Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE  (Pročitano 138718 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #260 poslato: 24-02-2010, 08:40:22 »

Pre izvesnog vremena odlučio sam da ugradim gas u svoje vozilo i , pošto sam se  malo raspitao , odlučio sam da odem u firmu ,, Pera-gas'' u naselju Tavrića obori preko mosta kod Hale sportova. Pošto sam izuzetni diletant po svim pitanjima oko auta ( osim da zamenim gumu) , prepustio sam da radnici firme odrade posao , čak nisam ni bio prisutan za vreme ugradnje. Izuzetno sam zadovoljan urađenim poslom i cenom , ugrađeni su vrlo kvalitetni delovi ,  urađena sva prateća papirologija i sve je za sada super. Imao sam par početnih dilema u radu ali ljubazno osoblje i vlasnik su mi uvek izlazili u susret i vrlo odgovorno mi obašnjavali gde sam grešio u manipulaciji sa gasnim uređajima. Svakom bih preporučio da , ukoliko namerava , ode kod Pere i ugradi gas u kola.  :xq011:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #261 poslato: 24-02-2010, 10:08:15 »

cena?
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #262 poslato: 24-02-2010, 11:36:31 »

Cijena? Prava sitnica , hahahaha. Evo ovako : kola sa običnim karburatorom ( yugo , kec itd) 200 jura , ajnšpric 280 jura , sekvent 470 jura sa svom dokumentacijom  , garancija 2 godine. Atest se vrši svakog utorka u servisu.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #263 poslato: 24-02-2010, 16:02:36 »

o pa jeftin je...ja se raspitivao skoro za taj sekventni  u nekoj firmi - kod njih je 650.....sad ima te ne podvrste u to se ne razbiram ;)
Sačuvana

sanjaasl

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #264 poslato: 24-02-2010, 17:17:58 »

a ko sve u jagodini ne placa svoje radnike? ja sam cula za srbu sto drzi trafike..jel znate za jos nekog?
Sačuvana

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #265 poslato: 24-02-2010, 17:40:57 »

Pre izvesnog vremena odlučio sam da ugradim gas u svoje vozilo i , pošto sam se  malo raspitao , odlučio sam da odem u firmu ,, Pera-gas'' u naselju Tavrića obori preko mosta kod Hale sportova. Pošto sam izuzetni diletant po svim pitanjima oko auta ( osim da zamenim gumu) , prepustio sam da radnici firme odrade posao , čak nisam ni bio prisutan za vreme ugradnje. Izuzetno sam zadovoljan urađenim poslom i cenom , ugrađeni su vrlo kvalitetni delovi ,  urađena sva prateća papirologija i sve je za sada super. Imao sam par početnih dilema u radu ali ljubazno osoblje i vlasnik su mi uvek izlazili u susret i vrlo odgovorno mi obašnjavali gde sam grešio u manipulaciji sa gasnim uređajima. Svakom bih preporučio da , ukoliko namerava , ode kod Pere i ugradi gas u kola.  :xq011:


posle izvesnog vremena mnogo si para puko na benzin!trebao si plin mnogo ranije da ugradis:):)
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #266 poslato: 24-02-2010, 20:27:59 »

Pre izvesnog vremena odlučio sam da ugradim gas u svoje vozilo i , pošto sam se  malo raspitao , odlučio sam da odem u firmu ,, Pera-gas'' u naselju Tavrića obori preko mosta kod Hale sportova. Pošto sam izuzetni diletant po svim pitanjima oko auta ( osim da zamenim gumu) , prepustio sam da radnici firme odrade posao , čak nisam ni bio prisutan za vreme ugradnje. Izuzetno sam zadovoljan urađenim poslom i cenom , ugrađeni su vrlo kvalitetni delovi ,  urađena sva prateća papirologija i sve je za sada super. Imao sam par početnih dilema u radu ali ljubazno osoblje i vlasnik su mi uvek izlazili u susret i vrlo odgovorno mi obašnjavali gde sam grešio u manipulaciji sa gasnim uređajima. Svakom bih preporučio da , ukoliko namerava , ode kod Pere i ugradi gas u kola.  :xq011:


posle izvesnog vremena mnogo si para puko na benzin!trebao si plin mnogo ranije da ugradis:):)
Financije , financije , o , proklete financije..... :aq16:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

pe-tar

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #267 poslato: 25-02-2010, 19:37:57 »

a ko sve u jagodini ne placa svoje radnike? ja sam cula za srbu sto drzi trafike..jel znate za jos nekog?
      Biće bolje da preokrenemo pitanje: Ko plaća i prijavljuje radnike u Jagodini? Spisak će biti mnogo kraći!
Sačuvana

srki035

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #268 poslato: 26-02-2010, 07:39:30 »

Svi poslodavci daju plate,samo je problem sto daju kad imaju a ne kad treba.
Meni jedna stvar u nasoj lepoj zemlji nije jasna,kako je moguce da covek ima dve prodavnice a da je on jedini prijavljeni radnik,a tu pored njega radi cetiri radnika.Da li to vlast namerno radi da bi prikupila poreze,ali je nesto drugo u pitanju nemam pojma,ali da nije normalno nije.
Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #269 poslato: 26-02-2010, 13:47:15 »

               Dobro jutro srki035, blago tebi ako ti samo ta jedna stvar u ovoj zemlji nije jasna! A jel ima neko neki primer da u ovoj zemlji nešto funkcioniše kako treba? Isto pitanje sam postavio na još jednom forumu i dobio nekoliko tačnih odgovora!
Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #270 poslato: 26-02-2010, 14:00:06 »

Mito i korupcija, javašluk, mafija, neznanje!
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #271 poslato: 26-02-2010, 15:39:05 »

Mito i korupcija, javašluk, mafija, neznanje!

Znaci, ipak ima odgovora? 

I to bas sveobuhvatan odgovor!  :xq011:
Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #272 poslato: 14-03-2010, 10:44:12 »

     Nekada je bila hit, „in“, al već desetak godina nisam išao tamo. U čemu je problem?
Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #273 poslato: 14-03-2010, 11:09:00 »

      Aaaa, to, pa to nije samo njihov „specijalitet“! Ima toga svuda po Jagodini!
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #274 poslato: 14-03-2010, 12:10:01 »

Ali oni prednjace.

Jel jos slusaju radio moravu do daske?  :aq21:

Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #275 poslato: 31-05-2010, 10:46:55 »

Eurolin  :xq010: :xq010: :xq010:
Slala sam sinoc paket za Bg - takva drskost i neljubaznost! Usili su i Timas-ove baksuze!


Gradsko zelenilo  :aq04:
Sredjuju parkove po centru i izmedju zgrada! KONACNO!
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #276 poslato: 31-05-2010, 11:50:34 »

Ajde malo da pljujem (odavno nisam  :aq01:) onu glupavu ALFA BANKU u centru grada.Informacije radi,ako pokusate da ugasite racun kod njih....nece vam uspeti.Moju majku su setali 2 nedelje i govorili "dodjite za dva dana" ,pa kad dodje onda opet za dva,pa "pozovite ",kad pozove onda "a zasto se ne prosetate do nas",kad se proseta do njih onda opet "dodjite za dva dana" i tako u krug......Da li im je politika banke da toliko "ubiju" klijenta u pojam da odustane od gasenja racuna,ili sta vec,ne znam.....ali znam da su debili.
 :xq024:

A pa ta banka je i kod nas "čuvena"! Slični problemi sa gašenjem računa. Na kraju ga nismo ni ugasili, ali su nam uredno slali nekakve kamate, iako nije bilo prometa na istom preko tri godine. Mi smo to rešili tako što se više ne odazivamo na pozive  :xq007:
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #277 poslato: 31-05-2010, 23:52:48 »

Apoteka Aloja , u najgorem kontekstu...3 x sam zvao i pitao , i spelovao slovo po slovo pun naziv, kako se zove injekcija i SVA 3 x mi je rečeno da je to upravo to i da ne brinem i ja ih , sav srećan , zamolim da mi ostave 1 komad  Kada je supruga došla da kupi , ispostavi se da to uopšte nije to i već nešto sasvim drugo i čak su je ubeđivali da sam ja baš to tražio i  , kao vrhunac bezobrazluka , tražili su od nje da kupi jer sam ja to , zaboga , naručio...posle je supruga bila i po ostalim apotekama i svi su vrlo posprdno govorili o ,, stručnosti ,, osoblja dotične apoteke...
« Poslednja izmena: 31-05-2010, 23:54:47 od strane Black »
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Stankovicka

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #278 poslato: 30-06-2010, 14:19:48 »

mb trade najgora firma i najgluplji gazda Borisa  :xq010: a pohvala za pumpu koral  :xq004:
Sačuvana

Stankovicka

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #279 poslato: 30-06-2010, 14:23:22 »

e da zaboravili smo cuveni kafic srce gde su konobari uzasno podmukli,nevaspitani i nekulturni  :xq010: :xq007:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 25 upita.