Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Radio B92, Dizanje i ostalo  (Pročitano 11535 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Radio B92, Dizanje i ostalo
« poslato: 01-06-2010, 10:10:55 »

Ja sam slusao Dragana i Goricu dok su bili na b92 ,  a sad vise ne . Ne volim rts  da cujem, a i kucke izdajnicke nikad nisam volo.
« Poslednja izmena: 29-07-2010, 07:06:43 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #1 poslato: 01-06-2010, 11:39:35 »

Ja sam slusao Dragana i Goricu dok su bili na b92 ,  a sad vise ne . Ne volim rts  da cujem, a i kucke izdajnicke nikad nisam volo.
Smaram da ovakvo uličarsko-vašarsko vođenje programa  pomenutog dvojca ne dolikuje Radio - Beogradu.  :xq007:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #2 poslato: 01-06-2010, 11:55:57 »

Ja sam slusao Dragana i Goricu dok su bili na b92 ,  a sad vise ne . Ne volim rts  da cujem, a i kucke izdajnicke nikad nisam volo.

Takođe  :aq29:

Smaram da ovakvo uličarsko-vašarsko vođenje programa  pomenutog dvojca ne dolikuje Radio - Beogradu.  :xq007:

Slažem se  :aq29:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #3 poslato: 01-06-2010, 16:37:46 »

Citat: zvuče mi isto kao što bi mi karneval iz Rija zvučao u Babušnici..   :aq29: :aq24:
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #4 poslato: 01-06-2010, 17:14:20 »

Ja sam slusao Dragana i Goricu dok su bili na b92 ,  a sad vise ne . Ne volim rts  da cujem, a i kucke izdajnicke nikad nisam volo.

A ko su "kucke izdajnicke"?
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #5 poslato: 22-06-2010, 19:14:26 »

Dragan i Gorica su profesionalno radili svoj posao. Gotivila sam ih. Međutim, smatram da im nije mesto na Radio Beogradu.

Isto tako smatram da Radio Beograd - Prvi i Drugi program moraju da pretrpe određene korekcije u vidu poboljšanja svog programa, u vidu drugačije programske šeme, ... nečim bi programi morali da se osveže.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #6 poslato: 27-06-2010, 10:54:55 »

Dragan i Gorica su profesionalno radili svoj posao. Gotivila sam ih. Međutim, smatram da im nije mesto na Radio Beogradu.

Isto tako smatram da Radio Beograd - Prvi i Drugi program moraju da pretrpe određene korekcije u vidu poboljšanja svog programa, u vidu drugačije programske šeme, ... nečim bi programi morali da se osveže.

 :aq29:

Radio Beograd ne slušam, a time više ni D&G. Nekako dođe kao uspavani džin ili dinosaurus. Mada...kakva nam je nacija, takav nam je i "nacionalni radio" :aq25:
Sačuvana

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #7 poslato: 27-06-2010, 17:07:01 »

Ja ih i dalje slušam, duhovitisu i puni duha. Što se tiče programske šeme, smatram da je ona na b92 bolja, i to se čini mi se upočetku i odrazilo na kvalitet njihovog vođenja programa. Ali obzirom da je reč o vrsnim profesionalcima, brzo su oni, čini mi se i svojim ličnim doprinosom prevazišli taj problem.
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #8 poslato: 28-07-2010, 13:27:02 »

Ja sam slusao Dragana i Goricu dok su bili na b92 ,  a sad vise ne . Ne volim rts  da cujem, a i kucke izdajnicke nikad nisam volo.
ovakvo razmišljanje je toliki apsurd da ostajem bez reči..............zašto
Primer neko ti za neki tvoj rad daje 1.000,oo, a onda drugi zadovoljan onim što je video ponudi  ti npr 100 eura. I onda ako tii prihvatiš tu bollju ponudu, ti si kucka izdajnicka.Smešno....................pa hajde ko za svoj rad (to je ono što oni dobro rade, po mom sudu) ne bi prihvatio bolje fin. uslove, baš bih voleo da vidim. Ko to kaže taj laže.
Ja sam ovde quotovvo...................ne znam čiji post................... svejedno, to nije upućeno samo njemu, već svima kojii tako misle.
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #9 poslato: 28-07-2010, 20:25:54 »

Ja sam slusao Dragana i Goricu dok su bili na b92 ,  a sad vise ne . Ne volim rts  da cujem, a i kucke izdajnicke nikad nisam volo.
ovakvo razmišljanje je toliki apsurd da ostajem bez reči..............zašto
Primer neko ti za neki tvoj rad daje 1.000,oo, a onda drugi zadovoljan onim što je video ponudi  ti npr 100 eura. I onda ako tii prihvatiš tu bollju ponudu, ti si kucka izdajnicka.Smešno....................pa hajde ko za svoj rad (to je ono što oni dobro rade, po mom sudu) ne bi prihvatio bolje fin. uslove, baš bih voleo da vidim. Ko to kaže taj laže.
Ja sam ovde quotovvo...................ne znam čiji post................... svejedno, to nije upućeno samo njemu, već svima kojii tako misle.

Ignjo, mislim da si zamenio teze. Nije u pitanju ono što bismo mi uradili, nego što je uradio neko kome smo mi, na neki način "verovali".
Verovatno imaš određeno mišljenje o svim televizijama i radio stanicama. To mišljenje verovatno prenosiš i na one koji na tim medijima rade, jer oni predstavljaju kuću koju poštuješ? Ako ti mediji podržavaju ono što misliš o stvarima, logično je da se identifikuješ. U takvom rasporedu "snaga", meni su B92 i RTS na suprotim stranama. Kad neko sa B92 pređe na RTS, na primer, lično je to razočaranje. Situaciju ne posmatram kao profesionalac, već kao slušalac, pa mi je to razočaranje još logičnije :xq010:
Novac jeste najjači motiv, slažem se sa tobom. Veruj mi da nikada ne bih mogla da radim u mediju čija mi se uređivačka politika ne dopada i ne slaže sa stavovima. To je moje mišljenje, ja sam takva osoba. Neko drugi, verovatno drugačije postavlja stvari. Podvlačim govorim samo o medijima, jer su oni specifični. Mada, ni sadašnji posao ne bih zamenila za bolje plaćeni po svaku cenu. Eto.
Sačuvana

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #10 poslato: 28-07-2010, 22:57:54 »

Ja sam slusao Dragana i Goricu dok su bili na b92 ,  a sad vise ne . Ne volim rts  da cujem, a i kucke izdajnicke nikad nisam volo.
ovakvo razmišljanje je toliki apsurd da ostajem bez reči..............zašto
Primer neko ti za neki tvoj rad daje 1.000,oo, a onda drugi zadovoljan onim što je video ponudi  ti npr 100 eura. I onda ako tii prihvatiš tu bollju ponudu, ti si kucka izdajnicka.Smešno....................pa hajde ko za svoj rad (to je ono što oni dobro rade, po mom sudu) ne bi prihvatio bolje fin. uslove, baš bih voleo da vidim. Ko to kaže taj laže.
Ja sam ovde quotovvo...................ne znam čiji post................... svejedno, to nije upućeno samo njemu, već svima kojii tako misle.

Ignjo, mislim da si zamenio teze. Nije u pitanju ono što bismo mi uradili, nego što je uradio neko kome smo mi, na neki način "verovali".
Verovatno imaš određeno mišljenje o svim televizijama i radio stanicama. To mišljenje verovatno prenosiš i na one koji na tim medijima rade, jer oni predstavljaju kuću koju poštuješ? Ako ti mediji podržavaju ono što misliš o stvarima, logično je da se identifikuješ. U takvom rasporedu "snaga", meni su B92 i RTS na suprotim stranama. Kad neko sa B92 pređe na RTS, na primer, lično je to razočaranje. Situaciju ne posmatram kao profesionalac, već kao slušalac, pa mi je to razočaranje još logičnije :xq010:
Novac jeste najjači motiv, slažem se sa tobom. Veruj mi da nikada ne bih mogla da radim u mediju čija mi se uređivačka politika ne dopada i ne slaže sa stavovima. To je moje mišljenje, ja sam takva osoba. Neko drugi, verovatno drugačije postavlja stvari. Podvlačim govorim samo o medijima, jer su oni specifični. Mada, ni sadašnji posao ne bih zamenila za bolje plaćeni po svaku cenu. Eto.
draga Bobo, slažem se da su kuće B 92 i RTS PO UREĐIVAČKOJ POLITICI NA SUPROTNIM STTRANAMA, ALI................
1. ta razlika nije tolika sad kao 90-tih
2. ono još važnije ni Gorica ni Dragan nisu politički novinari (tada bih razumeo tvoje razočarenje) već novinari čiji je žanr zabava. Ni u jednom minutu njihovog programa nemožeš čuti propagiranje t.j. agitovanje za neku politiičku opciju
Inače tvoj stav, smatram subjektivnim, i u pogledu opredeljenosti za medij na istoj smo strani
Čak u prvim danima na RTB1 bilo je primetno da uređđivačka politika na rts "guši" voditelje, ali svojom profesionalnošću (primetno je i to) doterali su mnoge stvari u red.
« Poslednja izmena: 28-07-2010, 23:04:15 od strane ignja »
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #11 poslato: 28-07-2010, 23:08:55 »

Ja sam slusao Dragana i Goricu dok su bili na b92 ,  a sad vise ne . Ne volim rts  da cujem, a i kucke izdajnicke nikad nisam volo.
ovakvo razmišljanje je toliki apsurd da ostajem bez reči..............zašto
Primer neko ti za neki tvoj rad daje 1.000,oo, a onda drugi zadovoljan onim što je video ponudi  ti npr 100 eura. I onda ako tii prihvatiš tu bollju ponudu, ti si kucka izdajnicka.Smešno....................pa hajde ko za svoj rad (to je ono što oni dobro rade, po mom sudu) ne bi prihvatio bolje fin. uslove, baš bih voleo da vidim. Ko to kaže taj laže.
Ja sam ovde quotovvo...................ne znam čiji post................... svejedno, to nije upućeno samo njemu, već svima kojii tako misle.

Ignjo, mislim da si zamenio teze. Nije u pitanju ono što bismo mi uradili, nego što je uradio neko kome smo mi, na neki način "verovali".
Verovatno imaš određeno mišljenje o svim televizijama i radio stanicama. To mišljenje verovatno prenosiš i na one koji na tim medijima rade, jer oni predstavljaju kuću koju poštuješ? Ako ti mediji podržavaju ono što misliš o stvarima, logično je da se identifikuješ. U takvom rasporedu "snaga", meni su B92 i RTS na suprotim stranama. Kad neko sa B92 pređe na RTS, na primer, lično je to razočaranje. Situaciju ne posmatram kao profesionalac, već kao slušalac, pa mi je to razočaranje još logičnije :xq010:
Novac jeste najjači motiv, slažem se sa tobom. Veruj mi da nikada ne bih mogla da radim u mediju čija mi se uređivačka politika ne dopada i ne slaže sa stavovima. To je moje mišljenje, ja sam takva osoba. Neko drugi, verovatno drugačije postavlja stvari. Podvlačim govorim samo o medijima, jer su oni specifični. Mada, ni sadašnji posao ne bih zamenila za bolje plaćeni po svaku cenu. Eto.
Bravo.
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

BodaPn

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 160
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #12 poslato: 28-07-2010, 23:24:21 »

2. ono još važnije ni Gorica ni Dragan nisu politički novinari (tada bih razumeo tvoje razočarenje) već novinari čiji je žanr zabava. Ni u jednom minutu njihovog programa nemožeš čuti propagiranje t.j. agitovanje za neku politiičku opciju
Inače tvoj stav, smatram subjektivnim, i u pogledu opredeljenosti za medij na istoj smo strani
Čak u prvim danima na RTB1 bilo je primetno da uređđivačka politika na rts "guši" voditelje, ali svojom profesionalnošću (primetno je i to) doterali su mnoge stvari u red.

Jesu oni profesionalci, ali ne moze da se uporedi ono i ovo dizanje - jednostavno njihovi fanovi iz devedesetih to osecaju.
Ustogljenost se oseca. Uostalom, sve ono sto su kritikovali kod rts-a, sada vesto izvegavaju i prave se da ne primecuju.
I u tom zanru Zabava, kako kazes, imali su oni ostre zube za sve anomalije u drustvu, a sada su im se zubi malo kao istupili.
Sačuvana

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #13 poslato: 28-07-2010, 23:27:41 »

2. ono još važnije ni Gorica ni Dragan nisu politički novinari (tada bih razumeo tvoje razočarenje) već novinari čiji je žanr zabava. Ni u jednom minutu njihovog programa nemožeš čuti propagiranje t.j. agitovanje za neku politiičku opciju
Inače tvoj stav, smatram subjektivnim, i u pogledu opredeljenosti za medij na istoj smo strani
Čak u prvim danima na RTB1 bilo je primetno da uređđivačka politika na rts "guši" voditelje, ali svojom profesionalnošću (primetno je i to) doterali su mnoge stvari u red.

Jesu oni profesionalci, ali ne moze da se uporedi ono i ovo dizanje - jednostavno njihovi fanovi iz devedesetih to osecaju.
Ustogljenost se oseca. Uostalom, sve ono sto su kritikovali kod rts-a, sada vesto izvegavaju i prave se da ne primecuju.
I u tom zanru Zabava, kako kazes, imali su oni ostre zube za sve anomalije u drustvu, a sada su im se zubi malo kao istupili.
pa ja ne mogu da idem toliko daleko................slušam ih možda ni celu godinu dana
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

BodaPn

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 160
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #14 poslato: 28-07-2010, 23:29:58 »

@ ignja

pa to je to o cemu pricamo  :aq02:
Sačuvana

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #15 poslato: 28-07-2010, 23:31:10 »

ok
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #16 poslato: 29-07-2010, 00:17:52 »



'rani, kao i Goricu i Dragana uostalom. Tako, da misim da je suvšno bilo šta da dodam ovde, složičeš se sa mnom Svilena?




Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #17 poslato: 29-07-2010, 00:19:14 »

dodala bih, nego mi se spava sad  ... sjutra ću  :aq28:

P.S.
Vidiš?!
Htela sam da napišem - slažem se ... delimično
« Poslednja izmena: 29-07-2010, 00:22:28 od strane Svilena »
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #18 poslato: 29-07-2010, 00:20:51 »




 :aq21: Ne ti ženo da dodaš, već sam o sebi pisala! Vidi se da ti se spava!  :aq21:

                     :aq28:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #19 poslato: 29-07-2010, 00:23:49 »




 :aq21: Ne ti ženo da dodaš, već sam o sebi pisala! Vidi se da ti se spava!  :aq21:

                     :aq28:


 :xq066:
« Poslednja izmena: 29-07-2010, 00:33:17 od strane Svilena »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 25 upita.