Razne zanimljive teme > Filozofija

KAKO MISLI UTIČU NA NAŠ ŽIVOT?

(1/14) > >>

anny:
Svaka naša misao,u ovom trenutku,odredjuje našu budućnost.

Ostani,uvek,u svetlosti svoga srca,sve dok njegova svetlost ne preplavi tvoj um.

Kakve su nam misli,takav nam je život.

Mi smo zmije koje proždiru sopstveni rep...Neprestalno uništavamo i obnavljamo sami sebe.
PoZz  :aq29:

anny:
Svako od nas nosi u sebi trogodišnje dete i često mi sami provedemo veći deo života vičući na to dete...

Ništa nije bilo,ništa neće biti,sve jeste,sve ima svoje bitisanje i sadašnjost...

Bol nas budi iz uspavanosti.Primorava nas da obratimo pažnju.Navodi nas da dublje sagledamo istinu...
 :aq29:

anny:
Treba verovati u čudo da bi se ono desilo...Smatram da svako biće teži za slobodom,a da je,opet,zarobljeno u svoje sopstvene okove od kojih se guši.Trebamo dati slobodu svom psihičkom životu da bi se normalno razvijao...I da se više ne pitamo šta drugi misle o nama-bitno je šta misle oni koji nas vole,a ukoliko nas vole za njih smo dobri ovakvi kakvi smo...

Pozdrav!

anny:
Nemojte dozvoliti da život prolazi mimo vas ne dotakavši vas...Živite život i ne dozvolite da on živi vas!!!

anny:
Kad čovek ima problem,nije stvar u tome šta će da uradi,već šta će da nauči iz njega.

Ovo sam istakla kao pouku za mnoge od nas.Smatram da mnogo možemo naučiti iz svojih problema,ali da ih ne možemo sve rešiti.Dakle,učimo iz nerešivih problema!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju