Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Da li biste usvojili dete?  (Pročitano 33088 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #20 poslato: 31-12-2007, 16:24:39 »

U Sloveniji je sve blizu. Ako ti taj prijatelj liči na tebe (dugokosac, metalac) onda se sigurno s mojim sinom poznaju. Ako dolaziš u Sloveniju, dobrodošao. SVe najbolje u Novoj godini ti želim.
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #21 poslato: 13-04-2008, 12:48:27 »

Naravno...! :aq04:
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #22 poslato: 29-01-2009, 13:18:50 »

Definitiwno da. Uradila bix to weć sada. Jako wolim decu, ali... I ja sam dete. Još nisam sposobna za tako nešto!!! :-(
Sačuvana

zdravlje

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2985
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #23 poslato: 06-02-2009, 09:01:50 »

dece jos nemam
ali mi je zelja za kojom zudim...

neznam jos uvek kakav je to osecaj biti nekom roditelj
i naravno bih zeleo da je moja krv

ali...
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #24 poslato: 06-02-2009, 10:16:14 »

Ja isto obožavam klince, jedva čekam da postanem majka... Da osetim svoju bebu u rukama, da je spavam, igram se sa njom, joj... Jedva čekam da mi se ispuni ta želja i osetim kako to izgleda...
Sačuvana

Asatan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #25 poslato: 06-02-2009, 11:20:17 »

Majka sam vec nepunih 18 meseci i stvarno je divno imati dete. Moj brat je bio na Kosovu za vreme rata i zbog tamo nehigijenski uslovane ,,pokupio'' nesto i sad ne moze da ima dete. Godinama su isli na lecenje ali jos uvek nista... STRASNO. Njegova zena ima 32 godine i mnogo voli deci. Probace da usvoje sto je mislim jako divna stvar.
I ja bih ucinila isto i da sam u boljoj finansijskoj situaciji i pored svoje devojcine usvojila,sto neznaci da se to nece desiti jednom....
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #26 poslato: 06-02-2009, 11:30:35 »

To je jako lepo. Neka spasu bar jednom detetu život, ako ne mogu imati svoje (što je jako tužno).
Mene su moji jako dugo čekali, zbog istih problema!!! :-( Ali kad sam se rodila, bila sam najdeblja beba (4 i 100 kg) :-DDDD
Sačuvana

zdravlje

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2985
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #27 poslato: 06-02-2009, 19:51:52 »

 wq56 wq56 wq56
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #28 poslato: 07-02-2009, 10:22:11 »

mozemo mi samo da laprdamo na ovu temu,ali sustina je sasvim drugacija....moja tetka nije imala dece,tj nije mogla da ih ima,stalno sam je kritikovala zasto ne usvoji,imjau uslove za to a i zivot ce im biti ispunjeniji,nije htela da me poslusa,jednom mi je rekla mislis da je lako odluciti se na taj korak i prihvatiti cinjenicu da ne mozes imati decu....od tad vise ni jednom nisam pomislila da joj tako nesto kazem,i shvatila da to zaista nije lako,lako je meni sad da laprdam kako bi ja sutradan usvojila dete,ali ne daj Boze da dodje do toga ja stvarno ne znam kako bih podnela tu cinjenicu da ja ne mogu da imam dece,ne znam jer nisam bila u takvoj situaciji a i ne daj Boze da budem.....
Andrijana i ja sam tako razmisljala kad sam bila tvojih godina,ali shvatila sam pored moje tetke da to zaista nije lako i ne daj Boze nikom da mora da se suoci sa tim
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Da li biste usvojili dete?
« Odgovor #29 poslato: 07-02-2009, 11:01:44 »

@bebi :xq011:

koje su to teorije koje imate?
ljudi koji ne mogu imati decu znaju sta pezivljavaju (mada i puno njih sa decom) pogotovu sto su u nasoj sredini izlozani sazaljivim pogledima i,ako nije preterano,svrstani u neku drugu klasu.
usvojiti dete ne znaci samo nahraniti ga i obuci...treba biti spreman na trenutak kad ces mu reci ko si ti njemu ako pre tebe nije na to neko na ulci dao to sebi za pravo.
kad tom detetu treba odgovoriti na milion pitanja na koja ni sam neznas odgovor...kad se treba suociti sa danom kad ce to dete zatraziti da vidi svoje prave roditelje,...sa strahom da ga sada neko ne otrgne iz tvog narucja.
da se sruse sve iluzije,nadnja.
treba zajedno sa tim detetom preziveti sve te krize.

nerviram se kad citam kako neko donosi zakljucke na osnovu procitanih ljubavnih romana.
devojke,pisite bolje kako je u Apisu ili gde vec nego...

spasiti mu zvot???  mozda ulepsti mu i olaksati mu zivot!
« Poslednja izmena: 07-02-2009, 11:02:26 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 21 upita.