Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Dijaspora u Jagodini  (Pročitano 50221 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #60 poslato: 18-08-2007, 22:15:17 »

Evo u zadnjih nekoliko nedelja je više bilo stranaca kod nas  i naših ljudi iz Dijaspore koji žive širom Srbije

nego u zadnjih 10 godina sve zajedno
uuuuuuuu jbt ala si se ti popalio, ma svake godine dodje isti broj onih koji rade u inostranstvu samo ih ranijih godina nisu jurili palmini reporteri po gradu i napadno spopadali pitanjima da li su dosli sbog tzv aqua parka, koji to  nije, to je bre samo obican bazen. a oni koji su i rekli da tako nesto nisu nikad videli, verujem im, rintaju po baustelama pa da im je aqua park ipred kuce ne bi ga primetili, nego cekaju tih 2-3 nedelje da dodju u jagodinu da se kurce. bus engleza u jagodini, a sta ce lebati da gledaju po jagodini, zoo vrt , bazen, fontanu, garazu.... pa da, oni to nemaju...

pazi ovako, vec nekoliko godina dolazi jedna grupa britanaca u jagodinu, ali sasvim drugim poslom. borave u privatnom smestaju i ne zadrzavaju se ne znam koliko, budu ovde nekoliko dana. dolaze ljudi da razmenjuju iskustva sa srpskim istomisljenicima, a verovatno  i da odrade dodatni posao (oni su koliko znam radili i 27.-mo martovske demonstracije, i 5.-to oktobarske i u sustini stalno imaju svoje ljude ovde u srbiji)
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #61 poslato: 18-08-2007, 23:00:20 »

Ko dolazi? MI 5? MI 6?  :aq21: JAMES BOND 007?  :aq21:
Ama Autentik je ovo pustio buvu za Engleze pa sad nece da kaze KO je taj sto ne zna engleski i trazi prevodioca posto covek najverovagttnije i NE POSTOJI. Sta ima Englezi da vide u Jagodini, prosecno englesko SELO izgleda daleko lepse i cistije. Ko ne veruje, neka putuje i uveri se.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #62 poslato: 19-08-2007, 09:45:03 »

Ko dolazi? MI 5? MI 6?  :aq21: JAMES BOND 007?  :aq21:
Ama Autentik je ovo pustio buvu za Engleze pa sad nece da kaze KO je taj sto ne zna engleski i trazi prevodioca posto covek najverovagttnije i NE POSTOJI. Sta ima Englezi da vide u Jagodini, prosecno englesko SELO izgleda daleko lepse i cistije. Ko ne veruje, neka putuje i uveri se.

dolaze na primer britanski skauti, a zna se koja sluzba vec odavno radi po srbiji
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #63 poslato: 19-08-2007, 21:46:01 »

Kuku sto si ti tajanstven!!  :aq21: Ajde, kazi, bre, lepo sve! Necu ti nista  :aq21: kad vec Autentik nece da kaze ko je taj sto trazi prevodioca  :aq24:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #64 poslato: 19-08-2007, 21:48:45 »

Kuku sto si ti tajanstven!!  :aq21: Ajde, kazi, bre, lepo sve! Necu ti nista  :aq21: kad vec Autentik nece da kaze ko je taj sto trazi prevodioca  :aq24:

pa rekoh ti da dolaze britanski skauti, vec trecu ili cetvrtu godinu za redom. oni kao razmenjuju iskustva sa nasima, pa su cak izrazili zelju da nas uce kriket.

ako si mislila na sluzbu, pa 5 i 6 imaju razlicita polja rada, 5 se brine o unutrasnjim problemima
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #65 poslato: 20-08-2007, 10:56:55 »

Kuku sto si ti tajanstven!!  :aq21: Ajde, kazi, bre, lepo sve! Necu ti nista  :aq21: kad vec Autentik nece da kaze ko je taj sto trazi prevodioca  :aq24:
ako ti kaze mora posle da te ubije :aq21: :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #66 poslato: 20-08-2007, 14:50:51 »

Kuku sto si ti tajanstven!!  :aq21: Ajde, kazi, bre, lepo sve! Necu ti nista  :aq21: kad vec Autentik nece da kaze ko je taj sto trazi prevodioca  :aq24:
ako ti kaze mora posle da te ubije :aq21: :aq21:

ako zivis u svetu filma, pa mozda ti se i to desi, situacija je sasvim drugacija. uostalom na bbc imas povremeno specijalnih emicija, gde su uostalom i nas pominjali te pricali o svojim greskama koje su radili kod nas. sve je stvar informisanosti
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #67 poslato: 20-08-2007, 21:52:42 »

A sta imas ti od informacije da su strani obavestajci vrsljali i jos vrsljaju po Srbiji? Samo da se nerviras  :aq18: eventualno da postanes paranoican i vidis spijune i tamo gde ih nema  :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #68 poslato: 20-08-2007, 22:14:34 »

A sta imas ti od informacije da su strani obavestajci vrsljali i jos vrsljaju po Srbiji? Samo da se nerviras  :aq18: eventualno da postanes paranoican i vidis spijune i tamo gde ih nema  :aq21:

sto bih postao paranoican? ljudi su radili, rade i radice svoj posao, a na to ne mogu nikako da uticem. sto bih se nervirao oko toga?
Sačuvana

kety

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 41
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #69 poslato: 06-05-2008, 07:56:43 »

a jagodina kao turisticko mesto to je prerano da se kaze jedini su tu turisri iz okolnih sela,ali polako ko zna mozda bude to turisticko mesto za sad se slazem sa dadom i vecinom ljudi ,jes da sam iz jagodine ali realno kako gledam i canade to je smesno ISKRENO BEZ LJUTIS
Sačuvana

zokiitalia

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 33
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #70 poslato: 19-10-2008, 16:26:16 »

iskreno ocekivao sam mnogo vise od jagodine bas zbog toga sto se prica mnogo o njoj , ali bio sam i u manji centrima po srbiji kao sto su sabac, loznica , kraljevo, mladenovac, vrnjacka banja ali malome je jagodina razocarala,sivo je mnogo , sto rece nema nekih novih  hotela , nisam video puno restorana ali dobro sta je tu je i u beogradu je samo fasada pojedni delovi grada su kao geto za penzionere, radnike i siromasne gde zivi po 50000 dusa,ja volim srbiju pozdrav svim ljudima  i jagodincima
Sačuvana

vecaverce

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #71 poslato: 09-11-2008, 12:38:30 »

Zasto nebi napravili forum za one koji su 50+
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #72 poslato: 09-11-2008, 13:19:45 »

Zasto nebi napravili forum za one koji su 50+

pa ovo je forum za sva godišta iznad 18

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #73 poslato: 23-02-2010, 17:18:22 »

 :aq28: jeli autentik, sta ima novo ste strane "Dijaspora u Jagodini"??...... Ja cujem Jagodina, U, dijaspori  :aq21: :aq21:
Sačuvana

FLOYD

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2774
  • NEDOSTATAK DOKAZA NIJE DOKAZ NEDOSTATKA
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #74 poslato: 26-02-2010, 22:36:39 »

JOS KAZU: "KO ZADNJI IZADJE, NEK UGASI SVETLO!"
 :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana

Ivano

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 40
Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #75 poslato: 30-05-2010, 06:50:22 »

Gresis, grad uopste nije poznat kao turisticko mesto, grad je poznat kao mesto sa ORANGUTANOM na celu gradske uprave. A turisticko mesto najpre treba da ima KAPACITETE da smesti te silne goste. Koliko hotela ima Jagodina? I u kakvom su stanju? Je l' ima u hotelu "Jagodina" jedna soba da nije budjava i ima li tople vode? Smesno!

Ja mislim da si upravu. Meni se isto cini  da PN vise moze da ponudi od Jagodine. Nekako mi se svidja Grza, takodjer akva park nije mnogo bolji od prestiz bazena. Isto tako ka cestobrodici mi se svidja nekoliko sela gde ima najbolji sir u Srbiji. Mozda ima neki potencijal za neku vrstu turizma. Mada planiram upoznati Jagodinu bolje pa da steknem bolju sliku.
Sačuvana

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Odg: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #76 poslato: 24-09-2011, 16:44:12 »

Gazda, sta je bilo po tom pitanju ovog leta. Dijaspora u jagodini il'jagodina u dijaspori?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #77 poslato: 24-09-2011, 20:28:57 »

jagodina u dijaspori

vecaverce

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4
Odg: Одг: Dijaspora u Jagodini
« Odgovor #78 poslato: 11-04-2012, 09:34:48 »

Zasto nebi napravili forum za one koji su 50+
:aq15:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 25 upita.