Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: club eXfontana vikendom...  (Pročitano 25966 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

klub eXfontana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 19
club eXfontana vikendom...
« poslato: 15-03-2009, 20:51:31 »

Dobro vece svim korisnicima foruma "autentik net-a".
Posto smo dobili informacije da se i na ovom forumu ljudi informisu o desavanjima kod nas,kao i da imamo podrsku u smislu reklamiranja specijalnih desavanja od strane nasih saradnika,krecemo sa obavestavanjem o dogadjajima koji vas ocekuju u nasem klubu u narednom periodu.
Za sve koji ne znaju,klub eXfontana se nalazi u strogom centru Paracina,u trznom centru Kocka 2 u ulici Kralja Petra 1. , i 1.aprila puni 5 godina rada!
    Ovog vikenda u klubu vas ocekuje:

Petak 20.mart 2009.   -HIT RADIJA 202   Nastupice 10 bendova iz Srbije i regiona

                >THE WALL<
          >BEZ PANIKE MOLIM<
              >BLACK NIGHT<
            >LJUTE PAPRICICE<
    (red hot chilli peppers+autorske)
                  >NOYZ<
           >ROCK UPOTREBA<
           >VLADA JET BAND<
        >AC/DC TRIBUTE BAND<
               >WOLFGANG<
(divlje jagode,michael jackson+autorske)
               >EKIPA PLUS<
     (black sabbath,ekv,partibrejkers)
       Pocetak u 20 h,ulaz 200 din.

Subota 21.mart 2009. "BRITISH ATTACK" (britaski udar) hip-hop & drum'n'bass
          Tamnoputi CLOWN PRINCE iz Londona,nastupa sa svojim autorskim pesmama,zanimljivom scenografijom uz podrsku drum'n'bass-a. Imali smo prilike da vidimo o cemu se radi,i to je nasa preporuka za ovaj vikend,sigurni smo da se tako nesto ne vidja cesto u Pomoravlju! Za vise informacija www.chifmusic.com ili www.myspace.com/theclownprincecometh
   Pocetak 22h ulaz 150 din.

Nedelja 22.mart "TEENAGE" MASKENBALL
     Humanitarni maskenbal srednjeskolskog parlamenta.Klub se pridruzio akciji u ustupanju prostora i pomoci oko scenografije. Cinjenica da klub eXfontana,od prve godine rada organizuje maskenbal svakog 31.oktobra,da je iz godine u godinu sve ozbiljniji i masovniji,za ocekivati je da mladje snage imaju dobru podlogu za dobru zabavu!
To je ukratko to sto se tice nastupajuceg vikenda.Za rezervacije,vise informacija,predloga,primedbi i,mozda,koju pohvalu obratiti se na ovom forumu ili na e-mail: exfontana.pn@gmail.com
 
« Poslednja izmena: 15-03-2009, 20:55:09 od strane klub eXfontana »
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #1 poslato: 16-03-2009, 06:45:49 »

O pa to smo krenuli sa ozbiljnim radom, čestitamo  :aq26:


Muzkoholičaru si ti preneo informacije sa 4uma. :aq15:


 Vidiš da se mali probudila svest naših ugostitelja, krenuli i oni da se trude   " IZ SVE SNAGE "   :aq21: :aq21: :aq26: :aq26:
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #2 poslato: 16-03-2009, 07:12:15 »

dobro da su se setili...umreh reklamirajuci ih :) (nastupe dj-eva ne bandova, though)
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #3 poslato: 16-03-2009, 07:15:31 »

Ugostiteljstvo se kod nas ne tretira još uvek kao ozbiljan biznis, a to je šteta.  :aq17: :aq22:


Nadam se samo da njegova sledeća poruka neće biti za mesec dana  :aq17: :aq22:
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #4 poslato: 16-03-2009, 11:54:04 »

pa prateci njihov pnforum...i moleci ih da stave vise info o desavanjima u fiontani kndom...JAKOOO TESKO...evo poslednju poruku su stavili 22.12.
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #5 poslato: 16-03-2009, 16:55:28 »

O pa to smo krenuli sa ozbiljnim radom, čestitamo  :aq26:


Muzkoholičaru si ti preneo informacije sa 4uma. :aq15:


 Vidiš da se mali probudila svest naših ugostitelja, krenuli i oni da se trude   " IZ SVE SNAGE "   :aq21: :aq21: :aq26: :aq26:


  Ma jok bre,ja sam otisao tamo,"malo" isprzio,a oni se verovatno pitali odakle se stvorila ona nekolicina ljudi,koji se verovatno tamo retko zaglavljuju,pa su se mozda zapitali o VELICHINI moci masmedia...
Sačuvana

klub eXfontana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 19
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #6 poslato: 16-03-2009, 19:16:24 »

pa prateci njihov pnforum...i moleci ih da stave vise info o desavanjima u fiontani kndom...JAKOOO TESKO...evo poslednju poruku su stavili 22.12.
Tacno je da nas vec duze vreme nema na pnforumu,razlog je sto on i nije bio u funkciji neko vreme,kao i to da smo i mi imali nekih problema sa netom,inace ideja je bila da se uglavnom predstavljaju novi bendovi i desavanja.Kako je u pripremi i nas sajt,o kome cete biti informisani,ostaje da jos neko vreme na ovakav nacin budu prezentovana desavanja u nasem klubu! Dokazano je i to da je najbolja reklama ona "od usta do usta" pomocu koje i funkcionisemo ovoliko!
O pa to smo krenuli sa ozbiljnim radom, čestitamo  :aq26:


Muzkoholičaru si ti preneo informacije sa 4uma. :aq15:


 Vidiš da se mali probudila svest naših ugostitelja, krenuli i oni da se trude   " IZ SVE SNAGE "   :aq21: :aq21: :aq26: :aq26:


  Ma jok bre,ja sam otisao tamo,"malo" isprzio,a oni se verovatno pitali odakle se stvorila ona nekolicina ljudi,koji se verovatno tamo retko zaglavljuju,pa su se mozda zapitali o VELICHINI moci masmedia...
Ukoliko se vrati film nekih 6 meseci unazad,videcete da nismo ovde od juce(hvala administratoru na podrsci),kao i to da su neki ucesnici foruma osporavali i blatili neka desavanja kod nas(ostaje nejasno iz kog razloga),uprkos tome bila je dobra posecenost! Sto se tice publike,ona je 80% stalna i hvala Bogu da je tako,ti ljudi su nasa najbolja reklama i oni odlucuju hoce li se neki bend ili izvodjac ponovo naci kod nas. Klub eXfontana nije bastion ni R'N'R-a,niti elektronske,niti bilo koje druge muzke,to je jednostavno jedno opusteno mesto gde moze da se cuje sve osim GRAND produkcije i CITY recordsa.Zelimo da uticemo na omladinu da zauzme normalan stav prema zivotu,da misle pozitivno i da imaju priliku da dozive razlicite pravce muzickog izrazavanja,svega ostalog ima na svakom drugom mestu! Pomagali smo razne humanitarne akcije,organizovali tribine,u saradnji sa JAZAS-om povodom dana borbe protiv side,raznim vladinim i nevladinim organizacijama,a sve u cilju edukacije i skretanju paznje na potrebe savremenog drustva!
Opet,cilj naseg predstavljanja ovde nije da dovlacimo narod kod nas,vec da vam ponudimo malo drugaciji program pa ko voli nek' izvoli.
Hvala na interesovanju! 
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #7 poslato: 16-03-2009, 20:02:04 »

Moraćemo da vas obiđemo
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #8 poslato: 17-03-2009, 07:45:13 »

hmmmm ranije je bilo bolje jer klub nije bio prosiren ...

sada je prosiren i imas osecaj da se ne moze napuniti i da je polu-prazan... ja bih staru fontanu sa dobrom electronicom zbog koje sam "bio" put iz Jagodine :=)

"od usta do usta" - tacno da jos uvek funkcionise ali uz pomoc internet marketinga bicete poznatiji....nekako se ta informacija od usta do usta na putu za Jagodinu zagubi negde na pola puta u Cupriji... :) a pnforum radi vec neko vreme i ima topica u muzici ali vas nema :P
Sačuvana

klub eXfontana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 19
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #9 poslato: 17-03-2009, 20:48:35 »

hmmmm ranije je bilo bolje jer klub nije bio prosiren ...

sada je prosiren i imas osecaj da se ne moze napuniti i da je polu-prazan... ja bih staru fontanu sa dobrom electronicom zbog koje sam "bio" put iz Jagodine :=)

"od usta do usta" - tacno da jos uvek funkcionise ali uz pomoc internet marketinga bicete poznatiji....nekako se ta informacija od usta do usta na putu za Jagodinu zagubi negde na pola puta u Cupriji... :) a pnforum radi vec neko vreme i ima topica u muzici ali vas nema :P
        Ranije je treci deo mogao da primi nekih 150 ljudi jer 1/3 tog dela zauzima bina,sada kapacitet oba zadnja dela(3. i 4.) iznosi nekih 350 ljudi(bez da se guraju). Jeste ponekad problem napuniti,ali nekad nam je potrebno i vise prostora. Tacno je i to da kad dodje oko 150 ljudi deluje prazno.
    Sto se tice pnforuma,nije radio,cini mi se, oko Nove godine do,otprilike,sredine 1. meseca,medjutim,tada je nama bio iskljucen ADSL,do pre nekih 15-ak dana.Do tada,odgovoreno je na svako pitanje u vezi kluba. Sada smo opet na mrezi i planiramo ponovo da pokrenemo sajt,koji je i postojao neko vreme,ali je zbog nase neodgovornosti,trenutno van funkcije. Slozicete se samnom da je na oba aktuelna foruma veoma slaba posecenost,gde reklamiranje na ovaj nacin i nema neki smisao,licno,zao mi je zbog toga!   
   
« Poslednja izmena: 17-03-2009, 20:56:30 od strane klub eXfontana »
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #10 poslato: 18-03-2009, 06:37:04 »

Ali ne znači da neće biti,a ti se pozicioniraš na vreme
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #11 poslato: 18-03-2009, 07:46:53 »

Slozicete se samnom da je na oba aktuelna foruma veoma slaba posecenost,gde reklamiranje na ovaj nacin i nema neki smisao,licno,zao mi je zbog toga!   
   

hmmm svejedno...mislim da su ti posetioci verniji...od onih koji cuju usmenim putem...naravno da to nije zazivelo ali zasto u ovoj Srbiji nesto ne ide proaktivno hmmm?
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #12 poslato: 19-03-2009, 17:37:38 »

  Kad sam pomenuo Fontanu kao RnR mesto,mislio sam na Fontanu,a ne na exFontanu.Kad sam to napisao nisa m ni znao da se promenio ni vlasnik,ni ime,ni enterijer...pre 6-7 godina,kad sam tamo slusao Zagara,Belca,Vidana i ekipu,svirao se i slusao RnR,pa sam hteo da se informisem da li mesto jos uvek radi...Nisam imao pojma da to sad drzi Nenad sa ortakom i da uopste radi...
  A sto se tice negativnih komentara,to je samo moje demokratsko i subjektivno misljenje,koje ako nije vredjanje i diskriminacija po bilo kojoj osnovi,trpi "papir"svakog foruma,pa i ovog...
  Lichni stav o ljudima kao sto su Ice Nigrutin i onaj drugi(zaboravio sam mu ime) koji su prodavachi vazduha i mlatioci prazne slame,ogranichio sam se na muziku,je samo moje...ali verovatno i mnogih drugih koji se u muziku razumeju. To sto je na njihovim performansima bilo publike,ne znaci da su kvalitetni,vec da ste vi bili na dobitku...I bilo ko iz Siti rekordsa bi verovatno napunio taj prostor,ali njih niste zvali...Ima razloga zasto niste...E ja mislim da ovi dvojica nisu mnogo odmakli od siti-ja,jer su preko noci stekli popularnost kroz DEBILNOG BRATA i ZUTU STAMPU,a ne zato sto bilo sta vredi u njihovom radu!!!
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Sačuvana

klub eXfontana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 19
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #14 poslato: 20-03-2009, 04:00:05 »

  Kad sam pomenuo Fontanu kao RnR mesto,mislio sam na Fontanu,a ne na exFontanu.Kad sam to napisao nisa m ni znao da se promenio ni vlasnik,ni ime,ni enterijer...pre 6-7 godina,kad sam tamo slusao Zagara,Belca,Vidana i ekipu,svirao se i slusao RnR,pa sam hteo da se informisem da li mesto jos uvek radi...Nisam imao pojma da to sad drzi Nenad sa ortakom i da uopste radi...
  A sto se tice negativnih komentara,to je samo moje demokratsko i subjektivno misljenje,koje ako nije vredjanje i diskriminacija po bilo kojoj osnovi,trpi "papir"svakog foruma,pa i ovog...
  Lichni stav o ljudima kao sto su Ice Nigrutin i onaj drugi(zaboravio sam mu ime) koji su prodavachi vazduha i mlatioci prazne slame,ogranichio sam se na muziku,je samo moje...ali verovatno i mnogih drugih koji se u muziku razumeju. To sto je na njihovim performansima bilo publike,ne znaci da su kvalitetni,vec da ste vi bili na dobitku...I bilo ko iz Siti rekordsa bi verovatno napunio taj prostor,ali njih niste zvali...Ima razloga zasto niste...E ja mislim da ovi dvojica nisu mnogo odmakli od siti-ja,jer su preko noci stekli popularnost kroz DEBILNOG BRATA i ZUTU STAMPU,a ne zato sto bilo sta vredi u njihovom radu!!!
     
        Ako se dobro secam(demantuj me ako gresim),taj "chak jedan put",kad si svirao kod nas,nastupao si sa bendom DAMAR,i licno si samnom to ugovorio,to je bilo,cini mi se prosle zimske sezone.Ako si ovo pisao avgusta '08. znaci da si znao situaciju u vezi sa lokalom,znao si da radi,znao si sta se slusa,da je isti vlasnik bio i tad i sad, da je jedan clan tvog benda u rodbinskim odnosima sa nasim prijateljima,pa smo i od njih dobijali preporuke da nastupite kod nas. :xq007: Isti vlasnici ga drze od 1.aprila 2004. Pre toga je bila drugacija koncepcija i slusala se druga muzika(City records),a to je trajalo neke 3 godine,sto znaci da si Zagara i ekipu mogao slusati pre 8-9 godina,ali nebitno...

         Kao poznavalac muzike,ne bi smeo da se ogranicis na repertoar koji ti izvodis,trebao bi da prihvatis cinjenicu da postoje razliciti pravci izrazavanja,i to postujes,bez obzira svidjalo se to tebi ili ne. OK je ako su tebi neki od njih strani,ali "prodavanje magle i mlacenje prazne slame" u smislu kvaliteta muzike je skroz degutantno,mislim da nemas dovoljno obrazovanja da ocenjujes neki pravac(i za to treba skola), vredja najpre ljude koji su napravili nesto svoje kako god to zvucalo(iskreno,mislim da njih ovo i ne dotice),pa onda tu publiku koja prati i zivi takav stil,a koje,moras priznati,ima,pa na kraju dodje red i na nas...

Citiram:
 
 "Znaci EX fontana=cista komercijala aq25,a nekad je bilo cool mesto..."

Sto se nas tice,nama to i ne smeta toliko,navikli smo na svakakva pljuvanja svih ovih godina,ali je najbitnije da i dalje guramo. Licno,smatram da je i repertoar tvog benda(kao i vecine) sastavljen jedino od ciste komercijale,i da jedino na taj nacin mozete preziveti i vi i mi,u suprotnom,ako si shvatio pre zadnjeg gostovanja tvog benda da je nas klub komercijala,a ti bezis od toga, nisi trebao ni da nas kontaktiras. :xq007: To sto je,po tebi,to nekad bilo cool mesto,ono je nekom cool i sad,samo se bendovi i program menjaju,bitni su oni koji vode takvo mesto i posetioci,a to sta je cool prepustimo posetiocima da procene,jer su jedino grupe posetioca kompetentne da sude o tome.

Skrenuo bih ti paznju na jos jedan citat: :xq010:

"  Autentik,mozda ce vikler i da zabavlja nekog u bade mantilu,ali kakve veze to ima sa muzikom :xq007: Iskoristio tip Velikog brata da ga malo vidi narod i sad zgrce lovu prodajuci "m.... za bubrezi".Ja na pr.ne bih isao ni da mi plate 300 dindzi,a kamoli ja da dam njemu..."
 
     Nije Vikler onaj u bade mantilu,nego onaj drugi. Neke odgovore sam dao ja(na temu:Sky Wikluh + specijalni gosti),a neke npr. o kojoj je muzici rec,autobiografiju,i sve ostalo sto moze da zanima nekog ko se bavi muzikom mozes naci na:www.myspace.com/skywikluh
Upamti,novac je nekome potreba,nekome samo sredstvo za ugodan zivot,a tvoj novac je samo tvoj i zelim ti da ga rasporedis na sto bolji nacin po tebe...


p.s.  Iz City recordsa ne bi mogao bilo ko da napuni lokal,ne zato sto je prevelik,vec zato sto grupacija ljudi koja dolazi kod nas nije navikla na takav program,ali se slazem da ima izvodjaca koji bi mogli da nastupe,najveci razlog sto ih nema su velike cifre kojima barataju.
« Poslednja izmena: 20-03-2009, 04:10:58 od strane klub eXfontana »
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #15 poslato: 20-03-2009, 07:20:46 »

ok...a gde je Marchelo u celoj toj prici ...bio je i Sky i Ajs....Marchela niko ne dovodi?! u cemu je problem, ne zeli da nastupi u rodjenom gradu? textovi koje on pise jesu prava umetnost i za primer mladima...nadam se da ste ga gledali u "TV lica kao sav normalan svet"
Sačuvana

klub eXfontana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 19
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #16 poslato: 20-03-2009, 14:01:18 »

ok...a gde je Marchelo u celoj toj prici ...bio je i Sky i Ajs....Marchela niko ne dovodi?! u cemu je problem, ne zeli da nastupi u rodjenom gradu? textovi koje on pise jesu prava umetnost i za primer mladima...nadam se da ste ga gledali u "TV lica kao sav normalan svet"
Postoji dobra volja i sa jedne i sa druge strane,razgovarali smo sa njim na tu temu i ocekujemo da ce do kraja zimske sezone doci i do njegovog nastupa. Nije nam cilj da to bude kao i sa prethodnim izvodjacima bas iz razloga sto je u pitanju njegovo rodno mesto,pa nam je zelja da napravimo nesto drugacije,ali se,zasad,ne bi oglasavali dok ne budemo imali nesto konkretno da kazemo na tu temu!
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #17 poslato: 20-03-2009, 18:45:20 »

   Ja sam mislio da  si ti sa svojim ortakom bio prolazni vlasnik,jer sam posle naseg nastupa tamo slusao sledeceg vikenda Guleta sa jednom fenomenalnom pevacicom,pa mi je delovalo da ce mesto biti u fazonu klubskih svirki i takve vrste zezanja...A kad sam video na forumu da gostuju ovi u bade mantilima,koje si toliko nahvalio,ja sam mislio da se promenio vlasnik...jos kad se setim da su pre nas svirali POPECHITELJI bio sam ubedjen da neko drugi drzi klub...a nisam ni znao da je ex Fontana,misio sam da je i dalje samo Fontana...Elem,nema veze,samo vi gurajte kako ste naumili,to je vasa poslovna politika i samo vasa stvar,a meni i dalje ostaje pravo da o muzici pisem ono sto mislim... :xq066:
 

 
Sačuvana

klub eXfontana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 19
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #18 poslato: 20-03-2009, 19:50:16 »

Naravno,sve najbolje!

Podsecamo sve zainteresovane o desavanjima u klubu Ex-Fontana,da ce vecerasnje desavanje:Hit nedelje RADIA 202,biti emitovani direktno na talasima 202,tako da imate priliku da cujete sta se desava veceras od nas. Svima koji su nocas on-line zelimo prijatno vece!
« Poslednja izmena: 20-03-2009, 20:14:29 od strane klub eXfontana »
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: club eXfontana vikendom...
« Odgovor #19 poslato: 23-03-2009, 11:46:21 »

   

   U petak sam imao svirku,pa nisam mogao da prisustvujem desavanju...a imao sam zelju.Nekad,pre 15-tak godina,dok sam bio srednjoskolac,bio sam redovni slusalac HIT-a 202,ali kad su na gitarijadi pocheli da pobedjuju samo oni za koje lobira Vlada Jet,postao mi je malo ljigav,pa sam prestao da pratim karavan....


 Kako je bilo na Hitu,jel imalo shto god publike?Ne vidim u najavi da je prijavljen neki paracinski bend,obicno uvek imaju domacu podrsku...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 24 upita.