Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: NLB LIGA-BUDI MENADZER  (Pročitano 5542 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
NLB LIGA-BUDI MENADZER
« poslato: 02-10-2008, 03:23:23 »

Ako ima nekoga ko prati NLB(Jadransku) kosarkasku ligu ovo je prava stvar...vrlo je jednostavno...potrebno je registrovati na http://www.basketball-fantasy.net/bf/home/home.php i napraviti svoje timove za odredjeni broj poena.Cena igraca varira od kvaliteta a u opticaju su igraci iz timova koji ucestvuju u NLB ligi.Na kraju svakog kola je moguce zameniti po tri igraca a u zavisnosti kako odigraju,cena im pada/raste.Dakle radi se o kosarkaskom virtuelnom menadzeru.Sve je naravno bez ikakve obaveze i ovu igru igraju mnogi iz cele bivse juge.Postoje i nagrade za svakog pobednika kola i za konacnog pobednika.
Nas par iz Jagodine je osnovalo i privatnu ligu u kojoj su samo Jagodinci...cilj je da nas bude sto vise...ako ima zainteresovanih neka mi se obrate na PP.Cilj je druzenje kroz celosezonsko takmicenje u NLB i naravno medjusobno takmicenje.

Pozzzz

P.S. prva utakmica se igra ove subote(04.10.).Iako je i kasnije moguce prijaviti tim,mnogo je naravno bolje to uraditi odmah dok smo svi na nuli.
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: NLB LIGA-BUDI MENADZER
« Odgovor #1 poslato: 02-10-2009, 22:18:05 »

Evo da vratim temu kao aktuelnu posto 10.10. 2009. pocinje nova sezona NLB(Jadranske lige). Dakle,ako zelite da ucestvujete u virtuelnom kosarkaskom menadzeru ovo je prava stvar. Nas par iz Jagodine cemo napraviti i privatnu ligu za nas pa ako neko zeli da se igra sa nama,neka napravi timove i neka mi se javi da ga ubacim. Igra se dakle cela sezona i posle svakog kola imate pravo na tri zamene. Ukoliko vas jos nesto interesuje,pitajte.
Adresa je ista. Dakle http://www.basketball-fantasy.net/bf/home/home.php
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: NLB LIGA-BUDI MENADZER
« Odgovor #2 poslato: 27-09-2010, 20:04:51 »

Samo da obavestim da je krenula nova sezona NLB Fantasy-ja. Linkovi koje sam vec postavio su ispravni,pravila su opisana pa ako neko zeli da se prikljuci,neka mi se javi(PP). Ostalo je jos desetak dana za prijavljivanje timova.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 25 upita.