: "ciju njegovu"?
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

marshall

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 108
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #789 poslato: 23-11-2009, 00:42:37 »

hvala na informaciji.500 din.hmm.za akija rahimovskog je bilo jeftinije koliko se secam?!500 dinara i nije bas malo!!skupo je za jagodince ali ok.samo se pitam zasto je ulaz na kikija u paracinu bio 200 din,za one koji imaju indeks i djacku besplatno,a kod nas za leb i sol 500 dinara!malo je preterano....

Koncert Akija Rakimovskog je kostao takodje 500 dinara,za tvoju informaciju...Priseti se malo ili se raspitaj.Sto se Kikija Lesendrica tice,mogao je svirati i dzabe apsolutno i nije morao ni tih 200 dinara naplacivati,jer iza cele njegove turneje stoje gospoda iz vlade Srbije,tj.samo jedan covek,ministar finansija,tako da ti je sada nadam se puno jasnije sve!
« Poslednja izmena: 23-11-2009, 00:44:33 od strane marshall »
Sačuvana
C O V E K  I Z  S E N K E...

...POSTOJI CILJ, A NIKAKO PUT. ONO STO ZOVEMO PUTEM JESTE KOLEBANJE...

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #790 poslato: 23-11-2009, 01:58:29 »

                        Da li bar izvode njegovu muziku?

A ciju to "njegovu"?
                           Vlatkovu, naravno. Bez njega je to samo ’leb!


Moram te uputiti u nešto,jer vidim da nisi dovoljno upoznat!

Leb i Sol nikada nije bila grupa Vlatka Stefanovskog,on je samo svirao u toj grupi.Grupu su osnovali Kokan Dimuševski i Bodan Arsovski,davne 1976 godine.

Prema tome,odgovor na postavljeno pitanje doticnog "jagodinskog",je bas taj: "ciju njegovu"?
Kakve veze ima ko je osnovao grupu? Ni Crvena Zvezna nikad nije bila Piksijeva ali jedno je Zvezda sa a drugo bez njega. Leb i sol se prepoznaje po Vlatku Stefanovskom.
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #791 poslato: 23-11-2009, 15:03:45 »

                        Da li bar izvode njegovu muziku?

A ciju to "njegovu"?
                           Vlatkovu, naravno. Bez njega je to samo ’leb!


Moram te uputiti u nešto,jer vidim da nisi dovoljno upoznat!

Leb i Sol nikada nije bila grupa Vlatka Stefanovskog,on je samo svirao u toj grupi.Grupu su osnovali Kokan Dimuševski i Bodan Arsovski,davne 1976 godine.

Prema tome,odgovor na postavljeno pitanje doticnog "jagodinskog",je bas taj: "ciju njegovu"?
Kakve veze ima ko je osnovao grupu? Ni Crvena Zvezna nikad nije bila Piksijeva ali jedno je Zvezda sa a drugo bez njega. Leb i sol se prepoznaje po Vlatku Stefanovskom.


Ma, daj...ako nekom nije jasno ko je spiritus muvens grupe, onda je svako objašnjavanje suvišno...Mislim, svašta!

P.S.
Jagodinski, slažem se sa tobom.
Alkar, naravno!
Sačuvana

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #792 poslato: 23-11-2009, 17:04:07 »

hvala na informaciji.500 din.hmm.za akija rahimovskog je bilo jeftinije koliko se secam?!500 dinara i nije bas malo!!skupo je za jagodince ali ok.samo se pitam zasto je ulaz na kikija u paracinu bio 200 din,za one koji imaju indeks i djacku besplatno,a kod nas za leb i sol 500 dinara!malo je preterano....

Koncert Akija Rakimovskog je kostao takodje 500 dinara,za tvoju informaciju...Priseti se malo ili se raspitaj.Sto se Kikija Lesendrica tice,mogao je svirati i dzabe apsolutno i nije morao ni tih 200 dinara naplacivati,jer iza cele njegove turneje stoje gospoda iz vlade Srbije,tj.samo jedan covek,ministar finansija,tako da ti je sada nadam se puno jasnije sve!



Moguce da je za akija ulaznica bila i 500.zaboravio sam.Ajde,Kikiju cemo oprostiti ali sta cemo sa bajagom koji je 30og decembra 2007 god dzabe svirao u paracinskoj hali i jos  tako nekoliko koncerrata na kojima je ulaz bio dzabe ili je bila neka simbolicna cena ulaznice....500 din nije simbolicno niti da se zaradi pristojno,to je uzimanje para narodu u ovo vreme pogotovo u ovakvoj bednoj sredini kao sto je jagodina!!znam i ubedjen sam da mnogo momaka i devojaka mojih godina nece ici na leb i sol bas zato jer je cena karte skupa i vec sam pitao neke da idu sa mnom i kada cuju cenu kazu odakle mi pare!!!nemoj da se lazemo.da je mnogo mnogo je!niko ovde nije stipsa niti je rec o bilo kakvom vidu cicijasluka vec  je narod siromasan i jednostavno nema....
Sačuvana
sve su seke jebene.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #793 poslato: 23-11-2009, 21:10:13 »


   KONCERT JE HUMANITARNOG KARAKTERA JER PRIHOD OD ULAZNICA IDE OSNOVNIM SKOLAMA JAGODINSKE OPSTINE!!!

   Karte su u prodaji od danas na kioscima Atlasa i Dunhilla,na Skveru Narodne Omladine i Maloj pijaci,po ceni od 500 dinara!

   Od 24.novembra,karte se mogu kupiti i na blagajni Kulturnog Centra!
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #794 poslato: 23-11-2009, 23:40:04 »

covece?o cemu mi pricamo?ja u zivotu nisam bio ni na jednom humanitarnom koncertu gde je karta bila skuplja od 400 din,a bio sam na dosta koncerata,humanitarna!U Bg - u na marakani gde su svirali riblja corba,bajaga,357,neverne bebe,djordje david  karta je kostala 400 din!!!velika plana,art diler,s.a.r.s,djura i mornari i jos neki bendovi cena karte 200 din!!mislim da je ovo dovoljno.to gde je cena karte 500 din nije humanitarni,vec nehumani koncert....nemojte da se ljutite.samo iznosim svoje misljenje i protivim se onome sto mislim da nije bas u najboljem redu!znam vec 4 osobe u mom okruzenju koje nece ici na konceert bas zato jer nemaju 500 dinara da daju za to.nemojte sve ovo shvatiti pogresno!!!!
« Poslednja izmena: 23-11-2009, 23:41:44 od strane nesa_skazi »
Sačuvana
sve su seke jebene.

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #795 poslato: 23-11-2009, 23:48:22 »

mozda vas briga da li cu ja doci,neko od mojih drugova i td.. ali publika u svemu tome vodi kljucnu rec!da sam jedini koji se protivi ceni karte siguran sam da sve ovo ne bih pisao verujte mi,ali je problem u tome sto nisam jedini,daleko od toga.....nastavicemo da se borimo protiv skupih karata:):)
Sačuvana
sve su seke jebene.

~Angela~

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #796 poslato: 23-11-2009, 23:54:08 »

Secate li se mozda kada je dolazio bora djordjevic?kako je samo tada bilo uzbudljivo.mladi i stariji ljudi,svi na jednom mestu uz dobru muziku.Zasto se ne desava sada tako nesto?!!!Dajte bre ljudi,pa to je muzika nasih roditelja,a sada i nasa.volela bih kad bi moglo nesto da se uradi povodom toga....ne samo ja,vec 99% jagodinaca je zeljno dobrog provoda uz dobar zvuk.
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #797 poslato: 24-11-2009, 08:08:02 »

sta je dobar zvuk, Bora Djordjević?

da slusam Koštunicu maskiranog u Boru Čorbu? no way :)
Sačuvana

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #798 poslato: 24-11-2009, 09:00:48 »

mozda vas briga da li cu ja doci,neko od mojih drugova i td.. ali publika u svemu tome vodi kljucnu rec!da sam jedini koji se protivi ceni karte siguran sam da sve ovo ne bih pisao verujte mi,ali je problem u tome sto nisam jedini,daleko od toga.....nastavicemo da se borimo protiv skupih karata:):)
Mozda za nase uslove jeste to malo skuplje,neznam tacno koliko Mala sala ima mesta,racunaj oko 300.....puta 500 din to je 150000.....ili oko 1500 evra,za dobar razglas treba da izdvojis odprilike 300-400 evra,neznam koliko je sala,put da dodju ljudi iz Makedonije,treba nesto i da pojedu....i da ostane neka kinta za skole....a sto se tice Leb I Sol-a....Vlatko je dobar gitarista ali i bez njega se moze,ovaj decko sto svira sad sa njima je dobar gitarista,a i Vlatko je poceo da smara u poslednje vreme,ja kao sviram gitaru,kad je mene smorio,sto volim virtuoze da cujem :aq16:.........to je moj licni ukus i misljenje,a o ukusima ne treba raspravljati  :aq01:
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #799 poslato: 24-11-2009, 09:25:35 »

mozda vas briga da li cu ja doci,neko od mojih drugova i td.. ali publika u svemu tome vodi kljucnu rec!da sam jedini koji se protivi ceni karte siguran sam da sve ovo ne bih pisao verujte mi,ali je problem u tome sto nisam jedini,daleko od toga.....nastavicemo da se borimo protiv skupih karata:):)
@nesa
U pravu si potpuno! :aq04:
Koncerti sa skupim kartama namenjeni mladima bez primanja,u humanitarne svrhe!?
 Na nehuman nacin, jer je pruzena mogucnost samo jednom delu mladih da ga posete!
Nehumano,jer se po samoj ceni vidi da je cilj iskljucivo zarada,svejedno u koje svrhe!!!
Zar nije bolje smanjenom cenom karata otvoriti mogucnost za veci obim posete,i za one slabog materijalnog stanja?Zarada bi se time nadoknadila.
Po meni bi to bilo u redu,ako je vec koncert humanitarnog karaktera,jer je sa ovom cenom namenjen samo uzem,privilegovanom krugu.

ps. pisem ovo jer imam u bliskom okruzenju u PN-u mlade koji o ovakvim zbivaanjima mogu samo da sanjaju,bas zbog cene.
Mene licno ne pogadja.


Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 25 upita.