Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: OTROVANO PUNO PASA!!!  (Pročitano 20571 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mali Brat

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 12
OTROVANO PUNO PASA!!!
« poslato: 02-02-2011, 16:53:56 »

Neko ko "mnogo voli" pse, razbacao je veliku kolicinu otrova oko zgrada na keju, Jugobanke i lamele u centru grada. Koliko mi je poznato,
do sada je uginulo 7-8 pasa. Otrov je u obliku paste, crvene je boje i ubija skoro trenutno!!! Pozvani si komunalni i veterinarski inspektori,
policija i komunalci da pociste otrov (uzgred, bacili su ga u kontejner!!!), upoznat je i call centar, valjda i podnesena neka prijava protiv NN lica...
Nema od toga nista koliko vidim, dajte bar da obavestimo ljude, otrovace se, ne daj boze, neko dete u parku, ili skitnica na kontejneru!!!
A taj lik koji je to uradio - nadam se da sanja nocu one kuce koje su otrovane, dabogda ga u snu pojele!!!
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #1 poslato: 02-02-2011, 18:09:09 »

strašno....

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #2 poslato: 02-02-2011, 18:43:19 »

Neko ko "mnogo voli" pse, razbacao je veliku kolicinu otrova oko zgrada na keju, Jugobanke i lamele u centru grada. Koliko mi je poznato,
do sada je uginulo 7-8 pasa. Otrov je u obliku paste, crvene je boje i ubija skoro trenutno!!! Pozvani si komunalni i veterinarski inspektori,
policija i komunalci da pociste otrov (uzgred, bacili su ga u kontejner!!!), upoznat je i call centar, valjda i podnesena neka prijava protiv NN lica...
Nema od toga nista koliko vidim, dajte bar da obavestimo ljude, otrovace se, ne daj boze, neko dete u parku, ili skitnica na kontejneru!!!
A taj lik koji je to uradio - nadam se da sanja nocu one kuce koje su otrovane, dabogda ga u snu pojele!!!

kada prolazim kroz jagodinu , i na svakom ćošku me pojuri gomila pasa-lutalica , pitam se da li postoji način da se to spreči.
taj koji je to uradio , verovatno je imao loših iskustava sa lutalicama , ima malu decu koja idu svakodnevno u školu itd. Ovde ne treba tražiti tog , koji je bacio otrov , već zahtevati od lokalne samouprave da reši taj problem . Verujem da bih i ja , kada bi mi dete napali psi-lutalice , ne bacio otrov , nego motkom bih ih pobio. Lako je napasti tog lika , koji je to uradio , ali sigurno je imao debeo razlog za to . Ti koji ga napadaju , mogli bi da daju kintu da se reši problem izgradnjom šinteraja.
P.S. da ne bude zabune , i ja imam psa ali moj pas je u dvorištu , na povocu . Imam i mačku a i zeca. Znači , nisam protivnik pasa ali mi žešće idu na nerve branioci lutalica. Neka ih vode kući , pa ih neće biti toliko na ulicama. 
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #3 poslato: 02-02-2011, 18:59:37 »

Black, nije ni čudo što te kerovi jure  :aq20:
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #4 poslato: 02-02-2011, 19:04:40 »

što , tebe ni kerovi ne jure ?  :aq15:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #5 poslato: 02-02-2011, 19:05:55 »

Ne bre! Što bi me jurili? Nemaju razloga za to.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #6 poslato: 02-02-2011, 19:10:22 »

Ne bre! Što bi me jurili? Nemaju razloga za to.
Pa čisto sumnjam da su imali razloga da ujedaju ljude po Jagodini . To im , izgleda , dođe kao zabava....
a kako bi reagovala , da napadnu , onako bez razloga , nekog tebi bliskog?
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #7 poslato: 02-02-2011, 19:16:48 »

Nikako! Šta tu ima da se reaguje. Sigurno se ne bih prihvatila motke.
Čak i da se prihvatim motke, ne bih mogla da rešim problem ni pasa i ujedenog mi nekog bliskog. Znači, nikako.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #8 poslato: 02-02-2011, 19:21:49 »

Nikako! Šta tu ima da se reaguje. Sigurno se ne bih prihvatila motke.
Čak i da se prihvatim motke, ne bih mogla da rešim problem ni pasa i ujedenog mi nekog bliskog. Znači, nikako.
Svakako.
Ali , ja ne mogu da se pravim europejcem koji će mirno i dostojanstveno da prihvati tako nešto . Ipak nisam toliki licemer. Kao što znam da 99 % tih koji prodaju takvu žvaku bi isto reagovali , ali su licemeri , pa neće da priznaju.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #9 poslato: 02-02-2011, 19:27:49 »

Ma znam da nisi ni evropejac, ni licemer.
Nisam ni pričala o tebi nego o sebi. Ja se ne bih prihvatila motke. Šta da radim sad? Da se mrzim zbog toga?!
Pravim izbore  onako kako mislim da treba. To nema veze sa Evropom, nego sa zdravim razumom.

E sad, ako bi tebi bilo lakše kad bi se prihvatio motke...e, onda sažaljevam slučaj.
« Poslednja izmena: 02-02-2011, 19:32:22 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #10 poslato: 02-02-2011, 19:29:48 »

    :aq29:
« Poslednja izmena: 02-02-2011, 19:30:31 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #11 poslato: 02-02-2011, 19:30:56 »

.
« Poslednja izmena: 02-02-2011, 19:31:16 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #12 poslato: 02-02-2011, 19:36:18 »

Ma znam da nisi ni evropejac, ni licemer.
Nisam ni pričala o tebi nego o sebi. Ja se ne bih, prihvatila motke. Šta da radim sad? Da se mrzim zbog toga?!
Pravim izbore u životu onako kako mislim da treba. To nema veze sa Evropom, nego sa zdravim razumom.

E sad, ako bi tebi bilo lakše kad bi se prihvatio motke...e, onda sažaljevam slučaj.
Hvala Bogu , nisam imao takvcih iskustava ali znam ljude koji jesu. NIKO od njih mi nije rekao da je prešao preko toga. Tačno su znali koji je čopor u pitanju i ...završavalo se motkom ili otrovom .
Lako je praviti izbore kada je drugi život u pitanju.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #13 poslato: 02-02-2011, 19:42:38 »

Što si nedokazan toliko?
Ko kaže da ja pravim izbor o tuđem životu?

Pitao si: "Šta bih radila kad bi neko moj bio napadnut", rekla sam ti: "Ništa!". Jer ništa ni nema smisla, ok!
Tebi to nije dovoljno. Ajmo ovako.

Mene je ujelo kuče pre...desetak godina. Iz čopora, u rano jutro, bez ikakvog povoda. Doduše nije me baš ugrizlo, ali mi je list leve noge bio modar par dana. Znači više me uštinulo. I nisam uradila ništa! I dalje nemam problem sa lutalicama, dajem im sve ostatke od hrane i uvek im se obratim sa "Gde ste drugari!". Eto.

Drago mi je da sam opet u 1% onih drugačijih  :aq18:
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #14 poslato: 02-02-2011, 19:50:16 »

Što si nedokazan toliko?
Ko kaže da ja pravim izbor o tuđem životu?

Pitao si: "Šta bih radila kad bi neko moj bio napadnut", rekla sam ti: "Ništa!". Jer ništa ni nema smisla, ok!
Tebi to nije dovoljno. Ajmo ovako.

Mene je ujelo kuče pre...desetak godina. Iz čopora, u rano jutro, bez ikakvog povoda. Doduše nije me baš ugrizlo, ali mi je list leve noge bio modar par dana. Znači više me uštinulo. I nisam uradila ništa! I dalje nemam problem sa lutalicama, dajem im sve ostatke od hrane i uvek im se obratim sa "Gde ste drugari!". Eto.

Drago mi je da sam opet u 1% onih drugačijih  :aq18:
Nisam ni očekivao da si u onih 99 %  :aq21:
bez šale , ne znam kako bih reagovao ja u takvom slučaju. predpostavljam da bi me preplavio adrenalin i bes i golim rukama bih raščerečio gomilu lutalica..a ondak otišo na ladno pivce , okružen zadivljenim sugrađanima koji bi tapšanjem po ramenu iskazali svoje odobravanje. I mnogo više verujem u moju teoriju o velikoj većini ljudi koji bi vrlo rado pobacali gomilu otrova  i rešili se bede. Jvg , ovo je Serbia , Dušanov zakon : oko za oko...pa makar bili to i pasi.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #15 poslato: 02-02-2011, 19:58:46 »

Pa, da. Mislim da sam bila i više nego jasna.
Nije baš pametno dozvoliti adrenalinu takvu slobodu...no, to je već stvar ukusa  :aq29:

Nego, čisto hipotetički. Šta misliš kako bi se osećao posle tog ladnog pivca koje bi usledilo nakon čerečenja?
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #16 poslato: 02-02-2011, 20:02:34 »

Pa, da. Mislim da sam bila i više nego jasna.
Nije baš pametno dozvoliti adrenalinu takvu slobodu...no, to je već stvar ukusa  :aq29:

Nego, čisto hipotetički. Šta misliš kako bi se osećao posle tog ladnog pivca koje bi usledilo nakon čerečenja?
Verovatno bi mi bilo krivo što ih nije bilo još.... :xq005:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #17 poslato: 02-02-2011, 20:04:38 »

 :xq003:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #18 poslato: 02-02-2011, 20:06:12 »

Ti si stavrno, neverovatan. I zabavno je pričati sa tobom, samo što sam ja uvek u dilemi da li si stvaran ili si neki bot?
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: OTROVANO PUNO PASA!!!
« Odgovor #19 poslato: 02-02-2011, 20:07:44 »

Ti si stavrno, neverovatan. I zabavno je pričati sa tobom, samo što sam ja uvek u dilemi da li si stvaran ili si neki bot?
Pa pitaš me , ja ti odgovaram.
bold :  :aq15:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
 

Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 25 upita.