Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Guzva u Raju  (Pročitano 10629 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Guzva u Raju
« poslato: 27-06-2006, 20:24:57 »

dosao Sveti Petar kod Boga i kaze:

E moramo nesto da preduzmemo mogo je guzva u raju.

Nista kaze Bog, u Raj primamo samo one sa ekstremnim Smrtima.

dolazi prvi covek i odmah od vrata mu Bog kaze, samo ako si ekstreman slucaj mozes u raj

Ma ja sam mnogo ekstreman slucaj da cujete "rece 1 covek"

Dodjem ti ja iznenada sa sluzbenog puta kuci, kad zateknem zenu golu na krevetu, meni odmah bi sumljivo pa poceh da otvaram sivunjer, da gledam pod krevet ali nista, ja na terasu kad tamo visi go covek sa terase dole. Ja sta cu dohvatim jedan cekic, udarim ga po prsti on se pusti i pravo sa 4 sprata dole, kad dole on pade na nego granje, ja sta cu de cu, dohvatim frizider pa bacim na njega i ubijem ga, kolko sam uso u sobu kod zene mene strefi srcka i eto mene kod vas.


Uuuu  dobra smrt, udji ti u Raj




Dolazi 2 covek i odmah od vrata mu Bog kaze, samo ako si ekstreman slucaj mozes u raj

Ma ja sam mnogo ekstreman slucaj da cujete "rece 2 covek"


Ja kao i svako vece vezbam i volim da se skinem go da mi bude komotno, izadjem do terase malo da se proluftiram, kad slucajno se presamitim kroz terasu i poce da padam dole, kad vidis sucajno stigoh da se uhvatim da gelendere komsije ispod mene, u tom trenutku dolazi on i udara me cekic po prstima i ja padam dole i sva sreca padoh na neko granje ostado ziv i mislim se u sebi Boze ima da ti palim svecu svaki dan, kad pogledam ja gore ono frizider leti ka meni direktno i eto mene kof vas



uuuuuu  ekstreman si ti slucaj   ajd ajde ti u raj



Dolazi 3 covek i odmah od vrata mu Bog kaze, samo ako si ekstreman slucaj mozes u raj

Ma ja sam mnogo ekstreman slucaj da cujete "rece 3 covek"



Eto mene kod svalerke u stan, kad njen muz se iznenada vratio sa sluzbenog puta, gde cu sta cu   -  zena vice ajd u frizider i ja udjoh



ajde ajde  ulazi    (  smesno u fazonu nemoj molim te da pricas   znamo celu pricu)

dragnik

  • Gost
...
« Odgovor #1 poslato: 29-12-2006, 23:37:03 »

docekuje sveti petar zene na ulazu u raj
svaku pita da li je varala muza
prva kaze: nisam
evo ti kljuc od raja
druga kaze: jesam dvaput
nema veze, evo i tebi kljuc od raja
treca kaze: kog muza? imala sam ih petoricu, i svakog sam varala gde god sam i kad god sam stigla
sveti petar joj tiho sapnu na uvce: evo ti  kljuc od moje sobe
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 24 upita.