Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Beskucnici u Jagodini  (Pročitano 21793 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #20 poslato: 29-04-2009, 22:42:59 »

Gledao sam ga  nekoliko meseci ispred moje zgrade, za to vreme je imao nekoliko nervnih napada gde su ljudi jedva izvukli žive glave. Za jedan trenutak od takoreći normalnog čoveka se pretvarao u izbezumljeno stvorenje koje  je kidisalo da ubije. E sad da li su ove žene ,dorasle takvom ja ne znam ali preporučujem da ga izbegavaju.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #21 poslato: 29-04-2009, 22:56:43 »

.
« Poslednja izmena: 17-12-2012, 17:59:54 od strane Svilena »
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #22 poslato: 04-05-2009, 19:17:49 »

Sad je kod bolnice,malopre sam ga videla.Stajao je i gledao u rupu koju su iskopali tamo gde je bio mostic i nesto psovao.Stvari su mu gore na klupicama.
Sačuvana

MilenaJA

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #23 poslato: 04-05-2009, 21:49:30 »

On stalno dolazi na klupicu kod bolnice, i ja ga posmatram sa svoje terase. Koliko sam primetila, prilicno je glasan i iz razgovora koji vodi sa nevidljivim osobama, zakljucila sam da je nekada bio izuzetno pametan. Sta ga je dovelo dovde to ne znam. Inace  nije bio agresivan, sedi, prica, nosi kofer. Pije vodu iz Belice, ali nikoga ne dira. Kada ga sretnem prodjem pored njega i cak me ne primeti.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #24 poslato: 04-05-2009, 23:25:57 »

.
« Poslednja izmena: 17-12-2012, 17:59:37 od strane Svilena »
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #25 poslato: 09-05-2009, 22:32:59 »

Pouzdano znam da je imao nekad porodicu ali da su ga isterali sa prvim znacima bolesti, ja ga vidjam od prosle godine sirom grada, znam ljude koji znaju vise o njemu, ali nikad nisam nesto konkretno pricao sa njma na tu temu. Mozda ih pitam pa uskoro i napisem nesto vise o tome.
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #26 poslato: 09-05-2009, 22:37:55 »

A sta je sa ostalima, ona tetka sa zeleznicke....
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #27 poslato: 11-05-2009, 01:22:50 »

^^Tu po zeleznickoj ima citava plejada beskucnika, ali za ovog 'ludog" prvi put cujem...
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #28 poslato: 19-06-2009, 18:02:53 »

Videh pre neki dan onog "ludog" kako se na brani na Belici kod Hale kupa i brije. Do pola u onoj vodi, redak prizor.
Sačuvana

PECA BMW

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 59
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #29 poslato: 20-06-2009, 00:11:48 »

Vidjen je danas na Strelistu (de ovde doso ima da ga opeljese)
Sačuvana

pentax

  • Gost
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #30 poslato: 04-02-2010, 00:36:56 »

Pre desetak godina, vozi on motor (Tomos sa brzinama, neki iz T klase) pored rasadnika i mlatara rukama, svadja se. Kako li je samo davao gas, bilo je uzbrdo?
Sačuvana

lms0605

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #31 poslato: 04-02-2010, 22:19:10 »

Pre desetak godina, vozi on motor (Tomos sa brzinama, neki iz T klase) pored rasadnika i mlatara rukama, svadja se. Kako li je samo davao gas, bilo je uzbrdo?

Ti ocigledno znas nesto vise o njemu, a neces da kazes, proslo je skoro godinu dana od prve slike a tip se i dalje seta gradom, vuce kofer i svadja sa nekim....
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #32 poslato: 04-02-2010, 23:04:55 »

Verovatno nije prijatno doci u kontakt sa takvim covekom, ocigledno je da je bolestan.

Druga stvar me zaokuplja i prenerazava citajuci vase postove, a to je da niko ni jednom nije rekao da mu je zao nekog beskucnika , cak i ovog "ludog"  koji je  mozda bio inteligentniji od nas mnogih a da ga je bolest naprivila takvim kakav je.
Da vam ne pada na pamet da se  zivot i sa vama ili nekim vasim najblizima moze tako poigrati ?  Bolest ne bira i dodje kada i gde se najmanje nadamo!
Imate li malo samilosti i savesti dok ovako pricate o ljudima, a zalazete se za prava "slatkih kuca" od kojih ne smete sa prvim mrakom iz kuce?
Kako mozete tako ???  :aq25: :aq25: :aq25:
Divim vam se LJUDI !!!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Svilena

  • Gost
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #33 poslato: 05-02-2010, 10:06:03 »

.
« Poslednja izmena: 17-12-2012, 17:59:14 od strane Svilena »
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #34 poslato: 05-02-2010, 10:20:10 »

Moje zapazanje je uopsteno, ne odnosi se samo na tog coveka, mada mi je uvek zao kad vidim takve bolesne ljude jer nisu svojom voljom takvi postali.
Ni ja nebih volela da se svakodnevno srecem sa necijim pretecim pogledom i psovkama.
To sto institucije u drzavi ne funkcionisu pa takvi bolesnici muce svojim ponasanjem i sebe i okolinu je nesto za svaku osudu, reagovace tek onda kad se desi nesto tragicno.A da do toga ne dodje nece nista uciniti,previse su komotni jer platu ne primaju po ucinku vec na osnovu provedenog vremena na "poslu"..
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #35 poslato: 15-07-2010, 00:22:19 »

Мислим да је најпознатији бескићник Бикоња. Вероватно многи од вас знају његову причу која је по мени трагична... Имао је онолико пара и све је потрошио!
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Svilena

  • Gost
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #36 poslato: 15-07-2010, 07:42:43 »

.
« Poslednja izmena: 17-12-2012, 17:59:03 od strane Svilena »
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #37 poslato: 15-07-2010, 22:53:11 »

Pre mesec dana odem prijatelju na vencanje u Beograd, i ispred malog hrama Svetog Save, nas svatove startuje za cigaru ona kratko osisana prosjakinja sto cesto spava na zeleznickoj stanici, a vidjam je i u parku oko pijace. Malo mi je bilo bezveze da joj kazem da se poznajemo, a zaista poznajemo se jer je cesto vidjam ovde.
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #38 poslato: 16-07-2010, 09:22:14 »

a ona likusha shto ide niz sred ulice i mase kisobranom okicena nekim biljkama?????

ona je tek crazy...mislim nije beskucnica....ali jbt kada je bude neko pokupio autom dok se onako mlati, bice festa...
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #39 poslato: 19-09-2010, 17:43:46 »

Ja sam slucajno naletela trazeci nesto sasvim drugo na ovaj forum.Citam i ne verujem da o ovom doticnom coveku ne znate nista.Ja znam a i verovatno mnogi ljudi mojih godina,inace sam generacija' 75.Ne znam kako se zove covek ali iz proslosti mu znam sina koji je ,kako sam zadnji put cula,u Beogradu i dugogodisnji je narkoman.Ovaj jadan bolestan covek je razveden i nekada je ziveo sa svojom majkom ,dok nije umrla.Dalje ne znam sta se desava ,tu prica dobija tri tacke..Sin koji mu je u Beogradu,jako dobro zivi,bar kako sam poslednje cula,jer mu mama salje evrice iz inostranstva gde i radi,a za caleta izgleda bole ga brige.. :xq007:Ne znam kako da mu se pomogne,on je psihijatrijski slucaj i ocigledno ima shizofrene napade,zato ,moje misljenje,treba obavestiti nadlezan organ ili neku bolnicku instituciju koja mu moze pomoci..Veliki pozz..
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."
 

Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 25 upita.