Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DESAVANJA U JAGODINI! ! !  (Pročitano 646729 puta)

0 Članovi i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #880 poslato: 13-12-2009, 19:26:22 »

Ivanka  :aq04:

Dragi nesa.... ja nisam gledala nikad  Moravske bisere (nazlost mozda),samo sam cula za njih, ,a ko sto rece Ivanka ,kad je moja generacija isla na rok koncerte,ti si bio u ..... :xq003:
A mogu ti reci da,ako bismo se ti i ja negde nasli skupa,za mene bi TI sigurno bio ukocen,iako imas godina toliko koliko imas,i to zato zato jer imas takve poglede.
Ko je tebi smetao da se opustis i ne budes "udrvljen" kao ti matorci?
 Mozda si mogao da urgiras da iznad neke starosne granice ne pustaju na koncert?! :aq16:
Mene npr nista ne sputava da se ponasam kako se meni dopada,jer nemam predrasuda i gledam da je meni lepo, bez obzira ko je oko mene.
Probaj tako,pa ces videti kako je lepo!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Nikola Jankovic

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 11
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #881 poslato: 13-12-2009, 20:42:38 »

Zna li se ko peva na Skveru za Novu godinu?
Sačuvana

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #882 poslato: 13-12-2009, 20:57:29 »

Ivanka  :aq04:

Dragi nesa.... ja nisam gledala nikad  Moravske bisere (nazlost mozda),samo sam cula za njih, ,a ko sto rece Ivanka ,kad je moja generacija isla na rok koncerte,ti si bio u ..... :xq003:
A mogu ti reci da,ako bismo se ti i ja negde nasli skupa,za mene bi TI sigurno bio ukocen,iako imas godina toliko koliko imas,i to zato zato jer imas takve poglede.
Ko je tebi smetao da se opustis i ne budes "udrvljen" kao ti matorci?
 Mozda si mogao da urgiras da iznad neke starosne granice ne pustaju na koncert?! :aq16:
Mene npr nista ne sputava da se ponasam kako se meni dopada,jer nemam predrasuda i gledam da je meni lepo, bez obzira ko je oko mene.
Probaj tako,pa ces videti kako je lepo!

Nisam ja bio ukocen samo sto nasa jagodinska publika ne znam lepo ni da tapse ,a kamoli da napravi atmosferu!Ako hoces mozemo pricati od bluza pa sve do psyhodelije ,preko cantryja i bugi roka....Ne vidim razlog zasto bih se ukocio?Vi ste odrastali uz rok ,a mi sada uz trens i elektro muziku.Svako vreme nosi  nesto novo.A sustina ove price i dalje ostaje ista.Ne smeta mi to sto su bili stariji ljudi,vec mi smeta to sto je bilo malo omladine,mojih vrsnjaka.....a znate vec zasto nisu bili....
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #883 poslato: 13-12-2009, 21:00:06 »

E,a dok ste vi slusali rok ja sam bio u pelenama,a sada dok ja slusam i idem na trens i elektro zurke vi kuvate rucak i cuvate unucice:):):):)
« Poslednja izmena: 13-12-2009, 21:03:43 od strane nesa_skazi_acelera »
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #884 poslato: 13-12-2009, 22:00:21 »

...malo si se zeznuo,i danas slusamo i izlazimo,mozda i vise no neki mladi jer nema niceg sto bi nas u bilo kom pogledu sputavalo.
A unucici,ko ih ima,imaju svoje roditelje da ih cuvaju!
Tvoj me stav ne iznenadjuje ni malo jer Srbija u mnogim sferama zivi u vreme koje je davno ostalo iza razvijenog sveta,
i svakim danom se pruza jos korak u nazad. Zao mi je da tako mladi ljudi imaju tako zalosna/zaostala shvatanja. 
Lep provod nadalje,a zbog opustenosti  i odsustva starijeg sveta preporucujem ti neki vrtic, sad tamo dolaze Deda Mrazevi,pa da budes sa vrsnjacima.  :aq28:
« Poslednja izmena: 13-12-2009, 22:05:08 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #885 poslato: 13-12-2009, 22:36:40 »

Zna li se ko peva na Skveru za Novu godinu?
Obavesteni Jagodinci kazu da je Era sklopio ugovor  na 3 godine (za docek),pevao je prosle....  :aq21:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #886 poslato: 13-12-2009, 23:44:59 »

Nešo, aman čoveče!  :aq18:
Jel je isključivo TVOJA generacija Leb i sol vratila na bis???

1. Bilo je generacija, kao što Svilena kaže, od 7 do 77 godina
2. Koncert je izveden extra!!! Leb i sol je nadmašio i moja očekivanja. Na neverovatan način je publici preneo emociju, ideju i poruku. Koncert je bio tipa klupske svirke pa je bilo i logično da nema đuskanja. Kad je numera zahtevala bilo je i tapšanja i davanja ritma i ovacija.
3. Momci iz grupe Leb i sol su sjajni, perfektni, komunikativni, pristupačni. Sve pohvale!
Sačuvana

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #887 poslato: 13-12-2009, 23:45:39 »

...malo si se zeznuo,i danas slusamo i izlazimo,mozda i vise no neki mladi jer nema niceg sto bi nas u bilo kom pogledu sputavalo.
A unucici,ko ih ima,imaju svoje roditelje da ih cuvaju!
Tvoj me stav ne iznenadjuje ni malo jer Srbija u mnogim sferama zivi u vreme koje je davno ostalo iza razvijenog sveta,
i svakim danom se pruza jos korak u nazad. Zao mi je da tako mladi ljudi imaju tako zalosna/zaostala shvatanja. 
Lep provod nadalje,a zbog opustenosti  i odsustva starijeg sveta preporucujem ti neki vrtic, sad tamo dolaze Deda Mrazevi,pa da budes sa vrsnjacima.  :aq28:


Ma kaki bre....Moja shvatanja i moji stavovi su u skladu sa vremenom i idu u korak sa vremenom!Ne zaostajem ja za vremenom vec vreme stoji u mesto !Meni samo nikad nece biti jasno to kako neke zene koje imaju 50 i vise godina ili malo manje od toga vise po inetrnetu i kucaju ovde i zamlacuju se nekim temama???!!!Ako sebe smatrate modernim mamama,bakama svalka vam cast?!Moje licno misljenje  jeste da majkama od 50 i vise godina mesto nije ovde....A vi da ste ozbiljna zena koja ima obaveze ,probleme ne bi se ovde zamlacivali sa mnom i raspravljali vec bi razmisljali o tome sta ce vase dete sutra da jede i sta cete sutra da spremite za rucak....Moja keva ne baca 500 dinara na leb i sol vec brine za to sta ce sutra da se jede i da li cemo imati da kupimo lebac i namirrnice i da platimo struju!!
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #888 poslato: 13-12-2009, 23:49:53 »

nešo, ti brale imaš ozbiljan problem u vezi shvatanja moderno i dekadentno!
Sačuvana

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #889 poslato: 13-12-2009, 23:53:23 »

Nešo, aman čoveče!  :aq18:
Jel je isključivo TVOJA generacija Leb i sol vratila na bis???

1. Bilo je generacija, kao što Svilena kaže, od 7 do 77 godina
2. Koncert je izveden extra!!! Leb i sol je nadmašio i moja očekivanja. Na neverovatan način je publici preneo emociju, ideju i poruku. Koncert je bio tipa klupske svirke pa je bilo i logično da nema đuskanja. Kad je numera zahtevala bilo je i tapšanja i davanja ritma i ovacija.
3. Momci iz grupe Leb i sol su sjajni, perfektni, komunikativni, pristupačni. Sve pohvale!



Pa nisam ni  mislio da cemo skakati u kulturnom centru!!:):)znam ja kakvo je mesto kulturni centar.bio sam vise puta tamo!Bre najnormalnija svirka.Ja ne znam sta se toliko odusevljavate kao da nikad nista isli na neki koncert?Sta bi tek pricali da ste bili na ac dc?:)
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #890 poslato: 13-12-2009, 23:54:19 »


Moja keva ne baca 500 dinara na leb i sol vec brine za to sta ce sutra da se jede i da li cemo imati da kupimo lebac i namirrnice i da platimo struju!!


u Mangu je hleb 21 din a u Disu sol je oko 40...........sto kupujete taj od 500 din............a sto se tice struje,adsl je 1400 din mesecno kao jedan prosecan racun za struju :P
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #891 poslato: 13-12-2009, 23:55:33 »





Pa nisam ni  mislio da cemo skakati u kulturnom centru!!:):)znam ja kakvo je mesto kulturni centar.bio sam vise puta tamo!Bre najnormalnija svirka.Ja ne znam sta se toliko odusevljavate kao da nikad nista isli na neki koncert?Sta bi tek pricali da ste bili na ac dc?:)

Ajde, čak si i više puta bio u Kulturnom centru?!?  :xq005:


edit: ne može se upoređivati svirka AC/DC sa ovakvim koncertima!
« Poslednja izmena: 13-12-2009, 23:56:31 od strane Fanta »
Sačuvana

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #892 poslato: 13-12-2009, 23:57:51 »


Moja keva ne baca 500 dinara na leb i sol vec brine za to sta ce sutra da se jede i da li cemo imati da kupimo lebac i namirrnice i da platimo struju!!


u Mangu je hleb 21 din a u Disu sol je oko 40...........sto kupujete taj od 500 din............a sto se tice struje,adsl je 1400 din mesecno kao jedan prosecan racun za struju :P

Pa decko ja od svoje plate placam adsl.ne cekam da mi keva pati i cale!Imam ja svoj dinar i svoje parce hleba ali majka uvek brine,bez obzota na sve!znas?
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

Svilena

  • Gost
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #893 poslato: 13-12-2009, 23:59:02 »

Zna li se ko peva na Skveru za Novu godinu?
Obavesteni Jagodinci kazu da je Era sklopio ugovor  na 3 godine (za docek),pevao je prosle....  :aq21:


 :aq18:  :xq005:
Ček', posle ću da propratim ostale postove, a što nam ti staješ na muku kad nam sinoć bilo leeeepo?!!!
Sačuvana

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #894 poslato: 14-12-2009, 00:01:55 »


Moja keva ne baca 500 dinara na leb i sol vec brine za to sta ce sutra da se jede i da li cemo imati da kupimo lebac i namirrnice i da platimo struju!!


u Mangu je hleb 21 din a u Disu sol je oko 40...........sto kupujete taj od 500 din............a sto se tice struje,adsl je 1400 din mesecno kao jedan prosecan racun za struju :P

Pa decko ja od svoje plate placam adsl.ne cekam da mi keva pati i cale!Imam ja svoj dinar i svoje parce hleba ali majka uvek brine,bez obzota na sve!znas?
Hvala ti za to "decko"............a ako imas svoj dinar sto kukas zadnjih 5 stranica?
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #895 poslato: 14-12-2009, 00:07:35 »

pa kukam zbog toga jer kasne plate kao i u celoj zemlji,pa zato sto treba da sakupljam za novu godinu,pa zato jer treba adsl da platim,pa da pomognem moje da spreme slavu,pa da pomognem sestri da isplati kredit ......mnogo je razloga zasto kukam .zao mi je zbog toga i zbog drugih sto nemaju ono sto bi htela da imaju.
kao sto bese kaze pesma eh da imam sve sto nemam....
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #896 poslato: 14-12-2009, 00:09:00 »

jebiga...
« Poslednja izmena: 14-12-2009, 00:09:56 od strane nesa_skazi_acelera »
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #897 poslato: 14-12-2009, 00:13:53 »

A jbg Neso zivimo u usranoj zemlji i u usranom vremenu,nikom nije lako,samo ljudi ne pricaju mnogo o tome,ja kad bih poceo da pisem sta mi sve treba..........................pocevsi od toga da iduce godine pocinje svetsko prvenstvo a ja bih voleo da imam LCD Samsung od 107 cm i da uzivam sa drustvom u utakmicama,sto je u nekim semljama to najnormalnije.........nego da mi vise ne spamujemo temu....malo smo skrenuli sa teme ..................i laku noc svima !!!!
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #898 poslato: 14-12-2009, 00:17:33 »

mmmmmmmmmmm bas tako.ako dobijem na loto ili izadjem na neki bolji tiket placam ti kartu za srbija - gana:)
jebiga.neki razmisljaju sada gde ce preko granice za novu,a neki kako ce da prezive u novom godini!nekima je zivot majka,a nekome je umrla maceha!
« Poslednja izmena: 14-12-2009, 00:20:31 od strane nesa_skazi_acelera »
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

Svilena

  • Gost
Одг: DESAVANJA U JAGODINI! ! !
« Odgovor #899 poslato: 14-12-2009, 00:20:31 »

Ipak odustajem od komentara postova decka koji zadnjih 5 stranica, što reče Didi, kuka i dodajem - ne zna 'de tera i skače sam sebi u usta.

I da mu D.gitarijada ispuni listu želja, teško da bi bio zadovoljan, a što nije predmet teme DEŠAVANJA U JAGODINI!

Bilo je divno dešavanje juče i danas u Jagodini  :aq04:

P.S.
Mnogo volem kad mi se krčka ručak za moje dete, a ja kuckam na forumu.
Laku noć i od mene  :aq28:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 25 upita.