Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: pristojan smestaj u Jagodini  (Pročitano 48099 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #40 poslato: 09-08-2007, 09:02:17 »

Autentik, bas si sladak sa ovim linkom  :aq21: ovo za smestaj  :aq21: Jesi li ti kad bio podstanar? Znas kako izgleda kad iznajmis SOBU u necijem STANU/KUCI u kojem jos zivi i gazda i njegova porodica?  :aq21: To ti u prevodu znaci da ce ti gazda rado uzeti pare ali bi najvise voleo da te uopste ne vidi. Znaci, mozes da se istusiras jednom u nedelji, da hodas na prstima, da se ne vracas kasno, da ti niko ne dolazi u posetu niti da te iko zove, da cekas na red za WC, da vodis racuna da ne trosis ni puno vode, struju vec pomenuh. Ako si tu sa lepsom polovinom, zaboravi na sex  :aq23:  I na privatnost. Ako je i na tri dana, MNOGO JE  :aq28: Zato je zakon iznajmiti sobu u hotelu/restoranu. ALI NE U JAGODINI  :aq21: bar NE U CENTRU JAGODINE. Ne znam kakvi su EPOS i VITEZ, a od ovih ostalih BEZITE I NE PREPORUCUJTE NIKOME! :aq12:
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #41 poslato: 04-12-2007, 19:49:41 »

Prosle godine sam provela dva dana i noci u motelu (mislim da je motel) "Sumadija" (preko puta Pozorista). Mogu svakome da preporucim ovaj motel, jer jednostavno nemam nikakvih primedbi. O osoblju, takodje sve naj,naj. Ljubazni, uctivi, uvek da ti se nadju pri ruci. Klopa-odlicna. Znaci, ima i onih koji zasluzuju paznju. Jesam za to da, kada nesto ne valja, treba reci jasno i glasno, imenom i prezimenom, ali isto tako kada neko i nesto vredi- treba pohvaliti. Nemojmo biti samo kritizeri.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #42 poslato: 09-12-2007, 10:31:01 »

Moj drug je letos odseo u "Sumadiji" i kaze da veci horor u zivotu nije doziveo. Mogu da detaljisem, ako koga zanima i ako imate jak stomak  :aq16: bajate su ti informacije ili nista bolje od "Sumadije" nisi videla pa nisi u stanju ni da poredis.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #43 poslato: 09-12-2007, 11:11:00 »

Lazarice - ne obraćaj pažnju na Opajdaru - ona ništa ne voli što ima veze sa Jagodinom - Veliki je Persimista i mnogo mrzi

tako da njene komentare nemoj da primaš k-srcu  -  ionako je to mišljenje samo jednog čoveka.

Šumadija je lep motel -

Kao i Hotel Jagodina

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #44 poslato: 11-12-2007, 22:48:42 »

Ja onda tebe jako zalim, jer ti zapravo NE ZNAS sta znaci lep motel!
"Sumadija" je uzasno prljava, uzasno je propala sto nije ni cudo posto je Zoran inace takav gradjevinar - najjeftinije, sto manje ulaganja i "drzi bure vodu DOK MAJSTORI ODU". Znaci, osim sto je NEVIDJENO PRLJAVO, sve se raspada. Personal je tiha jeza, neka deca na praksi, sta li... Devojcica od sanka do stola nosi kafu pola sata, tresu joj se ruke, a ti posle pijes 'ladnu kafu i iz tacne  :aq21: Pre toga je bio jedan konobar, legenda, onako stariji covek, umislio da ume da govori strane jezike  :aq21: E, njemu porucis jedno, on ti donese nesto sasvim deseto i to je porcija mikroskopske velicine, zvakanje NEMOGUCA MISIJA  :aq21: a bar duplo skuplje nego u lokalima gde se DOBRO jede (u mom secanju "Fontana" i "Potok"). "Kvalitet" personala me uopste ne cusdi, jer otkad znam za "Sumadiju" - to je bila crna rupa za radnike. Zoran ih je menjao cesce nego sopstvene gace. Malgtretirao, nije prijavljivao, nije placao...
E, a posto je "Sumadija" bila oglasena za prodaju, gazda se UOPSTE nije potresao sto mu je inventar raspadnut, zidovi oguljeni, dvoriste puno suta, fasada neofarbana, vrata na sobama se pokrivila pa ne mogu da se zatvore, brave propale, svetla u hodniku nema, hrenovke za dorucak (uz 2 kila leba BELOG) su zelene, bajate i SMRDE, frizidercici po sobama svi redom pokvareni, BUDJAVI, prljavi i smrdljivi, namestaj flekav da povratis, pod neusisan 100 godina i da ne nabrajam dalje. Niti njega to zanima niti ga uopste dotice sto su mu RFETKI gosti nezadovoljni i beze glavom bez obzira. Vrlo lep motel  :aq21:
Jos mi kazite da su i EPOS i VITEZ na nivou SUMADIJE pa da znam da nikome nikad vise ne preporucim da odsedne u Jagodini.
 

Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #45 poslato: 12-12-2007, 09:54:10 »

Neka mi neko objasni gde je taj motel "Šumadija"!
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #46 poslato: 12-12-2007, 11:09:32 »

Neka mi neko objasni gde je taj motel "Šumadija"!

Odmah preko puta Kulturnog centra

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #47 poslato: 12-12-2007, 20:38:08 »

Ja, niti sam pristrasna, niti me ko placa za reklamu,sto kazu "meni - ni iz dzepa, nit u dzep", ali sto jest-jest. Zao mi je sto ne mogu da vam posaljem neke fotografije iz "Sumadije", pa da se sami uverite u ono sto sam prethodno napisala. Meni niko nije PRICAO, vec ja VIDELA (setih se replike iz filma "Tri palme za....":" Pa ti vise verujes SVOJIM OCIMA, nego meni").I verujem da  nase vrhunske glumce ne bi smestili u takvo jedno skrnavo zdanje o kojem prica Opejdarin drugar. A znam da su oni uvek smesteni upravo u "Sumadiji". O osoblju samo toliko da kazem da su nam (mom drustvu) donosili jutarnje novine, odlazili u kupovinu umesto nas, i to u 2 sata posle ponoci itd. Inace, kada je cistoca,red i higijena u pitanju, moji prijatelji imaju obicaj da za mene kazu da sam (admine nemoj sad da brises ovu rec, molim te) da izvinite, picajzla. E, kad vam jedna takva osoba kaze da je sve cisto i uredno, onda mi verujte. Inace sam u svom zivotu bila u mnogim i svakakvim hotelima. Od prvoklasnih, do onih koji ne zasluzuju ni jednu jedinu zvezdicu. Ne kazem da je "Sumadija" prvoklasna, ali nije ni tako losa kao sto neki zele da je predstave. E, sad o vlasniku (valjda neki Zoran) ne bih nista, jer ne poznajem coveka. 
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #48 poslato: 14-12-2007, 17:44:49 »

Hm, zanimljivo  :aq21: U "Sumadiji" je POLICIJSKI CAS iza ponoci. To znaci da personala posle 12 nocu u restoranu NEMA! Dakle, ko iznajmi sobu u "Sumadiji" do ponoci mora da bude u sobi inace ce da ceka na ulici do 7 ujutru. I sta ako nekome od gostiju nocu POZLI? Neko VRLO KRATKO vreme je postojao portir ali je Zoran, u svom stilu, skontao vrlo brzo da mu se to ne isplati i vratio se na policijski cas.
Dakle, bas zanimljivo da su vama LJUDI IZ OSOBLJA (?????????)  u 2 nocu (?????????)  donosili novine ili sta vec   :aq21: :aq21: :aq21:
Moj drug ti porucuje da ce ovde javno da prizna da je "Sumadija" cista ako pristanes da polizes pod izmedju i ispod kreveta. On je tamo zatekao 2 tone prasine, minimum 5 upotrebljenih kondoma i higijenskih ulozaka. Prijatno!
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #49 poslato: 14-12-2007, 22:54:59 »

Nema potrebe za govorom mrznje, jer mrznja najvise steti onom ko je generalise. Nemam nameru da se nevaspitano raspravljam, prepirem ili svadjam ni sa kim, pa ni sa tobom. Trudim se da se svima obracam sto kulturnije je moguce. Stvarno, ali STVARNO ne posedujem takav vokabular. NIJE TESKO BITI FIN!
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #50 poslato: 16-12-2007, 22:09:40 »

Ko ovde vidi govor mrznje? Ja vidim samo ZESTOKU ESKIVAZU da se da bilo kakav smisleni odgovor na jasno postavljena pitanja  :aq21:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #51 poslato: 24-02-2008, 11:34:39 »

evo počeli su radovi na ovom Luksuznom hotelu blizu Potoka Đurđevo Brdo, Zoo vrta i Aqua parka



A počelo je i sređivanje Potoka Đurđevo Brdo

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #52 poslato: 24-02-2008, 14:50:24 »

A sta je luksuzno na tom hotelu?
Sačuvana
Dark Eagle

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #53 poslato: 24-02-2008, 19:01:16 »

A sta je luksuzno na tom hotelu?
Pa verovatno cene! (Kad ga zavrse i puste u rad)
Sačuvana

Taurean_rulez

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6
Molim pomoć
« Odgovor #54 poslato: 15-04-2008, 21:09:36 »

Iščitala sam koliko sam mogla i umela vaših komentara na temu smeštaja u Jagodini, pa bih molila da i meni date savet - kako je sada?
Gde mogu da prenoće u prolazu dve devojke, a da bude blizu vaše gimnazije? Danas su mi u agenciji rekli da mi ne bi preporučili hotel "Jagodina", nego neke restorane sa prenoćištem....

Hvala i pozdrav :).
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #55 poslato: 15-04-2008, 21:11:06 »

probaj restoran Sumadija nije daleko od gimnazije
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #56 poslato: 15-04-2008, 21:12:44 »

evo moze kod mene!!!
Sačuvana

Taurean_rulez

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #57 poslato: 15-04-2008, 21:22:33 »

@Bebironac,
hvala najlepše :).

@Neko,
ovaj... ne bih da ispadnem bezobrazna, ali koliko imate godina? :)
Mislim, ako već vozim 250 km, da znam zašto idem.... wq23.
« Poslednja izmena: 15-04-2008, 21:24:33 od strane Taurean_rulez »
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #58 poslato: 15-04-2008, 21:28:08 »

evo moze kod mene!!!


Aman covece budi kulturan dolaze nam gosti pa bar ti treba da budes fin i da u pravom svetlu pokazes palmin grad i ugostis devojku :aq21:
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #59 poslato: 15-04-2008, 21:29:35 »

nema na cemu taueran rulez sta god ti zatreba
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 25 upita.