Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ko me ter`o?!!!  (Pročitano 62000 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #100 poslato: 29-09-2009, 09:50:46 »

Pijanom vozaču za smrt dečaka tri i po godine
Autor: M. Ivanović    | Foto:M. Ivanović | 29.09.2009. - 08:35
 Veljko Stanojević Leskovac - Pukovnik u penziji Zoran Marjanović (53) iz Leskovca, koji je prošle godine prouzrokovao smrt dečaka Veljka Stanojevića (8), osuđen je juče u Okružnom sudu na tri i po godine zatvora zbog ugrožavanja bezbednosti saobraćaja. U trenutku nesreće Marjanović je imao 2,2 promila alkohola u krvi. Kaznu je izrekao sudija Zoran Petrušić.

Tragedija se dogodila 8. decembra kod OŠ „Petar Tasić“ kada je Marjanović, inače pukovnik u penziji, svojim „audijem“ naleteo na bicikl na kome je Slobodan Rajković vozio svog unuka Veljka. Dečak je zadobio povrede opasne po život od kojih je nekoliko dana kasnije preminuo. Zastupnik optužnice Ljiljana Zlatanović-Janković nije se izjasnila o pitanju žalbe, a dečakov otac Bojan Stanojević bio je ogorčen.
- Ovo je sramna presuda i žaliću se na nju Vrhovnom sudu. Zar život jednog deteta vredi tri i po godine zatvora - bio je ogorčen otac stradalog dečaka.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #101 poslato: 29-09-2009, 10:07:33 »

BEOGRAD - Francuz Bris Taton, koga su huligani nedavno napali u centru Beograda, preminuo je jutros u 10 sati u Kliničkom centru Srbije, potvrdio je agenciji Beta portparol KCS Drago Jovanović.
Francuskog državljanina su fudbalski huligani pretukli 17. septembra na Obilićevom vencu u centru Beograda, uoči fudbalske utakmice beogradskog Partizana i francuskog Tuluza.
Francuski mladić je teško povređen kada je grupa mladića napala u centru Beograda francuske navijače neposredno pred početak utakmice Partizan - Tuluz.
Ubrzo nakon tuče, MUP Srbije uhapsio je 11 osoba osumnjičenih da su napali francuske državljane.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #102 poslato: 29-09-2009, 10:11:54 »

Zalosno je blaga rec!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #103 poslato: 29-09-2009, 10:43:33 »

Jbmt!  :aq25:
Može maksimalna, ali samo nemoj da suđenje traje celu večnost  :xq010:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #104 poslato: 29-09-2009, 11:01:52 »

Što je najgore, moraš da se nadaš da neće da bude tako, a ne da budeš sto posto siguran da je to nemoguće  :xq010:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #105 poslato: 29-09-2009, 11:43:02 »

Boba mozda zna:
pre nekoliko godina je zgazen jedan nastavnik iz Cuprije.
Kretao se biciklom u pravcu Cuprije,i negde u Zmicu ga je zgazio  mrtav pijani Paracinac!
Osudjen je na 3 GODINE,pa na 3...pa je otisao  na robiju u Nis odakle je ponekad vikendom dolazio kuci,i nije izdrzao ni celu kaznu.
Evo ga sa svojom familijom, zivi bez grize savesti jer je "svoj dug" oduzio i opet kad se napije poveze auto bez dozvole,ako mu nije vec vracena!


I sta onda ocekivati vise???
Znaci,nema od kazni za Francuza nista. Nazalost.

Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

tatoo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9223
  • NEKO NAS POSMATRA
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #106 poslato: 29-09-2009, 12:17:43 »

kakav suvenir!.........
        :aq24:
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #107 poslato: 30-09-2009, 11:29:56 »

o svašta!  :xq010:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #108 poslato: 30-09-2009, 12:20:02 »

Ne razumem zasto o jednom istom dogadjaju pisanje na dve teme?  :aq15: ne zameram samo pitam.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #109 poslato: 30-09-2009, 14:03:37 »

odkad (juce)  :aq21:
pa nista,ovde vidjenje dogadjaja sa zenske  strane a tamo sa "muske"!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #110 poslato: 01-10-2009, 08:14:03 »

NI u sopstvenom domu Beograđani više nisu sigurni! Trojica napadača upali su u utorak u stan porodice Strainović u Jajincima i pretukli dvoje ukućana. Istog dana, u Ulici Miladina Zarića u Borči, grupa obesnih maloletnika pretila je porodici Predojević kamenicama i lažnim pištoljem, pa je njen najstariji član, Milan bio prinuđen da i sam izvadi oružje.
Kako tvrde članovi porodice Strainović, trojica napadača upala su u porodičnu kuću u Ulici Save Jovanovića 8a, u kojoj su u tom trenutku bili otac Branko, majka Jovanka i trudna ćerka Biljana. Nasilnici su, uz vređanja, pretukli Branka i Jovanku, a zatim pobegli. Trudnica, srećom, nije povređena, ali je zbog pretrpljenog stresa primljena na kliniku u Višegradskoj. Njeni roditelji sa lakšim povredama prevezeni su u Urgentni centar.
Do sukoba, koji se dogodio u Borči, došlo je posle svađe koja se dogodila u ponedeljak. Milan Predojević pokušao je da otera grupu maloletnika jer su pravili buku i svađali se sa radnicom kladionice, koja se nalazi u zgradi. Dan kasnije, mladići su se vratili i ispred zgrade počeli da prave planove kako da "upadnu" u stan Predojevića. Jedan od njih u ruci je imao pištolj, za koji se kasnije ispostavilo da je lažan.
- Sa terase sam čuo kako pričaju da će ući u stan, sve porazbijati i pobiti nas - ispričao je Predojević. - Jedan je uzeo veliki kamen i krenuo da razvali vrata, ali ga je zaustavio momak koji radi u kladionici. Pozvao sam policiju, uplašen za bezbednost svoje žene i unuka. Pošto nisu stigli odmah, uzeo sam pištolj svog brata i izašao napolje. Naravno, nikada ne bih pucao, ali sam želeo da ih uplašim.
Mladići nisu uzmakli ni tada, ali su, srećom stigli policajci. Prvo su stavili lisice na ruke Milanu, koji je odmah pokazao svoje oružje. Pištolj, kojim su mu momci pretili, u međuvremenu je neko odneo.
- U početku su policajci bili neprijatni prema meni, ali se brzo razjasnilo šta se desilo - rekao je naš sagovornik. - Uskoro su pronašli i njihov pištolj, za koji se ispostavilo da nije pravi, osim, ako ga, u međuvremenu nisu zamenili. Unuk mi je istraumiran, a ja nisam spavao cele noći. Još se plašim za našu bezbednost.

PROBLEMATIČNI
STANARI ulice Miladina Zarića kažu da već mesecima imaju probleme sa grupom učenika OŠ "Rade Drainac" koja se nalazi u komšiluku. Vlasnik marketa "Toma" kaže da su krađe alkohola i čokolade svakodnevna pojava. Žali se i radnica obližnje kladionice ispred koje se skupljaju, iako im ona ne dozvoljava da ulaze unutra.

BROJKE
4 puta porastao broj krivičnih dela maloletnika od 2004.
47 učenika povređeno u tučama prošle godine u školama




Ej, osnovna škola! Pa gde to ide ova zemlja?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #111 poslato: 01-10-2009, 09:06:10 »

Ivanka,ovakve i slicne stvari se dogadjaju veoma cesto,no uvek se nadje neko ko ce reci da su to pojedinacni slucajevi!
Jos osnovci...ceka ih svetla buducnost.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #112 poslato: 01-10-2009, 16:04:16 »

Kengur koga su nepoznati lopovi ukrali juče u Zoološkom vrtu u Beogradu pobegao je kradljivcima iz automobila i podleteo pod točkove zelenog „pola“ u Cetinjskoj ulici. Njegova ženka pronađena je mrtva u kućici u vrtu i sumnja se da je uginula bežeći od kradljivaca.

Kako „Blic“ saznaje, kenguri su verovatno bili na meti pljačkaša koji su preskočili ogradu, ušli u kavez i uhvatili jednog mužjaka. Ostalih 13 kengura pobeglo je na uzvišicu iznad kaveza, dok je ženka iz straha ušla u kućicu gde je, kako se pretpostavlja, udarila nekoliko puta glavom o zid i uginula.
Radnica cvećare na Bajlonijevoj pijaci videla kako je kengur pobegao kradljivcima.
- Primetila sam životinju kako istrčava iz automobila u pokretu i beži Ulicom Džordža Vašingtona. Životinja je trčala čas levo, čas desno da bi se kod Skadarlijske česme okrenula i snažnim skokovima pobegla ka Cetinjskoj ulici. Zvala sam Zoološki vrt nekoliko puta da bi me oni tek poslednji put shvatili ozbiljno i proverili kavez. Krenula sam Cetinjskom ulicom i videla policiju koja je tražila kengura - priča Sandra T.
Prema rečima očevidaca, za kengurom je jurilo nekoliko mališana romske nacionalnosti, i on je preplašen podleteo pod zeleni „polo“ na uglu Bulevara despota Stefana i Cetinjske ulice.
- Iz automobila je izašla žena da bi videla šta je zgazila. Kad smo je rekli da je kengur, nije poverovala i pobegla je - kažu učenice Prve ekonomske škole.
Uginuli kenguri pripadali su retkoj vrsti parma valabi i bili su polno zreli. Na telu ženke pronađeni su tragovi krvi na nosu i ustima.
- Pošto je reč o veoma brzim životinjama, nemoguće je da je jedan čovek učestvovao u krađi. Verovatno se radi o organizovanoj akciji. Sve vreme kaveze sa životinjama obilaze čuvari, tako da u prvi mah nismo mogli ni da poverujemo u nestanak kengura. Očekujem od nadležnih da reaguju efikasno kao u slučaju nedavnog nestanka kajmana - priča Vuk Bojović, upravnik Zoološkog vrta.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #113 poslato: 01-10-2009, 16:05:14 »

Moraću da prestanem da čitam hroniku. Od sada samo recepti i uzorci heklanja.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #114 poslato: 01-10-2009, 16:18:23 »

Opet ja ne mogu da izdržim, pa čitam i dalje! Zadavio majku posle par dana od odpuštanja iz ludnice. Otpušten je jer nije imao dokumente. Jebem ti državu kad puštaju teške ludake da šetaju slobodni jer nemaju dokumente!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #115 poslato: 01-10-2009, 16:44:51 »

Ima li nesto da se ne krade? :aq25: Bas mi zao kengura.

Ivanka znas li koliko takvih ide ulicama bez i sa dokumentima,neki cak sede na vaznim radnim  mestima!?
Mnooooogo vise engo po bolnicama.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #116 poslato: 03-10-2009, 06:22:10 »

Ima li nesto da se ne krade? :aq25: Bas mi zao kengura.

Ivanka znas li koliko takvih ide ulicama bez i sa dokumentima,neki cak sede na vaznim radnim  mestima!?
Mnooooogo vise engo po bolnicama.


Ma znam, ima ih i po forumima!
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #117 poslato: 03-10-2009, 08:08:08 »

Da bog da zalutali u kavez za lavovima sledeci put.
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #118 poslato: 03-10-2009, 08:15:37 »

Da bog da zalutali u kavez za lavovima sledeci put.

E, baš neka u taj zalutaju!  :xq010:
Bizarna vest, ali mene i takve potresu. Nesrećna životinja  :aq25:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #119 poslato: 03-10-2009, 11:40:16 »

Baš bolesno!!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 25 upita.