Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????  (Pročitano 26213 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Svilena

  • Gost
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #20 poslato: 30-09-2010, 08:22:09 »

.
« Poslednja izmena: 03-02-2013, 20:41:09 od strane Svilena »
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #21 poslato: 30-09-2010, 16:47:32 »

E pa ovako dragi moji...Danas smo se culi telefonom sa novinarkom pomenutog teksta Anitom Djukic koja je rekla da smo milioniti po redu koji su je zvali da je pitaju o tome.Rekla je da to nije pisala tek onako vec da je izvor informacija nacelnik Pomoravskog okruga i da se to vec dugo prica.Ne znam ulazi li se na mala il velika vrata..hehehe
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #22 poslato: 30-09-2010, 19:37:04 »

Ili se pokusava da se fabrika malo bolje kotira, kao bi se lakse prodala. Ovako se stvara privid da su radnici potrebni i da fabrika ima prespektivu, samo da dodju finansijeri.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #23 poslato: 01-10-2010, 12:58:58 »

Kad im trenutni proizvodni kapaciteti nisu dovoljni, radnike uzimaju na ugovor o delu i to prvenstveno stare radnike, koje ne moraju da obucavaju jer su vec radili na tim masinama.
250 novih radnika, trenutno nerealno.
Sačuvana

maxwhite

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #24 poslato: 19-03-2011, 09:11:23 »

Ljudi da li neko zna nesto u vezi ovog konkursa,na televiziji je najavljeno od prvog aprila da 150 mladih ljudi pocinje da radi u fabrici kablova?!  A kada sam otisao u opstinu da pitam kazu da je konkurs vec zavrsen i otkacinju me.  Da li je ovo za 1. april sala ili sta...
Sačuvana

bojadin

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 90
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #25 poslato: 19-03-2011, 10:57:53 »

koliko sam ja obavesten, to je poteklo od opstine, koja hoce da se izreklamira kako ovde privreda cveta [to vec sve znamo odavno, da se ne ponavljam] i pokusava da "uvali" ljude fabrikama, te su odredili kvote za sve fabrike, FKS 250, pivara 50 itd... ali firme se naravno otimaju jer nemaju posla... ne znam odakle informacija da FKS ima gomilu posla, kad mi zaposleni iz fabrike kazu da toliko malo posla imaju da se cude kako primaju plate... ali i u slucaju da oni imaju posla, pivara svakako nema.
Sačuvana

maxwhite

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #26 poslato: 20-03-2011, 01:09:39 »

Znaci nije istina ovo sto su objavili na tv-u??    Stvarno ne razumem o cemu se radi...
« Poslednja izmena: 20-03-2011, 01:11:24 od strane maxwhite »
Sačuvana

srki035

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #27 poslato: 20-03-2011, 08:15:49 »

koliko sam ja obavesten, to je poteklo od opstine, koja hoce da se izreklamira kako ovde privreda cveta [to vec sve znamo odavno, da se ne ponavljam] i pokusava da "uvali" ljude fabrikama, te su odredili kvote za sve fabrike, FKS 250, pivara 50 itd... ali firme se naravno otimaju jer nemaju posla... ne znam odakle informacija da FKS ima gomilu posla, kad mi zaposleni iz fabrike kazu da toliko malo posla imaju da se cude kako primaju plate... ali i u slucaju da oni imaju posla, pivara svakako nema.

potpuno si u pravu,ljudi su se upisivali u opstini i obecavana su im radna mesta.Fabrika je najbolja firma verovatno u Srbiji,nista se ne radi a prima se 25000 din,milina!!!
Sačuvana

maxwhite

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #28 poslato: 20-03-2011, 08:32:34 »

Za tu "milinu" sam i ja cuo,ali hoce li ti ljudi stvarno poceti da rade 1.aprila? Ja ne znam nikog da se prijvio,jer su svima rekli da je zavrsen konkurs ili da nemaju informacija jos o tome,do kada je uopste trajao taj konkurs?
« Poslednja izmena: 20-03-2011, 08:57:37 od strane maxwhite »
Sačuvana

student

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 48
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #29 poslato: 20-03-2011, 09:01:06 »

Po meni sve je to marketinski trik opstinskih vlasti...Ljudi u fabrici nemaju posla, salju se prisilno na neplacena odsustva...Ne vidim razloga da se primaju novi ljudi
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #30 poslato: 21-03-2011, 08:24:36 »

Ovo je projekat NSZ Prva sansa, a opstina ucestvuje sa + 8000 dinara na platu koju daje NSZ, 10000.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #31 poslato: 22-03-2011, 06:30:28 »

U pravu si.
Sačuvana

maxwhite

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #32 poslato: 01-04-2011, 08:50:03 »

I da li je neko poceo da radi? Ewo ga cuveni 1. april..
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #33 poslato: 15-04-2011, 11:41:32 »

NA JEDNO RADNO MESTO VIŠE OD DESET KANDIDATA



JAGODINA - Više od hiljadu kandidata javilo se za prijem 50 radnika u Fabrici kablova i 50 u Jagodinskoj pivari, na konkursu kojim je predviđeno da Skupština grada Jagodine prvih šest meseci iz budžeta isplaćiva zarade, a 12 narednih meseci poslodavac, izjavio je gradonačelnik Dragan Marković-Palma.

- Kriterijumi za prijem su bile kvalifikacije i starost do 30 godina, a prednost su imali bračni parovi sa decom od kojih ni jedno ne radi i koji nikada i nigde nisu radili do sada - napomenuo je Marković.

Podsećajući da su pre 20 dana zaposlena 72 radnika, od kojih je 42 sa fakultetom, kojima grad iz budžeta dotira plate sa 8.000 mesečno, on je dodao da je plan da se ove godine u Jagodini ukupno zaposli 450 mladih.

- Od 1. maja zaposliće se 200 radnika kroz javne radove i još 100 kada u Akva parku počne turistička sezona - precizirao je Marković.

On je istakao da se sa domaćim i inostranim partnerima vode intenzivni razgovori oko investiranja u dve industrijske zone u gradu, kao i o zapošljavanju.

Ekonomska situacija kod nas, ali i u svetu, je veoma teška i investira se samo u ono što je nužno i mnoge firme, pa i svetski giganti, propadaju i nestaju.

- Ponudili smo besplatno zemljište u Industrijskoj zoni kraj međunarodnog autoputa, na Koridoru 10, sa izgrađenom infrastrukturom, u zamenu za zapošljavanje radnika, poklonili smo po dva hektara privrednicima Moskve, Grčke i Italije, potpisali dva ugovora sa po jednim privrednikom iz Amerike i Mađarske. Organizovali smo posete i razgovore naših privrednika sa privrednicima Pariza, Moskve, Beča, Minhena i nekoliko gradova Grčke, a 15. maja 120 privrednika Srbije ide u Odesu i Ukrajinu sa ciljem da se tamošnjem privrednom i političkom establišmentu objasne sve prednosti koje Srbija nudi stranim investitorima - rekao je Markovic



Sta sa ljudima preko 30 godina koji su zavrsili skole za taj posao? Na njih niko ne misli.Zaboravljeni su.Bice zaposljeni ljudi koji ce morati na prekvalifikaciju da bi obavljali taj posao.Apsurdno.
« Poslednja izmena: 15-04-2011, 12:14:38 od strane jelenkos »
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #34 poslato: 16-04-2011, 07:17:45 »

NO COMMENT!!!!
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

lms0605

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #35 poslato: 31-01-2012, 10:51:26 »

Meni su kada sam zavrsio fakultet pre jedno 5-6 godina, rekli da cekam jer trenutno nisu primali radnike. Evo ja jos uvek cekam, niko se nije ni setio da negde u nekoj fioci stoji moj CV. U medjuvremenu imam skoro 35 godina, moguce da je zbog toga.
Sačuvana

srki035

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
Odg: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #36 poslato: 31-01-2012, 18:00:02 »

dabogda je prodali,ali tesko
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 25 upita.